IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
5. sep 2011

@apolenka6 Tak to som rada, že bolo super 🙂 😉 Tak dneska zasa budeš mat ruky ako opica vynatahovane 🙄 , mojenko, už končia prazdniny, asi sa vam aj robotka už znova rozbehne.My ideme dnes pre kluče od novych priestorov, ideme prestahovavat Pizzeriu, tak mam z toho celkom obavy, mm bude na to sam a ja som z toho cela nesvoja, ako to tam dopadne, nemôžem si dovolit, byt tam s nim, ked som na pn 😖 , ale on je šikulka a určite to zvladne 😉 V piatok pride mamina, pôjdem pre nu na stanicu a idem hned k očnej dr., tak , ked pôjdeme okolo, pridem ta aspon cucnut a stisknut 😉 Kedy chodiš na obedik, aby som neprišla naprazdno 🙂

katy33
5. sep 2011

@adikasala Zlatinko, hned nam napiš, ako budeš vediet vysledoček HCG, chceme sa tešit s tebou, som taka nedočkava 🙂 😲 😲

petuska123
5. sep 2011

@zuzanka7834 ty by si uz aj mohla testnut neskusis???

adikasala
5. sep 2011

@katy33 @zuzanka 7834 @apolenka6 @hope @tinasc @pici a ostatne koho som zabudla....dnes rano som si urobila test boli tak krasne silne ciarocky silnejsie ako vo stvrtok.a vysledky z piatku mame ukazkove tehulo 3929!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na 5 tyzden. 🙂 🙂 🙂 len som dosla domov a mam spinenie cervene 😠 😠 tak si vyberte co z toho........v stredu budem vediet vysledky z dnesneho odberu.

tinasc
5. sep 2011

@adikasala moja je to super, uvidíš všetko bude dobré, len pekne oddychuj 🙂

adikasala
5. sep 2011

@tinasc no len ma znepokojuje to spinenie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ono to bolo dost cervene teraz ako ms,,,,ach jaj musim byt trpezliva ako sa to vivinie dalej,,,pondelok buduci idem k dokimu tak musim vydrzat

tinasc
5. sep 2011

@adikasala moja tak to ti neviem poradiť, ale skús sa upokojiť, snáď to nič neznamená 🙂

adikasala
5. sep 2011

@zuzanka 7843 zuzi podla mna sa ti fazulka zakusava 🙂 🙂 aj ja si spominam ze som mala jeden den na dovolenke raz na papieri trosku ruzove,ale nedavala som tomu ziadny vyznam.(nesnazili sme sa)a vidis ako sme dopadli....skus testnut..... 🙂

adikasala
5. sep 2011

@tinasc dufam velmi ze to nebude mat pricinu....ved rano bol testik krasny 🙂

pici
5. sep 2011

@adikasala zlatik moj. velmi sa tesim... nechapem preco ti nedaju nieco na to spinenie.. ale si v 5TT mozno aj vysetrenie ti to tam podrazdilo... nikdy nevies... keby ti to neprestalo tak chod k dokymu a pytaj si proste tabletky na udrzanie tehu a bud nastojciva :D urcite je vsetko v poriadku. moja kamaratka po IVF normalne krvacala a dnes ma 5mesacneho filipka :D

katy33
5. sep 2011

@adikasala Zlatinko, jasne, že je všetko v najlepšom poriadku, ak by nie, tak by si dnes nemala taky krasny testik 🙂 😉 Určite sa tam fazulka zakuskava, ako sa len da 😉 A to hcg je prekrasne, ukažkove, učebnicove 😀 Mojenko, len pekne ležkaj, nohy hore a ak nemusiš, nechod do prace. Podla mna to maš , ako vela inych žien, že v čase, ked mali mat ms, normalne krvacali-špinili, dokonca aj viac mesiacov po sebe 😉

katy33
5. sep 2011

@tinasc Veru mojenko 😀 My sme sa tiež boli prejst po lesiku, nadychali čerstveho vzduchu, oddychli.Veru, čo chvila bude po teplych dnoch , ale zasa zima by sa až tak ponahlat nemusela 😕 😝 A vy ako? To vaše žihadielko poslucha 😀 😀 😝

tinasc
5. sep 2011

@katy33 ale áno poslúcha, dnes po dlhšej dobe opäť do škôlky, tak sa aj tešila... a aj ja, robiť takému dieťaťu každý deň program nie je teda vôbec ľahké 🙂

hope2011
5. sep 2011

@adikasala jeeeeej, to je krasne...no vidis hodnoty su nadherne a to spinenie je lenm priznakom uhniezdovania...ja verim, ze ti to uz prejde...konecne, aby bol klud.....mojinka zlata a nic ti na to nedali? ja to nechapem, ze ti to tak nechaju...ale mozes byt spokojna, testik ukazuje krasne ciarocky aj hcg je krasne, to je najdolezitejsie...pekne lezkaj, nozky hore....oddychuj a malemu sa krasne prihovaraj...ono ta potrebuje teraz kludnucku 🙂

dzuli08
5. sep 2011

@adikasala Gratulka drahá, no vidíš všetko je supiš. Problém by bol, keby si mala silné tmavočervené hrudkavé krvácanie. Špinenie nič neznamená. Pekne si kukni ešte raz filmík The Secret a bude to perfiš.

alibabaa
5. sep 2011

@adikasala to je uzasna spravicka.. hned mam krajsi zaciatok pracovneho tyzdna 🙂

alibabaa
5. sep 2011

@zuzanka7834 a ty mas ist kedy na prvu kontrolu po vklade zlatko? juuj uz som nedockava.. neboj, vsetko bude dobre. ja tomu verim. aj ty musis 🙂 ja som sa dokonca dopocula, ze je dobre sa s dusickou rozpravat, aby sa rozhodla, ze teraz je ten spravny cas na to aby prisla 🙂

a nezabudny pozdravit lucku a malicku, a posielam velke objatie :o)

adikasala
5. sep 2011

@hope2011
@dzuli08
@tinasc
@katy33
@alibabaa @pici @zuzanka7834 babenky dakujem vam za povzbudenie.snazim sa byt positivna aj sestricka mi povedala ze to mam ukazkove tehotenstvo!!!ja uz od piatku beriem utros baby ale aj tak spinim.a teraz citim aj trosku bolest v okoli maternici.dufam len ze to bude len ztoho ze som trosku isla pesi z nemocnici na autobus.idem si lahnut a skusit aj pospat nech si fazulka oddychne 🙂

tinka9075
5. sep 2011

@hope2011 už len čakam kedy pride mrška potom papame clostik a iui dufam že sa podari a mršku už nechcem vidiet dobre dlho 🙂

sijust
5. sep 2011

@walta mojaa,to ma mrzi,ze ta brusko bolka,ale aspon vies,ze tato bolest ma zmysel...drzkaj sa... 🙂

sijust
5. sep 2011

@hope2011 dakujem mojecka,velmi pekne...akurat dnes mame vyrocnik...ja som to bola oslavit na transfuzke...posledny odber,snad na dlho 😉 a musim sa pochvalit-dnesnym odberom som ziskala striebornu Janskeho plaketu 🙂 ako ste víkendovali?uz je je vsetko omalovane?posielam pusku 😲

ursula5
5. sep 2011

@adikasala gratulujem 😀

tinasc
5. sep 2011

@adikasala pospi si, oddýchni si, bude Ti lepšie 🙂

hope2011
5. sep 2011

@adikasala no vidis, to je super....krasne, ukazkove tehotenstvo 🙂 ked beries utros, tak to bude vsetko ok...uvidis...a hlavne je, ze lezkas, to je dolezite...takze teraz cakat do pondelka, vsak? to uz budete na sone vidiet lasku vasu 🙂 a tie bolesti v okoli maternice som ja mala do tretieho mesiaca uplne bezne, kazdy den ako pocit na menzes...takze to je uplne normalne.....🙂 som stastna aj za teba 🙂

hope2011
5. sep 2011

@tinka9075 tak, tak....posledna mrska na velmi dlhy cas...to je jasne....takze takym odhadom, kedy predpokladas ze by mohlo byt iui?

hope2011
5. sep 2011

@sijust tak ty si takato darkyna,???? tak to gratulujem, to je krasne.....je to nadherne ze darujes krvicku...a za to vsetko, aka si dobra osobka, pride babatko co nevidiet...a este samozrejme prajeme vsetko najlepsie k vyrociu 🙂🙂🙂 ako ste teda oslavili?

tinka9075
5. sep 2011

@hope2011 no mala by som dostat v stredu uvidime či mrška pride včas asi tak o 2tyždne možno tak sa už tešim 🙂

hope2011
5. sep 2011

@tinka9075 no tak to je supeeeeeeer, uz len dva tyzdne...uvidis, ze sa to podari....naozaj treba sa na to pripravit....a tesit samozrejme..uvidis docent je profik, ani to nebudes citit...ked mi iui robil on, bolo to uplne bezbolestne.....🙂

tinka9075
5. sep 2011

@hope2011 ja som už bola na iui ale v Iscare v Blave ale to som bola bez pripravy 3 mesiace po ivf tak nadopovana hormonmy ani mna to nebolelo aj som zostala a hned aj potratila tak chcem ist teraz a zo všetkym čo k tomu patry tak sa len tešim že sa podari 🙂

zambilka
5. sep 2011

ahojte baby tak dnes som bola na kontrole a tento ciklus iui nebude 😒 je tam jeden folík ale dr sa zdal nejaký divný tak sme sa rozhodly že počkame na další 🙂 teraz zas čakám na menzes 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre