IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
22. sep 2011

@hope2011 no kšefty hýbu svetom... neviem čo si ešte dajú doktori zaplatiť... ešte aj za fotku z ultrazvuku... ja u svojho obvodného gyndoša musím vždy zaplatiť 8 euro, keď mi robí ultrazvuk...najlepšie je, že pri prehliadke ho vždy musí robiť...

alibabaa
22. sep 2011

@hope2011 ryyyychlo sa uzdrav zlatko 🙂

alibabaa
22. sep 2011

@tinasc dnes uz nic nedostanes zadarmo...

tinasc
22. sep 2011

@hope2011 rýchlo sa uzdrav 🙂

tinasc
22. sep 2011

@alibabaa nič... veru nič...

zuzana151
22. sep 2011

@hope2011 akoze mam ho dost velke ,ale normalne mam pocit ze ono tak dost znacne narastlo v noci , ked som mala 1.den dovolenku..ako keby opadol ten stres a ja som vedela ze som uz vyhrala 😀
aj sa ma pytali kolegovia ci nie som tehu ja ze nie to som taka tlsta 😀 😀 😀 sama tomu neverim ale vazne to vyslo.
juuj to mi je luto ze ste chori tak aspon nejake cajiky pi, ked nemozes nic na to. Aspon si poriadne oddychni ked nemusis pracovat. A ty kedy ides na matersku este nevies?? Ja som nes skoro odpadla, ze uz o mesiac v podstate, zacinam mat strach z porodu 😅

zuzana151
22. sep 2011

@alibabaa 😀 😀 no tak aspon viem ze nie som prva a hadam ani posledna co to urobila 😉

sijust
22. sep 2011

@hope2011 zlatik,liec sa!bylinky,inhaluj,naparuj ak mozes...bude to dobre,drobcek je s tebou a pomaha ti 😉 v mysli ti aj ja pomaham,ked sa mi uz inak neda...
...ja neviem,kde beriem tolko energie,od decka som taka,10 veci naraz a vsetko behom...a u mna je dost velky problem,ze neviem oddychovat...budem to musiet cele nejako prehodnotit 😒

zubrienocka
22. sep 2011

@ketere Ahojky, no rastieme 🙂. Uz su aj nejake tie 3-4 kila hore. Ja idem ku dokymu az 4.10. Tie testy sa robia presne v 16tt alebo aj neskor? Lebo som teraz zneistela, ci na mna nezabudol 😖 . Ty sa mas ako? Brusko rastie? Problemy Ta obchadzaju?

alibabaa
22. sep 2011

tak volala som do centra a sestricka mudra ze zacnite pichat uz 20 dc... no dobre ... ale ja to potrebujem oddialit... joooooj. som naklonena k tomu utrosu... ze si ho po ovulke nasadim.. ale ako presne urcim ze teraz bola ovulka? tie ovulacne testy ukazuju min. 3 dni // pasiky... obavam sa ze to neodhadnem ... ☹ ☹

hope2011
22. sep 2011

@tinasc ahojky, no ja som u mojho gynekologa zaplatila za ultrazvuk dopredu 10 euro na tri krat....sila...hlavne ze ho ma akoz doby kamennej a malickeho mi ani niekedy neukazal, lebo monitor ma nasmerovany len na seba...je to proste na zaplakanie....ked si zoberiem uroven niektorych gynekologov a porovnam s tym mojim...no neviem, neviem...len u tych, kde je uroven by som cakala aj pol dna....a u nas je vari len jedna taka....no je to tazko...a do ineho mesta kvoli tomu chodit nebudem 🙂

pici
22. sep 2011

@alibabaa ono ovu je vtedy ked su rovnako silne... co ja viem, z laickeho pohladu sa nic nestane aj ked ovu predbehnes alebo jeden den omeskas...

hope2011
22. sep 2011

@alibabaa
@tinasc dakujem dievcata, snazim sa..hlavne kvoli malickemu...uz rozmyslam aj nad homeopatikami, tak uvidime....🙂

pici
22. sep 2011

@hope2011 zlatinko vela zdravicka... vyskusaj aj medusika/ med citron vrela voda zaliat/ alebo zazvorovy caj/ ten ale neviem ci tehusky mozu, to radsej prever/...

hope2011
22. sep 2011

@zuzana151 no mojinka...ja pojdem po tebe asi dva tyzdne na matersku...este uvidim presne ako mi to vychadza...lebo ja by som mala ist v polke novembra...ked by som isla 6 tyzdnov pred...tak uvidime....este sa o to tak moc nezaujimam, ale skor si myslim, ze nebudem uz moct normalne chodit do prace, lebo sa obavam, ze znova nieco nachytam ako teraz....a zase na PN nechcem ostat....no neviem, uvidime....takze brusinko ti pekne narastlo??? ved musi byt uz kraaaaaaaaaasne 🙂 to moje, to je riadny domcek 🙂

alibabaa
22. sep 2011

@pici myslis, ze by som to mohla takto urobit? ja som taka trosku toto bojko vsetko stale overujem, preverujem, uistujem sa... ☹ ☹

hope2011
22. sep 2011

@pici dakujem zlaticko moje...ano zazvor mi odpuricili v lekarni...no uvidime ako to bude postupovat....snazim sa poliecit ako sa len da....ako sa ty mas????

pici
22. sep 2011

@hope2011 ja sa mam velmi fajn... fakt.. psychicky velmi naladena na ket :D zazvor a medik dobra vecicka. moj muz kruti nosom ked to pripravujem ale naozaj to velmi pomaha

@alibabaa zlatik co poradit... ja myslim ze oni to maju pod kontrolou, kamoska mala tento isty problem, a zacala pichat tak ako jej povedali a nejako sa to doriesilo samo... dilema co? vies, nie ze sa to tym utrosom este viac podrbka ... to by bol pruser

cmelica
22. sep 2011

Ahojte...tak mne ako hodinky na 34 den dorazila mrcha 🙂 mohla aj neskor,koli tej konzultacii ak by mi chceli robit niake testy z krvy na urcity DC...dufam ,ze sa nam neoddiali 2 IUI az na december 😒 no ale nerozkazeme si 🙂 🙂 hlavne aby bolo vsetko v poriadku 🙂

cmelica
22. sep 2011

@zuzanka7834 to je krasne !!!moooc gratulujem 😀 😀 😀 DRZKAJTE SA!!!

cmelica
22. sep 2011

@tinasc cajik je dobry na latkovu vymenu...ale ja ho pijem aj koli stitke 🙂 dnes 1x a v pohode...myslela som ze mi nebude chutit 🙂

alibabaa
22. sep 2011

@pici prave som napisala drabekovi mail. tak uvidim co mi k nemu povie. bola som uprimna a rozpisala som vsetko co ma trapi a ze som rozmyslala ci by sa nedala mrcha nejako nacasovat, tak ako pri plánovaných operáciach. tak som zvedava co mi odpovie... utros som priamo nespomenula.
nam totiz kvoli mojej praci nevyjdu ziadne terminy do konca roka a od januara do marca sa na to nedam, mam najviac roboty... a ze pri tomto tempe nam vyprsi aj tato ziadost. jedna nam uz prepadla...

adikasala
22. sep 2011

@zuzanka7834 zuzi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa velmi stebou,ja som to vedela ze to bude dobre 🙂 🙂 🙂 vcera som ta tu cakala ale potom mi zacalo byt velmi zle.tak som si isla lahnut. o tej stafete co si pisala som sa riadne pobavila,jasne ze najskor su narade nase partacky prebrat stafetu 🙂 🙂 @apolenka @pici @tinasc @alibabaa,inak to ani nemozeme pripustit,hadam si to dokazu nejako podelit tu stafetu.ja som dnes bola na pohovore koli testom amniocenteza,lebo po 35 rokoch sa uz odporuca,ale mozem ju aj zamietnut,no uvidime ake budu bi testy v 12 tyzdni a podla toho sa zariadim.a pozreli sme aj stuplika narastli sme na 15mm 🙂 a trosku som zacala spinit lebo ma dost potlacila zo sondou doktorka

hope2011
22. sep 2011

@pici tak to som rada, ze si tak dobre naladena..mam z toho radost...a este vacsiu budem mat, ked budes o chvilocku tehulka s nami 🙂

pici
22. sep 2011

@alibabaa dobre si spravila. si rozumne dievcatko :D uvidime co drabino napise :D
@hope2011 akurt mi pisala kamoska ze je tehu. tak moc sa tesim... tiez je pipinka ale nechodi sem, piseme si iba IP
@adikasala jasne... mne je jedno koho stafetu beriem.. ale jedna je moja :D super... a amnio zvazujes? ja by som sla... nic to nie je ...

alibabaa
22. sep 2011

@pici no som hlavne zvedava ci odpise rychlo aby sa stihlo este nieco urobit... lebo sa obavam, ze ak nie, tak sa mozno odhodlam k tomu utrosu este... potom mi to vychadza datumovo az v buducom roku v maji.. aby to bolo bez stresov... a to mi zasa prepadne schvalena ziadost... ☹ tak duuuuufam, ze sa to velmi rychlo a lahko vyriesi 🙂

pici
22. sep 2011

@alibabaa zlatko ale ved ty by si nemohla napriklad lieky vybrat na zaklade schvalenej ziadost a nastupit na stimulku v case kedy to bude vyhovovat? hm?

alibabaa
22. sep 2011

@pici to musim stihnut aj vklad nie? inak si to budem hradit sama.. ci zle to chapem?

pici
22. sep 2011

@alibabaa neviem zlatko... toto by som klamala... chapes. cisto teoreticky... keby si dostala lieky... nieco sa ti stalo a bola by si pol roka v nemocke, tak co? by si musela ich vratit , znova vypisat a cakat na schvalenie? skus sa popytat... mozno ze moc jednoducho to vidim a naozaj to tak nie je, ale za opytanie nic nedas

alibabaa
22. sep 2011

@pici ved uvidim co napise drabek... uz nech to je, som zvedava zenska 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre