IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
21. sep 2011

@pici po ivf si to tam mala,nie iui to je rozdiel,mne je luto,ze aj ty mas tak vela toho za sebou,absolutne som ta neobvinila,ze je tvoja chyba a vina,ze mam posunuty cyklus,kedze mam stitku,mozee to byt aj tym,neviem,kedze som absolvovala prve iui,tak som este neni tak zbehla,ako vy,poniektore....mame kopec stresu a nervov,no a takto to potom dopadne....silno sa ospravedlnujem,za svoj nazor,vezmi to ako chces,bud prijmes abo nie,ja som ziadny zlocin nespachala

cmelica
21. sep 2011

@pici no ja si tento cyklus nemam nasadzat clostyl..asi koli tym testom, alebo koli folikulometrii...neviem 😎
ak by to malo byt tak tak by som nerada vsetko absolvovala az 2 cyklus...to by sa vsetko ponatahovalo 😒 ....takze mrcha mas cas!!!!!!!!!!

zabka60
21. sep 2011

@zambilka staci ak ho pojdem zazalovat???ci co mam robit,ked mi odmietol krv zobrat a nechal ma este tyzden pn,ze mam testovat a utorok kontrola a ked bude zas negativny uz ma vypise do prace....ako ho mozem donutit,aby mi vzal krv???tu po mne kricite,ako keby som sa sama diagnostikovala

pici
21. sep 2011

@zabka60 nespachala, ale osocovania ti ide
IUI alebo IVF v nasom centre je dokazom neuspechu len vysledok krvi. dovtedy sa utros bere aj keby si menstruovala normalne
@cmelica asi nemas problem s tvorenim vajicok, mozno preto clostyl vynechali

cmelica
21. sep 2011

@pici no som zvedava ako to s nami bude...mam si doniest aj kartu od DR tak uvidim co s nami dorobia...

A KOCKY DNES ZACINAME S LIECBOU DO PANI ANKY 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
21. sep 2011

pARDON OD PANI ANKY 🙂 🙂 🙂

zabka60
21. sep 2011

@pici ty si nechces uznat,ze si prva urazala a ja som sa len branila...uz sa k tomu prosim nevracajme,jasne.vsetky potrebujeme klud,nechapem ani tomu,ze kazdy ospevuje docenta Tomasa,aky je clovek z velkym srdcom a nekazu prist po iui na krv aj ked je test negativny,v kazdom car to robia,ako vidim a citam a ked tam pojdem najblizsie,hned sa aj spytam,preco maju ine postupy...uz som premyslala,ze by som isla k svojej dokine a poprosila ci by mi nevzala krv,ze zensky mi odmietol,co mi povie na to,bo take neistoty to je strasne

pici
21. sep 2011

@alibabaa kamka mala tiez dlhe cykly... jej povedal harbulak ze aj v pripade ze menzes vynecha a vobec nepride, vedia ako pokracovat v pichani, tak by som sa moc nezatazovala tym, ze ci zacat pichat aj skor.... zacni podla protokolu... diphereline zase nebudes pichat donekonecna.. podla hp vedia kedy co a aako...

pici
21. sep 2011

@zabka60 napisala som sa ze sa ides posrat. a za tym si stojim, dva dni kvoli mne ti pridu neuveritelne. proadila som ti z vlastnej skusenosti, viac nemam co k tomu povedat

zabka60
21. sep 2011

@cmelica ja mam byt tiez bez clostilu na druhe iui,bo ze mi krasne zareagovali vajecniky a tak ho nebude treba,uvidime,aj my sme na prvu navstevu doniesli karty od lekarov,aby pozistovali co to o nas a ako by nam pomohli a 5 min im trvalo,kym som sa dozvedela diagnozu,na ktoru nevedeli prist 2 zensky lekari 😠

zabka60
21. sep 2011

@pici skoda,ze tu nieje aj taky smajlo 😀 ..dufam,ze to mame uzavrete...

pici
21. sep 2011

@alibabaa a co sa tyka utrosu. da sa.. ale od ovulky by si ho mala nasadit... aby drzal hore sliznicu a po jeho vysadeni mohlo zacat krvacanie...

pici
21. sep 2011

@cmelica a co ti predpisala?

pici
21. sep 2011

@zabka60 ty si overuj nabuduce info hlavne od bab z rovnakeho centra.. a nebud v krciku...

zabka60
21. sep 2011

@pici 😀 😀 😀 😀

pici
21. sep 2011

@zabka60 a vaz slova. lebo napisat niekomu neposer sa... a napisat ze ludia ako si ty budu matkami, aka spravodslivost je dost rozdiel...

dzuli08
21. sep 2011

@zabka60 Prepáč, ale musím dať za pravdu pici. Nechcem sa do Vás nejak veľmi starať, ale prečo si sa potom pýtala či máš, alebo nemáš brať utroš? Však tu nie sú žiadny odborníci. Mohla si radšej napísať, alebo zavolať do caru. Ja som ti tiež chcela na túto otázku odpovedať rovnako ako @pici, ale keď som videla, že ona ti už odpísala, tak som to nechala tak. A som aj rada, lebo keby som sa ja dostala teraz kvôli takej blbosti s tebou do sporu, tak by si mi len pokazila posledné dni tehotenstva.
Ja som v tejto téme skoro od začiatku, a ako písala ,@tinasc, všetky sa tu PODPORUJEME a SNAŽÍME sa nejak toto strašné obdobie snažilkovania prekonať, na všetkých 650 stranách sa nenašla ani jedna žena, ktorá by takto na niekoho nechutne slovne zaútočila.
Jeden príklad. Naša mamina @fomarik si robila test v 13. deň večer a vyšiel jej negatívny. Na 14. deň išla na krv a tá jej vyšla pozitívna. Preto ti pici písala, že si máš počkať na výsledok z krvi, pretože keby sa ona vykašľala na krv a vysadila utroš, možno by sme sa z malej Livinky teraz všetci tak netešili.
Ja som otehotnela prirodzene a keď som zistila, že som tehotná, prvé čo doktorka urobila mi predpísala utroš. Takže môžem byť rada, že sa dovtedy nič nestalo.
A je tu mnoho snažiliek, ktoré zistili, že obyčajné testy sú nespoľahlivé, preto ti pici písala, že počkaj si na výsledok z krvi. Možno stačilo si prečítať zopár predchádzajúcich strán a čerpať zo skúseností žien, ktoré si toho prešli už oveľa viac.
Nechcem ťa samozrejme uraziť a ak ťa táto správa príliš nepotešila a rozčúlila, predýchaj to prosím sama a neodpovedaj mi na túto správu ani ma neosočuj (nechcem si pokaziť posledné príjemné dni tehotenstva). Ja som mala jednoducho potrebu podržať jednu moju spolubojovníčku pici, ktorá je v tejto téme dlho a vždy sa snažila každej žene aj mne poradiť ako len čo najlepšie vedela.

zabka60
21. sep 2011

@pici pekne si to upravila,ta rada co mala byt pre mna bude tebe potrebna naozaj,mozes ma uz prestat obtazovat????

pici
21. sep 2011

@zabka60 s takymto pristupom by som vymenila aj zenskeho. to co je , ze nechce vziat krv? moj je taky, ze po vklade neuspesnom mi napriklad menzes dosiel, no ten dalsi dva tyzdne meskal. dva dni v tyzdni mi robil sono, stale tam nieco hladal a dufal ze najde... cakal, lebo sliznica bola stale velmi vysoko, vzal krv ,m nasadil duphaston na udrzanie tehu , a az po vysledkoch z kvi na beta hcg mi pichol vyvolavacku...

cmelica
21. sep 2011

@zabka60 nooo tak to uz ano ,ze 5 min 🙂 🙂 🙂 mne povodne povedal,ze zacat brat klostyl,no ked som mu povedala,ze sme nemali konzultaciu tak povedal ze teda nebrat a objednat sa na konzul...tak som moooc zvedava 🙂

pici
21. sep 2011

@zabka60 co som upravila? ved je to skopirovane cela komunikacia, tak uz prestan, kym si tu nebola, nikto sa tu nehadal

pici
21. sep 2011

@dzuli08 cmukana... nekaz si nic... posledne chvilky ako kinderko sa neoplati rozculovat :D

zabka60
21. sep 2011

@dzuli08 ja to vsetko beriem,ale ked som sa pytala na utros som entusila,ze mi moj doki odmietne vziat krv vies...a nikdy ssom ju neobvinila,ze vdaka nej mam posunuty cyklus abo co a keby aj,ved to je jedno,dva dni ma nezabiju,dufam 😀 ..ja som sa ospravedlnila,aj ked som nic neurobila a pochopila som a odchadzam,aby ste nemali koli mne dalsie komplexy,ajj ked som nic neurobila..prajem ti krasne dotiahnutie tehu do konca a v dobrom ti zavidim a zelam ako si vychutnas ten nadherny pocit,ked po prvy krat uzries svoje dietatko....tak sa tu majte pekne plodne 😉

pici
21. sep 2011

@zabka60 jediny kto tu ma komplexi a je zly si ty. normalne sa ukludni a sprac sa do koze. mas za sebou jedno iui, kazdy je zly ... chod do lesa, vybehaj ten hnev zo seba... kazda sme tym presli... ale nekop do ludi,co ti chcu a chceli pomoct

zabka60
21. sep 2011

@pici ale ja nemam ziadny hnev v sebe,koze s coho,??ved ja nemam ziadny problem len ovu a to je to najmensie co moze byt ci???spg mame ukazkovy,takze s coho by som mala hnev??ty si zle pochopila,co bolo pisane a vsetko si beries prilis vazne,ty by si mala ist do toho lesika a potom navarit muzikovi fajnu smotanovu polievocku hubovu mnam 😝

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 ved ste sa uz jedna druhej ospravedlnili, nechaj to uz tak. nebavi ma to tu citat ako jedna druhu natahujete ...
nenapisali ste si pekne riadky ale uz "SERTE NA TO" ... upravujes si to ako sa ti paci... pisala si ze kvoli nemenovanej nemas teraz mrchu. tak nehovor ze si ju neobvinila.

alibabaa
21. sep 2011

ZE DOVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIii toto je tu co za debatu.

sijust
21. sep 2011

@zabka60 a ja som dalsia vynimka,mne prisla este to nebolo ani 14DPO...utros neutros... 😀

pici
21. sep 2011

@zabka60 no nemas ovu, nemas vajko. neni vajko, neni embryo.. neni embryo . neni dieta. takze problem to urcite je
do lesa dnes nejdem, ale bolo obdobie ked som bola rovnako neprijemna na kazdeho ako ty, len preto ze som bola nestastna... ale da sa s tym nieco robit... len si to treba uvedomit... a posli huby a polievku spravim rada

pici
21. sep 2011

@alibabaa odveci, viac na nu nereagujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre