IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
21. sep 2011

@pici jasné, snáď ma nebude doky prehovárať, ale rada by som si dala odstup, užila si vianoce, nerada by som mala nejaké sklamanie na vianoce... a v januári hurá do toho 🙂 dúfam, že tá žiadosť naozaj platí rok, že nič nezmenili...

tinasc
21. sep 2011

@zambilka no treba myslieť aj na seba 🙂

pici
21. sep 2011

takze takto... z tejto temy odchadzam...
@zabka60 tu ma neskutocny problem s tym co som jej poradila v najlepsom ako som vedela. a nemienim sa tu dohadovat, ci menovana alebo nemenovana je mudra alebo nie je...
ja som na protokole mala napisane a to na kazdom, ze v pripade ze je test negativny, az vtedy utrogestan vysadit, inak sa berie do konca 12tt... cize sa ti hlboko ospravedlnujem ze si mala negativny domaci test a ja mudra som ti poradila aby si utros brala kym to nebudes mat potvrdene z krvi a ty si tak kvoli mne natiahla cyklus o dva dni dlhsie.. iba by ma zaujimalo, ci by si mi rovnako dakovala keby si tehu bola a ten utros si brat mala, alebo by si bola rovnako neprijemna a pisala by si mi IP, nech laskavo na teba nereagujem. odporucam vyhladat pomoc, ked ju potrebujes, nie je to hanba

zabka60
21. sep 2011

@pici vedela som,ze pokial ostanem tehu,tak sa berie do 12tt...ale,ze ho mam vysadit na 14 dpo som nevedela presne a ty si nas poplietla,nemenovala som ta,som slusne a inteligentne dievca a ip,co si mi poslala s tymi urazkami co tam su,neviem cim som si zasluzila taky pristup,len som ta slusne poziadala,aby si nereagovala a moje prispevky,to je vsetko...ked si myslis,ze naurazat niekho o kom nic nevies,ze sa ma posrat a nema posrat a ma sa dat liecit,kde si vzala pravo na to,aby si sa somnou takto bavila!!!pis co chces uz nebudem absolutne na teba reagovat,pokial sa nevies slusne spravat,nemas tu co robit,asi ani jednej zene co tu je,by sa taketo spravanie nepacilo!pekny den

pici
21. sep 2011

@zabka60 a vies preco sa berie kym je vysledok z krvi? pretoze domace testy nemusia ukazat tehu.. preto az po vysledku z krvi negativnom sa utrogestan vysadza... tak ma prosim ta neobvinuj, ze kvoli mne mudrej mas o dva dni dlhsi cyklus a nevypisuj mi , ze taka osoba ako ja si nezasluzi byt matkou

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 neberies to prilis osobne? tu sa treba podporovat a nie hadat alebo niekomu nieco vycitat... suhlasim s @pici keby si ho mala brat a prestala si, mohla si aj potratit. jedna kocka sa tak dostala do nemocnice. nastastie to babo vydrzalo.

pici
21. sep 2011

@zabka60 nech sa paci.. chcela si zverejnit obsah IP. paci sa... nemam sa za co hanbit. ked ti moja pomoc prisla taka neuveritelne zla, mala si sa spoliehat na to, co ti povedali v centre... vyhladaj pomoc. to bolo odporucanie a skutocne v dobrom. za dva dni cyklu ma ides osocovat ci ja mam alebo nemam pravo byt matkou? tak to si vyprosim

zabka60
21. sep 2011

@pici vies,lenze mne nekazali prist do car na krv a sono a pondelok na kontrole mi doki odmietol vziat krv,ze naco,kedze test mam negativny!!takze ako dokedy som mala podla teba brat utros??ked testy niesu spolahlive a doki ti odmietne vziat krv 😕
@alibabaa jasne,ze to beriiem osobne,ked sa niekto somnou pobavi,ze sa nemam posrat a mam sa posrat a podobne veci a mam sa dat liecit a pritom ja som jej nic nenapisala a neurazala a len pekne slusne poprosila,aby nereagovala na moje prispevky a vyjdem s toho najhorsia..mne tu o to nejde sa sniekym hadat urcite nie a toto sa mi tu stalo prvy krat a dufam aj posledny,ale ja sa slusne s clovekom bavim a vyzadujem to iste od druhej osoby,neviem ako vy,ale mne vadi,ked ma niekto uraza!

pici
21. sep 2011

@zabka60 to si dories so svojim lekarom a nie so mnou... ja nezodpovedam za chovanie ludi v tvojom care. a prosim ta neklam... tu davam k dispozicii co sme pisali...

zabka60 2011-09-21 15:17:23 píše: bola by som ti povdacna,keby si nereagovala na moje prispevky dobre..dakujem,ze budes respektovat moju prosbu...pekny den
pici 2011-09-21 15:18:59 píše: a co sa stalo ak smiem vediet?
zabka60 2011-09-21 15:21:29 píše: jednoducho sa stane ako a urcite sa tebe bud stalo,abo niekedy stane,ze ti je niekto nesympaticky,nechcem ta urazit,ani sa ta dotknut,jednoducho nemam preco stebou komunikovat,prepac...

potom som si precitala ako pani nemenovana jej aj @cmelica takto zle poradila, nebyt mna, davno by cyklus mala
pici 2011-09-21 15:24:42 píše: ty si jednoducho asi mimo dievca drahe, a za to ze som ti napisala aby si utros brala kym nie je vysledok z krvi sa ides posrat.. pardonek, ale tych iui som trosku preskakala viac ako ty aj inych veci, a takto som to mala v protokole, teraz kvoli mne mas o dva dni dlhsi cyklus tak sa neposer, prave som docitala , ty nemenovana

zabka60 2011-09-21 15:28:56 píše: tak ttoto pekne krasne zverejnim,aby vedeli aka si a co si zac!!!!kto ti dal pravo sa ku mne spravat ako k nejakej kamoske a urazat ma!!!!!ano,koli tebe mam posunuty cyklus,pretoze sa robis dolezita,ako pani doktorka,kedze mas tolko toho preskakaneho,tak preco inym radis veci,ktore absolutne tak nemaju byt!!!!!!!!!!!!!!!!!co sa do toho staras a este aj urazas!!!!!!!!boze a taky ludia ako ty sa stanu matkami!!!!!!!!to je spravodlivost!!!!!!hambi sa a neotravuj slusnych ludi!!!

pici:
nech sa paci zverejni... a nezabudni tam napisat aj svoje.
precitaj si pozorne ci som jedina napisala ze utros sa berie az kym test z krvi nie je negativny. je mi luto, ze kopes okolo seba, ale ja za tvoj neuspech nemozem. ja ti prajem coskore tehu

tinasc
21. sep 2011

babulky, prosím pokoj... naozaj sa tu podporujeme a každý poradí ako vie...

@pici si už dosť preskákala aj s iui aj s ivf, takže ti chcela poradiť... ono v centre, kde my chodíme GF sa to berie tak, že až keď je potvrdený negatívny výsledok z krvi - a to upozorňujú aj v protokole, že pre nich je smerodatný výsledok z krvi - takže až keď je negatívny, vtedy sa prestane brať utrogestan... tam robia odber automaticky... do dvoch, troch dní by mala prísť mrcha...
@zabka60 nepamätám si, do akého centra chodíš a je mi nepochopiteľné, prečo ti nekázali z centra prísť na krv, resp. prečo to nerobia automaticky, pretože tehotenský test naozaj nemusí nič ukázať a mohla si byť tehotná... ale myslím si, že dva dni cyklu hore dole, to naozaj nie je až také vážne...

pici
21. sep 2011

@zabka60 hlboko sa ti ospravedlnujem za takuto osudnu dezinformaciu, ktora ti sposobila neuveritelne komplikacie a to branie utrosu a nedostanie menstruacie dva dni... nabuduce nepytaj radu , ked potom druhych obvinujes a vypisujes tu na nich. nikto sa nehra na doktorku a ked si pozorne precitas, nie jedina som ti to poradila... vase car ma zjavne ine postupy, ale to neznamena, ze teraz tvoje telo neviem cim utrpelo. "u nas" sa chodi na krv, aby bol vysledok na 100percent. to ze ti iui nevyslo ma skutocne mrzi, ale takto po mne stekat nemusis. za dobrotu na zobrotu...

zabka60
21. sep 2011

@pici 😀 neskutocne 😀 ...ale zmena tu prospela,troska sme sa zasmiali a zabudli na probemi 😀 tak este raz pekny den prajem

pici
21. sep 2011

@tinasc no asi je to take vazne ked to nevie prezut kvoli mojej rade, ja sa hram na doktorku

pici
21. sep 2011

@zabka60 posobis presne tak uvolnene, akoze sa tomu smejes :D fakt

tinasc
21. sep 2011

@pici každá sme si už preskákali viac ako dosť... nehráme sa na doktorov, len už máme nejaké tie skúsenosti, takže ich odovzdávame ďalej... mňa to čaká zase, takže budem zase o niečo múdrejšia 😉

zabka60
21. sep 2011

@tinasc chodim iscar mt a pokial sme negativny cakat na mrchu a 10dc foliky a iui a bez stimulky...a keby som mala pozitivny test,tak sa objednat na krv a sono..tot vsjo...
@pici uz by aj stacilo nemyslis???? 🙄 ....

pici
21. sep 2011

@tinasc no radsej nikomu nerad, lebo vides ako najvacsia mudrlatnka a este ta niekto aj osoci, ze clovek ako ty bude raz matkou... tak to pardon

cmelica
21. sep 2011

teraz som nepochopila preco ma spominate??? a koli comu je vlastne toto???

pici
21. sep 2011

@zabka60 nereaguj na mna. s nikym som v tejto ani tymto temam podobnym nemala problem. si nemysli ze ja sa necham osocovat.. chapem ta, kazda sme tym presli, bolestou z neuspechu, ale prosim ta fakt vaz slova a neobvinuj z neho niekoho ineho...

zabka60
21. sep 2011

@pici ale uz by naozaj stacilo,ziadne urazky som voci tebe nemala,ani nic podobne,tak sa troska schlad moja a labky hore a ides 😉

pici
21. sep 2011

@cmelica si spomenuta okrajovo, velky problem v tejto teme, lebo som zabke a tebe odporucila brat utros az kym nebude vysledok z krvi negativny... a teraz zabka je nahnevana lebo kvoli mne ma cyklus o dva dni dlhsi, lebo lekar jej krv nevzal a kazal jej ho vysadit... tak ked mate svoj protokol a tam jasne napisane ako postupovat, nechapem naco pytat rady a este ja som najhorsia... s tebou ale nemalo toto nic spolocne...

pici
21. sep 2011

@zabka60 ano... tvoje IP su dokazom toho, co nie je potrebne viac ani pisat...

zabka60
21. sep 2011

@zabka60 ale ja som ta neobvinila,pre bohaaaa 😕 je toto mozne???ani mne sa take nieco nestalo nikdy a mrzi ma,ze sa to dostalo az tu do takejto situacie,s ktorej sa akosi nevies vymotat..este kolko to mas chut riesit??

pici
21. sep 2011

@zabka60 prosim ta precitaj si svoje prispevky , svoje IP a potom pis dobre? toto je uplne mimo temy draha a napisala som, ze nereaguj na mna.

zabka60
21. sep 2011

@pici uz som cela popletena,takze toto uzavrieme suhlasis,jaa neriesim teba ty nebudes riesit mna 😉 moze byt???abo ma chces este pourazat?? 😕

cmelica
21. sep 2011

@pici ak ma pravdu povediac mne to neprekaza,ze sa mi predlzi cyklus...mame ist na konzultaciu az na 2 tyzden v piatok...a pokial ma pamat neklame tak na HP sa berie krv na 5 den cyklu,ci neskor???aby som to nepoplietla...ja by som brala mrchu az na 2 tyzden 🙂 aby som to pekne stihla a nemusela cakat do dalsieho cyklu na testy z krvy 🙂 teda ak mi HP budu robit,ale urcite to robia automaticky kazdej...

a @zabka60 to berie trosku inac...ona ide na IUI hned tento cyklus ak sa nemylim...no ja sa do toho pliest nechcem...

pici
21. sep 2011

@zabka60 nie je nutne teba urazat, to , aky si ty clovek si ukazala sama bez urazok

pici
21. sep 2011

@cmelica a ked sa jej vplyvom hormonov posunie cyklus o dva tyzdne? koho z toho obvini? ja som to mala napriklad :D
ja som po IVF takisto normalne krvacala ale musela som ho brat lebo krv a domaci negativny v nasom centre este nic neznamena az dva negativne 10 a 14 den z krvi znamena utros vysadit... mne brali HP na 3DC lebo clostyl som mala 5-9dc

zambilka
21. sep 2011

nechcem buzerovat baby ale
@zabka60 naozaj su baby ktoré su už aj v 5,6 tt a maju tehu test negatívny!! zato treba ist na krv doktorka mi to zdoraznila že na krv musím príst takže
@pici ti naozaj neporadila zle ja by som osobne bez krvneho testu nebola kludná moja dokina vobec neverý tehu testom jednoznačne krv !! po iui alebo ivf

alibabaa
21. sep 2011

@pici ja by som napriklad rada vedela co si myslis o mojom prispevku Včera o 23:06 pre tinusc....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre