IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
4. okt 2011

@apolenka6 zlatik,neviem ci to zvladnes pocas stimulky dopravit sa autobusmi do MT 😕 ja som mala tiez podobne ambicie,ved este v druhy den pichania som lietala s vysavacom po celom dome,ale potom pride taka unava,mozno pri dlhom protokole to nie je az taka zataz,ale ja som bola neskutocne unavena,pri chripke mam viac energie 😝 musis si davat na seba pozor...mozno by bolo dobre,keby ta tam niekto vozil,ak by si mala taku moznost...TN je trencin... 🙂

sijust
4. okt 2011

@cmelica Dakujem 🙂

cmelica
4. okt 2011

@sijust aj mas z toho strach??ze sa pytam,vobec 🙂 a kedy by bol vklad??

sijust
4. okt 2011

@cmelica nemam strach z tohu zakroku,skor z toho,aby boli kvalitne vajka...z toho mam najvacsi strach...aj ked sa mi tuto noc snivalo,ze mi anestezu robila moja zubarka...a ze som stale vykrikovala:ja nespim este pockajte,ja nespim 😀 vklad,dufam,ze nejaky bude,by bol cca v pondelok...

cmelica
4. okt 2011

@sijust nebojkaj urcite budu foliky krasne a vklad bude 🙂 🙂 drzkam moc palceky! 🙂 🙂

sijust
4. okt 2011

@pici zlatik,som sa zabudla spytat,ze ako bolo v Praze...urcite blaze,ze jo? 😀 moja a fotky nic?

sijust
4. okt 2011

@cmelica no na pravom neboli este celkom dozrete,na lavo su celkom pekne...jeden mal aj 19mm...ale aj tak,na to ze som v takej kratke dobe valila do seba tolko hormonov,nic moc...ale uz s tym nic nespravim...nech je to ako chce...snad to nejako dopadne...a dakujem moc za podporu 🙂 velmi si to cenim...

pici
4. okt 2011

@sijust :D fotky mam kopec :D v praze bylo moc blaze :D zlatko vajka budu dobre neboj sa... fakt...

sijust
4. okt 2011

@pici nahod zo dve tri,nech sa potesime...ja dufam,ze budu len nechapem tomu,ze na prvych dvoch kontrolach bol spokojny,ze ako dobre to ide a ku koncu sa im akosi nechcelo...na pravo maju najviac 15...no co s nimi?nic,pochybujem, ze tam bude nejake suce vajko ☹ aspon ze ten lavy je trosku suci,podla neho to ukoncil...no co myslis? 😕

pici
4. okt 2011

@sijust zlatko ale fakt nie je podstatne kolko ich nakoniec bude.. ver mi... dam neskor len sa bojim ze to tu zmazu ale dam jednu s manzelom

tinasc
4. okt 2011

@apolenka6 hej mám ju pripravenú, len si ju musím ísť vyzdvihnúť osobne, len nemám cestu okolo ☹ mám na to ešte týždeň, tak sa tam snáď dostanem 😉

sijust
4. okt 2011

@pici jeej aki ste pekni...krasny par...vies ake budete mat krasne bejby??...to si dopredu zajednavam bud ako frajerku,alebo frajera pre to nase...co povies? 😀 a dakujem za povzbudive slova...moc mi to pomaha,fakt 🙂....a tesim sa na dalsie fotky 🙂

pici
4. okt 2011

@sijust dobre dobre.... mas objednanu nevestu :D alebo zenicha... pozri naozaj sa kazdy stresuje tym kolko je vajicok kolko sa oplodni atd... z vlastnej skusenosti poviem mala som 13 krasnych ukazkovych... a vidis... dame to az teraz. kamoska mala velmi vselijake... nakoniec jej ostali 4 dve sa nedelili, a dve jej vkladali, jedno slabucke, to odislo a druhe sa z dvojilo .. dneska je v 20tt s dvojkami na prvy krat... statistikyv tomto pripade nehraju rolu... hlavu hore...

tinasc
4. okt 2011

@sijust no ty máš teda sny... takže sa aj obávaš, keď sa ti takéto sníva... neboj sa tam je na to kvalitný personál, určite ti anestézu nebude dávať len tak hocikto... a zaspíš ani sa nenazdáš 🙂 ja som tohoto roku absolvovala narkózu už trikrát 😉

tinasc
4. okt 2011

@pici pekné fotky, sekne vám to spolu... verím, že v Prahe bolo super... aj v zime by som išla, hocikedy keby bola možnosť 🙂

cmelica
4. okt 2011

@pici krasne fotecky 🙂 🙂 🙂 muselo vam byt uzastne 🙂

mirka2010
4. okt 2011

@sijust moja zlatuckaaaaa...tak super, super....velmi sa s tebou tesim....zajtra bude odber a to je nieco co vas neskutocne posunie dalej....ani sa nenazdas a malike bude v brusku....a kolko mas tych dobrych???

mirka2010
4. okt 2011

@pici jeeeeej, krasna fotocka s manzelom 🙂 naozaj vam to moc, moc, moc pristane 🙂

mirka2010
4. okt 2011

@apolenka6 no ja si myslim to iste....malike ti dokaze uz teraz davat tolko lasky...a potom ked sa narodi tak to musim byt este krajsie 🙂

sijust
4. okt 2011

@pici mas pravdu...necham to tak... 🙂 kedy mas vklad?v piatok?to by nam vychadzal vysledok priblizne rovnako...oslava s bejby sampitkom 😀
@tinasc zlatko,tie obavy tam su...jasne...este som v narkoze nebola,ale nie som prva ani posledna,ktora to bude absolvovat,tak snad ma to nepolozi...preberu ma este na stole?

tinasc
4. okt 2011

@sijust neboj sa ničoho, všetko prebehne hladko... nie nepreberú ťa na stole, ja som sa prebrala keď ma ukladali do postele... neboj sa nezobudíš sa na stole, ani počas zákroku... to si nemôžu dovoliť, takže žiadne obavy...

sijust
4. okt 2011

@mirka2010 zlaticko moje,ani neviem...najskor povedal, ze by malo byt 10 vajok a potom,ze nie je to nic extra,ale bude stacit...aj tak sa to presne uvidi,az ked ma preberu... 😔

sijust
4. okt 2011

@tinasc to ma budu prekladat na postel??ja chcem prejst sama...aaaa 😀 dakujem moja,vzdy ked mi niekto povie,ze to bude dobre a zvlast ten,kto to prezil,tak sa viac a viac upokojujem...ze to zvladnem? 🙂

tinasc
4. okt 2011

@sijust tak aspoň u nás v centre je to tak, že pred zákrokom sa sama uložíš na stole a po zákroku preložia na vozík (na kreslo) a prevezú a preložia na posteľ... sama neprejdeš, budeš ešte pod vplyvom narkózy a mohlo by ti byť zle a aj tak by ti to nedovolili, lebo potom musíš povinne ležať a až tuším po dvoch hodinách vstať...

buba13
4. okt 2011

@ketere dakujem. prebehlo to nad moje ocakavania a teraz hore nohy ;-D
@cmelica dakujem 🙂 uvidime, mozno motyka vystreli 😀

cmelica
4. okt 2011

@buba13 jeee uz mas po??presne tak nohy hore a odpocivat 🙂 🙂 aj si na PN??

petuska123
4. okt 2011

@sijust jasne ze to zvladnes..je to uplne v pohode...mna zavolali na izbu tam som sa prezliekla do ich kosielky a lezala som tam cca hodku medzi tym prisli skontrolovat tlak popytali sa ma na rozne otazke napr.ci som uz bola pod narkozou ci fajcis ci si jedla atd...napichnu ti zilu do ruky a uz len cakas kedy pridu po teba.potom ta zavola ty si vyndes na kozu hlavu si normalne polozis a potom pride anestiologicka napichne ti tu narkozu a povie ze sa vam bude teraz tocit hlava.ako nahle sa mne zacala tocit zavrela som oci a uz som sa prebrala v posteli na izbe.hned ako ma previezli na izbu ta prebudzaju. mne este stihla povedat sestricka po prebudeni ze som im tam na sale vykrikovala zo sna. a potom uz len lezis a lezis cca po hodine a pol ti donesu caj alebo kavu to co si rozkazes. a pomaly sa posadis a vypijes si cajik a nakoniec ta este kuknu po zakroku v ambulancii.tak som to mala ja. 🙂

tinasc
4. okt 2011

@petuska123 no ale aký tam máte komfort, že ich košele a čajík a kávička... juuuuj.... tak to máte dobré, my sme museli mať vlastné košele a ešte baby radili, čo si tam mám doniesť aj colu som tam mala, keby mi bolo zle... ale podstata je rovnaká...

jovanka81
4. okt 2011

@cmelica nuz, budem potrebovat hlavne to HCG 🙂

jovanka81
4. okt 2011

@buba13 no ja to necham na 14 den......jeden test ukaze vsetko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre