IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
19. dec 2012

@mirka2010 áno mamina mala také pekné tušenie a ju to nesklamalo 😵
mám sa stále rovnako ,dnes som dostala tehotenskú knižku 😵 tak máme Vianočný darček ...a dalšie sono mám až v 12tt 11.1. daleko ,ale cez sviatky to hádam rýchlo ubehne 😉
a čo Maroško? za mesiac už bude mať rôčik ako to ubehlo 😅

rachel36a
19. dec 2012

ahoj dievčence, dnes 14 deň po prvom IUI... krvný test a sono - negatívne....

apolenka6
19. dec 2012

@alibabaa tak máš zhon 😉 no teraz asi každá ,ja som mala dnes začať piecť ,ale som sa k tomu nedostala ...ráno som bola u dr. a tiež už máme tehotenskú knižku 😵 tiež sa teším 😅 potom som sa vrátila domov a za hodinu som išla naspäť na nákupy s našimi ,tak som taká uplastovaná ,nachodená už sa mi nechce stáť v kuchyni ,ved zajtra začnem čo upečiem to bude preháňať to nemienim 😝
mne dnes zobrali krv a najbližšie idem na sono až v 12tt 😝 11.1. a potom mi budú robiť ten screening ....
ozaj aj by som mohla chodiť medzi júlovky ? ako sa tam dostanem 😕
tak zajtra budeš vidieť pokladík ,na to sa každá tešíme ,že? ! 😵 som zvedavá na fotku 😉

apolenka6
19. dec 2012

@rachel36a to ma mrzí 🙄 možno další pokus sa podarí 😉 veľa šťastia !

alibabaa
19. dec 2012

babulkyyyy tie ktore poznate *** pici *** tak vas pozravuje, praje krasne sviatky a hlavne gratuluje vsetkym ktore uz nepatria medzi snazilky alek tym s prdolkami v brusku 🙂

alibabaa
19. dec 2012

@apolenka6 ja mam 11/1 poradnu, a zajtra sa dozviem kedy screening... idem napisat zakladatelke skupiny aby ta pridala 🙂 🙂

apolenka6
19. dec 2012

@alibabaa dakujeme za pici 🙂 pozdravujeme určite!!

adikasala
19. dec 2012

@alibabaa ahojky a ako sa ma pici? este stale nic?vies ze ma to minule napadlo ved z nasej skupinky sme uz vsetky minimalne s babikami v brusku,,,velmi jej to prajem 🙂

apolenka6
19. dec 2012

Kočky ked som dnes mala v ruke tehu knižku tak som neodolala a som ju ukázala ocinovi ,lebo už ,len on to nevedel a mamina hovorila ,že už sa skoro nechtiac preriekla ...taký bol natešený ,že vyhlásil vraj bude chodiť so mnou k dr na poradne 😀 😀 😀
no nie je zlatý 😅 😉

alibabaa
19. dec 2012

@apolenka6 no uzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

alibabaa
19. dec 2012

@adikasala pici v praci ma teraz dost toho, tak nic nestiha.. zatial stale nic.

apolenka6
19. dec 2012

@alibabaa 64 ročný chlap ,by ma nenapadlo čo ho to napadne ..auto nemá ,ale busom sa rád povozí za mnou aby ma odprevadil ked nebudem vládať 😀

alibabaa
19. dec 2012

@apolenka6 naaaahodou je to strasne mile. a preco nie? ved aspon by si mala spolocnost 🙂

apolenka6
19. dec 2012

@alibabaa ved ked nebudem vládať a mm preč v týždni milá spoločnosť 🙂 je to milé 😀 aj ked som chodila do NR na hematológiu tak rád išiel so mnou aby som tam nepoblúdila

tinka9075
19. dec 2012

@apolenka6 milí ocino aspon budeš mat spoločnost 🙂 🙂 so mnou tak muž chodí na soná jak cecok a teraz sa o mna bojí zajtra sa idem objednat do Martina na screening k jednému dokimu na sono tak som zvedavá dúfam že bude všetko ok 🙂 🙂

rachel36a
19. dec 2012

@apolenka6 Ďakujem, to už bol posledný pokus, už to vzdávame...

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a ahoj to mi je lúto že sa nepodarilo 😠 😠 ale nevzdávaj to my sme bojovali 15 rokov ivfká neúspešné a iui v Brne nám vyšla na prvý krát a čakáme dvojičky 🙂 🙂

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 ďakujem, ale už podľa výsledkov nemáme čas lebo mám nulový AMH hormón...

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 inak gratulujem k dvojčatkám...

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a aha tak to som nevedela aj ja som sa bála ked mi robili AMH hormon a doki sa vyjadril že až velmi dobrý 🙂 🙂 dakujem no dvojčatá som nečakala ked mi to na sone povedal bola som v šoku 🙂 🙂

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 buď rada, jedným šupom dve detičky čo mi by sme za to dali... kamarátka má tiež, zo začiatku to bolo náročné, a teraz už majú 15 mesiacov a ani nevie že ich má... celý deň sa pekne spolu hrajú...

kostickabonnie
19. dec 2012

@tinka9075 @apolenka6 a čo tak pridať sa do súkromnej témičky júlovky 2013? 😉 😉

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a ja som bola tiež prekvapená ale suseda má dvojičky a tiež povedala že sa pekne hrali a boli velmi dobré 🙂 🙂 začiatky budú tažké ale nejak to zvládnem musím 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
19. dec 2012

@mirka2010 ano, boli sme v divadle, ale mm povedal, ze naposledy 😀 😀 😀 ten maštalír akože nič moc, ale rola sa na neho hodila...pýcha a predsudky 😀 😀 inak to bola dost staticka hra, ziadne kulisy, len sa vzdy par hercov postavilo a povedali svoj text 😒

kostickabonnie
19. dec 2012

@alibabaa tak dúfam nám tu zajtra nejakú krásnu fotečku prihodíš aj ty 😉 😉 😉 ja som ešte nikdy v živote nepiekla medovníčky, lebo mi to nikdy nechutilo, ale včera dala predo mňa kamoška tanier čerstvo vytiahnutých z rúry a ja som ich všetky ZOŽRALA 😝 a dnes som si dala v reštike HUSPENINU 😕 😕 😕

kostickabonnie
19. dec 2012

@tinka9075 mne sa veľmi páčia tie tvoje, hlavne to spodne, tam krasne vidno hlavičku a ručičky, jooooj, strašne sa teším, že nám tak pekne rastú 🙂

kostickabonnie
19. dec 2012

@apolenka6 a tebe nedala fotečku, ked ti včera robila sono? 😕

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 zvládneš všetko keď si zvládla na mimčá čakať tak dlho... ja keby donosím každé jedno ktoré som čakala tak ich mme plný byt... inak do toho brna ste sa ako dostali?

tinka9075
19. dec 2012

@kostickabonnie ja som bola tiež prekvapená že ako narástli za 15 dní krpci malí aj doktor sa smial pred sonom mi povedal že už budú velký a mal pravdu 🙂 🙂 a ked potom volal muža a poyerali sme na ne pekne mu všetko poukayoval ako im bijú srdiečka a hýbu sa oyaj super pocit 🙂 🙂

kostickabonnie
19. dec 2012

@rachel36a a možno práve teraz, keď úplne ukončíte snaženie, tak to príde ako blesk z jasného neba....čítali sme tu už nejeden taký príbeh 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre