IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
20. apr 2011

@katy33 Supéééééééééér Katarínka ! čo som ti hovorila??♥♥♥ moc,moc,moc sa tešííím srdiečko moje 😵 😵 😵 😵 😵 zázraky sa dejú č,čakala som ,že mi napíšeš a ked si nepísala už som si myslela ,že je zle ,ale nie!! 😀 😀 😀 dneska si bola taká smutnučká,no všetko prešlo a teraz sa už ,len teškaj 🙂 🙂 🙂 Prepáč mi dnes v práci bol zhon a hlavne tam bol šéfko tak sa mi nedalo debatiť ako by som chcela ,on všetko sleduje 😠 neboj my si to vynahradíme 😅
Tak ešte raz ta objímam a gratulujem !!! a pozdravuj tatina 😀

apolenka6
20. apr 2011

@zuzanka7834 Zuzka moja škoda 😒 neboj aj my budeme raz maminy ,len musí prísť náš čas 😕 😕 viem ako sa cítiš ,čakali sme ja aj ty ked bolo posledné IUI úspešné ,že teraz to bude na 100% Som rada,že ideš dalej nás nič nezlomí ..jedine nalomí ,ale to čas napraví 😉

hope2011
20. apr 2011

@katy33 no vidis....a tak si si neverila...boze je to naozaj zazrak a som stastna, prestastnsa aj za teba....je to nadhera ze to takto vyslo!!! a sladke mozno este na chut pride, to nikdy nevies🙂

apolenka6
20. apr 2011

@hope2011 tak už máš IUI za sebou 😵 2 a 3 býva úspešnejšie 😉 ,ja som takú bolesť necítila ani pri jednom len na krátky čas tlak a trošku bolesti ,no každá máme prah bolesti inakší

hope2011
20. apr 2011

@apolenka6 ano, ano...uz to mam za sebou...no vies, mna prve nebolelo ani troska, proste len ten tlak a take stipknutie...ale toto....no to sa neda ani opisat...bolelo to, naozaj velmi...dr sa tam nevedela dostat, lebo mam uzky krcok a naozaj to trvalo velmi dlho...takze preto to bolelo....a doteraz mam take bolesti....ako na ms

adikasala
20. apr 2011

@zuzanka7834 zuzka moja to je neuveritelne tak sotomu verila ze to bude tehuuuuu. 😠 😠 som rda ze sa pozviechas a ide sa dalej...drzim palce aby ste nepotrebovali viac iui ani nic ine co zacina na iiii.nasa katuska je toho prikladom tak horsa do toho.... 😉 😉

adikasala
20. apr 2011

babenkly budem tu neskor napisem vsetkym,teraz musim varit veceru mame hosta 😀 😀 😀

katy33
20. apr 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 .....mne ked sestrička povedala, že gratulujem, ste tehotna, tak moja otazka bola, že ,, a čo teraz,, 😀 😀 😀 ...sestrička sa začala smiat a odporučila sa mi tešit 😉 ....i tak mam taky ten vnutorny strach, ale mm mi zakazal robit, tak zajtra budem leharo...som dnes mala zasa troška taky bledulililinkoružovy hlienik, ale sestrička vravela, že to je v uplnom poriadku, tak snad to bude dobre....
V tej robotke, uplne som si spomenula na mna, ked ja som bola v byvalej robote, presne take iste stresy, brrrrr, by som toho ganiaceho šefa utasala 😠 ...musiš byt vyčerpana z tej prace 😔

tinasc
20. apr 2011

@katy33 tak to je dobré, že čo teraz... no teraz budeš zdravo jesť, veľa vody piť, veľa spať, relaxovať, nestresovať a pozitívne myslieť 🙂 a hlavne tešiť sa 😉

apolenka6
20. apr 2011

@katy33 Aj si h videla ako gánil ?? 😠 no ten jeho pohľad mrazí tak o hodinku tam už nebol a to by sme so pokecali
To si pamätám tiež ked mi vtedy sestrička oznámila tehu bola milučká....ách jo 🙂 ja sa teraz budem sústrediť zhodiť kilečka ide leto mm chce ísť na dovolenku tak nemôžem byť na pláži ako veľryba 😎 😀 😀 a veru nebojkaj strach bude vždy aj ked už bude 😲 len si to užííívaj... a ozaj?! musím ťa dobehnúť s kým budeš kočárovať a pamätáš ked si mi písala,že moje bude maturovať a ty budeš ešte,len tehu a vidíš 😵 😵

dzuli08
20. apr 2011

@katy33 Práve som hovorila s kámoškou a zajtra u lekárky sa chcem opýtať, či môžem užívať magneziu. Kámoška mi hovorila, že potom sa rodia múdre detičky :D

katy33
20. apr 2011

@apolenka6 Videla som ho, aj to ako ganil...brrrrr...ideš netvor 😀 😝 ......no, jasne, že velrybka, ale taka vyvrhnuta na sucho a dobre vycucnuta, ty maš od velrybky daleko, jedine, že by bol nejaky novy druh 😕 😀 ...že liliputanska velrybka 😀 😀 😀 ....no tak, to si myslim, že ma dobehneš, no sama brazdit po meste vôbec, ale vôbec nemienim, takže der chlapa 😀 😀 😀 ...a hlavne na dovolenke....tam aspon nebude šefina,šefino čubrnet 😝

katy33
20. apr 2011

@dzuli08 ...daj potom vediet, tak to budem mat ako utrogestan 2x2, ked budu mudre detičky... 😀 😝

kaaaty
20. apr 2011

@katy33 super, gratulujeeeeeeem...........tesim sa s tebou.......a tolko si chcela pichat tie inj 😀 😀 😀

marvilka
20. apr 2011

ahojte 🙂 ako krasne sa citaju tieto uzasne spravy 🙂 aj ked vas tu nepoznam 🙂 ale moc ma to tesi 🙂 ja idem na krvicku zajtra rano, takze som zvedava, ci aj ja napisem do tejto temy IUI uspesne hned 1 krat 😀

apolenka6
20. apr 2011

@katy33 Tak drať chlapa?!?..hmmmm tak ty si ho dobre drala 😀 😀o platilo sa pamätám si ako si mi písala,že asi si mala ovulku 😉 😀 😀
veru dnes sme sa narobili ako kone a aj zajtra ešte ,ale mi strašne rýchlo letí čas ked je robota 😨

katy33
20. apr 2011

@marvilka Tak držime palčeky, verime, že krvička bude pozitivna a budeme čakat na tvoju spravičku 😉

apolenka6
20. apr 2011

@marvilka držím palce!!!nech si maminka 🙂

pici
20. apr 2011

@hope2011 ja praveze naopak... prvy krat som velmi plna ocakavani...

tinasc
20. apr 2011

@marvilka tak držíme palce, aby si zajtra oznámila pozitívnu správu 🙂

katy33
20. apr 2011

@apolenka6 ...ale my sme minuly cyklus keksikovali len tušim 3 dni po sebe, kedy som si myslela, že by možno mohla byt ovu a inak nič, pretože ja som potom hned zostala chora, tak som nemala naladu 🙄 😀
Veru drat,drat,drat, le nie že mu zostane zostruhana ceruzka 😀 😀 😝 ...nedaj mu dychat 😀
Ešte, že zajtra posledny dnik a môžeš si ako-tak oddychnut, sice zasa budeš asi doma behat, ale doma je doma, nie? 😉

katy33
20. apr 2011

@kaaaty 😀 😀 😀 ...veru a ms som privolavala ako wuuuduuu 😀 ...teraz ju odhanam, čo najdalej, nech ju ani len nenapadne 😠 😉

tinasc
20. apr 2011

@katy33 🙂 🙂 🙂

pici
20. apr 2011

ahojte milaciciky... vas docitat... to je snad nemozne...
@katy33 tebe milacku zo srdca prajem aby vsetko dobre bolo a fazulenka rastla jak zerava u takej dobrej maminky :D
@zuzanka7834 nechoooooooooooood preeeeeeeeeeeeec, co tu budeme bez teba ha?

apolenka6
20. apr 2011

@katy33 že ceruzka 😀 😀 😀 to by ma nenapadlo a náhodou 3 dni po sebe je pekný maratón 😝 😝 a tá choroba mala za príčinu nemyslie či sa to podarilo a ani sa ti nesnívalo,že na Vianoce budete traja 😵 😲 😵 a čo Lacika?vytešuje sa ako to prežíva 😕 😕 si ho viem predstaviť bude ta na rukách nosiť ..
V práci makáme a doma mi robota stojí taká som zmorená 😝 tak o voľno mám postarané ,ale nebudem to prehánať 😉

apolenka6
20. apr 2011

@pici Len čítaj,čítaj unavíš si očká a bude sa ti dobre spať 😉 vlastná skúsenosť....a ty ako ? nejaké príznaky či je ešte skoro 😕 neboj budeš tehu aj ostatné babulky

fomarik
20. apr 2011

@katy33 zlatko, dokonca sa magneziuk odporuča. ja ho beriem 3x500mg + 250mg v šumáku. Je proti sťahom maternice, proti krčom, skorým porodom a samozrejme na znáženie tlaku.
...že gaťky na pol žrde..... skoro som sa pocikala od smiechu ty koťuha jedna...to ťa ako napadol taký šplech? 😀 😀 😀

apolenka6
20. apr 2011

@katy33 Ozaj ? injekcie ti zoberú naspäť do lekárne ?ved na čo by ti boli...jedine že by si ich mm pichal 😀

fomarik
20. apr 2011

@marvilka vitaj medzi nami. Takže zajtra krvička? Držím epalce, aby si nám napísala len tie najpozitívnejšie výsledky!!!!!!!!!!!!!!! 😉

pici
20. apr 2011

@apolenka6 nie nie nie... okrem bolesti cez den v podbrusku a bolesti prs nic.. ale prsia ma bolia snad uz dva tyzdne z tych hormonov vsetkych takze .,,,k nicomu to nepripisujem radsej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre