IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
3. feb 2012

@cmelica veru, ale ta zima co je. prinutlia ma dat si normalne leginy 😀

majca55
3. feb 2012

@tinasc tak nech to tak zostane chcem dievčatko 😵 😵

majca55
3. feb 2012

@buba13 niet nad sladký spánok 😵 už pracuješ?

buba13
3. feb 2012

@majca55 od 6h uz pracujem. asi o 11h som sa zasavila, zase je toho vela.... nechapem! a ty co dnes robis?

majca55
3. feb 2012

@buba13 dnes pečiem buchty a pripravujem sa na pondelok do roboty čo ma tam čaká brbrbr 😠 lebo stále mi volajú ☹

buba13
3. feb 2012

@majca55 tak toto sa mi nepaci, ze ta nenechaju oddychovat 😠 😒 mnaaam posli mi aspon jednu 😉 lekvarove su?

cmelica
3. feb 2012

@tinasc aj ja si uvedomujem,ze nie je dobre byt taka aka som,ale uz teraz to nezmenim 😝

cmelica
3. feb 2012

@majca55 juuuuuuuuuu buchetky 🙂 🙂 🙂 nemala si mat navarene este aj na dnes???? 😀

cmelica
3. feb 2012

@buba13 len sa poriadne obliekaj...aj ja som si kupila take teple pancusky,co som ich nikdy nenosila...

buba13
3. feb 2012

@cmelica ja neznasam pancuchy. tak musim to takto riesit 🙂

cmelica
3. feb 2012

@buba13 hlavne ze je teplucko 🙂) do kedy robis??

majca55
3. feb 2012

@buba13 aj lekvárové a mm chce jablkovo orechové 😝 ale tehulky nemožem vám robiť chutky aby vám nebolo zle šup do obchodu si kúpiť ja by som vám rada poslala 😵

majca55
3. feb 2012

@cmelica no moja čo s časom 😎 a hodila som do placu či chcú to si mala vidieť 😀 😀

cmelica
3. feb 2012

@majca55 viem si to predstavit,ako keby v zivote nejedli,ze??tak vie mamina povedat ked nieco hlceme 🙂 🙂 🙂

buba13
3. feb 2012

@cmelica tak tak 😀 do 14h a potom muz ma vyzdvihe u mna v praci a ideme k nemu a az 16:15 ideme domov ☹

buba13
3. feb 2012

@majca55 mnaaaaam tak to si mi teda narobila take chute. z obchodu? fuuuj. domace su domace

renka5
3. feb 2012

ahojte 🙂 poradte mi prosim mam žiadost na IVF a vcera mi doktor povedal že mam cysty a idem na laparoskopiu teraz neviem po akom čase od laparoskopii možem ist na IVF?

mirka2010
3. feb 2012

ahojte dievdataaaa 🙂 srdecne vas pozdravujeme 🙂

lasalete
3. feb 2012

@tinasc jáj mám v tom chaos o celom procese..ale hadam tam ani nedôjdem a vyjde IUI

majca55
3. feb 2012

@buba13 tak ja sne domáce su domáce už su na plechu 😅 dokedy robíš moja?

majca55
3. feb 2012

@mirka2010 ahojte ako ste spinkali?bruško nebolelo?

mirka2010
3. feb 2012

@majca55 ahojkyyy, spinkali sme celkom fajn, tuk, tuk, tuk 🙂 malicky bol pokladik...dal maminke aj pospinkat...len to co sa jej potom sniva...ach, to su za hluposti 😀 a vy sa ako mate???

majca55
3. feb 2012

@renka5 žiadosť už máš schvalenú?moja tak to ja neviem kolko nebola som skús na nejakom fore pozrieť 😨

majca55
3. feb 2012

@cmelica 😵 😵 😵 😵 😵

cmelica
3. feb 2012

@mirka2010 ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ako sa mate dnes???

majca55
3. feb 2012

@mirka2010 my sa máme dobre len tá zima nikam sa nedá ísť 😠 ráno sme mali -21 brbr 😎 a teraz stále -8 a mám pocit že už zase klesá ☹ zlatušík malinký to je dobre že sa vyspíš moja 🙂

renka5
3. feb 2012

@majca55 este nie ale dufam ze do konca februara budem mat schvalenu a ty si ako natom?

cmelica
3. feb 2012

@renka5 ja som bola na laparke a to je len marodka na niaky tyzden,dva...potom sa doporucuje otehu do pol roka...ale ako je to s IVF,neviem povedat...mozno uz p mrche by si aj mohla ak nebudu komplikacie niake....
a dr co povedal???

mirka2010
3. feb 2012

@cmelica ahojkyyyy, no momentalne malicky spinka, tak sa troska socializujem 🙂 ja by som bola bez internetu asi uplne hotova....hlavne preto, ze sa neda ani von ist....ja som z tohto pocasia uplne mimo, lebo keby sa dalo aspon von ist, prejst sa, aspon na malicku chvilocku, ale co mozeme, ked momentalne je u nas asi - 12, ach, jaaaj...a ty ako, tehulka nasa krasna????

majca55
3. feb 2012

@renka5 ja mám a ked príde mrcha mám volať do centra idem hned nato 😵 teším sa už 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre