IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
12. júl 2011

@zuzancek22 jeee super zužtek tak držím prsty ktorý máš Dc? a kedy idete do centra ?

zuzancek22
12. júl 2011

@aby dnes sa mi práve začína rozbiehať mrcha, takže to nestihame

ria191
12. júl 2011

@aby mne môj mm na konci IVF povedal, že koľko si on vytrpel a to ma len vozil klasika chlapi ale tie žihadielka by sa mi zišli na vyháňanie mm z baru

alibabaa
12. júl 2011

@ria191 sila s tymi chlapmi ze??? otrasne...

fomarik
12. júl 2011

@zuzancek22 tak konečne že žiadosť je schválená. Zuzanka, budem držať palčeky v tom auguste...nech ti to už vyjde!!!

fomarik
12. júl 2011

@aby ach, ty náš nemvaječník 😉 ...no urodu máš peknu, peknu...len keby to neboli tie cysty ale vajčiská 😠 😠 😠 . Máš užasne veľa pozitívnej energie a odhodlanie sa tomu všetkému nepoddávať. Klobuk dolu 😉 . Tak tebe pomáhaju tie tvoje potvorky? Su to užasne tvory.... 😵 , niekedy človeka pochopia lepšie ako iný človek.

fomarik
12. júl 2011

@katy33 tak, tak ,mojenko. teraz mi mm každu chvilku vyvoláva z práce, že čo a ako. maličká si kopká, to je dobre, hemží sa len taký fukot...to ma veľmi upokojuje, i ked to niekedy aj zabolí, alej tak je to prekrásne. Teraz som jej dala poriadnu dávku broskýň....mňááám....z ovocia az eleniny zjem len broskynku a uhorku 😝 . A začínam mať kvalitné chute, asi ako ty teraz 😀 😀 😀 😀, ael ja hlevne na sledké, čo som nikdy sladké nemala v obľube. Mám nenormálnu chuť na palacinky ale fakt sa mi v tomto teple nechce stáť pri panvici, no čo,..počkám si na Mirka zajtra ked príde domov 😉
A vy sa s drobčiatkom ako mávate Katuška?

zubrienocka
12. júl 2011

@aby Mojko, si ty vytrpis.... Bud silna, drzime Ti palceky

zuzanka7834
12. júl 2011

Ahojte babulky!!! Ste tu niektora?

tinasc
12. júl 2011

@aby však v pohode, len mi to trošku vyrazilo dych ten tvoj nález... ale je dobré že ty tak pozitívne myslíš a berieš to s ľahkosťou, tak to je super 🙂

tinasc
12. júl 2011

@zuzancek22 jeeej super, tak šup sa do toho 🙂

katy33
12. júl 2011

@fomarik Tak palacinky by ste mlsali ...ppride tato a bude vysmažat😀 😝 My sa mame dobre, sem-tam bruško pichne, ale to sa tam malinke roztahuje, sem-tam ho je krasne vidiet cez bruško - len taky kopček, al je natiahnuty ako safalatka 😀 ...stale ho len škrabkam, kreslim srdiečka na bruško, mm mi už držkuje, že či si myslim, že sa mu to pači, ked stale deriem bruško 🙄 😀..minule som zasa vyliezla zo sprchy a šupla som sa na sedačku,,na ostro,, a hned mm spustil, nech si dam niečo na bruško, lebo malinkemu je určite zima 🙄...no zlaty je ten môj mm 😀 Terraz som natierala bruško a pozeram, že sa nam začina robit ta hneda teh. čiaročka, aj mm sa ma pyta, že čo to je, tak som mu povedala, že to je zips 😀 😀 😝 V utorok ideme na poradnu,budu vysledky z AFP, tak snad to bude vporiadku 😉

katy33
12. júl 2011

@zuzanka7834 Srdienko užb ano, ale ty si nam tu už asi neni 😒

tinasc
12. júl 2011

@ria191 no chápeš to, vraj koľko si chlap vytrpel... môj bol so mnou hádam len dvakrát, lebo vtedy musel 😉 a chodila som sama... no fakt aj tu by sa zišli tie žihadlá 😀

tinasc
12. júl 2011

@katy33 no tak super, že sa máte dobre, len pekne to bruško hladkaj aby sa tam bábo dobre malo 😉

katy33
12. júl 2011

@aby Ach jajaj, chrustik môj, to nie je možne, hnevam sa 😠 pri punkcii by ti mohli s tym niečo urobit, nie?
A dobre tak, pekne chod k potvorkam, určite i ony sa už na teba tešia 😉 ..nie, že aj ty schytaš žihadielka, ved ich dostavaš už dost i bez tych prirodnych 😉

katy33
12. júl 2011

@tinasc Nebojkaj sa , mastim ho o sto-dvesto 😀 😉 Buduci tyžden budeme mat dobry, uvidiš 😉

fomarik
12. júl 2011

@zuzanka7834 no zlatík, ja som dobehla iba teraz. Máš dobré správy? Inak ťa musím trošku vyhrešiť 😉 ... si písalla, že šefa nebudeš mať v robotke budeš tu častejšie....... tak? Ale chápem, že máš robotu, sa mi hovorí, ked som celé dni doma a iba držkujem 😉

fomarik
12. júl 2011

@tinasc
@ria191
@alibabaa inak baby, čo sa týka tých chlapov... ja na mojho nemožem povedať ani mäkké "f". ešte s anestalo, aby som šla do centra sama, i na poradne chodí somnou. A každemu sa s tým chváli, že kde on chodí.

tinasc
12. júl 2011

@fomarik hmm možno to bude tým, že sa veľmi ťažko uvoľňuje z práce, aj to že tam musel ísť, keď bolo treba tak horko - ťažko... ale ja to zase chápem, tak som chodila sama... ale zase podporuje ma a teší sa 🙂

fomarik
12. júl 2011

@katy33 tak tebe už rastie zipsík??? 😀 😀 😀 😀 Ja ho mám už aj od pupka hore až po hrudnu kosť. A to strie...tse-tse.tse....a nech...nech ho mám aj za ušami, neriešim. Síce si od samého začiatku tehu bruško vymášťam kadejakými overenými krémikami, ale ked ho raz máš mať, tak ho mať budeš! A inak naostro sa najlepšie tehulka cíti, ja tiež tak..aj teraz len gacarky ma zdobia a aj to su zrolované pod pupíkom...ved je hic! 😠 😠 😠 Zlatik, a kedy idete do MT?

fomarik
12. júl 2011

@tinasc to je pravda. Aj na mojho šomrali, že museli za neho ťahať šichty. Všetko sa lepšie znáša, ked máš v polovičke podporu, aspon tu psychicku. 😉

tinasc
12. júl 2011

@fomarik len tak pre zvedavosť, tebe kedy vykuklo bruško? zhruba v ktorom tt?

fomarik
12. júl 2011

Ja som dnes zožrala za hrniec držkovej polievky a lekvárové buchty!!! Fuj..... zajtra diéta - palacinková 😉

tinasc
12. júl 2011

@fomarik paráááááda, len tak ďalej takú diétu aj ja môžem 🙂

fomarik
12. júl 2011

@tinasc jaj mojka, ja som bola bacula a riadna pred otehotnením. Tak mne také pravé bruško vykuklo až v 20tt. Pred tým ma stále zdobili len šunkové fodričky 😉 Ja som mala na zač. tehu 90kg... a to vážne. A doteraz som pribrala 6kg. Teraz mi to viac pristane ako pred otehotnením 😉

fomarik
12. júl 2011

@tinasc pre porovnanie, sem supnem foto bruška na zač. tehu, okolo 20tt a teraz, dobre? O chviločku to bude.

tinasc
12. júl 2011

@fomarik aj ja som bacula, len teraz rozmýšľam, že to čo mi vytŕča či je už brucho alebo len slanina 😀 lebo mám také nafúknuté brucho niekedy mám pocit, že mi praskne...

tinasc
12. júl 2011

@fomarik ok šupni 🙂

katy33
12. júl 2011

@fomarik Mojenko, my mame ist teraz na to velke sono v 20tt do MT, chcela som sa objednat , ako sme tam boli naposledy, no na recepcii mi povedala, že to je velmi zavčasu, že sa mame objednat 2tyždne pred tym, tak v pondelok tam volam o objednam nas 😀 To ja teraz varim 5 klaskov kukurice 😀 😀 😀 ...už mi to tu rozvoniava, sa nagniavim zasa na noc a budem odfukovat 😀 ..no a , my mame teraz dovolene jest, čo chceme a kolko chceme 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre