• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. novembra 2017 
tak som opat tu... rychla cesta do holandska... mama mm uz na nas pozera z nebicka....

dllllho som tu nebola, neviem ci stihnem vsetko docitat... co je tu nove?????????? dufam, ze len pozitivne spraaaavy
20. jún 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ešte nie len jeden seminár mm s najlepšou obdorníčkou na med a probikty včielok a už som múdra :grinning:
ešte len pôjdem sa teším, že aj ja som ešte neschytala ale mm hej aj medík máme 11kg zatial len :grinning:
čakam na mm a slniečko :wink:
trúdy sú v poho nemajú žihadlo oni len plotia :grinning: :grinning: :grinning:
som si striekačky bola kúpiť a teda baba sa na mňa kukala ako na narkomanku heh :grinning: :grinning: :grinning:
srandy kopec :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa och tak to mi je ľúto :frowning2:
20. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aby no tak to je skvelé, medík mňam...
ja babu kašli, nekupovala si si striekačky rovno s liekmi?
20. jún 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc v piatok sme prisli, este nas vnimala, na druhy den sa este snazila, posilnilo ju to, ze sme prisli a uz potom to islo len dolu vodou. ale mala strasne krasny a elegantny pohreb.
20. jún 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tak už ju aspoň nič netrápi a nebolí :pensive:
20. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere ahoj tak som už domka :slight_smile: máme dve folíky zobrali mi krvičku zajtra si mam zavolat že kedy bude iui :wink: a meškali sme hodinu lebo ráno do nás narazil z boku kamion :angry: hlavne že sa nám nič nestalo, ale auto ma mrzí celí bok je dokrivený a oškretý :unamused:
20. jún 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc pre nu to uz bolo vykupenie... co sa tu nove udialo?
20. jún 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj moja kedy máš íst na ultrazvuk? :slight_smile:
20. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc heh našťastie nie heh :grinning: :grinning: :grinning:

@alibabaa mrzí ma to, ale už je jej dobre :unamused: lieta na nebeskom obáčiku
20. jún 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, neviete, aky velky ma byt folikul na IUI? dnes som bola na prvej folikometrii a bol 15mm, mam prist znova v stredu a ked sa zadari, tak vraj vo stvrtok alebo v piatok by sme mohli ist na to.
20. jún 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka mne 1IUI robili aj s folikulom 15mm, ale za dva dni ti ešte može podrásť. Ideálny je aspon od 18-21mm :wink:
20. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Tak už je to za vami :pensive: ....... ešteže ste stihli byť s nou tie posledné chvíľky :pensive: Vieš, hovorí sa , že kde jeden život končí, tam druhý začína. uprimnu sustrasť :pensive:
20. jún 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik dakujem. asi to tak malo byt...
povodne mal mm na plane ist az v pondelok minuly tyzden, to by bolo ale uz neskoro :frowning2: prave by bol na polceste do NL ... ale svokor volal, ze by bolo najlepsie hned 9. vycestovat. prisli sme v piatok o 1,30 rano, takze sme s nou boli 3 dni kym nas navzdy opustila :cry: bola to mila zena ...
20. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka budúci štvrtok... ešte dosť dlhá doba :slight_smile:
20. jún 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , babulky moje, tak už sme domka, červiček sa nam ukazal a to bol teda tanec, čo tam ten dovadza :grinning: :grinning: :grinning: ...normalne sa ritkou odražal a skakal ako na trampoline, dr. sa smial, že ho ani zamerat nemôže :grinning: ...ukazal nam ručičky, potom nas pozdravil , tak sa poratali aj prstiky, no je užasny, nadherny, anjelik naš :slight_smile: :slight_smile: :astonished: :astonished:
@fomarik Ty si na nas myslela, slniečko moje :slight_smile: Dr. vravel, že je zatial všetko v najlepšom poriadku a meral nam tu tekutinky - kvôli dawn.syn. , bola 1,7mm- vraj je to uplne vporiadku, chcem sa mojko opytat, aka ma byt vlastne ta dlžka - čo je v norme, ty to určite budeš vediet :slight_smile: Teraz ideme na utz v 20tt, Lucinka, to je už to 3D, či? :confused: Ja som taky trudik, len sa vypytujem :slight_smile: Dam potom aj fotočku :wink:
20. jún 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katy33 kati tesim sa stebou...jaj uz aby som aj ja isla na take sono.....ale bude aj to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 super teším sa, že je všetko v poriadku, nech pekne drobček rastie ďalej ako má :slight_smile:
20. jún 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ahoj Andrejka :wink: pekné meno máš no to by ma nenapadlo,že sa tak voláš ... :confused: viem si predstaviť ako ti bude doma dobre a ked sa všetci doma postretáte :slight_smile: a ako sa tešíš ja mám tiež rada spoločné chvíle s rodinou napr. pri grilovačke a je veselo niet nad rodinu a súrodencov :wink: neboj budeme aj my dve mamičky a potešíme všetkých....ty pricestuješ s "čiernym" pasažierom a ja tak isto z dovolenky musíííme!! ved ešte rok 2011 nekončí a sme si písali že tento rok to istíííí no nie?!? :sunglasses:
20. jún 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 zlatinko teším sa s vami :wink: zajtra prídem mrknúť aké pazúriky budete vyrábať ....pa zajtra a už hádam aj tá čokoládka bude :wink:
20. jún 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka ahoj! píšem až teraz ,ale mala som to teraz perné vp ráci a dnes si konečne môžem vydýchnuť ...určite nehovor že ideš na IUI tomu kto by to nepochopil ,držím palce!!!!
20. jún 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
@adikasala Dakujem, bambulky moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@adikasala Slniečko moje, to tehu sono sa ti bliži zavratnou rychlostou, už sa tešim na to, ako nam tu napišeš, že je v brušku fazulka, bude to čoskoro :wink: A ved sme si slubili to tehu stretko, takžeeeee, ja s ana neho sttale tešim :grinning:
20. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 tak malé žihadielko sa rodičom krásne oredvádzalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . My sme mali tiež hodnotu NT 1,7 :wink: . Viem len, že by nemala presiahnuť hodnotu 2 - to bxy ste ž boli častejšie sledovaní a od 2,5 je to už zlé.Zlatko, to sono v 20tt ešte nie je 3D, to je biometrické sono, na ktorom babatku skontroluju všetky orgány, pomerajú obvod hlávky, bruška, vzdialenosť temenných kostí, predozadný priemer hlavičky, stehenná kosť.... proste všetko. :slight_smile:
To 3D sono robia od 24-26tt. Ked pojdete do Helíka v tom 20tt, oni sa ťa opýtajú, či chcete ísť na to 3D a hned sa možete objednať U nich to teraz stojí 50 éčok :wink: ...čo je celkom fajn cena. Dosaneš veeeľa fotočiek a CD s videjkami drobátka :wink:
Teším sa na foto z dnešného prdelkového odrážania :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zlatinko držkám moc,moc palce viem ,že táto veta je obohratá platňa ,ale inak neviem vyjadriť ako ti to prajem !!! bude to na 1000000% :wink: :wink: :wink:
20. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a stará parta je späť...veľmi sa teším babulky moje, že ste tu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 dakujem... dufam ze sa budeme tentokrat tesit.. a ty ako sa mas?
20. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici áááá dobre sa mááám !§ :slight_smile: :slight_smile: čo sa budem sťažovať mm mam skvelého tešíme sa na dovolenku a dieťatko nam síce chýba ku šťastiu ,ale vieme že aj to raz bude :grinning: :grinning: ešte nevieme kam sa pôjdeme "válať" na dovolenku ideme v prvé 2 týžd. augustové a moc,moc sa tešíííme .....
20. jún 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 hlavne si poriadne oddýchnete, bude vám skvele, ani nebudeš mať čas myslieť na bábo a určite z dovolenky prídete traja :slight_smile:
20. jún 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jééj práve ti chcem písať !!! jasné budeme traja ,.štyria ...neviem pri akom čísle skončíme ked sa to rozbehne :grinning: :grinning: a ty ako? dúfam,že ste O.K. ty si prelomila na tejto téme IVF a verím,že každá po tebe už bude po IVF maminka !!!
20. jún 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Už je červiček v alnumiku :grinning: :grinning: :grinning: Zajtra idem k mojej dr., tak pevne verim, že už dostanem tehu knižku, lebo si ju inak vyrobim sama :rolling_eyes: a ozaj, čo mi bude robit dr. na prvej poradni :confused: :grinning: , aby som bola pripravena :grinning:
20. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok