IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. júl 2011

@fomarik asi som to niekde prehliadla ked to písala 😕 pani učiteľka aspoň vidíš aká som nepozorná na hodinách MK 😀 😀 veru ak bude mať Katka chlapca tak Dávidka a možno sa aj vtedy narodí a mal by to 2v1 narodeniny aj meniny

apolenka6
6. júl 2011

@tinasc veru,veru zajtra budeš vidieť svoj pokladík ...všetko bude OK 😉

fomarik
6. júl 2011

@apolenka6 tak tot som zase prehliadla ja, že v ten den mám aj meniny. 😉 Inak ja sa už za učiteľku vôbec nepovažujem, už nou nechcem byť 😒 . Moj nesplnený sen je byť farmakologičkou, ale to už nikdy nebude ☹

apolenka6
6. júl 2011

@fomarik priznám sa ja neviem čo je tá farmakologička ☹ ?? no to ti verím ved dnešné deti sú strašne zlé ..,ja neviem kam to dalej speje no hádam sú ešte aj dobré deti 😔

adikasala
6. júl 2011

@apolenka6 magdi pozri si fb

apolenka6
6. júl 2011

@adikasala už som pozrela 😉

fomarik
6. júl 2011

@apolenka6 to je teta, čo robí v lekárni. Proste lekárnička...liečiky a tak. Už na zdravotnej ma to tam ťahalo, aj som mala prihlášku na VS aj na medicínu, kde ma vzali bez prijímačiek, ale ja hlupa som šla za učiteľku ( kvoli bývalému frajerovi, aby som bola k nemu bližšie 😠 ). No, ale hovorím si, že by som zase nespoznala mojho Mirka, ktorý býval 200m od mojho internátu v BB 😀 😀 😀 😀 . všetko zlé je na niečo dobré.
veru, tie detváky su strašné, ale česť výnimkám... no tu u nás, to je samý cigán nevychovaný 🙄

fomarik
6. júl 2011

@adikasala Jééj, aj ja som si ťa už potvrdila 😅 😅 😅 . tak už budeme fičať aj na FCB 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
6. júl 2011

@fomarik ja trdlo ved mojej kolegyni dcéra chodí na takú školu do Trenčína -ťažká škola ,ale ona je šikulka ako ty a zvláda ju a dobré je na tej škole,že môže ísť aj za dr ked by chcela ved sa tam učia fakt všetko ..a na budúci rok už vraj budú miešať krémy ..a bude ich aj hádam nosiť ,my sa budeme mazať až po uši 😀 len budeme musieť zistiť na čo to je 😕 tak už si našla adiku? jéé aj ja som už ju omrkla 😉

fomarik
6. júl 2011

@apolenka6 hej, našla som ju...teda ona našla mna. Aj ja som omrkla 😉
A ešte jedna vec, ktoru už v mojom živote nezrealizujem je hrať na klavíri.

apolenka6
6. júl 2011

@fomarik no našla ťa cez mojich priateľov 🙂 ved ked sa môžme aspoň takto vidieť ja sem nechcem dávať fotku vieš.. 😒
ked by som sa ja tak mal zamyslieť čo som chcela v živote dosiahnuť...hm ved ja neviem ja nemám asi ciele ..len ten jeden mať rodinku 😵

tinasc
6. júl 2011

no babulky, snáď budete kecať viacej tu, ako na fcb 😀 😀 😀 ale nie žartujeeeem 🙂

adikasala
6. júl 2011

@tinasc pod aj ty na fb!!!

adikasala
6. júl 2011

@fomarik no luci teba som nasla hned ale katku a zuzku neviem nejako rozoznat nechcem sa pomylit 😀 😀 😀

tinasc
6. júl 2011

@adikasala až sa toto všetko utrasie a bude všetko v poriadku aj na facebook sa dostane 🙂 a potom si vás všetky popridávam teda ak budete chcieť 😉

apolenka6
6. júl 2011

@tinasc aj ja som ti už chcela dať info na Fb ak chceš,len neviem či chceš ked viem že ty sa nerada "ukazuješ" vieš ako to myslím ,ale rada aby som ťa videla a aj ty nás je to na tebe 😉 😉 😉

adikasala
6. júl 2011

@tinasc no jasne ja som!!!uz roky lebo aspon tak mam spojenie s mojimi pribuznymi 🙂 🙂 🙂

tinasc
6. júl 2011

zlatíčka všetko bude, len mi dajte ešte čas... až bude všetko prebiehať poriadku a až to oznámime aj rodine... lebo s manželom sme sa dohodli, že to tak skoro oznamovať nebudeme... a na fcb by sme spôsobili riadny rozruch... taaaakže ešte chvíľku 🙂 aj ja som na vás zvedavá...

adikasala
6. júl 2011

@tinasc ale ved mi si piseme iba spravy interne nikto by nic nevidel iba ty 😉 😉 😉

tinasc
6. júl 2011

@adikasala ja viem, ale na fcb je vidieť všetko nie? ak pridáš príspevok, či komentár... či aj tam si píšete len interne?

apolenka6
6. júl 2011

@tinasc dobrú noc! idem spať ..no my si sem tam napíšeme aj na nástenku,ale tebe by sme nepísali aspoň ja nie pokedy by si to nezverejnila 😉 papaa

tinasc
6. júl 2011

@apolenka6 ok dobrú nocku aj Tebe... 🙂

ketere
7. júl 2011

@kaaaty Ahoj moja, ako sa cítiš ako tehuľka??? Je všetko v poriadku??

ketere
7. júl 2011

@zambilka Caf, caf.. už máme krvičku za sebou? ...a dúfam, že si im dala tú pozitívnu 😀 😀 😀

zuzanka7834
7. júl 2011

@apolenka6 @fomarik @katy33 babulienky moje, takze konzultacia za nami, nepovedali nam asi nic, co by sme nevedeli, tak neviem, ci sme sa zbytocne netrepali do MT. Co sa mrchy tyka, tak vcera to spinenie zacalo byt trochen intenzivnejsie no a dnes sa rozbehlo, uz ma aj brusko zacina boliet a sedim tu v praci zabalena v deke. Inak sme s Petom skonstatovali, ze keby ta koordinatorka bola prvy clovek, s ktorym by sme prisli do kontaktu v Heliku, tak sa tam asi nevratime. To bolo ako robot, ked sme sa nieco chceli opytat, tak sa zatvarila, ze ona sa k tomu dostane atd. No proste, nedalo sa to porovnat s ktorym kolvek nasim inym odchodom z helika, ked sme boli celou cestou nabiti novou energiou... Jasne, ze sme boli aj teraz, ale nie kvoli nej, iba preto, ze som uz vedela, ze mrcha je na ceste 😉

A som sa rozhodla trochu podvadzat, poznam tie helikacke pravidla na urcovanie 1DC a rozhodla som sa, ze ich trochu odignorujem a prvy den mrchy si budem ratat uz vcerajsok (pre istotu som si zastavila Gala a spytala som sa ho, ci by to bol velky problem ak by som s tbl zacala o den skor alebo neskor, v pripade, ze by som "nerozpoznala" ms a on povedal, ze urcite nie). Takze prvu tbl zacnem brat 21.7., 28.7. zacinam s pichanim. Potom cakam na dalsiu mrchu, co dufam, ze ma uz nenecha dlho cakat a ideme na to!!! Ach baby, uz aby bol koniec augusta...

A som trochu vystrasena, lebo nam rozpravala o neziaducich ucinkoch a nejake som si precitala aj v pribalovom letaku tej provery, no teda... ale na druhej strane som si povedala, ze tu proveru papa asi kazda, ktora podstupuje ivf, takze co uz...

@pici @aby @tinasc @v555 @little_miracle @strelicia, baby co sa u vas dialo po provere? potom budem pichat decapeptyl... Streli, co je s Tebou, davno som Ta tu nevidela ...

aby
7. júl 2011

no tak moc ohromné krásna 10cm cysta úchvatné ☹
mňo poobede krvička a uvidí sa kedy a koľko začneme pichať 😉

aby
7. júl 2011

@zuzanka7834 mňe bolo docela s nej zle a točila sa mi hlava ale to aj teraz a unavená ako blázen furt by som spala 😒

zuzanka7834
7. júl 2011

@aby srdienko Tebe nasli cystu? Ci? 😕 Dufam, ze nie...

A nepribrala si z tej provery? Ani brusko neboli?

pici
7. júl 2011

@zuzanka7834 zlatik, ja som pichala diphereline, gonal f a pergoveris cize ja ti neporadi. ale bola som ako v tretom mesiaci, prsia mi narastli :D a cela som bola gumena :D

pici
7. júl 2011

@aby zlatko a tu ti budu odpalovat pocas punkcie? ci ako? nehaju ju tam?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre