IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
14. nov 2011

@apolenka6 kto sa vela pyta vela sa dozvie.. a ja sa vela pytam :DDD a vela snorim :D a vsetko chcem vediet :D

pici
14. nov 2011

@walta a asi je aj rozdiel streptokok v hrdle a posve. :d

ursula5
14. nov 2011

@cmelica neboj to už vydržíš.... ale sa to vlečie to čakanie 😉 treba si nájsť zábavku ja si asi zase zbehnem do kníhkupectva alebo pozriem všetky DVD čo mám doma 😀

cmelica
14. nov 2011

@ursula5 doteraz bol mm doma,mal RD koli vypadku v praci tak sa dalo,no dnes ide na poobednu a tak cely tyzden...to este len pojde pomaly 🙂 🙂 asi sa objednam kadernicke,tam zabijem niake 3 hod. 🙂 🙂 a stahujem filmy o sto dvesto.aspon niaka ta zabyva 🙂 ja idem 21 na krv a ty mas potom hned vklad 🙂 🙂

tinasc
14. nov 2011

ahojte, práve som dovolala s gynfiv, 7.12. konzultácia kvôli stimulke, síce chcem začať až v januári, ale pre istotu idem skôr, aby som začala v dostatočnom predstihu ten prednison brať, tak mi to akurát vyjde, ak by som to musela mesiac dopredu... 🙂

ursula5
14. nov 2011

@cmelica veru ja by som mala mať 23 alebo 24 ale to my asi povedia v piatok keď pôjdem na sono .... stále treba na niečo čakať a potom sa ten čas zdá večný.... ja si po vklade chcem vziať dovolenku na tých prvých 7 dní už nejdem na PN ak sa to uchytí a bude treba až potom pôjdem 🙂
tak pekne si vymýšľaj zábavku aby Ti to rýchlo prešlo 😉

cmelica
14. nov 2011

@ursula5 7 dni je lepsie ako nic 🙂 a po vklade sa ako chodi na krv?tiez az za 14 dni?
a kolko budes vkladat uz si sa rozhodla?nech sa drobci pekne rozmrazuju 😵

ursula5
14. nov 2011

@cmelica áno aj po vklade sa chodí na 14 deň na krv a sono to by malo byť okolo 7.12. 😉
ešte som sa nerozhodla či 2 alebo 1 dohodnem sa s embryologičkou aj keď v Heliose mi odporučili len 1, ale stále zvažujem, záleží od toho či sa rozmrazia dobre, ide aj o to keď dám vložiť jedno a nepodarí sa tak mám ešte jednu šancu ale keď dám vložiť 2 a neujme sa tak už ďalšia možnosť nie je??? tak preto váham, zas platiť každý zákrok je tiež dosť .... no proste rozhodnutie bude musieť spraviť 😀 jedny dvojičky už mám jedno by mi stačilo ale hlavne aby to bolo zdravé a podarilo sa 😉

cmelica
14. nov 2011

@ursula5 jasne...asi je lepsie ked len jedno, mas potom este jednu nadej i ked teraz to urcite vyjde🙂 ty uz mas doma dvojky?? 😀 drzkam moooc palce 🙂 🙂

ursula5
14. nov 2011

@cmelica mám dvojky a už majú 15 😀 😀 😀 ja som bola taká šikovná za mládi 😎 ja tiež chcem aby to vyšlo, ako každá z nás, držíme si navzájom 😉

mirka2010
14. nov 2011

@walta ahojky, takze ty mas taketo trampoty? to mi je luto...verim, ze coskoro sa vyliecis a ziadny streptokok to nebude...ale pici ti napisala presne to iste co aj ja viem, takze nemusis sa asi bat 🙂 aj ked ten strach o malicke musi byt....a to krvacanie si mala silne? ci len troska? ja som mala krvicku tiez okolo 22 tt...ale potom to preslo...tuk, tuk, tuk.....prajeme len to najlepsie 🙂

babulka555
14. nov 2011

@alibabaa super 🙂 ja som si volala vo stvrtok a mrazili aj tie zvysne dve 😎 v piatok krvicka 😉

alibabaa
14. nov 2011

@pici to fakt ☹ ja som niekde citala ze iba okolo 5 dni ☹

buba13
14. nov 2011

@cmelica tak nakoniec cely vikend sme vitali navstevy 🙂 a upratovali, tak som narobena az az? a ako ste vy vikendovali?

buba13
14. nov 2011

@majca55 vraj 3 IUI vyde v percentach najlepsie, tak ale ako komu 🙂 bude dobre moja, hlavne treba verit 😉

alibabaa
14. nov 2011

@babulka555 jeeej super tesim sa.. mne zamrazili 3 zvysne a hovorila ze v stadiu blastocysta-morula.
jej ty ides uz v piatok na krv?.. tisko zavidim 😉 😉 😉 ja az pondelok... ale tiez sa neviem dockat. budem ti drzat silno palceky. a ako sa citis?

buba13
14. nov 2011

@tinka9075 ze som nesla 2x s tebou na to IUI. Verim, ze bude vsetko ok u vas. Ved uz dosli na to co treba naviac robit, aby sa babo udrzalo 😉

buba13
14. nov 2011

@alibabaa drz sa! oddychuj viac ako je potrebne a presne ako ti povedali, pekne nech sa uhniezdia a zostanu tam celych 9 mesiacov. tam bude dvojickam najlepsie 🙂 dvojiciky by boli fajn keby sa narodili, ze? 😉

tinka9075
14. nov 2011

@apolenka6 ahoj no už sa nám to kráti ale ešte časuuuuu dost 🙂 🙂

alibabaa
14. nov 2011

@buba13 ja by som radsej postupne... ale ked budu 2 tak sa budem aj tak straaaaaaaaaasne tesit.. ci tak alebo tak hlavne ze budu a budu zdrave. nic viac si nezelam ako to aby boli zdrave deturence

buba13
14. nov 2011

@alibabaa to je najpodstatnejsie a nech aj mamina je zdrava a vsetko nech sa podari ako si predstavuje 😉 budu sa predbiehat, kto skor bude sediet a tak 🙂 mame znamych a ti maly su srandovni 😀 a este je to chlapec a dievca

babulka555
14. nov 2011

@alibabaa cely cas ma pobolieva brucho,ale tak verim, ze to z toho, ze si robia miestecko v maternici 😉 a ty?

tinka9075
14. nov 2011

@buba13 škoda že si nešla zase by sme sa podporovali ale ked pôjdeš na 2iui budem ti velmi držat palce 🙂 🙂

alibabaa
14. nov 2011

@babulka555 nic ma neboli ☹ iba ma predvcerom 2x silno pichlo a to je vsetko ...

babulka555
14. nov 2011

@alibabaa tak asi maju dost miesta 😉 bude to ok, ziadny strach 🙂 rozhodla som sa, ze si nebudem robit test a pockam na krv 😎

buba13
14. nov 2011

@tinka9075 no ved to. na druhe neviem kedy pojdem. muzovi dali v piatok antibiotika, takeze zase tak o dva az tri mesiace najskor nieco podnikneme. kaslem ja na to!

cmelica
14. nov 2011

@buba13 no mojko tak to si si naozaj moooc neoddychla 😨 ako dnes robis???

tinka9075
14. nov 2011

@buba13 neboj otehotnieš prirodzene a príde to ked to budeš najmenej čakat 🙂 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica ahoj ako žiadne príznaky?mna včera večer bolelo brucho aj ceci bola ale už menej 😉

sijust
14. nov 2011

Ahojte tetusky,ja som taketo krasne babatko 😔 mam 1,3cm...bije mi srdiecko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre