IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
9. nov 2011

@alibabaa oukej...

alibabaa
9. nov 2011

@pici je to dlhe, dufam ze sa neucitas k smrti 😀 😀

cmelica
9. nov 2011

@sijust no dufam,ze su to len a len dobre tlaky v brusku 🙂 prska ma boleli len raz vecer,lepsie povedane len bradavky a,ale neskutocne a od vtedy nic...mam pocit,ze to teraz niako moc prezivam...1x mi nebolo absolutne nic,asi len sem tam prsia....tak uvidime,ak to teraz nevyjde mame podpisanu ziadost na IVF a tomu daval Krajko veliku nadej kedze u nas nieje zevraj v nicom problem 🙂 takze uz len cakat ako sa to vyvinie 🙂 🙂

cmelica
9. nov 2011

@tinasc ja mam chronicky zapal stitky...aj to keby ma neposlal terajsi gyndos na endo tak nikto ani nevie...a zevraj som mala brat lieky uz davno na nu 😒 takze nieje lekar ako lekar 🙂

cmelica
9. nov 2011

@tinka9075 ahoj!!je to take narazove 🙂 rano nic,poobede teda dost a teraz len ked idem na WC...je to dost divne 🙂 aj ty budes zachvilku tehulka 😀 😀

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa aj ti povedala ako sa maju???a zajtra volas ci je v piatok vklad,ci to uz mas na 100% zajednane?? 🙂 🙂

alibabaa
9. nov 2011

@cmelica vidis a mozno bol problem tu a keby si papala tbl uz davno, tak si mozno mohla uz mat aj babatko 😠 uzasne zdravotnictvo fakt!!!

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa presne tak,a ide to od 10 k 5tim...ked si to tak zoberiem uz sme mohli mat doma skolaka/cku 🙂 🙂
mozno to tak malo byt a teraz som o par rokov mudrejsia a hadam aj zodpovednejsia 🙂 🙂

adikasala
9. nov 2011

@katy33 ahojky katuska mame dobre nevolnosti su uz minulostou tak si uz len uzivam tehulko,sem tam ma pichne ale to je v pohode,brusko rastie rano je menej ale vecer som jak balon 🙂 asi sa nas anjelik napapa cez den apotom fuci 🙂 😉 asi to bude kocka,svokra mi skusila z retiazkou nad dlanou a bruskom,neviem ci to poznas,ked sa tretiazka kruti tak je baba ked sa hybe zo strany na stranu tak chlapec,no amne kruzila ostosest 🙂 na morfo sono ideme az 27.12 tak az potom by sme mali vedet na isto samozrejme ked bude vidiet.no tyzdne mi pribudaju pohyby uz sa tesim na tie kopanceky 🙂

alibabaa
9. nov 2011

@cmelica vklad je na 100% v piatok. a povedala ze ziadne zmeny, ze sa vyvijaju a ze vsetko je OK. nebola zhovorciva.. ved truba co sa jej nechce robit asi ked ju obtazuje klientka... ved si neplatim za ten labak malo penazi...

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa niekedy sa cudujem ako moze byt takto zena necitelna 😠 😠
aj si budes pytat v piatok sono,aby si videla ako ti tam vlozili embrijka???

adikasala
9. nov 2011

@apolenka6 uz ako mi je dobre mozem si robyt co chcem....nemysliet na nic iba na moj poklad v brusku,flakam sa kazdy den 😀 viem presne o com hovoris ze rodina caka...uz sa v poslednom case ani nikto nic nepytal aby nam nesposibili lutost,o to velmi sa vsetci tesia ze sme sa dockali.vies mi tu v it mame vela kamaratov znamych co manzel snimi vyrastal a vsetci postupne su uz rodinky z detickami vlastne asi pred 5 rokmi bolo prve babo,takze mi sme zostali posledny par bez....tak sa velmi tesia snami... 🙂 ako som ti pisala vcera velmi by som si priala aby si sa aj ty pridala..a mozno ti katka odovzda stafetu pytaj si ju!!!!

adikasala
9. nov 2011

@cmelica neriadte sa na priznaky ja som ziadne nemala nekontrolujte sa!!!a tod tehulka som a prirodzene 🙂

cmelica
9. nov 2011

@adikasala niako sa nekontrolujem 🙂 pisem len co citim...viem ze veskere priznaky nic neznamenaju 🙂 🙂 🙂
musim sa niecim zamestnat a snad to bude lepsie 😀
takze teraz budu vase deti vyrastat spolu 🙂 🙂 to je nadhera,ze sa este stretavaju 🙂

adikasala
9. nov 2011

@cmelica no oni udrziavaju vztahy odmalicka ako mlady chodili spolu na disco a von a potom si kazdy nasiel babu a potom boli svadby a teraz babetka....je nas tak 10 parov.naozaj super priatelstva ani na sk som take nezazila. 😉 je pravda ze v poslednom case sme sa mi vyhybali stretnutiam ale vsetci pochopili preco....ved chapes aj ty tym urcite prechadzas 😉

cmelica
9. nov 2011

@adikasala tak takych priatelstiev je naozaj malo 🙂 my sme s tym prechadzali zo zaciatku snazenia,nemala som na nikoho naladu a uz vobec nie ak mali babatko....ale teraz som rada kazdej navsteve deti ktore znami maju 🙂 🙂
oni zlaticka za to nemozu,ze my este babatko nemame...

adikasala
9. nov 2011

@cmelica presne si to vystihla stymi babetkami aj ja som si to uvedomila posledny rok ze tym ze ich nebudem stretavat si nepomozem.zmenila som postoj a myslenie a prinieslo nam to ovocie 🙂

cmelica
9. nov 2011

@adikasala a presne to je dolezite,zmenit myslenie 🙂 🙂 ale niekedy si myslienky silnejsie ako by sme chceli....uz som si milion krat povedala,ze kaslem na to bud to pride,alebo nie...no ako sa blizil datum ms boli vzdy myslienky tam kde som nechcela 😖 teraz je to trosku o inom ...navsteva centra je predsa len nadej na vytuzeny uzlik stastia 🙂 🙂

adikasala
9. nov 2011

@cmelica uvidis ze sa vam to podari....a mozno si uz napoly tehulka drzkam palce aby to tak bolo 🙂

cmelica
9. nov 2011

@adikasala Dakujem moooc 🙂 🙂 🙂 a ako sa ti byva v Taliansku???aj pracujes??

adikasala
9. nov 2011

@cmelica uz som si zvykla som tu uz 10 rokov....robym na recepcii v jednom palaci kde su agentury a kancelarie.no ale teraz som na predcasnej materskej 🙂

cmelica
9. nov 2011

@adikasala tak uz len odpocivas 🙂 juu ze 10 rokov,tak to uz si zabyvana 🙂 🙂 rodit by si chcela kde???

lenisko1
9. nov 2011

@tinasc dakujem snad ano

jovanka81
9. nov 2011

@cmelica jeej, budem drzat palceky.....ja idem 22.11. na laparku odstranit cystu, tak snad to prezijem 🙂 potom si oddychnem na PN a uvidime, co bude, co objavia....ale verim, ze po tej hnusobe cyste sa podari....ak to nepojde skusim este jedno IUI....umele bude az clekom na zaver 😉

majca55
9. nov 2011

@cmelica juj moja tuto debatu čo ste tu mali s adikasilou presne poznám,po potrate ☹ som nechcela nikoho vidieť bolo to hrozné a potom som si povedala dosť,lebo by ma to zožralo 😵

cmelica
9. nov 2011

@jovanka81 Dakujem!!!ja drzim palceky aby operacia dobre dopadla a uz bude len slniecko na vas svietit a IUI bude tutovka 🙂 🙂 okrem tej cysty ste v poriadku,ze??

zabka60
9. nov 2011

kocky ahojte nemate potuchy,co moze znamenat ivf kk a tw?????mame to v odporucani zo spg 😕

cmelica
9. nov 2011

@majca55 aj si povieme,ze kasleme na to ale naozaj niekedy sa to neda....ale my sa nedame a uz len pozitivne budeme mysliet,pravda? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
9. nov 2011

@zabka60 ahoj no IVF je umelé opladnenie a to dalšie neviem 😨 možno nejaké ich skratky?ako sa máš?

majca55
9. nov 2011

@cmelica no presne tak,lebo teraz sú to tutovky 😵 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre