IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
26. sep 2011

@sijust mojinka, ale ja som uplne v pohode klop, klop, klop...to su len bezne veci....az na to prechladnutie som stale dost akcna...len s tym tlakom ma to stve, ze ak mi to bude pretrvavat, tak neviem,,,,,asi robotu budem musiet nechat a byt PN, uvidime...som zvedava ako dopadnes zajtra...uz teraz moc na teba myslim 🙂

pici
26. sep 2011

@sijust mozno to nic nie je... to by ti praskli velmi male... a to nepraskaju... oni musia mat tusim okolo 18 mm a nie 7 ako si mala naposledy... cize ked ti nikto nepichol pregnyl, tak je to podla mna nejaka haluz.... myslim ze vajinka budes mat v poriadku

pici
26. sep 2011

@zuzancek22 zuzik... tak kukam ako puk, ze takato super spravicka ma obisla.. to ako? ved to je uzasne a ja sa to dozviem posledna???? no nebudem sa na teba hnevat ked si tehulka :D nech nemas zo mna stresiky... moc moc ti prajem zuzik ze sa to podarilo...

zuzancek22
26. sep 2011

@apolenka6 skus to , ja som stáááále dúfala, a každý mesiac čakala, že sa zadarí sontáne, a nič, nečakala som že to budeme musieť riešiť až ivf, ale teraz nelutujem, aj ked aj tá stimulka bola u mna trošku divná, ani vela vajok nebolo.

zuzancek22
26. sep 2011

@hope2011 ano dali sme si obe, 😀

apolenka6
26. sep 2011

@aby ahoj! tak ty nás potichúčky čítaš 😅 teším sa že si sa ozvala 😉 a si Ok aj ked viem,že mohlo by byť aj lepšie

zuzancek22
26. sep 2011

@pici dakujem a teraz si na rade ty

apolenka6
26. sep 2011

@zuzancek22 No mne by nevadilo malo vajok,záleži na kvalite nie na kvantite 😉 ja sa tomu vôbec nerozumiem ,ale viem že sa vkladajú niekoľkobunkové tvoje mali koľko buniek??

apolenka6
26. sep 2011

@pici ty si v tomto zbehlá..nevieš koľko trvá v poisť.Dovera schválenie na IVF a koľko platí???

zuzancek22
26. sep 2011

@apolenka6 ja som bola bez predlženej kultivácie, ved načo ked som mala len dve vajká a obe boli 8 bunkové.

pici
26. sep 2011

@apolenka6 myslim ze vsade by to malo byt lehota 30 dni na schvalenie... a kolko plati netusim... bud pol roka alebo rok...
@zuzancek22 no tak to si pis... tolko tehuliek v kazdej teme... sa roztrhlo vrece.. to sa mi tak paci

zuzancek22
26. sep 2011

@apolenka6 ja som tiež v dôvere, schválenie v poisťovni trvalo cca 2-3 týždne

pici
26. sep 2011

@zuzancek22 dve vajka ale kukaj ake drave :D parada
@apolenka6 rozmyslas nad ivf?

zuzancek22
26. sep 2011

@apolenka6 v dôvere platí iba 3 mesiace. a už si nepamätám aké ste mali problémy, lebo vid. ja endoška operovaná laparoskopicky 3 krát, v januári aby toho nebolo málo mi museli robiť konizáciu krčka. takže sup sup dotoho.

zuzancek22
26. sep 2011

@pici ano aké dravé moj hned povedal, že to budú dvaja chalani. 😀

hope2011
26. sep 2011

@zuzancek22 tak to je kraaaaaasne, ze su asi dve....to budeme mat mamicku s dvojickami...to je uzasne...velmi sa s tebou tesim 🙂

sijust
26. sep 2011

@pici dobre moja,si ma ukludnila...ale normalne to mam take ako pri ovulke,vies taky ten hlien...ale snad to bude dobre,uz nestresujem tak ako pri iui 🙂 len som bola zvedava,ci sa vam to niektorej nestalo...tak zajtra na mna mysli.... 🙂

apolenka6
26. sep 2011

@zuzancek22 Len 3 mesiace??? 😨 ale 2-3 týžde celkom rýchlo ja že ,ale 2 mesiace 😀
@pici no tušim sa mi začínajú lýtka zapalovať na IVF 😀 ved samá tehulka tak som sa 😠 😠 😠

apolenka6
26. sep 2011

@pici no @zuzancek22 má dračie vajká 😀

pici
26. sep 2011

@sijust nie nestalo sa mi to, ale myslim ze prasknutie vajka to isto nebolo... mozno nejaka zmena necakana v tele... neboj dobre bude :D
@apolenka6 ja hovorim , kto nehra nevyhra... cize treba skusit :D
@zuzancek22 podla mna budu po maminke :D

tinasc
26. sep 2011

@zuzanka7834 ja netuším či sa na to teraz dať, lebo zimné mesiace nie sú pre nás veľmi priaznivé, čo sa času týka, manžel nemá na mňa vtedy vôbec čas, nemohol by ma ani vziať na punkciu či vklad, neviem, či by som aj stíhala na tie kontroly... no ale asi nie, vieš hlava veľmi chce, moc by som sa na to upla ale... no nechcem stresovať 🙂

tinasc
26. sep 2011

@aby no ahoj, takže ty nás tu čítaš? tak to som rada, nie že sa niekde stratíš 🙂

majca55
26. sep 2011

@hope2011 dakujem ti moja som šťastná 🙂 🙂 a tebe prajem veľa šťastia v tehulkovaní 😲 😲 😲

majca55
26. sep 2011

@apolenka6 dakujem moja a odovzdávam ti štafetu tfuj tfuj a prajem ti moc moc z celého srdiečka 😲 😲 😲 😲

apolenka6
26. sep 2011

@majca55 dakujem! ja už mám slúbené toľké štafety ,že budem mať minimálne štvorčatá 😀 😀 😀 vážim si to 😉

apolenka6
26. sep 2011

@tinasc a čo kniha? kedy má prísť?

apolenka6
26. sep 2011

@pici pekne napísané..kto nehrá nevyhrá 😅 😅 aká pravda 😵

tinasc
26. sep 2011

@apolenka6 to neviem, ešte sa neozvali 🙂

alibabaa
26. sep 2011

@zuzancek22 pozerala som do tabulky a vyslo mi to podla toho cisla na dvojcatka.. jeeej a ty si tusim bola aj za dvojcatka 🙂

alibabaa
26. sep 2011

@tinasc a nemohla by si mi do ip dat link na tu co si nasla na nete? 🙂 🙂
tusim tu na MK by mali sledovat ludia , co si tu odporucame a kolko z nas to vyuzije 🙂 🙂
apolenka ivf, ja sa pomaly ale isto motam na knihu...
ojojoooooj 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre