IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
12. okt 2011

@tatinka ahoj moja! už sa na rozrastáme 😵 na FB 😀

tinasc
12. okt 2011

@tatinka tak to netuším aký je postup, mne iba zavolali že je to schválené...

si31si
12. okt 2011

@tatinka ja som si tiež dávala žiadosť 12.8. a už je schválená a ideme za koordinátorkou 24.10

pici
12. okt 2011

@sijust tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...

tatinka
12. okt 2011

@apolenka6 vsade je vela zien co nemozu mat babatko ,,,ale aspom sa podporime 🙂 ja na FB sice nechodim...ale to nevadi 🙂

jovanka81
12. okt 2011

ahojte kocky, co mame dnes nove? 😉

tatinka
12. okt 2011

@tinasc tak ja som asi nejak pozadu ,,no co uz, snad uz sa aj ja dockam ,,,chcete chlapceka ci dievcatko alebo je to jedno ?🙂

tatinka
12. okt 2011

@si31si viem ze mas schvalene to si spominam ze to sme pisali ze uz to mas, mas ale tusim inu poistovnu ako ja , ci nie?ja mam vseobecnu , neviem isto ale sa mi zda ze ty mas asi doveru, ale mozno sa mylim...neviem podla coho to schvaluju to by ma zaujimalo , moja to je super tak ty to este stihnes pod stromcek 🙂

si31si
12. okt 2011

@tatinka tak už som to asi písala no bol by to krásny darček ako hovoríš pod stromček a už aj vieš kolko by si si vložila jedno či dve? lebo niekde som tu čítala že pri dvoch je väčšia šanca 😉

tatinka
12. okt 2011

@si31si urcite chcem dve si dat, presne ako pises vraj je vacsia sanca, aj ked baby pisu ze nie je dolezita kvantita ale kvalita, preco tu sancu nezvysit,,,mne by nevadili ani dvojicky mat, som tu aj dakde citala ze ono po vlozeni sa vraj moze este rozdelit a aj z toho jendeho mozu byt dve,neviem ci je to tak ci nie,,,,ale ja si dam vlozit dve na sto percent, rozmyslam skor ze ci si mam dat aj zamrazit, zda sa mi to ako fajn moznost v pripade potreby do buducna len ked je to vsetko tak strasne drahe ,,,,ty si das zamrazit?

apolenka6
12. okt 2011

@tatinka @si31si hmm??? vážna debata kolko vložiť 😕 ja som najskôr chcela,len jedno a teraz už aj nad dvoma premýšlam poistka 😕 ja som ,len zvedavá za kolko stihnú mne schváliť žiadosť 😝

apolenka6
12. okt 2011

@jovanka81 ja nič nové nemám...jedine horúci segedín na sporáku 😀 a ty čo nové ha?

tatinka
12. okt 2011

@apolenka6 ja chcem veru urcite dve , je to vacsia moznost, clovek nikdy nevie ale ,,treba skusit, daj cim skor lebo ako vidis cakacia doba je veeeecccnnaaaaa 🙂 a dlha ako tyzden pred vyplatou 🙂

apolenka6
12. okt 2011

@tatinka ved som sa objednala a kedy bol termín tak som sa objednala a už,len zajtra a potom bude piatok 😵

apolenka6
12. okt 2011

@tatinka jéé až teraz som si všimla správu kt.patrila @tinasc som poslala tebe o FB 😕 😀

apolenka6
12. okt 2011

@tinasc tvoju správu som poslala tatinke,že už sa rozrastáme na FB 😕 😀

tatinka
12. okt 2011

@apolenka6 hej hej spominam si pisala ze teraz idete davat, len skoda ze to tak dlho trva, je to podla mna len zbytocne natahovanie, komplikovanie zivota aj tym co to schvaluju aj nam co sto rokov cakame

tatinka
12. okt 2011

@apolenka6 som si aj myslela ze to nie je pre mna posta ale nevadi 🙂 o tom FB

walta
12. okt 2011

@jovanka81 ahoj... ano, vyslo nam to hned na prvy krat a sme stastni 🙂

walta
12. okt 2011

@ursula5 jaaaaj, rastieme, mame 16 cm, hybeme sa, len pohyby zatial necitim, ale uz o par tyzdnov aj to bude 😉 😉 😉

zuzana151
12. okt 2011

@mirka2010 ahojky Mirka, konecne som tu vobec nemam cas uz sa tak tesim na tu matersku 😀 setik uz je doma, uz je aj pripraveny pre princeznu, je naozaj krasnu len ta zavinovacka nie je tvrda pri hlavicka, taka labilna , tak neviem mne sa viac pacia tie klasicke perinky len tie sa uz nedaju kupit 😒 v praci som to uy znamila,uz to aj je poriadne vidiet su nastvani sefka hlavne ze som to mala povedat aj skor zeby mi to predlzili aj tak - no jasne to hovori uz teraz 🙂 ale je mi to jedno . Vcera som bola v poradni - vazim 60 kg uz 😀 tie vase fotky z 3D su take krasne, to ste boli az teraz? babenko uz je take krasne vyvinute, sme mohli aj my pockat na neskor 😕

zuzana151
12. okt 2011

@katy33 @mirka2010 baby kolko vazia vase babatka?? Vcera som bola u dr a nasa mala ma len 1400 g. ona sice povedala ze je to v pohode ale mne sa to za=da malo...aj sefka mi dnes hovorila, ze mam nieco robit lebo ze je chudunka ze to nie je dobre 😖 vsak ona nie je dr. ale aj tak ma trochu vyplasila ved o 2 mesiace rodim myslite ze este aspon 1,5 kila priberie?? boze tak sa bojim aby bola v poriadku, ked vsetci maju v mojom tyzdni uz min . 1600 g. 😔

ursula5
13. okt 2011

@walta tak som rada že je všetko ok, ja som pohyby cítila až tak okolo 18teho týždňa ale už si nepamätám presne lebo v 16tom som sa dozvedela, že čakám dvojičky 🙂 tak už sa dočkáš takého príjemného šteklenia v brušku 😀
veľa zdravíčka

si31si
13. okt 2011

@apolenka6 @tatinka ja tiež rozmýšlam nad dvomi ale bude to záležať kolko vajok budem mať a akej kvality ale čím viac sa to blíži tak som viac presvedčená o dvoch 😉

si31si
13. okt 2011

@ursula5 môžem sa spýtať bola si aj na laparoskopii?

ursula5
13. okt 2011

@si31si môžeš ja som nebola na laparoskopii, ja nemám žiaden problém 😉 my len kvôli manželovi, ale aj tak sa nepodarilo na prvý krát, príroda sa nechcela oklamať 😎

si31si
13. okt 2011

@ursula5 ani ja som nebola tiež má manžel problem preto som sa pýtala 😉

ursula5
13. okt 2011

@si31si ja som dala vložiť jedno na odporúčanie Heliosu ale na KET asi skúsim obe ak sa pekne rozmrazia 🙂

apolenka6
13. okt 2011

dobré ránko!!!! 🙂
@zuzancek22 Ahoj! no ako ? kolko drobcov máš v brušku? nedala si vedieť a ja som zvedavá 😝 😀
@si31si no ja mám ešte čas premýšlať či jedno-dve? hm......

apolenka6
13. okt 2011

@ursula5 aj banuješ ,že si si nedala dve? už si v robotke pravda ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre