IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
21. mar 2011

@yasminne diphereline je do svalu cize do zadku :D zlatko ja neviem na co to vsetko je, dostala som dneska kopec lajstrov, takze radsej som sa nepytala co je na co, lebo by som to asi nespracovala...

yasminne
21. mar 2011

@pici 😀 vidim ze si z toho tiez mudra ...tak spracujes to postupne...radsej to odloz ako by si mala toh mat plnu hlavu a nespat celu noc 😉 potom ked budes mat nastudovane a budes praktikovat tak nam to tu objasnis 😉 idem ja do postele, drahy chce este poistovat 😀 tak dobruuuu

pici
21. mar 2011

@yasminne tak to ti zavidim. ja som bola totalne mimo....

tinasc
21. mar 2011

@pici a kto ti to všetko bude pichať?

tinasc
21. mar 2011

@pici ozaj a to už môžeš pichať aj keď nie je žiadosť schválená?

zvachlicka
21. mar 2011

ahoj, len tak letmo som si precitala, o tom co som prezivala pred tromi a pol rokmi. dnes uz mam dvojicky, tiez po IVF a uz som uplne na vsetky tieto utrapy zabudla. Podarilo sa nam vsetko na prvy krat, po liekoch som nemala ziadne problemy a napriek vsetkym obavam a reciam som sa po nich citila uplne dobre lebo som sa tesila, ze ako to vsetko bude prebiehat. Viem, ze tiez som sa bala IVF a prislo mi to strasne neprirodzene a dnes uz vobec nase deti neberiem ako deti z umeleho oplodnenia. Horsie bolo tehotenstvo, nakolko som vela krat krvacala a bala som sa aby sme o deticky neprisli, takze cele som lezala a aj tak sa baby narodili skor. Nakoniec vsak vsetko dobre dopadlo a teraz sa niekedy zbytocne na ne hnevam ked ma nepocuvaju. Ked sme na deti este len cakali tak som nikdy nechapala ako sa na tie zlate stvorenia vobec moze hnevat🙂 Tak vam vsetkym cakajucim prajem vela vela stastia a optimizmu a hlavne vela vela trpezlivosti!

pici
21. mar 2011

@tinasc tie do svalu sestricka a kamoskina mama cez vikend a ostatne su pera tak to si budem sama.. ano mozem zacat pichat... injekcie mi zapozicali, lebo uz tento tyzden to ma byt schvalene...

pici
21. mar 2011

@zvachlicka 🙂

aby
21. mar 2011

@yasminne ja moc nemusím sladké v čaji 😉 ale dík vyskúšam 😉

jalanecek
22. mar 2011

@apolenka6 ahojky zlaticko dakujem vieru mam a verim,ze je spravne inaksie prajem krasne ranko za chvilku sa chystam do byvalej roboty s papiermi na vyplnenie a potom do lekarne takze ked testnem napises verm,ze nam to vsetkym vyjde a budeme stastni zatial pa prajem krasny dnik

petuska123
22. mar 2011

bre rano baby.za jednu noc som mala 2 sny 😉 jeden pekny a druhy skaredy 😖

aby
22. mar 2011

@petuska123 a čo sa ti snívalo? ja som sa každú chvíľu budila, už aby sa zmenil čas 😒

petuska123
22. mar 2011

@aby tak prvy sen bol ze som nasla na teste // a druhy nadranom bol ze nam docent oznamil ze som neplodna 😔 😢 😢 😢

tinasc
22. mar 2011

@pici zaujímavé, že bude už žiadosť schválená, my sme ju dávali pred 3 týždňami a ešte nič, vy ste len teraz nedávno ju dávali či skôr?

tinasc
22. mar 2011

@jalanecek netrpezlivo čakám na správy 🙂

aby
22. mar 2011

@petuska123 ježkove tak začala si pjekne no ale to druhé nieje pravda nemboj 😉

tinasc
22. mar 2011

@zvachlicka super, ďakujeme za povzbudenie a nech sa vám dari a detičky sú zdravé 🙂

zuzancek22
22. mar 2011

@aby ahojček, ako sa citiš? zakoľko dní ideš na HCG test?

aby
22. mar 2011

@zuzancek22 hoj vieš čo ja ti ani neviem asi tak normálne heh 😀
no budem testovať budúci týždeň, ešte uvidím kedy aby bol mm domka . Bruško hladná no zlatý je 😀 😀 😀
A ty ako sa mi máš?

tinasc
22. mar 2011

@aby držím palce, len aby to vyšlo... tak sa drž 🙂

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek cakame 😉

aby
22. mar 2011

@tinasc no muselo inak by to už bolo dosť zlé 😉

tinasc
22. mar 2011

@aby tak to verím... neboj silno držíme palce, musí to vyjsť 🙂

aby
22. mar 2011

@tinasc nooo hádam všetko dobre dopadne 😀

zuzancek22
22. mar 2011

@aby no tak to musí byť skvelé ked ti mm hladká bruško. no a ja sa mam celkom faj, začala som také malé pokusy na sebe 😀 , kedže som mala insimináciu 3 krát a nič, a robili mi ju tak 13 - 14 DC a dokonca poslednu tretiu mi robili 12 DC, tak som si nakupila 30 ovulačných testov, a sledujem moju ovulku, lebo mne sa to akosi nezdalo, a síce zatial som sa začala sledovať len tento mesiac ale podla testov bola ovulka 17DC a aj ma v ten večer tak riadne bolelo brucho že som len ležkala. takže ak to bude aj buduci mesiac tak skusime to len podla testov. a ak nie tak začneme vybavovať tiež to IVF.

tinasc
22. mar 2011

@aby 🙂 🙂 🙂

aby
22. mar 2011

@zuzancek22 tak už nejdete skúšať IUI? Vieš čo inak žiadosť si kľudne môžete dať, pri najlepšom nepôjdete na IVF.
Ja som rada, že som si dala 2v 1 lebo som ešte teraz volala či je niečo ešte s tých ostatných embrijek a nič, že škoda mraziť a že mám veľkú šancu že vyšlo, len keď neuvidím neuverím. 😀 😀 😀
30.3. mi končí marodka tak som zvedavá či nebude mať nejaké problémy alebo ako, ale do hentej roboty sa aj tak určite nevrátim. Ja som mala soma tiež tie testy , ale som ich použila a mne vyšla ovulka ten 13ty deň a čo s toho aj mrcha pravidelná no nič chudiatko môj vaječník je dosť poničený sa mu nečudujem by potreboval oddych aspoň 9mesiaciov 😀 😀 😀
Inak teraz som si nakázala PC do postele heh tak sa mi dobre lebo v poslednej dobe sa mi zle sedelo najlepší mám polo sed mám troška bruško ofúknuté .
Zuzanček ja ti tak moc držím moc moc prsty , lebo viem že sme si vytrpeli niečo podobné obe 😉
Teda nieže by som to ostatným bambulkám nepriela 😉

@tinasc a vy ako ste na tom???

tinasc
22. mar 2011

@aby mňa vo štvrtok čaká laparka 🙂 a z tých ostatných embrijok nič nie je? teda nebudete mať ani mrazáčikov?

zuzancek22
22. mar 2011

@aby ďakujem, no a na insimináciu mi už neodporúčali, bo čosi koli tej mojej endoško. a žiadosť si podať chceme. ale rozmýšlame či začneme už v máji niečo vybavovať, alebo si to necháme až na september.

tinasc
22. mar 2011

@zuzancek22 obdivujem ťa, že by si bola ochotná tak dlho čakať, až do septembra 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre