IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
31. okt 2011

@tinka9075 ja mám pocit,že ked žena nemože otehotnieť tak sa moc po tom nepátra ani prečo potratila ☹ len sa skúša IUI a IVF ale predsa su rozne vyšetrenia a možno aj lieky ☹ ale len sa ťahajú z ludí peniaze ☹ ved človek dá ked túži moc ale nech aj vidí snahu z ich strany 😠

majca55
31. okt 2011

@pici ja už tretie asi nie ☹ akási som zo všetkého sklamaná ale to preto čo sme si už písali,že sa po ničom nepátra a potom je už aj psychika v čavese ☹

pici
31. okt 2011

@majca55 presne tak.. a skusila si nejake vysetrenia vydupat?

majca55
31. okt 2011

@dasaa jej si zlatunká si mi vyčarila úsmev na tvári 🙂

pici
31. okt 2011

@majca55 to ti verim.. ale nezufaj.. mozno si teraz trosku oddychni, prepni mysel... lahko sa mi hovori ked pred tyzdnom som bola v rovnakom rozpolozeni... ale je to asi prirodzene po takom sklamani...

dasaa
31. okt 2011

@majca55 tak to som rada 🙂

majca55
31. okt 2011

@pici v centre moja nie ja som si sama povybavovala oni mi nič nepovedali vždy len úsmev a podme dalej a ked sa mm opýtal prečo som potratila zas lepšie tak akoby malo byť choré ☹ všetky čo som si vybavila negatívne tak fakt už neviem a spermiogram super 😵

tinka9075
31. okt 2011

@majca55 mne to tak pripadalo v heliose len daj peniaze a daj pokoj 🙂 v iscare mi porobili všetky vyšetrenia a dnes som sa pýtala na krv brali mi na hormon aby zistili aké sú vajíčka a že môžem íst darovat obaja zdraví a dieta neprichádza no už len sa modlit 😉

dasaa
31. okt 2011

@majca55 pojdes na IVF?aj ked verim ze to nebudes potrebovat bo nam napises krasnu spravu 😉

pici
31. okt 2011

@majca55 nieco ale musi byt.. len tak to nie je... nie? to mi snad nechce nikto hovorit ze zdrava zena dva krat potrati. len tak...

majca55
31. okt 2011

@dasaa asi pojdem v stredu ideme podpísať teraz sa mi zle otom hovorí,lebo som verila tak uvidím v stredu 😉

majca55
31. okt 2011

@pici nikto sa nad tým napozastavuje v centre ale ked som bola na hematologii tak sa čudovali prečo ma neposlali oni ☹ ja už ničomu nechápem

dasaa
31. okt 2011

@majca55 jasne chapem .Ale tu krasnu spravu budem cakat 🙂 🙂 🙂

majca55
31. okt 2011

@dasaa dakujem moja veru som zvedavá ajja 😕

dasaa
31. okt 2011

@majca55 kazda jedna je zvedava a medzi nimi som aj ja 😉

pici
31. okt 2011

@majca55 zial tvoje pocity zdielam...

majca55
31. okt 2011

@pici neviem či som zúfala,alebo nahnevaná a už aj na seba,že som v centre netlačila viac ale ked som im tam verila ved preto ma tam moja gyndoška aj poslala ☹ ale na stredu som už ináč nachystaná a nedám sa odbiť!

pici
31. okt 2011

@majca55 je to asi jedno s druhym... sklamanie... aj nesplnene ocakavania...

mirka2010
31. okt 2011

@majca55 moja zlata....chapem tvoj smutok, ale my sme tu na to, aby sme ta trosku utesili a naozaj ver mi, viem si predstavit ze si sklamana, ale naozaj krvicka moze este prekvapit.....

walta
1. nov 2011

@apolenka6 Ludka je super dr., a nie len preto, ze je to moja kamaratka, ale naozaj, ja ju poznam od svojho malicka a je naozaj svedomita a dosledna. 😉 😉 😉

walta
1. nov 2011

@evapavla vcera som bola na konzultacii u genetika v BA, povedal, ze vysledky su v poriadku, ked su aj znizene hladiny AFP, je tam mensie riziko postihnutia, a celkovy skrining som mala negativny, ale aj napriek tomu dem zajtra na amniocentezu, to bude na 100%, ja vydrzim vsetko

walta
1. nov 2011

@mirka2010 ahoj.. genetik povedal, ze znizene vysledky AFP su dobre, je tam nizsie riziko postihnutia, ako keby boli zvysene. Celkovy skrining je negativny. Ale zajtra idem aj tak na amniocentezu, ten vysledok bude na 100% a nemusim sa potom uz dalej strachovat, lebo tie pocity strachu su strasne nieco

walta
1. nov 2011

@adikasala ahoj a tesim sa s tebou, ze sa mas uz o vela lepsie 🙂

walta
1. nov 2011

@sijust ahoj.... no, dokyno mal asi na prd den.... neries to, hlavna vec je, ze babatko je tam a o par dni pojdes na dalsie sono.... ono uplne na zaciatku tehotenstva sa babo vyvija velmi rychlo, ved sama uvidis, z tyzdna na tyzden bude vacsie a vacsie... gratulujem 😉

si31si
1. nov 2011

@walta ahoj ty si tuším bola pred ivf na hysteroskopii a mala si polypy aj si mala neaké príznaky neviem krátku menzes alebo niečo prečo ťa tam poslali?

apolenka6
1. nov 2011

@walta áno je to dobrá lekárka 😉 ale som sa už k nej nevrátila ked som prestúpila inam aj ked premýšlam ,či sa nevrátim..ja som odišla do Bánoviec a som tam spokojná,len to mám trošku od ruky 😕 Ludka chodí ku nám na topánky,kde ja pracujem 😉
teším sa ,že máš aspoň pozitívne informácie a nemusí tá krv znamenať postihnutie a zajtra ťa čaká amniocentéza ,budem na teba strašne moc myslieť ,zvládneš to a výsledky budú výborne ,neboj!

evapavla
1. nov 2011

@walta , držím palce, aby to dopadlo najlepšie ako sa dá 🙂

apolenka6
1. nov 2011

@majca55 sama vycítiš a vieš ako to je 😕 ja to tiež poznám ak sa nezadarilo a možno ?! je to inak 😉 vieš som tak premýšlala .že ked si za rok 2x potratila ,či je dobré ísť na IVF 😕 radšej by som sa dala poriadne ešte vyšetriť aby si potom plod aj udržala ..vieš ako to myslím ,ked na IVF pôjdeš tak nech si v 100% poriadku

walta
1. nov 2011

@si31si nie, menzes som mala nozmalnu, ale doky chcel vidiet moju maternicu z vnutra, ci bude vhodne prostredie pre prijatie embrya. A pri tom mi nasiel polypy, odstranil a je dobre. A aj kvoli poistovni som to musela absolvovat, aby mal doky co napisat do spravy, aby mi ziadost o IVF co najrychlejsie schvalili. Aj tak bolo

apolenka6
1. nov 2011

@sijust ja mám na tohto dr vždy pech ,ked je bez nálady ...tuším raz bol milší 😨 najskôr bol odmeraný počas vyšetrenia a potom kdesi ,čosi 😕 mi pri odchode zaprial veľa šťastia pri odchode 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre