IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
3. sep 2011

@noa_33
@tinka9075 a co dnes porabate baby? ja strazim svagrinej maleho akurat uz spinka tak zehlim a dala som u nej oprat :D

noa_33
3. sep 2011

@pici ja dnes taky flakaci den, troska upratat, nieco nakupit a navecer prechadzka so psami, proste relax relax relax 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@pici ja som robila chuvu včera 2detičky som mala na starost ale boli velmi dobre aj ja som dala prat ved vonku je pekne teraz sedim na hojdačke s nodbukom a sused sa smeje že komu je lepšie 🙂

pici
3. sep 2011

@tinka9075 ja pockam kym sa maly zobudi a ideme niekam na prechadzku :D za detickami :D

pici
3. sep 2011

@noa_33 tak super. dobre robis :D

noa_33
3. sep 2011

@pici tak tak, uzivam si leto a teplucko 🙂 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@pici treba ved vonku je pekne treba ist na prechadzku 😉

pici
3. sep 2011

@tinka9075
@noa_33 tak treba. ja pockam kym sa maly zobudi a tiez ideme niekam cavargovat :D

zabka60
3. sep 2011

ahojte kocky,tak uz sme domka oplodneny 😵 no mame aj na lavom aj na pravom zrelu foliku a tak nas upozornili na dvojicky..nevadiii,dvojnasobne stastie 😉 zakrok ani nebolel,iba stipkalo,ale teraz aj bruskoooooo,aj vajkaaaa mojeee,dala som utrogestaaan a leziiim

pici
3. sep 2011

@zabka60 len pekne lezkaj a manzo nech sa stara... ty musis s fazulkami teraz oddychovat nech sa pekne stretnu kde maju a usadia :D

zabka60
3. sep 2011

@pici jasne lezkam a oddych,zajtra by som uz mohla pochodit po vonku,ci???ja niesom s tych co obsedia na prdelke 😅 juj ale bolka to tam fajne,to aby som vedela,ze su tam 😉

pici
3. sep 2011

@zabka60 ale prejst sa mozes. ved nie si chora. uvidis ako sa budes citit. len nerob nic namahave , ziadne tazke nakupy a velke upratovanie alebo maraton a podobne... inak myslim ze v pohode...

zabka60
3. sep 2011

@pici no dnes budem lezkat a zajtra ideme do mirage na macicky su tam,milujem zvieratka..no babule a musim sa priznat,fajcim,ale nie vela,takk max 10 denne,no a tak sa bojim ci to nemoze moc uskodit a zas sa bojim hned seknut bo nervicky a podobne veci,viem,ze ma mozno podaktore odsudia,ae dufam,ze aspon jedna z mala sa najde,co je v situacii ako aj ja 😢

pici
3. sep 2011

@zabka60 no ja tiez fajcim. ale dobre to teda rozhodne nie je. zbytocne znizujeme svoje sance. ale pred vkladom som nefajcila ... a ked bude pozitivny vysledok ani fajcit nebudem... mala by si s tym prestat. co najskor

pici
3. sep 2011

@zabka60 a desat je viac ako dost. skus s tym teraz prestat hned. to bude asi najlepsie... da sa to , ver mi...

katy33
3. sep 2011

@pici Tak, micka, taku švagrinku, ako si ty by som brala všetkymi desiatimi 😀 😀 😎 ..švagrinka sa musi mat ako v bavlnke pri tebe 🙂 Tak, hovoriš, že baba bude 😀 ...no, aby to nebolo, ako u mna, silna intuicia, že to bude chlap a šup, dr. nam na tv ukazal šporkasku malinku 😀 ..najlepšie by bolo z každeho kusku po jednom 😀 😉

katy33
3. sep 2011

@zabka60 Mojenko, paradička, super , že ešte stihol dorast aj dalši folik, no a....aj keby boli dvojičky, nie 😕 😀 Len pekne oddychuj, žiadne natahovanie sa, ako píše ,,pici,, - hlavne psychická pohoda 😉 ...babulky si tu davaju dost často po IUI pn-ky, z dôvodu, aby nemali stres, ale pohodičku 😉

pici
3. sep 2011

@katy33 oni sa s tahuju do domu tak ona isla upratovat a ja som s malym. ten si tu veselo uz dve a pol hodiny spi. tak co budem. upratala som , najedla sa oprala a ozehlila.. a teraz uz cakam kedy tento sinter maly vstane a ideme na jazera trosku

zabka60
3. sep 2011

@pici ty si po iui??ci???a teraz fajcis,ci uz vobec nie???kokso dala som si tie utrogestany a ked sa utriem po cikani,tak mam toaletak uplne biely je to ok??
😖

zabka60
3. sep 2011

@katy33 jasnackaaa,od pondelka idem na pn kym nebudeme vediet vysledok,ale pevne verim,ze najdemee poriadne kolajnicky 😉 a veru aj keby boli dvojicky tak by urite nevadilo,stale sa o tom bavime a predstavujeme si to,tak sa namotame,ze ked bude len jedno,tak budeme normalne asi aj smutny 😅

pici
3. sep 2011

@zabka60 ja mam teraz pauzu :D fajcim. pred vkladom zase prestanem ako vzdy a tentokrat ani nezacnem lebo nam to vide :D ano vyteka take biele a moze ta to aj svrbiet a palit ako pri mykoze... je to prirodzena reakcia mala by par minut po vlozeni pominut

zabka60
3. sep 2011

@pici to som necitila vobec,len vyteka to 😠 ...a ste mali neuspesne iui????jasne,ze to dalsie bude posledne z najposlednejsich 😉 ...skusim pomaly prestat,ja mam zivu povahu a zas neviem co bude horsie ci jedna dve cigaretky,abo nervy hrajuce cely den 😖 😅

pici
3. sep 2011

@zabka60 ano dve neuspesne IUI a dva neuspesne vklady z IVF.
no nebud alibistka. to je alibizmus. bud fajci a postav sa za to. alebo nefajci. ale tie zvasty ze radsej fajcit menej ako mat stres atd... to nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee... to su kydy... skus prestat hned a nie pomaly. v tomto pripade pomaly dalej nezajdes. ver mi.

zabka60
3. sep 2011

@pici 😕 hm....neviem o tom,ze by som ti nejako ublizila,tak neviem cim som si zasluzila takyto vylev na mna 😕 ..no fajn,ja znesiem kritiku,ale nie urazanie...pekny den ti prajem

zabka60
3. sep 2011

babulky,aj vas tak vsetko bolelo???mne to ide az do krizov 😠 dobre,ci zle??to je otazka 😅 😅

jovanka81
3. sep 2011

dnes som 8DPO a samozrejme som si na zaklade zvedavosti urobila test ☹ no nic ine ako negativny som ani necakala.doktor kazalaz na 14 den, ale kedze nemam ani bolave prsia, tak som si urobila uz dnes, myslim, ze uz by mohol byt aspon duch ci? ach jaj, som ja nedockava 😉

zabka60
3. sep 2011

@jovanka81 a aky zakrok mate za sebou???myslim,ze je este skoro,skus o dva dni 10DPO bude urcite aspon duch....juj my sme dnes po iui a uz sa neviem dockat,kedy budem mocct testikovat,ale dnes ma tak vsetko boliiiiiii

jovanka81
3. sep 2011

@zabka60 my sme po IUI, takze ja mam oproti tebe naskok 🙂niekedy ma zaboli v prsiach, ale niezeby ma bolelei stale anadotyk, len nieco v nich ako keby zabolelo a boli ma podbrusko 😒 a hlavne som pozitivna 😉

zabka60
3. sep 2011

@jovanka81 jaaj mna tak vsetko boli,ani by ma nenapadlo,ze ma bude vsetko boliet a aj krize a to by ma nenapadlo uz vobec 😖 ...kolko ste po iui????uz mate vysledok??

cmelica
3. sep 2011

@zabka60 ahooj!!!my sme boli na IUI vcera...tiez ma bolia aj krize...neviem ci od toho vcerajsieho lenosenia,alebo sa moc sledujem...ako to u teba prebiehalo???a kde ste boli na zakroku???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre