IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
10. apr 2011

@oknosmas dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

pici
10. apr 2011

@hope2011 ano budem uspana... vajecniky som citila o trosku viac ako pri stimulacii na IUI. je to predsa len zasah , ale okrem nafuknuteho brucha/ to som mala aj po clostyle pred IUI/ som nemala ziadne problemy. OHSS, cize hyperstimulacny ovarialny syndrom je nebezpecny pre zeny s PCO,kam ja som nastastie nepatrila... to ta viac sleduju... ja som mala dost kontrol pocas stimulacie, ultrazvuk a krv , cize stale sledovali hladiny hormonov, aby sa tomu predislo a nastastie som to nemala...napisem ti zajtra vsetko podrobne.....

sijust
10. apr 2011

@hope2011 jej,ty si taka zlata...velmi sa mi paci,ako kazdej z nas prajes a pritom Tebe to nevyslo,ale len tento raz...to som si ista 🙂 uz necitim vobec nic...aj prsia ma prestali boliet...sem tam to podbrusko,teplota stale,kazde rano na 37,ale to moze byt aj z toho Utrosu,jedine co na sebe badam je taky biely vytok a vcera bol jednorazovo taky do hneda...uz som sa zlakla,ze ide M.ale potom nic a zase len taky biely...test som si nerobila,chela som,ale mm nechce,ze mam vydrzat,ked mi to dr povedala...neverim,ze by mi to vyslo na prvy raz aj ked dufam,tuto noc sa mi snivalo,ze to nevyslo ☹ rano som sa zobudila cela spotena...uz mi z toho sibe 😝 a kamoska,ktora bola tiez na IUI(druhy pokus uspesny)ma trosku vystrasila,ze tie bolesti a teplota moze byt z toho,ze sa mi tam vytvorila cista,alebo tam mam nejaky zapal...vies si predstavit,ako to teraz prezivam...aaaa 😢

sijust
10. apr 2011

@pici dakujeem 🙂 ja na teba tiez...drz sa,nech sa to pohne spravnym smerom 🙂

pici
10. apr 2011

@sijust ale zlatko. ziaden zapal ani cysta... to su presne take "bombove" rady od kamosky... nic v zlom ale zbytocne sa stresujes.

sijust
10. apr 2011

@pici ja som od nej len chcela vediet,ci nemala nejake podobne priznaky a po skonceni telefonatu som mala chut hodit do seba aspon dva poldecaky 😀

hope2011
10. apr 2011

@pici tak to si naozaj stastna, ze nemas PCO. mna hned dr upozornil, ze ked to mam, tak moze bt problem pred IVF s prestimulovanim vajecnikov...ale ze sa to nemusi vobec stat..ja to totizto nemam az take...ale to clovek nikdy nevie...a tiez mi povedal, ze to by ma riadne sledovali, takze asi by sa tomu dalo prdist....tak sa mi teda zajtra drzkaj, hlavne nech ti narkoza dobre dopadne a tie vajicka nech su krasne a co najviac tych najlepsich.....

pici
10. apr 2011

@hope2011 no este PCO by mi chybali do zbierky a asi by ma odviezli :D ale nie... OHSS nemusis mat vobec. je to individualne...

pici
10. apr 2011

@sijust zlatik, ked ti mozem poradit. vyser sa na vsetky priznaky... krv je jasnou odpovedou.. to vsetko co sa do testu s tebou deje je reakcia na bratie hormonov na stimulaciu a utrosu. je to predsa pre telo zmena, a moze sposobit extra bolestivu menstruaciu alebo aj uplne odveci ako som mala ja... to sa v pripade negativneho vysledku da do poriadku...

oknosmas
10. apr 2011

@hope2011 😉 aj my sme spokojni...

hope2011
10. apr 2011

@sijust ale nebooooj, nic zle sa ti nestane....uvidis, zajtra pojdes na krvicku a keby aj sa stalo, co sa nestane, ze by to teraz nevyslo, tak pojdes na druhe IUI a proste sa pojde dalej...ja som bola tiez den pred tym, ako som mala testovat takato nervozna...ale vsetko je tak ako ma byt..uvidis, ak si tehu, tak budes tou najstastnejsou a ak by aj nie...tak budes skusat aj nadalej, presne tak ako aj ja teraz napriklad...a to ti poviem, ze som mala tiez depku ze preco nam to zase nevyslo a potom prisli tie strasne bolesti pri MS....a uz aj som myslienkami uplne inde...proste od zajtra zacinam zase stimulovat, uz sa smerujem na dalsie kolo....ale zajtra je TVOJ den....taaaaaaaak mooooooooooc budem na teba mysliet.....a dufam, ze hned napises ako to dopadlo......predstav si ze ti povedia, ano, ste tehotna....na to mysli...nie na to, ze to nevyslo...vies ta teplota tomu sa ja vobec nevenujem, nikdy som si ju nemerala a mozno je to aj tak dobre, nie som na to az tak fixovana....ale ak mas 37, tak to moze byt tehu....a prsia ta tiez nemusia stale boliet....a to spinenie..tiez moze byt len dobrym znakom plus ten vytok...no proste ver tomu.....a ten sen???? sny su odrazom naseho prezivania, cize sa ti len prisnilo to, coho sa bojis....takze to nic neznamena🙂 uzivaj si krasnu nedelu a zajtra sa budem tesit na tu najkrajsiu spravu🙂🙂🙂

sijust
10. apr 2011

@pici ved ja viem...ked pocujem alebo citam ze priznak,tak idem odpadnut...sa furt sledujem...citala som,ze ak je zena tehotna,tak jej vystupia zily na prsiach,proste,ze su viditelnejsie,modrejsie alebo co ja viem....tak ja hodinu v kupelke pred zrkadlom 😀 a furt som chodila za mm,ze su modrejsie tie zily? a on chudacik taky prestraseny...ze ano... az take do cierna 😀 😀 kocurkovo...vsetky priznaky 😉

hope2011
10. apr 2011

@pici vsak ano, mas pravdu....mozem to mat, aj nemusim..budem to riesit potom ked to pride....teraz si ty dolezita...ty mas zajtra velky den...vies ako to s tebou prezivam??? naozaj, moc ti drzim palce...lebo uz len malinky krocik ste k tomu, ze ti vlozia babatko a budes tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu🙂🙂🙂

sijust
10. apr 2011

@hope2011 dakujem mojecka,hned mi je lepsie 🙂 aj tebe krasnu nedelku 🙂

pici
10. apr 2011

@hope2011 dakujem si velmi zlata... idem trosku von a vecer tu budem

pici
10. apr 2011

@sijust neriesit , ty budes mozno taka tehulka na ktoru ani jeden priznak nebude platit... zbytocne sa stresujes.. ja som mala tolko vsetkych priznakov, ze minimalne 9 deti by som uz porodila :D

sijust
10. apr 2011

@pici 😀 😀 ty si expert...paci sa mi tvoj pristup...nie je ako ja..zo vsetkeho predposrata 😀

hope2011
10. apr 2011

@sijust no tak to som rada, ze ti je lepsie...uzi si nadherny dnik a mysli na to ako zajtrajsok bude este krajsi🙂

pici
10. apr 2011

@sijust tak pre nas je toto treti rok snazenia o babo... a to ta trosku zmeni a nauci prijat iste veci... viac s nadhladom, inak by som bola davno obesena na nejakej breze.... tiez som sa furt sledovala a prd z toho iba som sa namotavala na to, ze to vide a nevyslo. sklamanie bolo o dost horsie potom. a ja vsetko co mi bolo som riesila so svojim doktorom a ten ma ubezpecil, ze je to po hormonoch normalne...

hope2011
10. apr 2011

@pici ok, uzi si krasneho dnika a aspon prides na ine myslienky🙂

adikasala
10. apr 2011

ahojte babenky kolko ste toho popisali ani vas nestiham citat.
@pici drzim velke palce aby si mala dost vajok na to aby si na velku noc mala krasny darcek 😲 😲 😲
@sijust myslim na teba vydrz to uz 1 den a zajtra uvidis ako si na tom....ked nic tak sa nevzdavaj ide sa do boja dalej,kazda to dotiahneme.. 😲 .verim tomu

tinasc
10. apr 2011

@zuzanka7834 ja som to už navrhovala dávno, že by toto mohla byť súkromná téma, len sa to nejako potom zahovorilo 🙂

sijust
10. apr 2011

@adikasala dakujem moja,zajtra dam vediet... 🙂

tinasc
10. apr 2011

@sijust držím palce na zajtra, nech je test pozitívny 🙂

sijust
10. apr 2011

@tinasc moc dakujem,je to take povzbudzujece,ked viem,ze tolko ludi na mna mysli 🙂 je to vsetko take nove pre mna...

adikasala
10. apr 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi zelam ti aby si uz nemala ziadne komplikacie,a o dva tyzdne bola stastna tehulka 😲 😲 😲 april to isti!!!!

adikasala
10. apr 2011

@tinasc aj ja som za pre sukromnu temu!!!

tinasc
10. apr 2011

@adikasala to by bolo najlepšie 🙂

adikasala
10. apr 2011

babenky ja mam zajtra dalsie sono,tam sa uvidi ako mi podrastli vajka a myslim ze vo stvrtok alebo piatok bude moja 3 a posledna iui 😲 😲 😲

kaaaty
10. apr 2011

@hope2011 ahoj ja som v pondelok vysadila utrogestan a vo stvrtok dost silne bolesti, po hodine trapenia som to nezvladla a dala som si ibalgin, co nezvyknem....ms som mala silnejsiu...ale uz bude pomaly koncit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre