IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
4. júl 2011

@zuzanka7834 no ja viem čo je mihečke - včielka, hanďa- mravček, kes - kozička a liba - huska. Z farieb poznám len piroš. Aj ja by som chcela vedieť po madarsky, ved ked ideme do Tesca v Ballassgyarmat, tak sa neviem vykoktať, ked si pýtam mäso. Od nás je to len 15km....takže sa nám to viac opplatí chodiť nakupovať tam, ako do Lc. A ešte ked je dobrý kurz...tak nie je o čom. Ked naša Livka trošku vyrastie, pojdeme do Vidánparku na kolotoče a podmorského sveta.

walta
4. júl 2011

@tinasc dnes uz mam za sebou druhu inj... zajtra uz tretia, ide to a da sa to vydrzat... som statocna 😉 😉 😉

alibabaa
4. júl 2011

@zuzanka7834 no samozrejme ze prisla mrcha.. dnes som sa odhodlala ist k homeopatovi, lebo mi byvalo zle od zaludka.. kavu som nemohla pit, pichali ma vajecniky a tak.. vsetky tie hnusne priznaky.. a povedal ze mam obe zapalene, tak mi dal nejake kvapky a ide sa na to.. hned a zaraz sa vyliecit 🙂
do londyna? je tam krasne, zije mi tam kamaratka z detstva.. uz viac ako 10 rokov... a vratit sa na SK ani nechce pocut... tu sa rozculi uz len v potravinach na nasom slovenskom pristupe k ludom...
bude sa vam tam pacit a dufam ze pojdete uz traja a budes si tam moct nakupit na babatko a aj na seba za slusne ceny.. nie ako tu, vsetko je tu predrazene..

walta
4. júl 2011

@zuzanka7834 ahoj, ahooooj... picham a neboli len dost to stipe, ale co, vydrzim ja vsetko... ked mam pred sebou vytuzeny ciel... vymodleny a vytuzeny ciel 🙂

zuzanka7834
4. júl 2011

@aby zaskrtit takeho doktora, sla si za nim s bolestami a on si to nevsimol? Alebo si to predtym nez praskla necitila? 😕 A vajecnik ci vajickovod?

@hope2011 zlatinko ved ja uz tancujem indianske tance na privolanie mrchy... a asi zacinaju posobit, lebo ked som bola pred chvilkou cikat, bolo tam nieco bezove na papieri, tak snad... Uz aby to bolo... 37DC, to je hroza... Moja mila, ale ty uz si v 4. mesiaci, juchu, druhy trimester, teraz si to budes uzivat, toto je vraj najpohodovejsi trimester 😵

@fomarik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jáj ty trepálek 🙂 Ved tehotenstvo nemusi byt celibat, ja len pekne tomu krajkovi poviem, nech Ti daco napise, nech mas trochu radosti aj v tejto sfere 😉 😉 😉 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@fomarik a este do zoo, budapest ma podla mna tu najuzastnejsiu zoo na svete, ja sa v nej premenim na male dieta a nerata sa mi rok, ak tam nejdeme aspon raz 🙂 Tento rok sme este neboli, tak snad sa nam podari 😉

@alibabaa ved to, keby bolo vsetko idealne, tak by som nakupila, lebo inak som poverciva a ked sa to podari, tak pocas tehu budem kupovat asi minimum veci... Ale keby ivf vyslo, tak to stiham 🙂

@walta ved jasne, ja dufam, ze to co sa teraz deje je moja rozbiehajuca sa mrcha a o par dni ma to caka tiez... 😉

walta
4. júl 2011

@zuzanka7834 zuzi, tebe este mrcha nedosla? ved my dve sme boli skoro narovnako s tym.... tak ti teda meskaaaaa, nie? mozno uz ani nedojde 🙂

aby
4. júl 2011

@zuzanka7834 on totiž to nevidel cystu na sone povedal, že mám len zápal a za hádam 3 dni praskla ešte sa v nemocke čudovali, že slepúch cysta bola vo veľkosti hlavičky novorodenca, nevedel čítať zo sona ☹ ☹ ☹ no hold mám smolu na debilov 😒
vaječník najprv ma chceli vykuchať celú, ale mala som tam známeho našťastie 😒

zuzanka7834
4. júl 2011

@walta ale jasne, ze dojde, cez vikend som testovala a ziadny test nie je taky biely ako ten moj 😠 Okrem toho uz vcera som mala taky jemny pruzok krvi na papieri a teraz zase bolo take cosi trochu prifarbene (boze, keby mi pred rokom niekto povedal, ze budem dakomu opisovat, aky som mala papier po cikani, tak by som sa urcite potukala na cele 😀 ). A v noci som mala strasne mrchovske krce, takze uz sa hlasi. Uz viem, preco sa vola mrcha, lebo vtedy, ked ju clovek nechce ani vidiet, tak pride v plnej krase a ked ju cakam, tak nie a nie prist... Len nech pride cim skor. Este rozmyslam, ze v stredu pojdem aj za dokym a skusim ho presvedcit aby mi dal kratky protokol, ak sa bude dat. Pripadne nech mi to este raz poriadne vysvetli, lebo som z toho jelen... len viem, ze to chcem uz mat cim skor!!!

zuzanka7834
4. júl 2011

@aby dufam, ze k nemu uz nechodis, chuj, s prepacenim!

sijust
4. júl 2011

@zuzanka7834 ziadne nareky,presne tak...vsetko je pred tebou...a ivf sa urcite podari...a ked nie,tak si telicko oddychne a potom sa do toho pustite znovu 🙂

aby
4. júl 2011

@zuzanka7834 neboj už dávno nie, aj by som ho bola zažalovala ale bolo dosť neskoro hádam po roku keď mi to známi dohodol. Teraz je to už 6 rokov pomaly 😒
no nič keď nebudeme mať svoje adoptujeme od štvrtka sa mi sníva o dievčatku, ale to asi aj preto lebo známe majú samé dievčatka a nejak som s nimi v kontakte a so soboty na nedeľu sa mi snívalo o tom že sme si adoptovali 2dievčatká belošku a malú černošku no mm mi povedal, že černošku nie na koľko by to mala strašne ťažké lebo su tu blbý ľudia no nič možno 😅 aj spracujeme uvidíme čo bude 😀 😀 😀

zuzanka7834
4. júl 2011

@aby ale to je dobre znamenie, ked sa ti snivalo, ze mate deturence... Asi tyzden pred potvrdenim tehu vo februari sa mi snivalo, ze mam babatko a vidis, bolo. Hoci len na chvilocku... 😔

zuzanka7834
4. júl 2011

@sijust ved jasne, ale dakedy sa dostavam do riadnych stavov, v sobotu som sa rozrevala ako mala... Dakedy je to zufale, ale vacsinou sa snazim byt pozitivna...

aby
4. júl 2011

@zuzanka7834 moc ma to mrzí, ale neboj bude a na stálo. Mne sa moc sníva o bábatkách ja mám najbližšie svoje potvorky a aspon tie ma tešia 😀 😀 😀 nebudem brať všetko pesimistycky už bolo toho dosť 😉 😀 😀 😀

tinasc
4. júl 2011

@walta veľmi dobre, len tak ďalej, ani sa nenazdáš a bude to za Tebou 🙂

tinasc
4. júl 2011

@zuzanka7834 takže ty sa sťahuješ? no tak to držím veľmi palce, aby si to ivf stihla ešte tu... a držím palce aby sa aj zadarilo 🙂 my sa chystáme niekedy ešte neviem kedy do tropikária v Budapešti no som zvedavá, kedy nám to vyjde 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@tinasc minule mi prisla ponuka v zlavomate na polovicnu cenu listkov do tropikaria, ale platili iba cez tyzden a mimo slovenskych statnych sviatkov, tak sme sa na to vykaslali. Ja som tam bola asi pred 5 rokmi a odvtedy vraj zraloky riadne vyrastli 🙂 Ako sa citis, tehulka? 🙂

tinasc
4. júl 2011

@zuzanka7834 dobre sa cítim, je mi fajn 🙂 na tie žraloky sa teším, vraj je to zážitok 🙂

zuzanka7834
4. júl 2011

@tinasc kukni si ich stranku, o kolkej ich chovaju potapaci, to su este zimomriavky 😉 V kolkom tt si vlastne teraz? 6-7?

tinasc
4. júl 2011

@zuzanka7834 vieš čo vôbec neviem, teraz vo štvrtok idem do centra ešte na kontrolný ultrazvuk tak sa uvidí, neviem ako sa to pri ivf počíta, ale podľa poslednej ms by som mala byť 8+2tt ale neviem, či je to presné...

ketere
4. júl 2011

@pici mrzí ma to... Ďalšie musí byť úspešné, tfuj tfuj 🙂

sijust
4. júl 2011

@hope2011 zlatinko,nedostala sa mailik?ved som ti posielala dlhyyyy....a ja sa divim,ze co neodpisujes,uz som isla reklamovat 😀 ale aspon mas teraz fresh info...lebo do poslednej chvile som vahala,ci sa mam do toho ivf pustit...spoliehala som sa,ze mam dlhu dobu na rozhodovanie...ale pre istotu som dnes volala do H. a ze len tri mesiace...do konca augusta si chcem urcite vybrat tie lieky,aby mi to neprepadlo a potom uvidim,musim zacat najneskor do 6nov.po lete sa na to dam...ved uvidim co mi povie koordinatorka...budem snad mudrejsia,lebo ja som totalne poleno v tychto veciach...a ty sa mi ako mas zlatik?co nove?

fomarik
4. júl 2011

@zuzanka7834 ty sa sťahuješ do Londýna?! 😨 Či? ja nechápem, ... alebo mi ušli suvislosti

v555
4. júl 2011

@fomarik ,už sa ti to pomaličky kráti.Začiatkom augusta ideme na dva týždne do Bulharska ale potom sa na teba teším 😉 😉 😉 ,stretneme sa 😉 😉 😉

fomarik
4. júl 2011

@v555 jééj, aká som rada, že si ma našla.Tak vy idete do Bulharska zamiesiť? 😀 😀 😀 😀 . Na dovolenkách s ato zvykne podariť...snád to 5IVF nebudete potrebovať...Bože, to je aj ťažko napísať. No, budem sa na teba tešiť.... snád si to neodkrutime skor ( ked budeš na dovolenke).... 😉 Ale to je v Božích rukách. Ani neviem, či to bude cisár alebo normálny porod. Raz mi povedia tak, potom inak. Ak by bol cisár, to by si ma uspávala?
Ale dosť o mne. Ako sa máš? Pochváľ sa a prehánaj 😉

pici
4. júl 2011

dakujem baby za podporu, ste velmi zlate... a velmi to pomaha

apolenka6
4. júl 2011

@pici no tak tvoja intuícia ťa nesklamala 😒 škoda ,ale obdiv máš u mňa za to ako bojuješ ...a plač to patrí k tomu ☹

pici
4. júl 2011

@apolenka6 v pohode, neplacem. uz som si predrevala dopredu ked bol test biely a bolo mi to viac ako jasne.. ide sa do lesa.. tam dobre... ale nie... trosku odlahcujem. ide leto, aj ked na jesen to skor vyzera, uzijem si leto a bude fajn

apolenka6
4. júl 2011

@tinasc už čakám kedy nám napíšeš že si videla vytúžený pokladík...kedy tam ideš na znovu na sono?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre