IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
11. jún 2011

@fomarik Ahoj Lucinka!!! som rada,že všetko ide krásne hladko ako má 😉 teším sa s vami,už čoskoro budete Lívinku držať v náručí 😵 ale ten čas letííí a vám sa ešte aj čas do pôrodu posunul skôr 😀 a to velké bruško určte nosíš pyšne 😉 len nech je 🙂

apolenka6
11. jún 2011

@tinasc jéj tak 2 týždne som tu nebola a takéto krásne správičky 😵 tak malá dračica bude mať súrodenca fakt gól! gratulujem a nech všetko krásne pokračuje a hcg rastie a rastie 🙂

ketere
11. jún 2011

@fomarik ...no niekedy to za pokus stojí.... vy ste to riskli a kukaj🙂 ...možno by to vyšlo aj nám... no uvidíme, už mi začala ms, tak v utorok pojdem k dr, a uvidím, čo jpovie... možno mi dá nakoniec merional inj...

ketere
11. jún 2011

@zambilka ahoj zlato... tak práve mi začala mrcha... tak v utorok sa ide k dokymu a potom stimulka... 🙂

jalanecek
11. jún 2011

@fomarik zlatko tak to gratulujem k porodu to utecie ako voda a coskoro budes matlivinku na rucickach som za teba moooocinky moc rda aj za malinklu...rastie ako z vody...

aby
11. jún 2011

@fomarik jedena báseň krása , za chvílku už žmuchlať malinkú 😉 😀 😀 😀

My sme sa rozhodli, že ideme do toho už tento cyklus som zvedavá čo povie ešte koordinátorka v pondelok 😉 😀

pici
11. jún 2011

@apolenka6 ahoj... pekne od teba ze si zavitala.. co mas nove ?

tinasc
11. jún 2011

@apolenka6 ďakujem, len dúfam, že bude všetko ok, princezná mi tu akurát urobila scénu, ešte to predýchavam... nuž máme veselo 😉

fomarik
11. jún 2011

@dzuli08 no pravdepodobne to bude prirodzený pôrod, ak sa nič nevysrstí 😉 . výbavičku ešte nemáme kompletnu, ideme sa do toho naplno pustiť na bud. týžden, ked bude aj mm domka, pretože chce sa všetkého zučastnovať. Kočík si rezervujeme a mm ho pojde vyplatiť a vziať domkov, až ked porodím ( kvôli poverám). S postielkou sme sa tiež ešte veľmi neponáhľali, takže aj tá príde na rad až teraz, ku koncu. Co nám ešte treba, to je vybavenie do postielky - paplonik, plachty, kolotoč. A už len nejaké drobnosti ako nožnice, teplomer, plienočky do porodnice, rybaciu masť na prdelku. Samozrejme ked budem u nás v obchode Bambino, určite neodolám rozkošným dupinkám ako sa poznám... i ked tých už máme. Len neviem aku veľkosť, ale snád tu 62.
veru, veru, o chviločku bude naša láska medzi namia potom smiruš no a napokon ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
11. jún 2011

@aby dobre ste sa rozhodli 😉 Tak v pondelok vás čaká koordinátorka? No nech vám to vyjde čím skor, aby sme tu už všetky boli tehuľkami!!! 😲 😲 😲 😲

fomarik
11. jún 2011

@apolenka6 jaj veru, bruško pyšne ukazujem. I ked včera v Helíku mi normálne bolo blbo a trápne z toho, že som tam nabehla s tehu brušiskom medzi babenky, ktoré čakali na IUI alebo na folikulometriu. Cítila som sa zvláštne a veru, aj tie pohľady bolo cítiť. Jedna babena si dokonca musela presadnuť, lebo sedela oproti mne a rozplakala sa. Malá mi do toho začala v brušku kvalitne tancovať, a bolo vidieť, že sa mi ešte aj bruško vlní. mamina s Mirkom mi povedali, že to mám brať tak, že som tam ako motivácia pre všetky, ktoré tam sedeli. na buduce sa radšej asi objednám niekedy po obede.
Mojenko a už viete kde bude tá dovča? Casto na teba myslím 😉

fomarik
11. jún 2011

Lucinka napiekla korpus na ananásové rezy, ktoré dokončí až večer, pretože teraz ide na čerešne a na obedík k roidčom. I ked poviem pravdu,..také prechádzky už nie su pre mna 😖 ... ale celý den sama doma byť nevydržím. 😉
Večer sem hodím bruškaté foto.

aby
11. jún 2011

@fomarik nooo už mám recepty doma tak v pondelok na krv aj mm a aby som si stihla urobiť predoperačné vyšetrenia a aby stihli aj krv urobiť v pondelok budem mať 7dc no a začínať sa bude až 16dc tak to hádam stihneme . 😀 😀 😀
Jéééééééé ananasový super dala by som si milujem ananas 😉 😀 😀 😀
tak si uži krásny dník 😉

katy33
11. jún 2011

@aby Zlatinoooo, tak to si nám urobila také nečakane prekvapko 🙂 ...strašne som rada, že sa znova ide do toho - tentoraz už do uspešneho konca 🙂 🙂 🙂 ...takže zasa budu bodačky-pichačky 😀 ...zlato, musi to teraz vyjst, slub nam to, jasneeeee 😠 😀
A ozaj, čo s robotkou...dlho si o nej nepisala, tak neviem, či si teraz domka, či ako?

katy33
11. jún 2011

@apolenka6 No huraaaaaaaa, konečne sa tu znova skompletizujeme 🙂 ...ešte zuzanky obidve , adikasa, strelicia a stara parta je tu 😀 Slniečko, ako v praci? Tahavaš aj soboty? Ale , nebojkaj sa nič, dovolenka sa bliži a snou aj fazulka, ja tomu verim, potrebuješ oddych-spolu s Martinkom , a ked budete dovolenkovo naladeni, tak šup sa na to a bude to tam 😉 Ved sme si niečo slubili a ja ta stale čakam 😉

katy33
11. jún 2011

@fomarik Zlatinko, viem presne, o čom pišeš, i my, ked sme tam boli kolkokrat s mm ešte na folikulometriu, tiež tam sem-tam bola žienka s bruškom a tiež mi to bolo prevelmi luto a čudovala som sa, prečo tam chodia, nevedela som, že tam robia aj tehu sona....a teraz, ked ideme zo sona my, tak aj fotočku rychlo schovam a na recepci vždy tiško vravim, že chcem vyplatit teh. sono ...lebo mi to je luto, ked ich tam tak vidim sediet 😢 ...ale zasa, ony určite vedia, že sme takisto prekonali trapenie a dlhšiu cestu k fazulke a vidia, že sa to i im podari 😉
A ty takto vypekaš, ja som tiež robila teraz tvarohove buchty aj s lekvarom a už dobocem....som dnes znova skočila na vahu a stale nič, velmi papam a ešte som niečo aj schudla, dufam, že je to ok, mam z toho taky zvlaštny pocit 😒

aby
11. jún 2011

@katy33 no musí a vieš čo verím tomu asi viac ako pred tým a akosi mám s toho lepší pocit 😀 😀 😀
a vy pekne hladkajte bruško aby fazuľka rástla do krásy.

Ja mám zápal trojklanneho nervu tak je to ohromné 😒

katy33
11. jún 2011

@aby Božinku, čo ty budeš mat ozaj všetko, ved tot ta zubky trapili a teraz toto 😠 Len pekne oddychuj, aby si bola zdravunka, ked sa budu fazulky zavrtavat 🙂 😉

aby
11. jún 2011

@katy33 hlavne som zvedavá čo mi povie v pondelok koordinátorka. Hádaj to nebude problém mám antibiotiká. 😒

katy33
11. jún 2011

@aby Ved uvidiš...., ale ved ked maš začat až 16DC, to by si už ant.nemala mat, či? Myslim si, že ant. by skôr vadili pri vklade 😕 nie?

aby
11. jún 2011

@katy33 ja ti neviem no uvidíme čo povie 😉

fomarik
11. jún 2011

@katy33 tak toto je naše bruško v 30tt. 😉

katy33
11. jún 2011

@fomarik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....prekráááááásne brušinko, ale sa ma ta Livinka dobre, ako v bavlnke 😀 😀 😀 ....a mne sa nezda, že by malo byt nejake obrovske 😕 ...to asi Galo nevie, ako davat komplimenty 😀 😀 😀

apolenka6
11. jún 2011

@katy33 no ked tak čakáš,kto si počká ten sa dočká 😉 no ešte ma musiš nakaziť tehu vírusmi 😕 Jáj tak sa už teším na dovolenku ,budem asi strihať meter 😀 tento týždeň ma čaká jarmok 3 dni vonku predávať spústa ľudí 😖 dúfam,že neskapem budem musieť mať niečo červené náramok už mam obstaraný ,no nech to už máme za sebou 😠
bolo by super keby sa stará zostava dala do kopy,no neviem či to bude veľmi by som sa potešila 😵

apolenka6
11. jún 2011

@pici ahoj moja ,mám sa dobre a ty ako? tuším sa bude konať vklad?! 😕 😵 ešte stále som všetko neprečítala ....to mi asi potrvá.Ja nemám nič nové stereotyp IUI a ani IVF teraz neriešime nechávam to volne plynúť ked to má byť tak to bude ked nie tak nebude, snažím sa zabudnúť,že chcem dieťatko a ,že sa nám nedarí ...už to potrebujem nesnažilkovať

apolenka6
11. jún 2011

@fomarik nóóó!!! bruško krááásne !!! vytešujem sa ,ked si spomeniem ked sme sa videli ešte len ste mali na fotočke bublinku a teraz?! dalšia bublinka 😀 😀 😀
Ja ked vidím tehuľku tak si pomyslím aj ja taká raz budem ,no niekedy ma premôže i ľútosť 😒 ale už som voči tomu imúnna -teda sa snažím 🙂 si predstav teraz som mala určite ovulku aj bez liekov cítila som bolesť pár hodín a tiež mokrý deň,no len mm nebol doma bol v práci ,ale nevadí,len nech mám všetko v poriadku ja si to nechávam na dovolenku 😵 neviem kam pôjdeme čakáme čo bude a za dobrú cenu páčilo by sa Španielsko,Turecko len nech je dovolenka 😵 😵 to ty už budeš asi porodená teda malá 😲 😀
Ved aj aj si na teba pomyslím že by telepatia ?!? 😉

apolenka6
11. jún 2011

@tinasc aj nám by sa také scény od malej hodili ....veru máte veselo ,len sa nerozčuluj pekne predýchaj ved sa nemôžeš teraz rozčulovať 😉

tinasc
11. jún 2011

@fomarik no tak to máš teraz pestré, ale to sú také veľmi milé povinnosti, pamätám si, keď som ja kupovala a chystala výbavičku, aj kočík sme tiež vyplatili a mala ho doma moja mama 😉 ono že s bruškom v centre, u nás do centra, keď som ja ešte bola v stimulke, tak som tam stretla tiež niekoľko tehuliek... takže áno, to je motivácia, že sa to raz podarí... aj ty si si prešla dlhú cestu za bábenkom... no a krásne brušino, len ho pekne hrdo ukazuj, dlho ho už mať nebudeš 😀

tinasc
11. jún 2011

@aby no tak super, idete do ďalšieho kola teraz to už dáš určite, verím tomu a držím palce 🙂

tinasc
11. jún 2011

@apolenka6 jááj veru máme veselo, ale niekedy sa to nedá nerozčuľovať sa, lebo teraz má také príšernééééé obdobie... to už nie je také ako keď som ju čakala, pekne som si nožičky vyložila a nikto ma neotravoval 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre