IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
7. júl 2011

@pici namiesto dipherelinu ja budem mat decapeptyl. Ale predtym si nebrala ziadne tbl? Ty si zacala stimulovat v predchadzajucom cykle pred odberom, alebo priamo v tom? 😕

pici
7. júl 2011

@zuzanka7834 nie ja som mala dlhy protokol, cize som stimulovala od 26dna cyklu predtym :Dziadne tabletky som nebrala. diphereline som pichala cely cas a potom sa mi k tomu do dvojboja pridaval gonal a potom pergoveris...

zubrienocka
7. júl 2011

@aby Joj.... 😖

aby
7. júl 2011

@zuzanka7834 no ja som o nej vedela pred dvoma týždňami mala 5cm no aj tiamin som začala brať a nič no hádam zmizne pri mrche uvidíme 😒
Vieš čo ja som práveže pravý opak schudla som 😀 moc mi nechuti jesť.

@pici neviem ti povedať čo s nou uvidíme po mrche. No Krajkovič nebol moc nadšený povedal, že mi zvýši dávky puregonu hádam vie čo robí 😒
Docela som s toho všetkého zúfalá ešteže je na nemvaječníku a vaječník je schovaný za maternicou 😖

Fakt som jak kriploš stále niečo. Hovoril že by som mala otehotnieť, len to ja viem už 5rokov 😒

@zubrienocka 😒

gombicka
7. júl 2011

dievcata, na ktory den cyklu po Pregnyle ste dostali mrchu? ja som teraz 12 ty, zatial v procese cakania...ale citim, ze to na mna lezie. chcem len vediet, ci sa kramy dostavia normalne, alebo ci tie hormony nejako pozmenia cyklus...dakujem.

zambilka
7. júl 2011

@ketere ahoooj odovzdaná krvička 🙂 a dnes stres...... ráno som si robila dva testy jeden mamatest ktorý je pozit a druhý rapid clear ktorý je negat 😝 tak 😠 a zajtrajšok rozhodne ktorý test je dobrý 😅 😅 😅 😠 pomooooooooc 😅

kaaaty
7. júl 2011

@ketere ahoj tak zajtra mame ten piatok, nerobila si si test?
Cítim sa dobre ďakujem...uvidim co zajtra povie dr....verím že všetko bude super 🙂

kaaaty
7. júl 2011

@zambilka ahoj to znie super....uvidis niečo tam bude...kedy ti volajú? mne rapid kazetovy ukazal 13dpo ducha....a mamatest je dobrý len ten som ja nemohla zohnať.... 🙂

zambilka
7. júl 2011

@kaaaty ahoj mne mamatest objednavaju v lekarni ale už len jeden som mala a je pekná ružová čiarka hned som si kupila rapid clear lebo iný nebol a ten je zas negat 😠 tak som smutná 😒 a vysledok budem mat až zajtra 😅

ludinka
7. júl 2011

@zambilka pokial ja viem tak mamatesty su spolahlive 😎

kaaaty
7. júl 2011

@zambilka a ten rapid si robila s ranneho mocu? Ak cez deň tak hcg nemusel zachytit....no ja myslim že si tehu...preco by ti inak mamatest ukazal čiarku? 🙂

zubrienocka
7. júl 2011

@zambilka Zatial Ti negratulujem, ale drzim Ti palceky 😵 . Zajtra uz budes na istom. Ja az v pondelok, mna poraziiiiiiiiiiiiii...

pici
7. júl 2011

@zambilka rapid clear je zly test. a ked ti raz jeden test ukazal, znamena to ze si tehu. to sa neda ukazat tehu ked tehu nie si 😅 😀 😀 😀 😀

zubrienocka
7. júl 2011

@kaaaty Ahoj, ty ides zajtra na potvrdenie tehu ku lekarovi? Drzim palceky 🙂

kaaaty
7. júl 2011

@zubrienocka Ano zajtra mám prvé sono...uvidim bublinku 🙂

zambilka
7. júl 2011

baby moje 🙂 no som zvedavá dufam že ma mamatest nesklame 🙂

zambilka
7. júl 2011

@kaaaty jeeeee držím palčeky nech je všedko ok 🙂 🙂 🙂 🙂

zubrienocka
7. júl 2011

@zambilka Ten mamatest si veru idem kupit aj ja. Ja mam doma prichystane iba Dr. Max testy, ale pre istotu...

pici
7. júl 2011

@zambilka urcite nie. bez hcg v krvi nie je mozne ukazat // takze rapid clear ma opat len presvedcil ze je nespolahlivy

sijust
7. júl 2011

@zuzanka7834 zlatik a musi byt to stretko s kordinatorkou?na nejaku babu odutu,dolezitu nemam chut...neslo by to bez toho?moc drzim palce,aby bolo vsetko tak,ako si predstavujes... 🙂

tinasc
7. júl 2011

ahojte kočky, takže ultrazvuk dopadol presne tak ako minulý týždeň... plod je živý, len dutina okolo neho je stále malá... mám prísť zase za dva týždne ☹ keby mi to aspoň niekto vedel vysvetliť čo to znamená, či len doktor vyčkáva, kým ma pošle k obvodnému, lebo si chce byť úplne istý, alebo je to niečo iné... som sa ho pýtala čo z toho môže byť a povedal mi, že stať sa môže ešte všeličo... takže sa budem zase dva týždne niekde v kútiku duše zhrýzať... už by som si chcela začať to tehu užívať a nie sa stále len obávať... no tak uvidíme...
ozaj a brali ste niektorá MagneB6? mne ho lekárnička odporúčala v prvom trimestri, vraj ho ženy užívajú...

tinasc
7. júl 2011

@zuzanka7834 ja som tabletky nebrala, ja som pichala diphereline potom k tomu fostimon... ale po diphereline mi mrcha týždeň meškala...

tinasc
7. júl 2011

@aby tak cysta? no teda...

zambilka
7. júl 2011

@tinasc mojka 😒 tolkoto stresu 😠 akože vak v čom je babetko je malý? 😕 toto som ešte nepočula 😕 ale babo rastie pekne nie?

fomarik
7. júl 2011

@zambilka ten Rapid clear ani mne neukázal// a bola som tehu. Iné testy mi tehu potvrdili, len táto značka nie. Takže potichučky sa možeš vytešovať. Zajtra s auvidí, ale zatiaľ je to na dobrej ceste 😉

fomarik
7. júl 2011

@tinasc Páni, dalšie dva týždne nervov..no ja by som skolabovala. Ale ak je plodík živý, tak prečo obal okolo neho je problém?...to že je malý...no a čo? Ono vyrastie. Zlatko, držkaj sa.. 😉

fomarik
7. júl 2011

@gombicka po Pregnyle? No, ked to tak počítam podla seba...tak pregnyl mi pichali cca 13DC a ked sa IUI alebo plánovaný sexík nepodaril, tak mrcha prišla na ten 29DC..teda po 17 dnoch od pichnutia. A užívaš aj utrogestan?

fomarik
7. júl 2011

@zuzanka7834 ty koťuha jedna, ty sa nás teda riadne vystresovala...báli sme sa čo je stebou. Tak hovoríš, že pohovr a návšteva Helíka nestála za veľa? A ani s Krajkom si nebola? Tak si sa rozhodla, že prvý DC bol už včera?...a možno to práve preto dobre dopadne. No, asi vás tá koordinátorka veľmi nenaladila, ale fajn, že aspon tá mrcha sa hlási... i ked nemusela dojsť vobec 😉

tinasc
7. júl 2011

@zambilka áno presne tak ten vak v čom je bábo je malý, videla som to, je to tak akurát, že mimi ho celý vypĺňa... tak neviem či je to zle ,alebo dobre... však za dva týždne by som už mala byť v 11tt a ešte žiadne vyšetrenia nebudem mať...

tinasc
7. júl 2011

@fomarik no budem sa snažiť nezblázniť a nájsť si nejakú činnosť... neviem čo to je, či zle, alebo čo, ale snáď vyrastie 🙂 vidíš ani povedať to ešte nikomu nemôžeme...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre