IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
9. jún 2011

@fomarik ....a sama si si dávku zvýšila???? ...to nie je zlý nápad... teoreticky ak by mne povedal, že 3x1, tak si môžem dať 4x1, na to nemá ako prísť, či? .... hihi, veĎ musíme niečo na tie vajka vymyslieť 😀 😀 😀

tinasc
9. jún 2011

@ketere kľudne môžeš ísť aj trikrát po sebe... ale všade je asi iný postup 😉

ketere
9. jún 2011

@tinasc asi hej... každý doktor povie inak 😒 ...ale nech to je tak či onak, dúfam, že to tento mesiac vyjde 😀 ...a ešte raz gratulujem🙂

tinasc
9. jún 2011

@ketere ďakujem a Tebe budem držať palce 🙂

ketere
9. jún 2011

@tinasc Ďakujem 🙂

ketere
9. jún 2011

@kaaaty Ahoj, no ako pokračujeme?

jalanecek
9. jún 2011

@olajcova ahoj mojko nie netestovala len jedno je mi cudne ze spinim uz 5 den a na to ze mavam menzes 3 dni je to cudne nechapem co to je ak do pondelka neprestanem idem k lekarke zajtra mi to nevyjde takze nejdem a nechcem tam ist ked spinim je mi to trapne aby mi robili utz ked spinim je to neprijemne....

pici
9. jún 2011

@ketere clostyl a jeho davkovanie ako aj dni cyklu kedy sa berie su nastavene pre kazdu zenu individualne... niektora predtym ovulovala normalne, niektora obcas, kazda mame ine dovody a ine diagnozy.. clostyl niekto uziva viac mesiacov po sebe, niekto menej... tvoria sa z neho cysty.. cize zena, ktora v minulosti napriklad mala cysty ho urcite nedostane v konskych davkach a na pol roka vkuse... ja by som to nepodcenovala... samovolne zmenenie davkovania nemusi padnut na urodnu podu... ale to nechcem mudrovat...

jalanecek
10. jún 2011

@tinasc zlaticko gratulujem a zelam ti nech vsetko prebieha ako ma ....a nech uz fazulku vidis na utz vela stasticka....

katy33
10. jún 2011

@tinasc Zlatinko obrovsky sa tešim s tebou, o tri tyždne tam bude už hotovy valibuk 🙂 ....hcg krasne rastie a to je najdôležitejšie aj ja som tak mala, tušim 197 🙂 Váša princezna sa dalšiemu partakovi určite velikansky poteši 😀 😀 😀 ...bude mat koho uhanat a nie maminu, al. obaja budu uhanat maminu 😀 😝 Davaj na vás pozor, slniečko 😉
@fomarik No anjelik, čakame na info 😀 ...ako sa Livinka pred dr. predvadzala, určite mu chcela ukazat, aka je z nej babizna 😀 😀 😀 Aj foto nam sem šupni, prosiiiim...No my papáme o sto-dvesto, ale ani kilo sme nepribrali, brušinko nám už vytrča, dokonca cez vikend sa mi stalo, že ako som bola na prechadzke , prišli ku mne známi a jeden z nich mi pohladkal bruško, že či mi to narastlo z mm pizze, čo kuchti, tak som mu zahlasila, že som zjedla vela hrachu, ale už sa to neda skryvat - nie, že by som to chcela, len sme s mm nechceli zavčasu o tom hvorit, vieš bali sme sa, ale teraz sa už s pupikom pyšim 😀 Aj fotim sem-tam pupik, aby sme videli, ako náš valibuk rastie 😀 A už sa nám znova vracia chut na sladke, prave dopapavame rohlik s džemikom a kakauko 😀 😀 😲 Mamina sa mi smiala, že mám bruško ako najedeny had 🙄 😀 ..lebo to mi už predbehlo aj prsia a to mi ešte aj podrastli 🙄 😕 😎 ...no takže my si takto rastieme 😀

aby
10. jún 2011

@jalanecek presne tak 😉
@katy33 no už je vonku 😒

tinasc
10. jún 2011

@katy33 ďakujem, dúfam, že bude všetko v pohode... ja som to hcg 198 mala až na druhú krv, tak dúfam, že je to dosť vysoké číslo 😀 a tak sa mi vidí, že skôr banda bude obháňať maminu... ale to veľmi predbieham, je to ešte len veľmi čerstvé, tak dúfam, že to dotiahneme do konca 😉

@jalanecek aj tebe ďakujem 🙂

ketere
10. jún 2011

@pici asi máš pravdu.... inak ďakujem za radu 🙂

fomarik
10. jún 2011

@katy33 @apolenka @zuzanka7834 @zuzancek22 @zuzana151 @dzuli08 @hope2011 @pici @jalanecek @ zambilka @ ketere avšetky, na ktoré som zabudla........ Dnešné sono dopadlo suprovo. Livinka má už 1670g a je o 10 dní väčšia ako by mala byť. Porod bude cca o 6 týždnov 😀 😀 😀 . Fotočku nemám, bo bola otočená ku chrbtici. ešte síce nie je hlavkou nadol,ale priečne, no pán dr. povedal, že už si hľadá tu svoju polohu a čochvíla sa otočí 😵 😵 😵 😵 . No je to naše slniečko a veľmi sa už na nu tešíme ♥♥♥

fomarik
10. jún 2011

@ketere zlatko, ja som sa tiež veľmi bála zvýšiť dávku...lepilo mi a poriadne! Ale mna veľmi motivovala Jerryjanka, ktorá to dokonca urobila s dávkou 5x1 a teraz už má prekrásnu dcérku. Tak ako píše pici, každá može reagovať inak a nie každej može priniesť úžitok.

fomarik
10. jún 2011

@tinasc @aby @yasminne dievčatá, ospravedlnujem sa.... trošku vyššie je správa, ktorá je aj pre vás ohladom nášho dnešného sona. 😉

fomarik
10. jún 2011

@katy33 takže si ako dobre napapaný hadík, ktorý trávi? Milé! Hod do albumu nejaké bruškaté fotky, na tebe to určite vidieť veľmi pekne, ked si štíhlunká!
Inak mne dnes dr. Galo pred tým ako ma sonoval, skonštatoval, či čakáme dve bábiky??? Ževraj mám také veľké bruško....no to teda mám,nepopieram,...a to ešte len bude veľké!!!!!!!!! Inak ešte v tom 36tt by sme mali isť do Helíka na meranie prietokov ( ak to stihneme 😀 😀 a neporodíme) 😀

pici
10. jún 2011

@fomarik jeee tak livinka uz bude coskoro tu.. ty .. ale velmi rychlo to ubehlo... o par tyzdnov mate krpanu doma.. paradicka

pici
10. jún 2011

@ketere to je len moj nazor...

fomarik
10. jún 2011

@pici veru, ide to ako voda. Najvyšší čas všetko si pochystať, ved človek nikdy nevie, kedy sa vypýta na svet.
A vy teda o týžden idete po bábatká? Teším sa s vami, nech už máme nových kamarátov!!!!! 😀 😀 😀

pici
10. jún 2011

@fomarik hej hej. veru ... vsetko pochystat lebo nevies ako to uleti a livi aby mala vsetko tip top prichystane :D no v sobotu by sme mali mat vklad... vo stvrtok idem na kontrolu tak vtedy mi to povedia presne ze kedy :D juchuuuuuuuuuuuu uz sa tesim...

katy33
10. jún 2011

@fomarik Kraaasa, ja to stále tvrdím, že to bude babizna prekrásna a nie o 6týždnov, ab to eštte skôr nebolo 😀 😀 😀 ...a čo sa Galo čuduje, ved to je modelka, ako sa tam má z takýmí dlhymi nôžkami zmestit-musi si urobit priestor za dvoch 😀 😀 😝 ...božinku, Lucinka, ako to hrozne rýchlo leti, o chvílku máte anjelika v náruči-to sa ani neda opisat 😲 😲 😲 ...ktovie, či stihnete eššte to sono v 36tt 😀
Hodila som do albumiku foto pupika 😀 ...to naše anjelske stvoreničko, si tiež chysta dobru obyvačku 😀

pici
10. jún 2011

@katy33 pipika ako sa mi mas? vsetko v poriadku?

katy33
10. jún 2011

@pici Slniečko moje, vyzerá to zatial fajn 😉 A ty, mojko? Už si bola aj na nejakej kontrole, ako sa ma sliznička, či?

pici
10. jún 2011

@katy33 nie nie.. idem vo stvrtok. mam prist 10-14dc, ale ze najlepsie 14 tak idem vo stvrtok... a beriem estrofem v polokonskych davkach tak sliznicka je urcite nachystana... idem trosku von.. opit si hubu, kym mozem :D o chvilu mi skoncili zurovacie casy :D drzte sa s prduklou/kom

katy33
10. jún 2011

@pici Pchaaa, tak si šupni aj za nás 😀 😀 😀 ....ale bez opice 😀 😝 ....veru posledne drinky, tak si ich vychutnaj 😀 pa 😀

tinasc
10. jún 2011

@fomarik no veru, akurát som pozerala že to už máš za chvíľku a budeš držať bábiku v náručí... veľmi rýchlo to ubieha... tak super, že je všetko v poriadku, neboj ona sa otočí, tak v 36tt už bude otočená 🙂

apolenka6
10. jún 2011

Ahojte dievčatá!dlhšie som tu nebola ,nemala som PC a teda mám čo čítat 😀 neviem čo je nové ked to naštudujem tak odpíšem som zvedavá..... 😕 tak sa púštam do čítania 😝

dzuli08
10. jún 2011

@fomarik Tak to sú neskutočne skvelééééé správy. Normálne som dostala strach, keď som si prečítala, že už o 6 týždňov. Hneď som začala rátať tie svoje týždne a začína mi to akosi všetko dochádzať :D :D Po tebe by mala nasledovať ešte mirus a potom ja :D Veeeľmi sa tešikáme. A výbavička je už kompletná? Takže nakoniec budeš mať asi klasický pôrod a nie cisársky, však? Jeeej veľmi sa s tebou tešinkáme.

dzuli08
10. jún 2011

@katy33 Peknéé brušinko, aj mne už tak skoro začalo vykúkať :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre