IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
26. júl 2011

@zuzanka7834 dobru zlaticko :D

aby
27. júl 2011

@adikasala no hádaj už konečne kujem 😉

@zuzanka7834 si zlatá, no pri tom ako mi je zle to by už malo víjsť 😉
Sakra je mi tak blbje včera zimnica dnaska ma horka zalievajú a blbje mi je podbruško ma bolí sem tam vaječník aj nemvaječník bolí 😒 😒 😒

walta
27. júl 2011

@zuzanka7834 ahojky, bre raaanko.... boze, vy mi tak vsetky drzite palce, ze sa budem aj bat napisat sem iny vysledok, nez taky- ze som tehu 😀

apolenka6
27. júl 2011

dobré ránko!

@walta ved my výsledok ani iný nečakáme ! 😉
@aby tak piekne oddychuj a pripravuj sa na zázrak kt. ťa čaká 😵

walta
27. júl 2011

@apolenka6 ha, no ved praaave... vcera som bola taka nafuknuta, jak balon, vecer okolo 22:00 ma aj prehnalo, o vetroch ani nehovorim 😀 - no som ja cista katastrofa.... zvlastne mi je

apolenka6
27. júl 2011

@zuzanka7834 Zuzanka nevadí ani ja vždy nesledujem kalendár...ale pekne dakujem! 😉 😉
neviem ako cvičíš,ale určite dobre a po IVF bude všetko v brušku pripravené a dieťatku tam bude ako v bavlnke 🙂

@tinasc tak dnes sa u dr drž !...ten sa bude ,ale tváriť jašter jeden! 😠 nejak som asi nepostrehla,že máš vyveštené dvojky 😕 😀

apolenka6
27. júl 2011

@walta tak hovoríš,že sa cítiš ako menšie tornádo?! 😀 😀
no nič musí ja bežať do práce tak sa tu majte pekne !

zuzancek22
27. júl 2011

@walta ved inak to ani nepojde, ty už si tehuľka, len neviem či budem stíhať prečítať tvoju skvelú správičku v pondelok, lebo odchádzam na dovolenku.

sijust
27. júl 2011

@pici zuzi prosim ta a co je opu?ja som uplne ko z tychto skratiek 😒

walta
27. júl 2011

@apolenka6 hehe, si ma rozosmiala, ale si to vystihla- menstruacne tornaaaaaado 😀 😀 😀

sijust
27. júl 2011

@walta no moja,nemas na vyber...cakame len jednu odpoved 😉

walta
27. júl 2011

@zuzancek22 neboj, precitas si to, ked dojdes z dovolenky... bud bude prst hore, alebo bude dole 🙂

walta
27. júl 2011

@sijust no, ved ja vam sem aj napisem len jednu odpoved 😎

sijust
27. júl 2011

@alibabaa zisti moja,budes kludnejsia,ale vseobecka to ma tusim dlhsie ako dovera...

sijust
27. júl 2011

@walta ze si tehotna...a my vsetky budeme taketo 😨 😢 😅 😀 presne v takom poradi...

janula123
27. júl 2011

Ahojte babulky. Ja by som mala podstúpiť tento cyklus IUI.
kamoška ma schladila, že to má malú úspešnosť, no ale tak ja verím.

si31si
27. júl 2011

@walta a kedy ju napíšeš 😉

walta
27. júl 2011

@sijust hehe, si zlataaaaa.... dnes uz je streda, onedlho pondelok 🙂 😀 , tak o par dni to sem zavesiiiim

si31si
27. júl 2011

@janula123 presne tak treba veriť raz to predsa musí výsť 😉

walta
27. júl 2011

@janula123 ahoj.... no, kamoska mala pravdu, ale tak netreba to vzdavat, statistiky su jedna vec a realita je druha. Preto drziiim palce 😉

walta
27. júl 2011

@si31si v pondelooook

janula123
27. júl 2011

@si31si 😉
Ja veľmi verím.

Babulky, kam chodíte do caru?

Ja do ISCARU v BA k Dr. Lattákovej.
Máte s ňou niekto skúsenosti?
Ja som tam bola min. týždeń len 1x.

si31si
27. júl 2011

@janula123 ja chodím do heliosu mám za sebou 1 IUI neuspešné a pôjdem skúsiť ešte jedno a potom IVF

janula123
27. júl 2011

@walta 😉
Tento cyklus beriem 1x Clostil a podľa toho ako na neho zareagujem, pôjdeme už tento cyklus na to.

si31si
27. júl 2011

@walta tak držím palce 🙂

janula123
27. júl 2011

@si31si Aha, budem držať palce.
U Vás bol aký problém?
Ja ešte len čakám na výsledky krvi, no mm mal spermiogram na hranici. No bral 2 týždne antibiotika a doki povedala, že z toho. Že nič hrozného.

si31si
27. júl 2011

@janula123 u nás muž má zlú morfologiu 1% dobrých ale zlepšilo sa to o 0,5 berie vitaminy ale ajtak je to málo 😒 a mojim vajkám sa nechce dozrievať beriem max dávku clostilu 3*1 a dozreje len jedno vajko vždy

walta
27. júl 2011

@janula123 no, mne sa zda, ze ta davka je slaba. Neviem, no, to ale vie tvoj lekar. Ja, ked som stimulovala len s 1x 1 tbl clostilu, zo stimulky nic nebolo.... lebo aj ja som podstupila jednu IUI, ale az na druhy pokus, ked mi dr. zvysil davku clostilu, ale aj tak bola neuspesna. Prave som absolvovala IVF, a cakam na krvny test teraz v pondelok 😀

janula123
27. júl 2011

@si31si A tá morfológia trvá dlhšie? To robia vždy ke´d robia spermiogram?
A aké vitamíny berie mm? Ja som mu nasadila Selezin ACE. a doki nám odporúčila vit E.

janula123
27. júl 2011

@walta Jéj, tak to Ti moc držím palce.
😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre