IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
19. okt 2012

@mirka2010 no presne a oficiálne mám termín 31.10 ale ako to bude to naozaj netuším... prijala by som niekedy bud. týždeň, tak koncom týždňa 🙂

majus28
19. okt 2012

baby, co znamena hodnota HCG 11, 14 den po IUI.. moze to este stupnut? alebo je to skor nieco co sa neudrzalo? dakujem

apolenka6
19. okt 2012

@kostickabonnie Ahoj ! ako si dnes dopadla v MT? čakáám 😨 😨 😉

apolenka6
19. okt 2012

@alibabaa kedy máš vklad? a ako sa majú embryjká ???

apolenka6
19. okt 2012

@majus28 ťažko povedať a záleží aj na labáku akú majú tam hodnotu..ved čo ti povedali?

apolenka6
19. okt 2012

@majus28 po jednom teda 2 IUI som mala spravený odber na hcg na 14 deň a mala som HCG 99 ..o týždeň už 0lové ..kleslo to ...niečo sa udialo a skončilo ...a krv mi brali v MT Heliose

majus28
19. okt 2012

@apolenka6 nebola som v CAR na krv ale u svojho gynekologa.. gynekolog hovori pockat este, ci to nie je skoro a volala som doktorke do CAR, tak moze ist o skore tehotenstvo, ktore sa neudrzalo alebo nedajboze o mimomaternicove.. mam prist buduci tyzden..

apolenka6
19. okt 2012

@majus28 podľa mňa by mohlo stúpnuť 😉 neplaš sa určite to nie je mimomaternicové 😠 a ty tiež chodíš do heliosu? a kedy tam máš ísť 😕

majus28
19. okt 2012

@apolenka6 ano do heliosu 🙂 no mala by som ist pondelok alebo utorok ze to je jedno.. tak sama neviem este.. vybozkavala by som aj doktorku ak by to stuplo 🙂

mimi_2
19. okt 2012

@majus28 No myslím na Teba, musím bežať ale teším sa tu večer na dobrú správu 😉

mimi_2
19. okt 2012

@majus28 juj teraz pozerám že si tu ..

mimi_2
19. okt 2012

@majus28 čítam teraz...som bola o stranu vzad 🙂 , neboj stupne to, mysli pozitivne 😉

apolenka6
19. okt 2012

@majus28 ja pôjdem tiež v pondelok ,alebo v utorok na sono a krv a začnem pichať dalšiu injekciu na IVF 😕
júúj bodaj by sa ti to podarilo!!! 😵 😵

majus28
19. okt 2012

@mimi_2 snazim sa a ak nie, tak aspon som prvykrat v zivote zazila aspon nejake HCG a dava mi to nadej, ze aj ked sa neudrzalo, aspon sa to mozno spojilo a moze sa to podarit inokedy 🙂

majus28
19. okt 2012

@apolenka6 tak si este mozme dat vediet, ci sa tam nestretneme 🙂 drzim ti silno palce..

mimi_2
19. okt 2012

@majus28 určite len sa nestresuj, to nám neprispieva, mňa dnes bolia kríže a také tlaky mám ako pred mrchou, no ...tak snáď nie je na ceste 😒

majus28
19. okt 2012

@mimi_2 drzim palce aby to nebola mrcha 🙂

apolenka6
19. okt 2012

@majus28 to som si aj ja vtedy povedala,že sa to spojilo aj ked sa to neudržalo aspoň vieš ,že môžeš otehotnieť ..u nás sa nakoniec zistilo ,že mm má zlé sperie tak preto... 😕 ale stačí jedná dobrá a môže byť bábo 😉
Ok dáme si vedieť u mna záleží kedy príde MS ak cez víkend tak idem tam v pondelok 🙂 a dakujem 🙂

tinka9075
19. okt 2012

@mirka2010 ahoj Mirka tak ruku mám v sadre a vraj na mesiac no mám dost ale vydržím musím 😉 😉

alibabaa
19. okt 2012

@kostickabonnie malicke su u mamicky 🙂 vcera som nebola na nete. vysledok jedno sa prestalo vyvijat. 2 vlozili a ostatne si mam v pondelok volat kolko zamrazili.

alibabaa
19. okt 2012

@apolenka6 ahoj, tak vklad mam uz za sebou. babatka su u maminky. tak uz lezkam v posteli 🙂 🙂

tinka9075
19. okt 2012

@alibabaa super tak len bruško hladkaj nech sa babulky krásne zahryznú 🙂 🙂

apolenka6
19. okt 2012

@alibabaa jéééj to je krááásna správa 😵 😵 len oddychuj krásne a mysli pozitívne ,moc ,moc držkám palce 😉

dadax84
19. okt 2012

@alibabaa Jeeeej, tak babatka su uz v brusku, tesim sa a posielam vela pozitivnej energie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadax84
19. okt 2012

@majus28 Moja ved ty budes tehulka, uhniezdenie bolo neskoro a preto mas este nizke hcg a hotovo. Verim ze si tehotna, pamatas ako som ti rano pisala ze mam pocit ze si isto tehu? Mam na to nos 😀 😀 😀 A buduci tyzden cakam dobre spravicky 😵 😵

tinasc
19. okt 2012

@alibabaa len pekne lež, nič nie je dôležitejšie... 🙂 inak chcela by som aby sa náš drobec narodil 29.10... vtedy má manžel narodky 🙂

alibabaa
19. okt 2012

@tinasc jeej vtedy idem na prvu krvicku 🙂

renka5
19. okt 2012

@alibabaa ahoj drzim ti palceky 😀 😀

majus28
19. okt 2012

@dadax84 no ty si zlata, bodaj by si mala pravdu 🙂

kostickabonnie
19. okt 2012

@apolenka6 ahoj píšem z mobilu, lebo som taká unavená, že sa mi nechce vyberať počítač z tašky. No kontrola dopadla dobre aj zle. Vajíčka sú vsetky asi po 8ks na každej strane najväčšie sú 15mm. A potom 14,13...11 a 8mm ale zlá správa.,že musím este na jednu kontrolu v nedeľu a až potom budem vedieť kedy bude výber. Sliznica je 14mm. Takže asi tak idem spať som príšerne unavená. Zajtra sa ozvem. @alibabaa ma potešila. A nech pekné oddychuje aby obidva. Drobci vydržali. Dobrú noc kočky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre