IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
14. sep 2011

@cmelica ano este mame 6 kuskov z povodnych 13, takze teraz uz kamossi u mna ostavaju :D

cmelica
14. sep 2011

@pici z celeho srdiecka ti to zelam 🙂 🙂 🙂

tinasc
14. sep 2011

@ketere fíha, tak to máš teda skúsenosti s testami... 😉

cmelica
14. sep 2011

@ketere dakujeme za povzbudenie! 😀 😀
mate este niktore s tym skusenosti ze na 14 den po IUI dol testik negativny a tehu sa ukazolo az z krvy???

sijust
14. sep 2011

@dzuli08 uz sa ti to krati,ale nebojkaj,urcite to bude vsetko ok...ukazkovy porodik a vykukne najkrajsie babatecko 😉 caka ta prirodzeny porod alebo cisarak?kazdopadne budem na teba mysliet...cakate dievcatko,vsak?juuj,v dobrom strasne zavidim,ale urcite aj straasne doprajem...ja teraz cakam na menzes,ale samozrejme meska,teraz ked potrebujem,aby prisiel tak, ako ma...bojim sa,ze to nestihnem do toho 6teho nov. 😒

sijust
14. sep 2011

@cmelica ahoj 🙂 ked bude krv negativna,co dufam nebude 😉 tak utros vysadis...ja som dostala menzes aj napriek utrosu...aj ked som ho brala....kazde telo je ine,na nejake pravidla sa asi neda spoliehat....ako sa citis?kedy ides na krv?

cmelica
14. sep 2011

@sijust ahoj!dufame aj my 😀 na krv ideme v pondelok na 17 D po IUI...nam to prelozili z piatku... citim sa uplne v pohode...dnes som mala pocit na ms ,ale za chvilku to preslo...som na PN tak sa moc nenamakam 😀

dzuli08
14. sep 2011

@sijust No jo mal by to byť prirodzený pôrod, ale tak stať sa môže ešte hocičo, čo dúfam, že nie. No to je ako zákon schválnosti, to je pravda, keď chceš, aby mrška konečne dorazila, tak ako na potvoru nechá na seba čakať. A ja si myslím, že to stihneš, veď to sú skoro ešte 2 mesiace.

apolenka6
15. sep 2011

Dobré ránko 🙂 🙂 je toto možné? dnes ked sa môžem vyspať tak som skoro hore 😠 😠 a to už od rána halabuším... 😒 no nič pekne si navarím,poupratujem ,operiem ....to je moje dnešné "voľno" 😀 Pekný deň vám prajem!!!

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 dobre ranko!!ja som na tom podobne...uz od 6.30 som hore...Pekny aj tebe...a zas to s tou pracou neprehanaj 😀 😀

apolenka6
15. sep 2011

@cmelica No aj ja som od vtedy hore 🙂 neboj nebudem to preháňať,len to najnutnejšie ,čo robievam cez víkend si spravím teraz a budem mať potom voľnejší víkendík 😉 jedine už ,len variť budem 😝 no čo jesť sa musí 😀

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 aj ja som dala prat hned ako som vstala...prva davka vyvesena 🙂 radsej budem upratovat ako varit 🙂 ....ja uz fakt neviem co by sme take jedli 😲 no presne jest sa musi. 😅 ..idem nieco vymyslien na dnes 😀 😀

apolenka6
15. sep 2011

No tak sa zdá ,že sme na tom podobne..aj mne teraz dobrala pračka a idem vyvesiť prádlo 😉 😀 😀 tiež som hned práčku pustila...
Ja idem variť plnenú papriku ,mm ju má rad a dnes príde z týždňovky domov ...ešte idem do kostola na 10:30
Jájj ani ja nemám rada vymýšlať ,čo budeme jesť?! 😠 najlepšie je ked sa ho spýtam čo mám uvariť a on mi vždy povie..uvar čo chceš 😖 a to nemám rada

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 no paprika je dobri napad pre mojho mm...ja to nelubim tak to ani nevarim 🙂 🙂 ..bud mu posle moja mamina alebo jeho...pripadne ideme k nim na obed..ja mam vzdy nieco ine vynimocne😀 😀 😀
ja to mam podobne mm vzdy odpovie co chcem a ked mu navrhnem nieco ,tak mi povie,ze na to nema chut 😖

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 ake mate pokracovanie pri snazilkovani???

majca55
15. sep 2011

@cmelica dobré ránko tak ja som presne babeny ako aj vy a to som si povedala že ležím až do deviatej medzi tým utros ale to sa nedalo 🙂 prvá várka tiež vyvešaná a perieme druhú xixixi

majca55
15. sep 2011

@apolenka6 dobré aj tebe 😉 to som si myslela,že tu nikto nebude 🙂

zabka60
15. sep 2011

caute kocky,no vy teba blaaznite od rana prat,zehlit,varit,upratovat 😕 ved je dnes veliky sviatok a nemalo by sa absolutne nic robit,sa na vas bude panenka maria hnevat ☹

cmelica
15. sep 2011

@majca55 dobre ranko!!!sme take vcielky... 😀 😀 este aj vo sviatok si nedoprajeme oddych 😒

majca55
15. sep 2011

@zabka60 neboj nebude 😉 ved to až tak nepreháňame ajja kedže som tiež Mária tak to vyžehlím 😲

majca55
15. sep 2011

@cmelica veď by sme sa zbláznili nič nerobiť že? 😉 ako sa máš a cítiš?zajtra testuješ že?držkám moc moc palčeky až tam najdeš // 😲

cmelica
15. sep 2011

@zabka60 veruze nebude...si to pojdeme vecer vyzehlit 🙂

cmelica
15. sep 2011

@majca55 citim sa uplne v pohode 🙂 vobec sa necitim ako keby som mala byt tehu...teda ani neviem ako by to malo vyzerat 😀 😀 bojim sa,ze tam bude zajtra len / ☹ ☹ od dnes papam kyselinu a kupila som si alchemilku susenu...pockam na vysledky ...a ak budu negativne idem na 2 kolo 😲 😲

majca55
15. sep 2011

@cmelica jasne že ideme dalej 😎 ale alchemilka by sa vraj v tehu piť nemala?tfuj tfuj na zajtra // 😲 😲

cmelica
15. sep 2011

@majca55 DAKUJEM MOOOC!!! 😀 😀 ja by som ju zacala pit az po mrche do ovulky 😎 ze by sa mala pit tak...za skusku nic nedam... 🙂 a ty ako???aj citis niake bolesti??

majca55
15. sep 2011

@cmelica je mi fajn už má vôbec nič nebolí neviem či je to dobre 😉 ja som tiež ju pila do ovulky 😎 ešte mám aj na druhé kolo keby bolo treba ak nebude veľmi rada niekomu podarujem 😵 😵 ajja testujem o týždeň ufuf 😉

zabka60
15. sep 2011

@cmelica
@majca55 😔 no neviem neviem,je to na vas,podla mna je to riadne ruhanie,ked je taky velky sviatok a vy upratujete,ako blaznive a hlavne,ze stale pisete nohy hore a lezanie a manzelkovia behaju okolo vas a dnes prave vianocne upratovanie 😀 baby baby,dostanete po zadkoch,cmelicaa zatra drzim paste 😉

cmelica
15. sep 2011

@zabka60 tak ja moc neupratujem,akurat co som dala prat ...to by mm nezvladol 😀 😀 ostatne robi on,teda uz dorobil 🙂 navarime,napeceme a uz len odpocinok caka na nas 😀 😀 DAKUJEM!!!!tebe drzim palceky v sobotu 😀 😀

zabka60
15. sep 2011

@cmelica uz nemam testiky a kupovat uz nejdem,zbytocne vyhodene peniaze,pockam si na krv pondelok

apolenka6
15. sep 2011

No a je to tu 😖 MS ako vyšitá presne na 28 DC...v tomto som vždy na 100%..škoda 😔
@cmelica
@majca55
@zabka60 No dievčatá napíšem vám to naraz:my s mm sa snažíme už 4 roky 😝 sme obaja zdraví podstúpili sme 3x IUI ,to 2 IUI sa nám podarilo,ale len na chvíľku ☹ tretie už nie...a teraz som mala pauzu cez leto ,no už je pomaly po lete a neviem čo bude dalej...na .IVF nechcem ísť necítim sa na to jedine ak by sa zadarilo prirodzene 😨
@zabka60 ja to pracovne nepreháňam,ved neumývam okná ..navariť musím a zotrieť prach z podlahy nie je až také veľké upratovanie a práčka perie sama 😝 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre