IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
26. sep 2011

@alibabaa zevraj dobra kniha murphy sila nasho podvedomia

alibabaa
26. sep 2011

@pici ved sa tu pomalicky na to motam ako tu baby o nej pisu 🙂 tinasc vraj nasla prechodkynu sily na nete. ze sa da stiahnut... a mozno nakoniec skocim do knihkupectva a kupim si tu silu...

alibabaa
26. sep 2011

@zuzanka7834 ako to dopadlo s tym citronom? som zvedava.. ci to vobec ucinkuje ..

pici
26. sep 2011

@alibabaa alebo moc nasho podvedomia.. to je presny nazov. mne to kamos odporucil... neviem ci mam chut na take zvasty... ja verim predovsetkym v seba a zatial mi to bolo prd platne :D xixix

alibabaa
26. sep 2011

@pici teraz neviem, co ti bolo prd platne.. ty si to citala?

pici
26. sep 2011

@alibabaa nie... necitala... hovorim ze asi by som mala, lebo doteraz som verila v seba a nejako nevydalo :D ale nevedela som ze baby pisali o tejto knihe?

alibabaa
26. sep 2011

@pici no to som nechcela povedat.. ze tvoje myslenie bolo na prd.. tak som to potom dobre pochopila 😀 len som si nebola ista.. asi tak zo 6 stran dozadu si tu baby pisali tinasc a este tusim apolenka ..

pici
26. sep 2011

@alibabaa aha tak to mi nejako uslo. ked sem obcas pridem po celom dni tak necitam vsetko dozadu... a potom mi unikaju sem tam aj velmi dolezite info :D

apolenka6
27. sep 2011

@pici
@alibabaa babulky áno písali sme si o tej knihe 😉 odporúčila mi ju @adikasala a je fakt suprová môžem odporúčiť 😵 ja som taká nedôverčivá,ustráchaná a po prečítaní tejto knihy si fakt začínam veriť,knihu si objednala aj @tinasc
behla som do hkíhkupectva, nechcelo sa mi čakať na kuriéra kedy by mi ju doniesol 😀 a som si ju kúpila ,teraz je nové vydanie a u nás v preklade sa volá SILA-od Rhondy Byrneovej 😉 😉
Krásne vysvetlené(,ako pre mňa ) 😀 ved @pici viež že ja som o IVF doteraz neuvažoval 😨 😕 a?? 😉

apolenka6
27. sep 2011

@alibabaa
@pici aj pre ostatné viac o knihe ... www.thesecret.tv.

Inak dobré ránko!!!!

petuska123
27. sep 2011

bre rano baby...tak tato tema sa konecne rozhybala superrrrrrrrr uz ostava aby aj my netehotne sme sa k vam pridali 🙂 takze sup sup tehu bacile posielajte o dusu 😀 gratulujem vsetkym buducim maminkam...cmag

ketere
27. sep 2011

@majca55 jéééj, gratulujem 😀 😀

ketere
27. sep 2011

@zuzancek22 gratulujem 😀

.... ako sa to tu pekne rozbieha 😀 😀

ketere
27. sep 2011

@zambilka Ahoj, Dr Maršík je super... ja k nemu chodím, super prístup, jemný, a srandista... Aj sestričku má super.. Ty chodíš tiež na antolskú??? ...to som nevedela... práve zajtra k nemu idem

zambilka
27. sep 2011

@ketere ahoj zlatko nie nechodím na antolsku ale do iscare a ževraj sa tam vrátil pracovat a teraz zastupuje moju dokinu 🙂 si ma potešila že je ok hned som kludnejšia 😉

pici
27. sep 2011

@apolenka6 dobreeeeeeeeeeeeeeeee ranko

petuska123
27. sep 2011

@pici aj tebeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

pici
27. sep 2011

@petuska123 dobre aj tebe... ako sa mame?

petuska123
27. sep 2011

@pici nebudem sa stazovat mam sa fajn. 🙂

pici
27. sep 2011

@petuska123 tak to je celkom dobre. ci?

petuska123
27. sep 2011

@pici dobre.len aby mi naladu o tyzden v care nepokazili 🙂

pici
27. sep 2011

@petuska123 ale nikto ti nic nepokazi neboj

ketere
27. sep 2011

@zambilka áno, podľa mojich info sa tam vrátil teraz k 1.9.2011 🙂 ale robí aj na antolskej 🙂

katy33
27. sep 2011

Ahojte bambulky moje, tak konečne som sa dovolala mojej dr. - a spytala sa na vysledky glukozoveho testu, vraj je negativny, hodnota 5,2, vraj som sa vošla do normy 😕 😀 ...fuuu a to som sa tak bala, že ako to dopadne, ked ma strašili, že malinka môže byt velka z toho, že možno mam tehu cukrovku 🙄 ..no a ona je jednoducho cely tatino 😀 😀 😝
@pici Srdco moje a mne až teraz došlo, že ty si tušim spominala, že robiš s vlaskami 😕 ...ja to furt tvrdim, že si ta adoptujem ako švagrinu 😀 😀 😀

pici
27. sep 2011

@katy33 ano :D robim... nieco musim :D a toto ma bavi...

aby
27. sep 2011

@tinka9075 😉 si zlatá ale asi mi to je jedno aj tak budem mať raz mimčo 😉
@majca55 😉 ďakujem
@pici ahoj mňo ujde to len ten žalúdok mám stále rozhasený tak užívam nejaké megaenzymy, a ty ako sa mávaš???
@apolenka6 teda len niekedy toľko toho popíšete, že sa mi hlava točí heh 😉
@tinasc nie nie neboj ja tu budem veterán 😖 😉

Inak tak som rozmýšlala, že keby možno išlo všetko o.k. tak by sme pred vianocami chceli skočiť do Iscaru čo a ako, ešte pojdem na nejaké kontroly ku svojej dokyne a k dokymu čo ma operoval tomu verím a dám si od neho povedať tak sa uvidí. Len v poslednej dobe nemôžem spávať spím len 4hodky denne no keĎ nie som unavená mi to ani nevadí.

No milujem práčku požieračku ponožiek keď si robím inventúru , chups 😖 😀 😀 😀
Krásny deň bambulky 😉

pici
27. sep 2011

@aby ja celkom fajn.. tesim sa idem do prahy na par dni s manzelom...

aby
27. sep 2011

@pici juu to sa fajne odreguješ supiš si to riadne užite a hádam aj motyka vystrelí 😉 😀 😀 😀
ja by som si tak išla zajazdiť, ale ešte to nejdem riskovať, ale tak som si v nedeľu fajne pokorčulovala na vodnom diele no supiš 😀 😀 😀

petuska123
27. sep 2011

@pici no keby si nebyvala tak daleko tak by som dosla na ostrihanie 😀

hope2011
27. sep 2011

@majca55 tak to verim, ze si velmi stastna....a ja sa tesim taaaaaak moc s kazdou tehulkou....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre