IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
3. feb 2012

@majca55 do kelu, ze nebyvam blizsie 🙂 ale aj tak keby som bola na skok od teba, tak by som nesla nikam z domu. koncim o 14h. muz ma vyzdvihne autom a v teplucku som skoro stale 🙂 potom u neho v praci do 16:15 a potom konecne domov a zacina vikend. a asi mozno skocime do obchodu na kaleraby. pri telke ich musim mat stale miesto chipsov 😉

cmelica
3. feb 2012

@mirka2010 tie mrazy su hrozne...ale zahada je ze rano nam pekne stebotyli vtaciky na balkone 🙂
tak malicky buvicka a mamicka odpociva 🙂 tak to ma byt 😵 uz ste mali aj niake navstevy??
pytam sa preto ,ze kedy sa doporucuje aby prisla navsteva...
ja sa mam dobre...dnes sme kenecne poriadne upratali po dlhom lenoseni 🙂 uz 🙂 cakam aby bol utorok az vidime aspon gestacny vacok 🙂

renka5
3. feb 2012

@cmelica doktor povedal jednu menstruaciu počkat a potom mozem ist na IVF ale ze mam do Martina zavolat preistotu.Ja sa tesim už ze idem na IVF a dotoho musela prist laparoskopia ☹

cmelica
3. feb 2012

@renka5 a kedy ju mas naplanovanu???to by si krasne stihla akym vam schvalia IVF....

renka5
3. feb 2012

@majca55 to sa začina pichat od mrchi?Neberies najskor dake tabletky?

renka5
3. feb 2012

@cmelica vybavil mi to doktor urgentne tak už na buduci tyžden utorok 😖 No ved to ze ci by som potom hned mohla ist na IVF

cmelica
3. feb 2012

@renka5 ja si myslim ,ze ano...ved to sa robi niako na zaciatku,ci v strede cyklu...dostanes ms a ak bude ziadost dovtedy schvalena mozes sa dohodnut s centrom co dalej...kolko mas od podania ziadosti??

renka5
3. feb 2012

@cmelica toto je druhy týžden

mirka2010
3. feb 2012

@majca55 no ved presne, ako aj ty pises...uz som hotova z tych mrazov, naozaj sme tu ako odtrhnuti od sveta...a viem, ze nielen my...obmedzuje to vsetky maminky...uz aby skoncili a bude sa dat ist von...hmmmm

majca55
3. feb 2012

@renka5 ano najprv tabletky dajú mi protokol čo ako tak uvidím ale budem robiť kym sa bude dať 😵 takže marec stimulujem a začiatkom apríla punkcia alebo možno aj vklad teším sa 😵

tinka9075
3. feb 2012

@majca55
@mirka2010
@cmelica
@buba13 čaute babenky tak už sme doma folíky sú tri a vo štvrtok je iui no tak sa teším 🙂 🙂

majca55
3. feb 2012

@mirka2010 presne tak moja na jar sa teším a isto aj ty s Maroškom prechádzky to bude parádička 😵

majca55
3. feb 2012

@tinka9075 jej pekne a kolko mali?držím palce a vo štvrtok tfuj tfuj 😵

tinka9075
3. feb 2012

@majca55 ved som sa aj zabudla opýtat ale povedal že sú pekné ja som bola taká štastná že sú tri 🙂 🙂

renka5
3. feb 2012

@majca55 a tabletky sa beru pred mrchou?Lebo aj ja by som chcela zacat v marci.Toto je tyžden od podania žiadosti.A mrcha mi chodi nakonci mesiaca.

cmelica
3. feb 2012

@tinka9075 jeeeeee super !!!tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 tak v utorok pichas pregnyl??

tinka9075
3. feb 2012

@cmelica dakujem verím že sa to už podarí 🙂 🙂 🙂

alibabaa
3. feb 2012

@tinka9075 jupi jupi 🙂 🙂 budem na teba mysliet..

alibabaa
3. feb 2012

@majca55 jeej v aprili, ja by som chcela v aprili absolvovat ket 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2012

@alibabaa dakujem vo štvrtok o 10:00 bude velký den 🙂 🙂

alibabaa
3. feb 2012

@tinasc nevies kolko plati to prehlasenie u notara, ktore musim odovzdat pri ket v GF?

tinka9075
3. feb 2012

@cmelica áno v utorok pichám pregnyl a ešte mi dal nejaké náplaste tak uvidím čo je to za zázrak,vraj by mali byt od nich krásne vajká 🙂 🙂

cmelica
3. feb 2012

@tinka9075 naplaste???to pocujem 1x???? 😕 😕 😕 😨

tinka9075
3. feb 2012

@cmelica ved aj ja ale docent chce len to najlepšie povedal že mi predpíše všetko možné len aby sa to udržalo tak mu musím verit 😉 😉

cmelica
3. feb 2012

@tinka9075 super tak uz len tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 😵

tinka9075
3. feb 2012

@cmelica veru už len nech sa podarí 🙂 🙂

buba13
3. feb 2012

@tinka9075 fiha! pekne! a kolko merali?

majca55
3. feb 2012

@alibabaa tak pojdeme nato spolu moja uvidíš,že to vinde je rok plodnosti 😵 😵

majca55
3. feb 2012

@tinka9075 tak budem na teba myslieť a držať palce 😵

majca55
3. feb 2012

@renka5 mám prísť do centra do 16 dc takže asi potom lebo mi to vravela až nezabudnem tak prísť a upravia cyklus a ked príde mrcha tak ma budu stimulovať ale neviem ako to bude u mna presne toto viem len od kočiek čo už boli mne to povedia teraz v centre 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre