IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
16. jún 2011

@katy33 Moja tieto stavy sú podľa mňa normálne. Ja som to tiež stále mala. Také divné tlaky ako pred ms, vždy ma to vystrašilo, ale doktorka hovorila, že všetko je v najlepšom poriadku, len sa maternica rozťahuje a zlatíčko si robí miesto.

dzuli08
16. jún 2011

Babenky my sme boli dnes v poradni a všetko je v úúúplnom poriadku. Taká som rada, že všetko ide tak ako má. A budeme mať .................................čo?..........................................čo?.......................................DIEVČATKO 😀 😀 😀 😀 .
To bol pre mňa riadny šok. Stále som mala toho tušáka na chlapca :D. Manžel bude mať doma dve princezné, tak sa vytešuje :D. Miery ani váhy nevieme, lebo to sme sa aj zabudli opýtať, ale zatiaľ sme o 1 deň menšie ako by sme mali byť, čo je tiež v poriakdu. No a zatiaľ favoritným menom pre našu dcérku je Sandra. :D :D

katy33
16. jún 2011

@dzuli08 Dakujem mojenko, ja budem stresovat stale 😀 😝
A gratulujem k princezničke 😀 ...tak predsa sa odhalila, asi sa bala, aby mamina nenakupila modre veci a ona by ich musela nosit 😀 No tak to som ja naozaj zvedava, či my budeme mat čertika, al. čerticu-ja mam totiž tiež tušaka na chlapca 😕 😅 Sandrika je velmi pekne meno, mam najlepšiu kamaratku Sandriku a je to úžasny človek 😉 Jasne, že je všetko v najlepšom poriadku, ved inak to ani nemôže byt a ani nebude 🙂 😲 😲 A ozaj, normalne sa da od kolkeho tyždna zistit, čo nosime pod srdiečkom? 😕

ketere
16. jún 2011

@apolenka6 ..... veľmi bolí človeka srdiečko, keď stretne takých hlúpych ľudí..... mám tiež nejaké skúsenosti.... nikto v okolí nevie, čo máme aké problémy, tak o to viac je tých blbých pripomienok.....

ketere
16. jún 2011

@in131 držíme palčeky🙂

zambilka
16. jún 2011

@ketere ahoj ako sa máš? ja idem v pondelok na kontrolu 🙂 tak som zvedavá dufam že bude vajko 🙂 inak tie blbe reči ja už ignorujem 😠 ale ked sme na dedine radšej nikam nejdem len som u našich 😝 teraz mi manžel doniesol 10 kíl jahod 😅 😅 fu zas robota 🙂

tinasc
16. jún 2011

@pici držím palce, teraz to už vyjde 🙂

tinasc
16. jún 2011

@dzuli08 gratulujem k dievčatku 🙂 všetko je tak ako má byť a to je super 🙂

pici
16. jún 2011

@tinasc dakujeeeeeeem

pici
16. jún 2011

@katy33 zlatko zkrvi od 10teho

in131
16. jún 2011

@ketere Ďakujem - už sa nemôžem dočkať.

dzuli08
16. jún 2011

@katy33 Áno, už som sa odhalila a to kvalitne. Bola rozkročená na celý ten doktorský monitor :D. Včera sme mali vážnu debatu, tak vyzerá to tak, že to bude rozumné dievčatko 😅 😅 Pohlavie je možné zistiť vraj u chlapčeka už v 4 mesiaci, u dievčat to je trochu neskôr. Väčšina báb sa to ale dozvie na morfologickom sone v 20. týždni. No a potvrdené na 100% aj na 3D ultrazvuku. Takže čoskoro už budeš aj ty vedieť čo čakáte. A s tým stresovaním to je stále aj u mňa, nehnevaj sa za to na seba. 😉 Pred každou poradňou mám ťažký žalúdok a to bude už tak asi stále.

dzuli08
16. jún 2011

@pici Výborne, takže o chvíľku budeš mať svoje srdienka v domčeku. A možno to budú hneď dvojičky :D. Veeeľmi ti to prajem a hlavne doprajem.

pici
16. jún 2011

@dzuli08 no dufam a verim ze nam to tentokrat vide:D a gratko k babule

ketere
16. jún 2011

@zambilka ahoooooj🙂 bude vajko, neboj🙂 ja idem v utorok k Dr., tak dúfam, že aj ja budem mať folík... 10 ks jahôd?? dosť,.... ideš robiť lekvár?? alebo zavárať? máš čo robiť... s jahodami sa veľmi zle robí, musia sa spracovať hneď, lebo zajtra - pozajtra môže byť už neskoro....

dzuli08
16. jún 2011

@tinasc Možno sa aj vám ujde dievčatko,doktorka hovorila, že tento rok sa rodia väčšinou dievčatká a minulý rok to boli vraj chlapci :D

tinasc
16. jún 2011

@dzuli08 chichi, tak to by bolo dobré, tatino by mal doma tri baby 🙂 😀 😀 😀 hihihi, už ho vidím, ako by sa zatváril... ale uvidíme ako to celé dopadne...

zambilka
16. jún 2011

@ketere fuj teraz som dokončila tie jahody moja jahodovu dren som si robila do mrazničky a ostatne som posačkovala 😀 tiež do mrazničky 🙂 a ešte som sa z nich aj prežrala parádne 😀 😝

walta
17. jún 2011

@fomarik ahoj moja, dakujem za povzbudenie... musime verit, ze sa nam to podari. 24.6. ideme do CARu na vysetrenie predtym, a pre recepty na injekcie. Drz palce, nech nam to pojde ako po masle.... a vasa malicka nech len rastie a uz coskoro ju budes drzat v naruci, uvidis... vsetko dobreeeee zelam 🙂

walta
17. jún 2011

@zuzancek22 ahojky, ideme na IVF a ziadost sme podavali niekedy v aprili a za 5 tyzdnov uz aj volali a bola schvalena... 🙂

walta
17. jún 2011

@katy33 jaaaaj, tak dobre sa mi to citalo, co si mi napisala... bodaj by si mala pravdu... dakujem za pozitivne slova 😉

walta
17. jún 2011

@ketere ano, aj my sme boli na IUI, neuspesne, druhy pokus na dr. ani neodporucal, tak hned sa pripravujeme na IVF... drzim ti ale palce, aby to tebe vyslo uz s IUI. 🙂

in131
17. jún 2011

Ahojte - tak dnes máme IUI za sebou - aj ked nám museli trošku pomôcť klieštami, ale zvládli sme to. Doktor sa nemohol dostať cez krčok. Joj ale taký bol nesympatický. Ani neviem jeho meno - tmavý, vysoký.... ale to je jedno. Mal by sa pritýchto zákrokoch aspon usmiať a naladiť pacientov dobrou energiou - nie zamračenou tvárou. Tak nech to je len s uspešným koncom. Trochu ma pobolieva podbruško ale da sa to zvládnuť. Prajem všetkým pekný den.

fomarik
17. jún 2011

@dzuli08 tak dievčatko je potvrdené. Huráá,budeme mať kamošku Sandriku!!! 😀 😀 😀 😀 Zlatko, taká som rada, že ste v poriadku. Teším sa s vami!!!!

fomarik
17. jún 2011

@katy33 Srdiečko, ten tlak na ktorý si sa pýtala, ja som čosi také pociťovala v 18tt... vtedy ked sme šli aj na pohotovosť. Nebolelo to, len to bol zvláštny pocit.A vieš, že ten pocit sa mi občas vracia aj teraz? Mne aj dr, vtedy povedal, že su to predprípravy na pohyby 😉 . Tak sa len vytešuj, že drobátko si robí v brušku miestečko 😉

fomarik
17. jún 2011

@in131 aj nám museli pomáhať klieštikmi. 😉 Hlavne že sú chlapíci na správnom mieste. Držíme ti palce!!!!! 😀

ketere
17. jún 2011

@zambilka tak to si aj docela dobre stihla.... ale nie je nič lepšie, ako si v zime dať dobrú jahôdkovú dreň, alebo bublaninu..... ja z tých zamrznutých jahôd zvyknem robiť aj smotanú tortu... výbornú, mňam, hneď by som si dala🙂))

ketere
17. jún 2011

@walta ďakujem za povzbudívé slová.... Ja držím päste na IVF, dúfam, že všetko dobre dopadne a zachvíľku budeme obe tehu🙂)

ketere
17. jún 2011

@in131 Ahoj, presne taký istý problém som mala ja.... bolesť na hovado.... vraj zrastený krčok maternice.... Držím päste, aby bol pozit testík🙂

in131
17. jún 2011

Dakujem vám všetkým. Trochu z krčka krvácam - a pocity - žiadne - nič zvlaštne nicítim. Celý den som oddychovala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre