IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
17. apr 2011

@katy33 ahoj moja. Ano? ty si tak dlho cakala? ja sa preto pytam, ze kolko to trva, bo nas doky nam povedal, ze do 2-3 tyzdnov to mame schvalene, a uz je to 4 tyzdne....ale tak vydrzime, pockame si na to 🙂

walta
17. apr 2011

@tinasc ahoj.... ano, nic ine mi nezostava... tak cakaaam 😉

walta
17. apr 2011

@hope2011 dobre ranko.... no, schvalit asi schvalia, len ked teraz sa tak velmi rozprava o tych zdav. poistovniach, bojim sa toho, aby to preplatili tak, ako doteraz, aby sa to neznizilo....to je cele.... niekto to tu na MK uz nacrtol, ze poistovne nieco spekuluju... tak neviem 😒

apolenka6
17. apr 2011

Kráááásne ránko babulky!! 🙂 🙂 🙂 dnes bude krásny deň tak sa vytešujem 😵 😵 prajem nááádhernú nedeľu 😉 😉 !!!!!

tinasc
17. apr 2011

@zuzana151 neboj sa budeš v pohode, určite to všetko zvládneš, aj príznaky, pre bábenko všetko samozrejme 🙂

tinasc
17. apr 2011

@zuzanka7834 mňa utroš neuspával, lebo som si ho vkladala, vraj keď sa zapíja, tak sú takéto príznaky... alebo že by to bolo z niečoho iného 😉 😉

tinasc
17. apr 2011

@pici to je dobre, že sa máš ako zabaviť a zamestnať, to čakanie prejde lepšie 🙂

pici
17. apr 2011

@tinasc to veru ano... idem trosku upratovat a poobede sa pojdem prejst lebo je pekne

tinasc
17. apr 2011

ja teraz varím a popritom tu sedím, veru závislosť je silnejšia, ideme poobede von, potom k našim na oslavu 🙂

hope2011
17. apr 2011

@zlatanka30 ahojky, taj my sme v tom istom centre, kedy tam ides najblizsie?

hope2011
17. apr 2011

@zuzana151 ahoooj, no ideme teraz na druhe iui, ideme to este vyskusat...aj ked velke sance tomu nedavam...manzel chce, aby sme vyskusali vsetko co sa da predtym ako pojdeme na ivf....chce ma vyvarovat tomu pichaniu atd.....ach, jaaaj, co uz...hlavne ze to tebe vyslo...je to uzasne a uvidis o chvilocku na sone uvidis ten zazrak a hned ti vsetko odrazu bude🙂

hope2011
17. apr 2011

@zuzanka7834 ahojky, ja som ti posielala moje udaje do internej posty uz davno....mam ti to poslat este raz???? inak mna utros zo zaciatku strasne uspaval, ale potom to preslo, uz som ho ani nevnimala...ale ty mozes spinkat predsa uz z niecoho ineho, nie?????? vsak kazda zacinajuca tehulka pise ze je straaasne unavena a len by spala...tak je to asi tvoj pripad🙂🙂🙂 a kedy budes testovat???? som neskutocne nedockava a mooooooc ti drzakm palce!!!!!!!

hope2011
17. apr 2011

@pici to je super, ze mas takto kamosky blizko seba....moje su vsetky prec.....najma v anglicku, alebo v belgicku....takze som tu na vsetko sama...ale mam aj zlate kolegyne, sesternicu, takze niekedy nieco podnikame...ale najviac som s mojim manzelom...ten mi nahradi aj kamosky🙂 a ako sa maju krpci????? picha ta v lavom vajecniku este stale???? z coho myslis ze to mas???

hope2011
17. apr 2011

@walta nebojkaj, urcite ti to schvalia...to kym zacnu poistovne spekulovat, tak to chvilku potrva, to nejde hned.....skus si este raz zavolat do centra a troska to posurit...mozno to pomoze....nech vedia, ze sa o tom zaujimas!

sijust
17. apr 2011

@zuzanka7834 zlatinko,ak ho zapijas,tak je to pravdepodobne od neho,mozem potvrdit,ale ak ho vkladas,tak mam silneho tusaka,ze to bude mat na svedomi nieco ine 😉 drzim palceky a moc na teba myslim 🙂

tinasc
17. apr 2011

@hope2011 manžel má pravdu, treba to vyskúšať všetko čo sa dá, však čo keby to teraz vyšlo? vyhneš sa ivf, čo je už krajné riešenie 🙂

hope2011
17. apr 2011

@tinasc ved presne to tak aj berieme, ze sa by sme sa vyhli uz tomu, comu my hovorime, posledna moznost....ale ked by sme sa aj k tomu dostali, tak naozaj sa na to psychicky pripravujeme...len manzel este stale tak veri, ze sa to podari skorej.....klop, klop, klop keby mal tak pravdu.....🙂 u nas je ten problem ze on ma naozaj zly spg a nechce aby som to vsetko podstupila.....ale ked budem musiet, tak jasne ze podstupim

sijust
17. apr 2011

@hope2011 ahoj zlatko,ale to vies ze na "to"myslim,trosku mi zacina prepinat,bojim sa, aby som neuchytila nejaky kocar,co bude zaparkovany pred obchodom 😀 ale stale si hovorim,ze vsetko je tak,ako ma byt a ze este zrejme nenastal ten spravny cas...no co ine si mam hovorit?!.....hlavne,ze tu sedim a prihorela mi ryza 😀

katy33
17. apr 2011

Dobre ranko babulky - sa hambim, no ja mam až teraz ranko, akosi som sa nevedela vyrvat z postele, posledne dni spim ako zabita, neviem, či mi mm niečo nedava do večerneho napoja, aby som mala lepši spanok a on klud 😀 😀 😝
@walta Zlatinko presne tak, nam tiež povedali, že 3-4 tyždne a potiahlo sa to takmer na 7tyždnov, ved žiadost sme pospisovali 24.februara a recept mi prišiel tento pondelok, tak vôbec si z toho nerob hlavu, oni si davaju niekedy načas, no ja som tiež už potom každy tyžden vyvolavala, skus tam cinknut, lebo sa už aj stalo to, že žiadost bola schvalena, ale zabudli o tom upovedomit 😉

tinasc
17. apr 2011

@hope2011 no však to, keď už iná možnosť nie je, tak to musíme podstúpiť 🙂 😉

sijust
17. apr 2011

@katy33 Dobre ranko spachtos 😉 ...tak ty si uz zacinas pichať? drzim palceky,aby si to dobre znasala a moc netrpela,my ideme tiez podpisovat ziadost...alebo neviem co sa bude diat,ale dalsiu IUI sa uz nenecham zlomit...

sijust
17. apr 2011

@walta ahoj,mozem sa spytat a kolko doteraz preplacali,ked sa aj tak plati cez 1000€...lebo nas to tiez caka,tak aby sme sa vedeli pripravit,ci treba predat dom,auto 😀 dakujem...

aby
17. apr 2011

@walta si to pjekne napísala heh 😀 😀 😀

@katy33 to si sa aj za mna povivaľovala ja som od siedmej hore 😝 😉 pôjdem aj nejakú štrúdličku urobiť svokre aj mamine zaniesť a potom za potvorkami 😀 😀 😀

adikasala
17. apr 2011

@katy33 ahoj katy a uz ti dosla mrcha???vcera vecer som na teba myslela ze si spomynala ze ta bolia moc prsia.nebudes nahodou tehula????to by bola sranda 😀 😀 😀

adikasala
17. apr 2011

@zuzanka7834 zuzi dakujem,verim tomu ze to bude tak ako si to predstavujem...k tvojemu pospavaniu by som dodala ze to bude mat niekto druhy na svedomi okrem utrosu!!!! 😲 😲 😲 na to si nemyslela??? 😀 😀

katy33
17. apr 2011

@sijust
@adikasala No babulky moje, ms ešte neprišla, dnes mam ešte posledny duph., tak cez tyžden už budem čakat , nech pride čo najskôr, potvorka jedna....zlatino, ty si aky čertiček, tak to by bolo....prska bolia stale, v noci nemôžem spat na bruchu, lebo ma normalne tiskaju a to mam asi tak jednotky 😀 ...sice teraz mam pocit, že mam asi aj dvojky, aj mm sa pačia...sa smejem, že nech si to rychlo vychutna, lebo o chvilu zasa nebudu 😀 😀 😝 ....sa uškrna, že sa na nich vždy popali, lebo vraj horia - to tym rastom 😀 ...baby, keby ste ma videli, ako chodim s vypätou hrudou a pri tom tam mam stale ,,hogo-fogo,,....to bude určite pms...ved baby pišu, že ich pred ms bolievaju prska a aj sa im naleju 😉 ...len škoda, že po ms tam budem mat zasa len tie lentilky pod kobercom 🙄 😎

katy33
17. apr 2011

@aby Heeeej, ty ma normalne, že provokuješ, že štruuudla, odpadavam, tak sa mi zbehli gebriny, len tu glgam naprazdno....ty musiš robit uuuužasnu štrudlu, ja ju už normalne citim, ako voniiii....bauuuuuuu......neprovokuj, lebo len to počuješ, ako ti niekto klope na dvere, ja podla vône štrudly budem vediet, kde byvaš 😀 ....a pozoooor, to by som ti už nekvakala lev v sne ale aj naživo, to by bol zažitok 😀 😀 😝

katy33
17. apr 2011

@zuzanka7834...no, srdienko moje, ja si tiež myslim, že tu tvoju unavu ma na svedomi uplne niečo ine a žiaden utroš...ved to by aj tak sedelo, fazulka sa už uhniezdila a dava maminke najavo, aby pekne odpočivala, aby mohla nabrat sil...ja tomu verim a neupustim od môjho pocitu, že si tehulka, lebo ja to viem, ved sme si to slubili, že v aprili to vypukne, tak žiadne vyhovorky, 😉 😲

aby
17. apr 2011

@katy33 no a to som ešte nezačala heh kľudne budeš vítaná 😀 😀 😀 aj kávičku by som ti urobila 😉
no bude broskyňovo tvarohová a vanilka mňam 😉 😀

fomarik
17. apr 2011

@zuzana151 zuzanka, ja som nemala absolutne žiadne príznaky. Nič. Je pravda, že sem-tam ma zabolelo v podbrušku ale to bolo asi tri týždne po IUI. A zvracala som štvrtý den po zákroku. Potom dlho, dlho nič, až neskor asi v 7 týždni aj to len raz. Ja mám pocitovo super tehulkovanie, žiadne pachy, chute, absolutne nič!!!! neboj sa . Tiež som trpla každý den hlavne ked sme boli ešte v tých začiatkoch. Písala si, že idete na sono 27 marca, ale to si sa asi pomýlila a myslela si apríl, však? Budem držať palce, určite je fazuliatko v poriadku!!!!!!!!!! 😉

@strelicia no, pekná urodička pekná. 😉 A to známkovanie, v škole by prospeli s vyznamenaním 😀 . Tak o chviločku ťa čaká vklad a možnože už aj zajtra. Budem silno držať palčiská!!!!

@abxy fotečka ako z katalogu aj s mici 😉

@pici mojenko, takže prckovia su už pekne v brušinku. Máš pekne poupratované, tak sa im určite u vás bude páčiť a prisajú sa k tebe ako s kliešťami!!!!!!!!! Fajn, že myslíš pozitívne, veľmi tým pomáhaš tvojím prckom malinkatým. len nech pekne rastu a dozrievajú a by si o 11 dní, teda už o 10 mala čierne na bielom, že IVF sa podarilo!!!!!!!!!!!

@kavaapalma áno, alchemilka je fajn. Aj ja som ju pila, Možem ju len odporučiť, pomáha pri dozrievaní vajok a podporuje rast sliznice maternice A ešte upravuje menštr. cyklus.

@hope 2011 zlatko, takže ešte 2IUI vyskúšate. Manžel je zlatý, ked ťa chce ochrániť pred včeličkami. Teraz sa pekne psychicky nabi pozitívnou energikuš a potom hups na to!!!!

@zuzanka7834 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Zuzanka, aj mna utroš uspával a ked som ho brala dlhšie ako dva týždne tak som hovorila, že tehotenstvo nie je choroba ale k narkolepsii nemá daleko. Ale ospalá som bola vždy ked som ho užívala. Odpadávala som už o 19.00 a spala som ako v bavlnke až do rána.

@katy33 mojenko, takže posledný duphaston...huráááááááááááá. Už nech ti tá mrška príde a musíš si ju poriadne užiť, ved bude predsa posledná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

@apolenka aj tebe krásnu nedielku. Skutočne je dnes prekrásne. Ja som už dne s z rána o siedmej bola pri maminke v záhradke pozrieť urodičku. Tak som mala ranajšiu prechádzku. Posedeli sme si na terase,poklebetili. Mlujem jar!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre