IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
12. máj 2011

@fomarik Jéééj si zlatučká už vas ,len čítam a nedalo sa mi na toto nezareagovať ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 DAKUJEM!!!!!

tinasc
12. máj 2011

@basska007 ty stimuluješ na ivf?

tinasc
12. máj 2011

@zuzanka7834 ahoooooj 🙂

tinasc
12. máj 2011

@majca55 neboj sa IUI... všetko zvládneš neboj sa, každá reagujeme inak 😉 držím palce, nech máš krásne folikuly 😉

zuzanka7834
12. máj 2011

@fomarik srdiecko nechodim sem, ale za to na Vas vsetky velmi velmi myslim 🙂 😵 Z casu na cas si precinknem s Katy a ked mi vcera povedala, ze hope caka babatko, tak mi nedalo, musela som sem nakuknut 😉 Ale inak sa snazim drzat svoju zavislost na MK na uzde 😀 Vdaka peknemu pocasiu sa mi to aj dari, normalne sa zo mna stava gazdinka, robim sirupy, lekvar... neprides ochutnat? 😉

zuzanka7834
12. máj 2011

@tinasc cau kocka 😉

tinasc
12. máj 2011

@zuzanka7834 no aká si ty gazdinka usilovná 😉 budete mať na zimu do zásoby 🙂 ale hej, treba myslieť aj na iné veci 🙂

majca55
12. máj 2011

@tinasc ďakujem ved aj po clostíku sa doktorovi páčili a nič ☹ kolko tak folikulov može byt naraz nevieš?teraz neviem či som ich nemala málo,teraz som mala vraj krásne dva v pravo a nič..

tinasc
12. máj 2011

@majca55 raz som mala tri, potom jeden dominantný, naposledy zase 5... a nič z toho...

zuzanka7834
12. máj 2011

@tinasc aaale, ako zacalo byt vonku pekne, tak sme sa s mm chodili prechadzat, a nasli sme krasnu prhlavu (teda, pre mna bola krasna, on trochu nechapal moje nadsenie 😀 ). Tak som si spomenula, ze jeho starka zvykla prhlavu pouzivat aj v kuchyni a supla som sa na internet. Tak som spravila zihlavovy sirup, matovy sirup a v zahrade mame rebarboru, z ktorej som doteraz robila iba varene kompoty a sem tam kolac, nuz a teraz som sa dala na rebarborovo-ananasovy lekvar. Fajnotka 😉 Musim daco robit, lebo by mi praskla hlava, no nie? 😉

tinasc
12. máj 2011

@zuzanka7834 no jasné, treba vyvíjať činnosť 🙂 a aj využívať krásne počasie 😉

zuzanka7834
12. máj 2011

@alibabaa no jasne, ze tabulku upravim, hned ako mi hodite infosky do IP 😉 Inak by som si musela zobrat dovolenku aby som si Vas stihla precitat od kedy som tu nebola 😀 Srdienko a co je s Tebou, citam, ze dnes si mala mat vysledky, tak nas potes, nech mame dalsi zeleny riadok... 😵

@pici fiha, konzultacia za stovec? To je dost za kratky pokec... A co su doplnkove sluzby?

Vidim, ze sa nasa skupinka pekne rozrasta, nove baby vitajte 🙂
@ursula5 citam, ze aj Vas caka ivf, my ideme na konzultaciu buduci stvrtok, tak snad uz podpiseme aj ziadost. Do akeho centra chodite?

@petuska123 Petka aj Vy idete na IVF, fu, nejak nas je tu cim dalej tym viac co prestavame s iui... dofrasa! Nuz ale ak to moze pomoct, prave som pozerala statistiky uspesnosti Heliosu za minuly rok a bolo to takmer 50%, bez nejakych desatinnych cisel... kedy ste podpisovali ziadost?

@aby no ved my tiez nie sme este na 100 percent rozhodnuti... ale budeme sa citit lepsie ked budeme mat zmluvu schvalenu, pekne doma v sufliku... uf, ked ja sa toho zakroku a hormonov tak strasne bojim... ani nie pichania, ale toho, co tie lieky narobia v mojom tele 😕 No ved uvidime, co nam buduci tyzden povie doky...

@hope2011 zlatinko konzultacia je buduci stvrtok... ale ako som pisala aby, este neviem, ci do toho pojdeme hned po schvaleni... este s tym nie som uplne vyrovnana ☹ Ale dost o mne, ako sa ma nasa najnovsia tehulka?

zuzanka7834
12. máj 2011

@apolenka6 caaaau moja M!!! S Vami je co nove? Si po iui? Casto na Teba myslim 😵

pici
12. máj 2011

@zuzanka7834 no to nie je celkom za konzultaciu, ale za vsetky utz pocas stimulacie, za informacie podavane telefonom... a ked by mi nahodou vysla sluzba cez vikend... tak za to :D

alibabaa
12. máj 2011

@ursula5 @hope2011 @fomarik @pici @zuzanka7834 @jalanecek @petuska123 @aby @dzuli08
tak kocky... ideme do tretieho kola...

zuzanka7834
12. máj 2011

@majca55 dva foliky su akurat a ked doky povedal, ze boli krasne, tak drzim palce 😵 . Kedy Ta caka iuii?

pici
12. máj 2011

@alibabaa aaaaaaaaaaaaaaaale do riti 😒 toto uz neni mozne... 😒 😒 😠 normalne ma to nasralo... 😅 dufam ze to zvladas lepsie ako ja v prvy den...

tinasc
12. máj 2011

@alibabaa och moja, to ma mrzí...

apolenka6
12. máj 2011

@zuzanka7834 aj ja na Teba a hlavne ked mám "horšie " obdobie ved vieš 🙄 máme spoločný príbeh 😒
nie ja som nebola na IUI teraz máme pauzu potrebujem vypnúť od všetkého ved som Ti písala IP určite si si ju už našla 😉

zuzanka7834
12. máj 2011

@pici platili ste este aj za to, ze Ti nieco povedali telefonicky? Teda... No som zvedava, co caka nas, urcite Vam dam vediet 😉

apolenka6
12. máj 2011

@alibabaa fomárik mala úspešné 3 kolo ! 😉 tak do toho!!!!

zuzanka7834
12. máj 2011

@alibabaa 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 srdiecko moje mile to ma mrzi... Co viac sa da povedat? Len hlavku hore a ist dalej 😔 Skusate hned dalsi mesiac? 😔 😔 😔 😔

pici
12. máj 2011

@zuzanka7834 no ja som to napisala tak debilne ale tak nejako to bolo napisane co vsetko obnasa subor doplnkovych sluzieb...

zuzanka7834
12. máj 2011

@apolenka6 idem si ju kuknut 😉

pici
12. máj 2011

@fomarik mnaaaaaaaaaaam placky. dala by som si . v nedelu robila moja mama a doniesla mi ze to je pre mna a pre muza hahaha a ja som ich vsetky zozrala.. a nebolo ich malo :D

zuzanka7834
12. máj 2011

@pici ved ako vravim, uvidime vo stvrtok... uz sa zacinam bat aj tej konzultacie, akoby Krajko hryzol... 😉 Okno umyte? 😉 😉 😉

tinasc
12. máj 2011

@zuzanka7834 ono keď sa začne stimulka na ivf, tak sa platí za doplnkové služby 100euro, to je za to že ti budú výsledky oznamovať telefonicky cez víkend, že keď ti vyjde kontrola cez víkend tak pôjdeš, zákrok cez víkend a pod.

pici
12. máj 2011

@zuzanka7834 zlatko okna vsetky umyte. komplet vydrhnuty cely byt aj take kraviny ako digestor som rozobrala, pracku vydrhla.. balkon... vsetko :D

tinasc
12. máj 2011

@pici jaaaaj ty si bola usilovná 😉 išla si dobre do hĺbky 🙂

majca55
12. máj 2011

@zuzanka7834 len tie boli minulý mesiac a nič.na konci mája ešte presne neviem dal mi pauzu po clostíku ak budu pekné folikuly tak urobia mi IUI ak nie tak potom clostík a bude to až v júni. 😉 to čakanie je hrozné. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre