IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek no hrozno 🙂 🙂 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale no kde mam mozog...asi pod vankusom....ked som chodila do skoly tak ma raz ucitelka z matematiky vyvolala a chcela ma skusat samozrejme soim nebola pripravena a dala mi 5 a potom sa tak na mna pozrela a hovori a prosim ta a ty kde mas mozog a ja sa na nu tak pozrela a hovorim pani ucitelka ja som ho nechala doma pod vankusom v sklenicke..no ona nevedela co povedat.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek to nič, ono české výrazy sú trošku iné, aj keď veľmi podobné a niekedy sa nerozumieme 🙂 🙂 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc no ved niekedy sa nerozumieme ako napriklad teraz

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek no teda...takze nechcem verit...to sa da ale na druhej strane celkom pochopit ked ste tak dlho cakali....urcite to nie je falosny pozitivny test.....to by neukzoval ciarocku...tomu neverim..dnes su tie testy naozaj vymakane, takze si myslim, ze sa kludne mozete radovat....a my s vami 🙂🙂🙂

hope2011
26. mar 2011

@ludinka no ono je to presne tak ako hovoris...ale naozaj nam dr povedal, ze kludne aj taketo spermie su schopne oplodnenia...vsak je mnoho muzov co majuu takyto problem a ani o tom nevedia a oplodnia partnerku.....nam stale hovorili ze pri IUI vybeeru tie najlepsie spg a tie sa vkladaju...tak verime s manzelom tomu, ze tam boli len tie najschopnejsie a vsetko dopadne super...a urcite aj u teba...ja viem, este vobec neviem ako to dopadne....ak zle, tak budem sklamana, ale pozitivne treba mysliet....vsak okrem zakroku sa pary snazia aj normalne...a vtedy je sance predsa vzdy 🙂🙂🙂

pici
26. mar 2011

baby ale to ste snad srandovali ze ste pribralli z babyplanu? ved su to vitaminy.. nic viac ako kyselina listova plus nejake D e aneviem co.. z toho sa rozhodne nepribera :D

alibabaa
26. mar 2011

@pici no ja som brala baby plan a kyselinu listovu a nabrala som cez 5 kil.. ☹

alibabaa
26. mar 2011

@pici a davala si si utros kazdych 12 hodin alebo rano ked si vstala a vecer ked si isla spat?

katy33
26. mar 2011

@pici 😀 😀 😀 Tak ty sa nam už pekne, krasne sama pichaš 😀 ...mne sa mm stale vyhraža, že mi ich bude on pichat 😝 Inak, ja tiež uživam kys.list.-femibion a nepribrala som .... sice kilečko sa nalepilo, ale to skôr pripisujem horm. tabletkam....

pici
26. mar 2011

@alibabaa a nepapala si len trosku viac? ja som to zrala rok a pribrala som z hocicoho ale z vitaminov tak to mi pride odveci.. ale... nikdy nevies...
rano som sa zobudila dala som si dve tabletky a vecer ked som isla kukat telku... ja som tabletky zapijala pretoze ma velmi svrbeli...

pici
26. mar 2011

@katy33 ano ano... uz sa sama picham :D moj muz sa ani pozerat nechce. ale je na mna hrdy, ze som sikovna a viem si to aj sama :D boli ma uz brucho takze menzes je na ceste.. jupiiiiiiii

alibabaa
26. mar 2011

@pici aha.. to som nevedela ze sa to da zapijat. tak uvidim.
no hlavne som pri tych vitaminoch skoro vsetko zjedla... preto som pribrala.. ma to nutilo papat 😀

pici
26. mar 2011

@alibabaa vidis... takto to mohlo byt.. ale so samotnych vitamonov isto nie.. ano smu sa aj zapijat... povedali mi to v centre aj moj doky mi to povedal lebo som sa ho pytala na to, ci mozem zapijat lebo som myslela ze sa vyskrabem az neviem kam. ma opozornovali v centre ze mozem mat priznaky ako mykoza, ze palenie svrbenie...

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 no ved mojko ale on uveri ked fazulku uvidi na ultrazvuku neviem ci ho tam zobrat zo sebou??? 😉 😉 😉

jalanecek
26. mar 2011

tak som sa dozvedela,ze ideme na navstevu zajtra alenky tak ideme poblahozelat kamoske aledneska sa mi nikde nechce al;e co narobim musim ist...

alibabaa
26. mar 2011

@pici mna neupozornili na nic.. tak dobre vediet keby sa mi take nieco objavilo.. tie vitaminy ale to je ako ruka v rukave.. jedno ide s druhym... lebo som bola z nich zrava...

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek to ani nerozmyslaj, jasne ze nech tam ide s tebou...ved to je urcite jeden z najkrajsich zazitkov v zivote.....

hope2011
26. mar 2011

ked tak citam, ze ci ste pribrali z baby plan, tak ja som ho uzivala cez rok a veru mi vaha vyskocila o 4 kila navyse.....urcite by som len tomu nepripisovala, ale je to mozne...

ludinka
26. mar 2011

@jalanecek ahoj gratulujem ti k tehu
ty si bola na iui prvy krat ?
@hope2011 aj nam povedali ze vyberu len tie najlepsie
ale uprimne povedane neviem si predstavit ako to robia.............to akoze nahanaju tu jednu zo 100 co je dobra ??
no a pri 70 milionoch co ma moj mm , no neviem si t predstavit 😕

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 ved chcela by som len nech je to tehu a je vsetko v poriadku musime tomu verit uz mi to 8 dni meska ale mozno to robi aj utros.....ale nie ved som tehulka uz chcem ist na ultrazvuk nech vieme na com jsme...

jalanecek
26. mar 2011

@ludinka ahojky ano ja som bola na iui jeden krat a vari posledny krat musime tomu verit a coskoro sa dozvieme pravdu.... 😉 😉 😉

ludinka
26. mar 2011

@jalanecek ja si myslim ze ked mas pozitiny test tak si naozaj tehotna 😉 a nekazali ti ist na krvne testy? lebo mne povedali ze za 14 dni musim ist ci pride mrcha alebo nie...

jalanecek
26. mar 2011

@ludinka ja som tam volala ale kazali mi zavolat na dalsiu stredu ale ja budem volat uz v utorok ze teest bol pozitivny a ze kedy mozme prist dufam ze ma daju na stredu a ze uz bude fazulka vidno.... 😉 😉 😉 😉 😉

jalanecek
26. mar 2011

@ludinka ty jsi kolky den po iui??Jsi po IUi???

ludinka
26. mar 2011

@jalanecek ja som bola minuly piatok takze 9 den

alibabaa
26. mar 2011

moze ma pichat vajecnik ked som bola rano na iui?

ludinka
26. mar 2011

@alibabaa asi moze ,mna pichaju stale- este aj dnes

alibabaa
26. mar 2011

@ludinka ach jo.. nemoze to prebiehat bezproblemovo??

ludinka
26. mar 2011

@alibabaa no nevyberies si.... 😖 hlavne aby to vyslo 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre