IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
13. jan 2012

@tinasc moja mam strach z toho,ze sa nam nebudu dobre vyvijat...ano vkladat budeme jedno 🙂

cmelica
13. jan 2012

@apolenka6 moja moooc ti prajem aby si bola coskoro tehulka 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj az liecba riadne zaberie 🙂

tinasc
13. jan 2012

@cmelica hm tak to ti verím, aj mne sa prestali vyvíjať, ostali akurát na vklad ani PK sme nemali, veľmi dobre chápem Tvoje obavy... ale neboj, daj im šancu... 😉

pici
13. jan 2012

@mirka2010 zlatko a ty si este pokope?

ursula5
13. jan 2012

@tinasc tie vitamíny som tu už vypisovala niekde, E, železo s kys.listovou a komplet B, rakytník 🙂

ursula5
13. jan 2012

@tinasc ascorutin je na výživu ciev a žiliek 😉

cmelica
13. jan 2012

@tinasc jasne, stale na ne myslim a posileam im energiu aby to zvladli fazulky nase 🙂

cmelica
13. jan 2012

@pici ahoooj!!!ako sa mas??????????

pici
13. jan 2012

@cmelica ahoj draha :D mam sa fajn. ty co mas nove? vidim ze ta caka vklad :D nemam cas vsetko docitat :D

tinka9075
13. jan 2012

@cmelica delia sa pekne a už sa na vás tešia 🙂

cmelica
13. jan 2012

@pici hej mal by byt tak okolo utorka...z 10 vajok sa nam oplodnilo 5 prirodzene bez ICSI...
a ty moja uz mas vsetky vysledky?

cmelica
13. jan 2012

@tinka9075 zajtra volam znova ako sa im dari a kolko su bunkove...

pici
13. jan 2012

@cmelica tak to je paradicka :D skvele spravy... ja vysledky z genetiky este nemam a na vklad mi odporucil doktor najskor v aprily :D

tinka9075
13. jan 2012

@cmelica tak zajtra čakám peknú správičku po vklade sem už nebudeš chodit však? 🙂

dasaa
13. jan 2012

@cmelica no veru deturence beru energiu raz dva 😀. Dnes sa mam dobre ale vcera vecer som mala silne bolesti ☹

dasaa
13. jan 2012

@cmelica moja tak ze zajtra zase volas do Heliku budes volat aj v nedelu?

cmelica
13. jan 2012

@pici tak v aprili ..to je super!!!tesim sa naskvele spravicky od teba 🙂 🙂 ozaj vsetko dobre v novom roku a hlavne splnenie snocka 🙂 🙂

cmelica
13. jan 2012

@tinka9075 nie nie uz pomenej..sem tam kuknem,ale nie uz tak ako teraz 🙂

cmelica
13. jan 2012

@dasaa juu moja a coze ti bolo???nestras nas 😒 😒 😒 nie volam len zajtra a potom znova v pondelok..tak sme dostali rozpis kedy mozme volat a tieto 2 dni su strasne dolezite..

tinka9075
13. jan 2012

@cmelica aj ja po iui budem chodit menej docent mi to už pri sone prízvukoval no čo vydržím 🙂

pici
13. jan 2012

@cmelica jou jou musime si pockat :D nevadi... kto si pocka , ten sa docka :D snad konecne vsetky :D

cmelica
13. jan 2012

@tinka9075 jasne koli nasim zlatickam vsetko..a moj mm uz sa nevie toho dockat 😀

cmelica
13. jan 2012

@pici uz cakate len na tu genetiku?

tinka9075
13. jan 2012

@cmelica presne tak pre bábetká všetko síce neviem ako to vydržím ale budem musiet 😉

dasaa
13. jan 2012

@cmelica aha drzim prsteky aby vsetko dobre dopadlo 🙂 Moja bola som vcera na kontrole u svojho a on mi nerobil sono len ma vysetril zospodu.A vecer mi zacalo velmi pichat len som musela lezat.Ale dnes je to v poriadku.

cmelica
13. jan 2012

@tinka9075 vydrzime neboj 🙂

tinka9075
13. jan 2012

@cmelica vydržíme 😉 😉

cmelica
13. jan 2012

@dasaa Dakujem 🙂 tak ta asi trosku rozdrazdil a preto ta bolest...som rada,ze si O.K...aj si si pospala?

dasaa
13. jan 2012

@cmelica ano nespala som dlho ale musela som zaspat ako drevo bo som vobec nepocula telefon ked mi volal mm.Az mm ma zobudil ked prisiel domov ci je vsetko v poriadku mala som 5 neprijate hovory od neho 😀

dasaa
13. jan 2012

@cmelica a zajtra tiez im budes volat o 8:00 hod?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre