IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
18. apr 2011

@hope2011 Moje ja som to tiež mala s tou sliznicou také. Keď som brala clostil, tak som ju vždy mala nízku a musela som brať estrimax. Clostil ju vraj znižuje. V normálnych cykloch (bez liekov) som ju mala ale v pohode.

tinasc
18. apr 2011

@hope2011 no tak držím silno tie moje palce, aby to vyšlo 🙂 🙂

tinasc
18. apr 2011

čaute babule, tak som dnes bola u endokrinologičky... aaaaa... prečo ja musím zrovna patriť pod doktorku, ktorá je rehoľná sestra vyštudovaná za doktorku? ja som chodila kedysi k inej, k tejto ma preradili... no takže výsledky zo sona, štítka sa drží dobre, vyzerá ako pred rokom, čiže sa nezmenila... výsledky na hormóny z krvičky budú v stredu, ale ak by boli ako pred rokom, tak nič nebráni otehotneniu.... a teraz sa dostanem k jadru veci, keď som jej povedala, že na čo potrebujem tak skoro výsledky (inak som ju ukecala, aby ma zobrala skôr, ako začnem stimulku), že idem na ivf, tak som dostala kresťanskú prednášku, vraj ona obdivuje ženy, ktoré túžia po dieťati a pod.... ale vraj potom čo s tými embryjami, veď to sú už ľudia, čo s nimi potom... som nemala ani silu jej povedať, že však keby ich bolo dosť a ja by som všetko dotiahla do úspešného konca (čiže tehu a pôrod) tak by som ich darovala, veď to je jasné, ale som rada, že som jej to nepovedala, hádam by ma aj niekde poslala... však som jej hovorila, že jednoducho sa nám to nedarí prirodzene a že by som veľmi chcela prirodzene, však nikto sa nedá dobrovoľne na ivf, ak by to šlo.... no tak som dostala riadnu prednášku a odchádzala som s pocitom, že som u nej klesla... 😝 taaaaak som sa vypísala 😉

tinasc
18. apr 2011

@zuzanka7834 tak dúfam, že z toho niečo bude 🙂 🙂 🙂 nestrácaj nádej 😉

alibabaa
18. apr 2011

@hope2011 super super. budem drzat siiilno palceky.. ja som bola sokovana pri 1... tiez som bola 11 den na krvi a sone a ked som si volala ako vysli vysledky tak mi povedali ze uz nemam ani pregnyl pichat... takze si viem predstavi ako ste sa obaja citili, teda citite 🙂
tak dnes som bola u doktora a povedal, ze posleme ziadost na ivf, ale urcite mam skusit este 2 iui, ze zazrakom sa mm upravil spg. ze to este nevidel 😅
tak som si vzala recepty na 2 iui a uvidiiime 🙂 dnes druhy den mrchy.. ale brutalne slabej... taku som este nikdy asi ani nemala.. to by som si pamatala... ale brucho teda boli... bleee

alibabaa
18. apr 2011

@tinasc kazdy sme nejaky .. hlavne si z toho nic nerob...

alibabaa
18. apr 2011

@zuzanka7834 nie som v tabulkeeeeee ☹

jonnie
18. apr 2011

ahojte babule, ja len ze idem zajtra testovat, a nechcem na nic mysliet, lebo bolesti mam ako pred ms, a nic ine mi nie... podam hlasenie, ak budem schopna.

pici
18. apr 2011

@tinasc jedna takato mudrlantka bola na izbe s babkou mojho muza.. a moj dosiel aj s bratom kuknut babku a mudrlantka ze to ktory nemoze mat decko normalne? a zacala mudrovat... hovorim len jedno ze stastie mala ze som tam nebola. kazdy nech sa o seba stara

pici
18. apr 2011

@jonnie zlatko drzime ti moc moc palce

alibabaa
18. apr 2011

@jonnie tak tak drzime palceky !!

tinasc
18. apr 2011

@pici tak nech sa stará každá o seba, to je jasné, len som už bola rada, že som odtiaľ vypadla 😀

tinasc
18. apr 2011

@jonnie držím palce, nech tam nájdeš // 🙂

pici
18. apr 2011

@tinasc ma normalne nasrala ta pani... nech si kazdy mudruje nad svojimi rozhodnutiami

jonnie
18. apr 2011

dakujem krasne... to bude krv, takze tam to bude na 100 % a žiadny duchovia. Z testov som uz vyrastla. Stale si hovorim pozitivne,ze to vyjde a nad inymi moznostami nepremyslam, ale ked to brucho tak strasne boli... ale ved uvidime.

tinasc
18. apr 2011

@pici nechápem odkiaľ vedela, že nemôžete mať normálne dieťa 😠 inak mňa začala raz riešiť jedna babka na zastávke, bola som tam s malou a ona že to máte len túto jednu, ja že áno a prečo nemáte ešte jedno, to máte nejaké problémy? som sa jej otočila zadkom, čo sa má čo starať, takéto babky skutočne milujem 😠 😠 😠

pici
18. apr 2011

@tinasc sak od muzovej babky lebo ta to musela povedat... asi by jej bok vykolalo :D vies ake su dedinske babky :D lenze babina to potom aj olutovala lebo stara jej davala tam potom prednasky a ani telku nemohla babka kukat lebo tato stara bola nejaka jehovistka vysinuta

cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????? ludom vazne drbe. nikdy by som sa cudzej zeny nepytala preco nema druhe

tinasc
18. apr 2011

@pici a práve preto nechceme aby to niekto o nás vedel, akou cestou sme sa dali 😉 nemienim počúvať niekoho "dobre mienené" rady... no vidíš a od takej babky to vystane, im nie je nič súkromné, si myslia, že sú múdrejšie ako my a potrebujú stále len radiť a niečo riešiť 😠

pici
18. apr 2011

@tinasc ja som iny bordel narobila za to ze naco to vyprava babka v nemocnici cudzej zene urcite to povypravala aj celej dedine odkial je manzel ale mne je to jedno... je to nasa vec a nie sme zlodeji alebo vrazi aby som sa musela hanbit

tinasc
18. apr 2011

@pici naše babky sú tie posledné, čo by mali o tom vedieť 😉 čím menej ľudí o tom vie, tým lepšie 🙂

pici
18. apr 2011

@tinasc moja ani nevie co je umele oplodnenie a druha si asi tiez len mysli.. u nas to vie cela rodina :D aj moja aj muzova :D

oknosmas
18. apr 2011

to je fakt strasne, ked to ludia tak velmi riesia..naozaj je to vec toho ktoreho cloveka a nema pravo ho nik posudzovat ci odsudzovat. neviem, ako by sa tvarili vsetci ti "mudri" ludia, keby sa ocitli v nasej situacii.. ale sama viem, ze clovek sa meni pod vplyvom okolnosti... a meni aj svoje nazory a postoje..kedysi by som mozno ani ja nebola za umele oplodnenie...zial, teraz to mozno bude jedina moznost mat vlastne dieta 😔

tinasc
18. apr 2011

@pici ani naše to asi nevedia... a svokrovci sú dosť kresťansky orientovaní, vie to akurát moja mama 🙂 a tá ma v tom podporuje 😉

tinasc
18. apr 2011

@oknosmas presne tak 🙂 😉

aby
18. apr 2011

@tinasc tak presne viem o čom píšeš, ja keď som bola v nemocke naposledy tiež mi dávala prednášku, že ako to môžeme že to nieje prirodzené že do seba pchať toľko umelých hormónou, žr to sa nemá je to proti prírode a pod.
Ja som jej vysvetlila, že sa nedarí a že nemám už jeden vaječník a tento jeden je kôli endometrióze docela slabučky no a ona že však no a že sme mali ešte počkať aspoň 10r a keby sa nezadarilo tak potom to takto riešiť no nechápala som ja budem čakať do 40tky a potom aby som sa dožila vôbec 20tky svojho malého. 😒
to si nevšímaj , takého človeka nepresvedčíš on má svojho boha a basta 😉
Mimochodom babky už neriešim majú svoj svet, žijú ešte v svojej dobe a myslia si, že je všetko jednoduché.

@pici inak o jehovistkách mám tiež svoje, kedysi sa môj známi pokúsil o samovraždu nakoľko mu toľko nahučali do hlavy, išla som tak raz po meste a zas stáli so svojimi brožírkami no tak som im nadala že som ich viac nevidela 😉

pici
18. apr 2011

@tinasc ja som sa nikoho nepytala ci sa mu to paci. kazdy nech sa o seba stara.. aj svokor je dost pobozny... ale ved to je moja a manzelova vec. vylucne nas dvoch , my mame podporu u kazdeho :D

tinasc
18. apr 2011

@aby však samozrejme, človek sa nevie vcítiť do kože druhého a keď nemá problémy, tak samozrejme, že to nepochopí ☹ a potom dáva takéto prednášky 😠

tinasc
18. apr 2011

@pici jasne, len my sme sa dohodli, že to zostane medzi nami 😉

aby
18. apr 2011

Inak dneska sme boli pozrieť včeličky nejaké su niektoré biedne no nachytala som si vosku na sviečky voňavučké 😉
Mm dostal len 4žihadielka ja žiadne, no jedny tam máme také agresorky fuuu jeduju sa ako svokra heh a krásne bzučali 😀 😀 😀 mnam mnam tešíme sa na medík 😉

pici
18. apr 2011

@tinasc ja som IVF nikdy neodsudzovala ani predtym...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre