IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
7. dec 2011

@dasaa na vianoce sme vždy doma a potom chodíme po návštevách len neviem ako teraz ked som furt unavená 😵 a vy?

cmelica
7. dec 2011

@tinka9075 je mozne ,ze po vlozeni 2 embrijok by sa este dalej delili a boli by z toho aj 3 babtka??

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075
@cmelica babenky budem koncit idem sa prejst a potom idem kukat telku.Tak pekny a prijemny vecer a aby som nezabudla dobru nocku.Posielam vam virusiky babenky suuuuup suuuuup suuuuup k vam 😉

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa chod sa prejst aj ja budem pozerat modré z neba zas budem revat dobrú nocku 😔 😔 dakujem za tehu vírusiky 😉 😉

dasaa
7. dec 2011

@majca55 ja som sa tieto vianoce vopchala k svokre 😀 😀 😀 ale moj svokor je velmi rad ze prideme on je stale zviknuti na take rodinne vecere vianocne.Potom pojdeme k bratovi odniest darceky detom.A nadruhy den pojdeme k mojim rodicom a aj k mm babke tam sa kazdy rok stretavame cela rodinka 🙂

cmelica
7. dec 2011

@dasaa dobru nocku 😔 😔 dakujem 🙂 🙂

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 ja skor budem pozerat panelak.Sice uz som si poplakala dopredu na velmi velky cas v nedelu ked som pozerala srdce pre deti 🙂

dasaa
7. dec 2011

tak dobru nocku 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 babenky

majca55
7. dec 2011

@dasaa dobru nocku 😵 😵

majca55
7. dec 2011

@cmelica ano moja može to byť ale oni už vedia ako sa vyvíjajú nebojkaj 😵

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa tak to som revala aj ja to bolo také že sa nedalo plakat ☹

cmelica
7. dec 2011

@majca55 hadam sa nepomylia 🙂 🙂 tak to by uz bola aka sila???

majca55
7. dec 2011

@cmelica bola by si v telke 😀 😀 😀

cmelica
7. dec 2011

@majca55 tak teraz som sa riadne z chuti zasmiala 😀 😀 😀 😀 to mi fakt za to nestoji 🙂

majca55
8. dec 2011

Dobre ránko babulky prajem krásny den vám všetkým 😵 😵 😵

cmelica
8. dec 2011

@majca55 dobre ranecko 😀 😀

tinka9075
8. dec 2011

@majca55
@cmelica
@dasaa dobré ráno babulky 🙂

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 ahojky!!! 🙂 🙂 ako sa mame??uz zajtra ides do Blavy 🙂 🙂 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica ahoj zatial v pohode včera ma bolelo brucho asi folíky popraskali tak sme to poistili možno sa podarí 🙂 no zajtra ideme na výlet už sa teším 😉 😉

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 to tfuj tfuj tfuj az sa podari 🙂 🙂 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica dakujem a ked nie ved doktori pomôžu a hotovo 😀 😀

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 presne tak 🙂 🙂 esteze nieco take vymysleli 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica to ti poviem ved čo by sme robili ved by aj ludia vymreli bolo by len kopu cigánov 😀 😀 😀

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 no tak to teda nieeeee 🙂 🙂 my sa budeme rozmozovat 😀

sijust
8. dec 2011

@katy33 zlatik,pupik je v mojom albume...nevidela si? ☹ zase presiel nejaky cas...nic nove?ziadne zmeny?tak na vas myslim...uz aby ste to mali za sebou a boli krasne spolu vsetci traja 🙂 ten klystir by som aj ja chcela...a epiduralku si budes davat?ci uvidis?opatruj sa moja! 🙂

sijust
8. dec 2011

@dasaa teraz mi budu robit prvu cast...to je meranie nosovej kosticky,chrbatika,sije a zoberu mi krv...vysledky sa porovnaju s tripple testami,ktore sa robia od 15-17tt,ci je pravdepodobnost na DS...ved som ti to uz pisala tusim do IPcky...

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica presne tak cigánov už je dost 😀 😀 😀

petuska123
8. dec 2011

cawte baby tak uz konecne mam aj ja spravy od doktora takze sme 13tt+2 datum porodu 12.6. nastup na matersku 1.5. a mame tehu knizku + dostali sme aj ten prenatal box,v tehu tehu knizke su dake skratky ale neviem co znamenaju musim to najst na nete a foto nemam bo doki povedal ze je zle otocene zla foto by to bola

mirka2010
8. dec 2011

@majca55 mojinka, tak sa s tebou-s vami tesim...naozaj...neskutocne moc...lebo je to zazrak mat babatko v brusku...a kazdej jednej zene to prajem....🙂 inak ja mam teraz ku koncu uz tiez spavu nemoc...spala by som aj 12 hodin od vecera do rana...a potom aj cez den....uz som tiez taka unavena...ale uzivam si to moje milovane mrvidlo v brusku...tak moc ho lubime 🙂 tesime sa potom na fotocky s bruskom 🙂

mirka2010
8. dec 2011

@sijust ahoj zlatko moje....len sa ty nicoho neboj, testy dopadnu dobre...a kazda z nas si s tym presla...ver mi, ja som z nich bola tiez poriadne nervozna a neustale v strese....ale treba si stale hovorit, ze vsetko dobre dopadne, malicke je v poriadku a ty po zisteni vysledkov si vydychnes a budes si uzivat tehulkovanie 🙂 aj ked na druhej strane, viem, co prezivas, naozaj je to velmi stresujuce...ale ver mi....babatku posielaj len pozitivne myslienky...ono to citi 🙂 a ked ti budu robit sono, tak ho znova uvidis....a to je to najkrajsie...vidiet pokladika malickeho 🙂 inak sa citis dobre???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre