IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
1. jún 2011

ahojte, dakujem za podporu, ale uz zase som zacala spinit a dost. takze je jasne, ze to nevyslo :(
neviem co teraz dalej, nechce sa mi ist rovno na druhe IVF. asi si dame pauzu.

tinasc
1. jún 2011

@lea101 gratulujem k úspešne zvládnutým štátniciam, si šikovná 🙂 tak si teraz pekne užívaj voľno, vyčisti si hlavu od negatívnych myšlienok a ono všetko pôjde 🙂 hej ja už fungujem normálne, ako keby nič nebolo... už sa mi nedá ešte 5 dní ležať a zhrýzať sa...

rena2312
1. jún 2011

@fomarik To je uzastne,ze sa takto zariadujete, teda tu izbicku...drzim palce aby bolo vsetko v poriadku a hlavne aby ste boli zdravi 😀

tinasc
1. jún 2011

@fomarik tak to sú príjemné nákupy 🙂 vyberte niečo pekné 🙂

katy33
1. jún 2011

@fomarik Dakujem, mojenko, ano na sono ideme do Heliosu - my ideme 20.juna 🙂 ...sa obchadzame 😔 ...a vy ešte potom budete mat sono, však?

dzuli08
1. jún 2011

@fomarik Potom daj foto, pre inšpiráciu 🙂) To sú príjemné nákupy. Ja sa tak tešíííím. Už nikdy sa na kontrolu neobjednám poobede. To sa nedá vydržať :D :D

jalanecek
1. jún 2011

Ahojte bambulky ako sa mi mate??dlho som nebola akooonecne som dosla...

jalanecek
1. jún 2011

@dzuli08 a vy dve krasavice sa mi ako mate drzkate sa ja bola dnes u saska na utz meska mi menzes je to cudne...ale bola som s mm takze somn nemala casok..

lea101
1. jún 2011

@tinasc to mas pravdu s tym zhryzanim sa doma... najlepsie je asi ked ma clovek co robit a ked moze hlavne daco robit ist von , do prace atd...... takze.. vela vela sil a energie prajem 🙂 a drzim palce zo vsetkych sil 🙂 🙂 🙂

dzuli08
1. jún 2011

@jalanecek No tiež sa stále obchádzame. Akurát som dnes na teba myslela, že dlho si sa tu neukázala. A či to povedal dr.? To je dobré, keď mešká ms, či? Robila si si testííík?

jalanecek
1. jún 2011

@dzuli08 ahojky moja jj robla negativny ale povedal mi ze mam sliznicu 8mm ze vraj vyssiu a ze je tmava ze mi nepovie ano ani nie ale ze ak nedostanem do stredy dalsiej mam dojst ja neviem, nevies nahodou aku jsi mala sliznicu ked jsi bola v zaciatkoch???

dzuli08
1. jún 2011

@jalanecek Moja ja som zistila, že som tehotná až v šiestom týždni a to tam už bolo vidieť gestačný vačok, tak fakt mi o sliznici už nič nehovorili. Ale tak to je super, testíky to možno ešte len ukážu. A prečo ti nezobral krvičku na hcg? Bolo by to istejšie. On je taký, ja už keď som mu doniesla fotku z Helíku, tak mi povedal, aby som sa veľmi nevytešovala, lebo to ešte vraj neznamená, že som tehotná. Dosť som bola taká sklamaná z toho, našťastie sa to nesplnilo. On má vždy taký nadhľad nad vecou, ktorý mi veľmi nevyhovoval. 😠

alibabaa
1. jún 2011

@jalanecek fiha, tak to nezakriknime... 😉 budem silno drzat palceky... 🙂 teraz si mala pauzu, alebo si bola na 2iui?

alibabaa
1. jún 2011

@lea101 GRATULUJEEEEEEEM ku krasnemu A 🙂
a ked budes cakat mimi tak aspon sa budes tesit druhy krat 😀

jalanecek
1. jún 2011

@dzuli08 mojko to mas pravdu je zvlastny ked som sa ho pitala ci mozem byt tehotna povedal ze nepovie ano a ani nie ze keby som bola bhydem v 2 ci 3 tyzdni a povedal ze tam vidno nejaku tekutinu vodnatu ci co ze to moze byt z cysty ale ja som cystu nemala takze neviem ale myslim si ked sa mi zvetsili prska a m,eska mi to co mi teda nerobi tak by som mohla byt kebvy som aspon mohla neikde zjistit ci 8mm sliznica pri meskaniu ze ci je tam moznost tehot.
@alibabaa ahojmoj a este sa nebudeme vytesovat ked nic neviem ale nebola som na iui toto by bolo prirodzene iui malo byt na dalsi mesiac...

dzuli08
1. jún 2011

@jalanecek No viem, o čom píšeš, ale keď budeš niečo vedieť o tej sliznici ti asi nepomôže, lebo u každej ženy to je iné.
Je zvláštny a ja som prišla v 6tt a tiež mi nepovedal pozitívne správy, totálne depky som mala, až mi drahý zakázal k nemu chodiť, chodím k doktorke a tá je fajnučká. Však ja viem, že existuje 100 iných možností, prečo nemusí ísť o tehotenstvo, ale pre nás také dlhoročné čakateľky je aj slabá nádej krásnym povzbudením a toto on asi nevie :(((
No a prečo ti nezobral krvičku? A vyvolávačka?

jalanecek
1. jún 2011

@dzuli08 mojko aj ja rada chodim k doktorke myslela som si,ze tam bude ale bol tam on je fakt zvlastny lekar no co uz je to na nic ked zena tak dlho caka a on jej povie toto to o krvi sa ani nezminil a vyvolavacku ak nedostanem tak na dalsi tyzden v strdu no neviem s cim mam pocitat vies ja som uz mala 8 mm sliznicu vtedy ked som brala ten utros ale on ju udrzivala takze ani spadnut nemohla a teraz ma tak pobolieva brusku uz 5 dni ako na ms a ked sa zohnem tak mi tam tlaci no uvidime ked budem vediet tak poviem a pocuvajm moja ty ides dnes k lekarovi a pocuvaj ty by jsi sa nemohla len tak opatrne spitat lekarky ze ked zene meska ms je 35 dc a sliznicu ma 8 mm ze ci je tam sanca byt tehotna mohla??Ale nehovor jej ze k nej chodim ak sa budes pitat opitas sa???

fomarik
1. jún 2011

@jalanecek Vitaj zlatko) Tak tebe mešká mrcha, no to sú veci..... žeby vystrelila motyka? Sliznica je pekná 😉 Ja som mala 10mm. Tak držím palce, aby do stredy mrcha vobec neprišla a ani potom!!! 😀

katy33
1. jún 2011

@jalanecek Ahoj mojenko, chcem ti povedat, že ja som bola takmer v 6tt a moja dr. mi namerala sliznicu 8,3mm, takžeeeee....ja sa budem teraz modlit , aby to aj u teba znamenalo fazulku v brušku 😉 🙂 🙂 🙂 Mojenko a kolko ti meška ms? Som velmi rada, že si znova tu-u nas 😀

lea101
1. jún 2011

@alibabaa si velmi mila.... dakujeeeem za krasnu gratulaciu 🙂 Nech uz to je... 🙂 🙂 papa

dadam88
1. jún 2011

@bibi11 ahoj, ako tak čítam, tak sme na tom takmer rovnako. ja som 13 deň po IUI. tiež som testovala 11. deň a test bol negatívny. zajtra idem na krv, ale veľké nádeje tomu nedávam, pretože mám presne také príznaky ako pred menzesom 😢 A ty sa ako cítiš? Nebolí ťa bruško? Lebo mňa bolí už tretí deň a dosť silno 😠

bibi11
1. jún 2011

dadam88 mňa bolelo bruško asi 4 dni po IUI - to ma bolelo celkom dosť intenzívne. Potom sa to nejako ukludnilo, takže pobolieva len občas. Akurát dnes mám také stavy, že behám každú chvílu na wc že som dostala menzes 😠 😠 Také nejaké zvláštne bolesti bruška...A odvčera mám také pichania raz na ľavej strane, potom na pravej strane...to netuším čo je...A inak sa mi dooosť točí hlava stále, tiež mám tak nejak naliate prsia....ale neviem...asi to je spôsobené utrogestanom. Ale ešte nezúfaj, nádej ešte je 😉 Uvidíš ako dopadne krv. Ja idem v piatok. A čo som čítala tak príznaky tehu sú rovnaké ako príchod menzesu...takže zajtra sa to vyrieši. Nebojkaj, držím ti palce. A koľkákrát si bola na IUI?

jalanecek
1. jún 2011

@fomarik mojho meska meska ale ved nech sa drzi daaaaleko odo mna a vy dve krasky sa ako mate zdrave jste no mam sliznoci 8mm takze verim,ze to dopadlo mam take tusenie ale nechcem nic zakriknut po iui som sa takto necitila ....teraz mam tusenie ale nebudem nic zakrikovat

jalanecek
1. jún 2011

@katy33 ahojky zlatko tak aj ty jsi uz tehulka no blahozelam vidim ze nam pribudli same tehulky no holky robite mi veeeelku radost a v kolkom jsi tyzdni ja len nerozumiem tomu teda aspon si myslim ze pred ms ma byt sliznica mensia a nie 8mm no a meska mi to dnes5 den dnes som 35 dc prsia mam vetsie a bolesti pod bruskom ako pri ms odo dna prveho meskajucej ms..

hope2011
1. jún 2011

@bibi11 nieeee.mne to nevadi.vsak ja som sa tu tiez vsetko vypytovala...my sme po druhom IUI 🙂 a keby sommala viac casu, tak vas tu povzbudzujem neustale....len sa tu neda byt stale....hlavne treba verit....vy sa na co chystate????

hope2011
1. jún 2011

@lea101 supeeeeeeeeeeer, gratulujem k statnicam...je to obrovsky uspech, tesm sa s tebou 🙂 aa teraz pride babo....uvidis!!!

hope2011
1. jún 2011

@fomarik jeeeeeeeeeeeeej, dakujeme....to je kraaaaasne...aj my vam prajeme krasny den deti 🙂🙂🙂

lea101
1. jún 2011

@hope2011 🙂 🙂 🙂 🙂 kraaaasny odkaziiik ... ano ten stres mi nepomahal 🙂 zacinam sa od znovu, i ked nesmelo , tesit na buducnost 🙂 Dakujem ti velmi pekne a .... veeelmi sa mi paci tvoj novy status 🙂 kraaasne 🙂

jalanecek
1. jún 2011

@hope2011 ahojky zlatka ako sa mi mate vsetko je v poriadku dlho som tu nebola tak ani neviem co a ako.... 🙂 🙂

zambilka
1. jún 2011

@petuska123 ahoj ano ivf sme mali z mm spermií 🙂 a mali sme aj icsi kedže nemaju žiadny pohyb

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre