IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
23. sep 2011

@zabka60 nie preto ja som si teraz dosť toho preskákala vieš moja ☹ aj som potratila presne takto pred rokom ☹ však píšeš že ideš z malým ku svokre?

zabka60
23. sep 2011

@majca55 oo to som nevedela,to mi je luto ☹ ...ano,ale nie s mojim,mm ma synceka 😅

zambilka
23. sep 2011

@ketere 🙂 ahoj v pondelok začínam z clostilom 😉 dufam že tentokrát zaberie 😅 a bude vajko 🙂 na kontrolu idem 3 tieho 😉

majca55
23. sep 2011

@zabka60 tak to som nevedela zase ja 😉

oknosmas
23. sep 2011

@pici tak som to prezila... sono urobene...zhodli sa, ze by som uz nemusela tolko krvacat a tak mi predpisali lieky... tiez mi zvysili davku fostimonu a od zajtra uz aj ten cetrit, ci ako sa to vola. lekarka mi naratala celkom dost folikulov. zatial malych, ale tak oni narastu. asi sa to vyvija dobre, netvarili sa nijak vynimocne. a ja neviem, co od toho mam cakat a ako sa mam citit. vlastne nemam moznost velmi nad tym uvazovat, lebo mame vela prace v skole. mali sme naslednu inspekciu, tak sme boli v strese. ale vraj pozreli veci a sli. a uz by sa nemali vratit. tak si mozme vydychnut. a sustredit sa na veci prijemnejsie 🙂 inak sa citim dost unavena..ale to uz je asi jedno s druhym. a tiez ste mali vela pit? to uplne nezvladam... vraj 3-4 litre...ved ja som normalne zvykla vypit tak 1 a pol... a teraz pijem minimalne 2 a viac. ale na tie tri to asi nedam 🙂 bielkoviny...no, to sa snazim...a zajtra si idem varit divinu 🙂 ale inak nic zvlastne. v pondelok by sme mali mat pohovor s embryologickou. co nam tam bude rozpravat? dnes som sa zamyslela nad tym, ze keby nahodou ostanu dake embryjka, ci by som ich darovala. povodne som to tak myslela. potom mi napadlo, ci je to ok a ake su tam pravidla pri darovani, ci sa nemoze stat, ze sa raz moje dieta zalubi do ineho "mojho" dietata a nastane velky problem. moze sa stat, ze sa stretnu? riesili ste to? ach...ja uz neviem...

majca55
23. sep 2011

Moje ráno na mna myslíte a držte palečky testujem po IUI 😲 🙂

tinka9075
23. sep 2011

@majca55 budem držat palčeky aby si na teste našla krásne čiaročky 🙂

tinasc
23. sep 2011

@majca55 budeme držať 🙂 nech sú // 🙂

majca55
23. sep 2011

@tinasc
@tinka9075 ďakujem vám babenky moje ráno napíšem ak budu // a na obed ak /. 😉

tinka9075
23. sep 2011

@majca55 budú dve neboj 🙂

zuzanka7834
23. sep 2011

@petuska123 Petka to je super, ze mate dobre vysledky z genetiky. Teraz uz len hor sa do uspesneho kola 😉
@sijust co bolo na sone? Som na Teba myslela cez den, sa mi paci ako hrrr a necakane ste sa na to vrhli, namiesto vyckavania 😉 Neplanovane veci sa vzdy vydaria 😵
@zuzana151 a nechces nam dat fotku bruska? Ta obdivujem, ze si tak dlho vydrzala... a aku pracu vlastne robis?
@hope2011 daj nam aj Ty Tvoje brusinkoooo, nech sa potesime 🙂
@adikasala tak teda niet o com, co sa tej stafety tyka, jasne ze musi byt spravodlivy poradovnik, chi chi 😉 Ale ja si fakt myslim, ze jednu stafetu vie prebrat aj viacero zienok naraz, takze sa nebudu musiet hadat 🙂 Okrem toho som presvedcena, ze kym bude k dispozicii najblizsia stafeta (v decembri myslim), tak tu budeme mat prirodzene tehulky a to bude este vacsia radost 😵 Ozaj, Dzuli kedy rodi? Nie teraz niekedy? Boze, ved ona ma termin tak akoby som ja mala v tom prvom tehu, takze v polke oktobra, nie v decembri!!!
Srdiecko ja grckam pekne kazdy den, uz ma aspon hlava tak strasne nebolieva. Vcera som musela utekat k mojmu dokymu, lebo zo mna nieco vytekalo, tmavo hnede, az skoro cierne, tak ma doky upokojil, ze skvapalnela cast tej zrazeniny a takto vysla. Cast z nej ale stale vo mne ostala, ale je aspon trochu mensia. A srdiecko tlkotalo, bolo ho krasne vidiet aj na vonkajsom utz napriek tomu, ze som nemala dost plny mechur (utekala som hned po zobudeni). Vy ste krasne velki 🙂 15mm to uz je nieco 😵
@katy33 nechapem zlatinko ako sa ten maly zazrat moze tak strasne na niekoho podobat uz v brusku, Petko musel len tak rast od hrdosti 🙂 Srdienko neviem, z coho mala rastie, ale tes sa, ved je vzdy lepsie ked napreduje rychlejsie, akoby mala zaostavat, nie? Inak ja som sa taaak strasne potesila, ked som Ta v tej cakarni zbadala! Toto stretnutie nam bolo sudene, lebo naposledy vo februari sme nemali dobre spravy ani jedna, tak teraz sme museli mat jedno repete s pozitivnymi spravickami 🙂 😵
@zabka60 ja som tiez stale dufala, ze ivf nebudeme potrebovat a vidis, zrazu sme ho mali pred sebou a okolnostami sme boli prinuteni sa rozhodnut, bud hned alebo nam prepadne jedna moznost. Tak sme sa na to dali, baby vedia, ako som sa bala tych hormonov, ako cert svatenej vody, ale za seba Ti mozem povedat, ze to nic nebolo, akurat nas tie vcelicky este viac utuzili s mm. Vsetko sa da prezit hlavne ked na konci svieti krasna vidina splneneho sna... Mozno su baby s neziaducimi ucinkami, ale ja som to pichanie mala fakt uplne v pohode...Neboj sa. Ale samozrejme Ti prajem, aby ste sa k nemu nedopracovali, lebo sa Vam zadari skor a lahsou cestou 😉
@hope2011 nasa @pici preberie stafetu po dzulli, tak si na nu nebrus zubky 🙂
@fomarik Lucinka ako sa mate? Dufam ze ziadna nemocka uz nehrozi a uz si iba uzivate...
@majca55 drz sa zajtra a nech najdes krasne // 😵

zuzanka7834
23. sep 2011

uf som sa rozpisala... 😀

alibabaa
23. sep 2011

@zuzanka7834 juuj tak to teda hej. dnes som bola v knihkupectve a na stole mali vylozene knihy o tehu a o nejakych radach. a vies co tam pisali? ze by si mala nosit so sebou nakrajany cerstvy citron a ked ti pride nevolno tak ho musis ovonat a spapat...
tak to skus za to nic nedas... ja som na to kukala jak puk. uz teraz sa mi huba krivi ... blee

alibabaa
23. sep 2011

@zuzanka7834 ty si bola presne taka ako ja.. strasne sa bojim tych hormonov, i ked vsetky tvrdia ze sa to da prezit... ja som ale strachopud a ked sa aj s ihlou mam pichnut a vybrat si triesku tak ma pot oblieva... neviem ako to budem zvladat...
a to mi este mrcha narobila galibu.. prisla o 10 dni skor a uuplne mi naburala plany... tak by som ju chcela pozdrzat. cakam teraz na odpoved od mojho doktora v GF co povie.. a som rozhodnuta ist v pondelok ku svojmu gyndovi a poradit sa aj s nim... co povie.. keby nahodou drabek povedal, ze mi s tym nepomoze, nech sa poistim...
vidis ta zrazeninka vie ze ma ist prec, ze je nadbytocna a musim ju pochvalit je mudra ked sa tak ponahla von 😉 aby uz neohrozovala bublinku a ty si mohla letiet za tvojim drahym 🙂

pici
23. sep 2011

@oknosmas no ja som bola v tom, ze ked sa to podari ostatne darujeme, lebo viac deti nechceme... teda... nechcem toto vsetko este podstupovat... ale z mojich 13 prdikov ostalo uz len 6, co je tak na dva vklady kedze jedno mozno opat neprezije rozmrazovanie... tak neviem ci aj budem mat co darovat.. ale keby bola moznost... teda nieco by mi ostalo. darujem... a neriesim...

pici
23. sep 2011

@alibabaa neboj zvladnes.. ja som z toho spravila ritual a injekcie mi vobec nerobia problem uz prvu som pichala sama len sestricka ukazala smer a islo to... to zvladnes

pici
23. sep 2011

babulky silno vas pozdravujem idem na vinobranie, tak len takto.. zajtra docitam

tinasc
23. sep 2011

@pici a kam ideš na vinobranie?

alibabaa
23. sep 2011

@pici tiez som nadtym uvazovala a som zvedava, kolko sa mi podari "vypestovat" a ci to vobec bude realne..

inak som ako na ihlickach doktor sa este neozval. ale bola som v GF a tam som zistila, ze som mu mail poslala ked uz bol prec a pracovat bude az v pondelok.. tak uz sa neviem dockat pondelka...

tinasc
23. sep 2011

@alibabaa ja som tiež rozmýšľala, že čo s ostatnými embryami, keď sa zadarí a zostanú a nakoniec mi nezostalo ani na KET 😉

alibabaa
23. sep 2011

@tinasc hmm, aj toho sa obavam...

tinasc
23. sep 2011

@alibabaa nemusí byť, ja som málo reagovala na stimulku...

pici
23. sep 2011

@tinasc do race s kamoskami

tinasc
23. sep 2011

@pici ja sa chystám do Modry 😉 v nedeľu

dzuli08
23. sep 2011

@zuzanka7834 Ahoj moje, tak tak mohli sme toto blíženie sa k pôrodu prežívať spolu aj s apolenkou, no ale pánbožko to zariadil inak. Ale neva, však aj ty si už krásna tehulka a apolenka zoberie štafetu po mne :D. No termín mám 12.10, doteraz som mala stále taký pocit, že pôjdem na termín, alebo po. Ale včera som bola u lekárky, tá ma poslala do nemocky na ctg (to ti natáčajú srdiečko bábätka, či bije pravidelne a či ti netvrdne bruško, alebo nemáš kontrakcie) a tak sa vo mne 2 doktorky vŕtali no a keď som sa ráno zobudila, tak som mala na nohavičkách taký ružovkastý hlien a dosť ho bolo. Tak som rozmýšľala, či mi to tie doktorky podráždili, alebo to je tá hlienová zátka ako mala Lucka. No je to fakt divné toto obdobie. Nevieš čo máš čakať, ale tak bolesti ešte nemám, no uvidíme, kedy to na nás príde :D

alibabaa
23. sep 2011

@tinasc viem ze je to individualne ale som optimista a pocitam so vsetkym ... 😅
@pici a ja sa zajtra chystam mozno na skok mrknut do dubravky 🙂

zuzanka7834
23. sep 2011

@alibabaa fu, tak si idem hned odkrojit... Lebo mam pocit, ze v hrdle nosim kamen z toho napinania... ked zvraciam tak je to ako za odmenu, aspon chvilku mi nie je tazko 😀
A vidis, nic sa nam nepaci, ani ked ms pride skor ani ked meska 😵 Ked si predstavim, aka som bola nahnevana a zufala zaroven, ked vyse tyzdna meskala pocas stimulky 😉
@pici nam ostali 3 mrazacikovia a ja sa na nich velmi tesim, ze budu surodenci 🙂 Vy chcete iba jedno dietatko? Ja som jedinacik a to je ta najhorsia vec na svete... nemat surodenca...
@dzuli08 no ved uz si v termine, uz by to bolo v poriadku keby sa babika vypytala na svet aj skor 🙂 Ak si tu uz nahodou dovtedy nenapiseme, tak kTi prajem rychly a co najmenej bolestivy porod, nech ste obaja v najlepsom poriadku 🙂 Mas cislo na niektoru z nas, aby sme si mohli dat vediet, ked TO uz bude?

apolenka6
23. sep 2011

@dzuli08 Jééé 😵 😵 ty si pamätáš,že by som teraz mala dieťatko??? 😕 😕 😕to si ma fakt dostala 😨dosť mi to tento mesiac chodí na myseľ ,,,,,,čo už...ale hádam sa mi ujde dáka štafeta 😉

pravnicka
23. sep 2011

ahojte kocky, chcem vas poprosit o radu. dnes som 14 den po iui. rano som bola na krvi a sone. mala som v maternici nejaky vacok , ale nevedeli ci to moze byt tehu alebo nejaka cysta. budu vediet az po vysledku krvi. ked som prisla domov robila som si test a ten negativny, z centra mi este nevolali /neviem ci som si dobre zapamätala ci mali dnes volat ake su vysledky alebo az pondelok) Z centra vam volali v ten den ake mate vysleky?alebo az na druhy? a chcem sa opytat mozem byt tehu aj ked je test po 14 dni negativny???? dakujem pekne za vase odpovede.

pici
23. sep 2011

@pravnicka ahoj ano tehu byt mozes. podstatny je krvny test... a z GF nevolaju, ale ty volas... za vysledky... a boli vzdy v ten den po druhej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre