IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
2. mar 2011

@fomarik Tak verim tvojmu pionierskemu slubu 😀 ....juj, bolo by to krasne tehulkovat s apolenočkou - so spriaznenou dušičkou , ale ja verim, že minimalne kočikovat budeme 😉 😲 ...tvoj drobček už bude bežkat a my budeme ešte len krstit 😉

katy33
2. mar 2011

@jalanecek Zlatičko, držkam zajtra palčiska - všetky, čo mam - vajka budu určite podrastene a čo chvila IUI 😉 ...daj vediet, moja, kolko mame krasnych kuskov 😎

katy33
2. mar 2011

@apolenka6 😀 ...presne viem, ako je to rano s karpinkami - teda ja na obed 😀 😝 ...tento tyžden sa celkom fajn naštartoval v robotke - robime len my s mm, ale vydržime do vikendu, to už budeme mat aj babulky 😉 ...joooj, my potom budeme mat iny apetit - zlatinko, budeš musiet kupit ,,big plech,, na kolačik, aby nam stačilo 😝 ...a cez vikend sa zasa k pc tak lahko nedostaneš - bude s mm suboj titanov 😀 😅
No s tym večernym varenim ☹ ...padneš do postele ako mrtvolka...ja som dnes začala robit obed o 10.30 a skončila som o 15.15 - robila som madarsky gulaš a k tomu samozrejme dom.knedle -na to ,že bude troška viac cesta som prišla, až ked bolo zamiesene - takže knedlu mam ešte aj v mrazaku 😎 ...a asi 20 par.buchiet a najhoršie na tom je, že teraz nakuknem do misky a tam posl.4 buchty 😕 ...tak je dobre, že nemaš doma takeho jedaka ako ja , kt.by bol doma každy den a tym padom, by si asi ani nespinkavala 😝
Robiš, mojenkoo, ešte aj v sobotu?

katy33
2. mar 2011

@zuzanka7834 Zuzinka moja, možno sa nam naozaj zazrak udeje, nadej mame 😉 ...ale iste je, že ten zazrak sa bliži 🙂
mojenko, mam ešte duph.do piatku a potom budem čakat ms s roztvorenou naručou a po nej mm s ,,rozkročenou naručou,, - som sa fajn nasmiala...použi všetky možne, dostupne ženske zbrane, mm určite podlahne 😀 😉
Ty maš už po mrške, všakže, kedy očakavaš dalšiu - jujha, nemusela by prist, potvorka jedna 🙂 ...ja som tiež akasi rozjarena, vysmiata - normalne premyšlam, že je to asi preto, že som bez tabl. a žiadne napätie a stresy, či budu vajka...a pod.....verim, že z inj. naozaj bude par kuskov a Krajko ma určite pochvali aj moje vaječniky, doteraz sa im len vyhražal 😀 😝 Ty asi nemusiš mat tento volny cyklus duph., všakže, lebo ja musim, inak by mi ms asi nedorazila 🙄 ..mam ho potom nasadit 16.DC - no ja si ho pre istotu davam až 18.DC, ak by nahodou bola ovulka 😉

walta
3. mar 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzka, to ja neviem, dr. mi nic ohladom toho nepovedal.... ale mam prist po mrche... asi tak o 2 tyzdne to teraz vychadza. Nevies, kolko by mohla trvat ta histologia, kolko sa caka na vysledok? Nemam s tym ziadnu skusenost... ako sa inak mas? 😉

petuska123
3. mar 2011

bre rano 😉

aby
3. mar 2011

@katy33 cítim? no chce sa mi spať a mrcha kde nič tu nič ale som strašne zvedvá na zajtrajšok kedy budeme pichať aj puregom 😀
@fomarik kujem moc moc, to vieš načerpávam veľa veľa energie zo slniečka juu ešte zelená trávička 😀 😀 😀

@apolenka6 nooo možno 😀 ja tam idem hneĎ na 7dmu aj na krv aj na sono 😀 😀 😀

fomarik
3. mar 2011

@aby no, u nás po zelenej trávičke ani chýru...nakydalo snehu do rána...bože to je ale depka. kedy už bude jar?

petuska123
3. mar 2011

@fomarik aj tu je trochu snehu.na nervy

zuzancek22
3. mar 2011

@pici asi sme natom nejako rovnako s tou endoškou, tiež mi už neodporúčali iui, ja počkám na zahojenie krčka a tiež ivf, tak už sa teším ako to tebe víde a potom ja pojdem po tete, 😀

walta
3. mar 2011

@petuska123 bre raaaanecko aj tebe 😉 😉 😉

mirus11
3. mar 2011

@sammira dakujeme velmi pekne.

mirus11
3. mar 2011

@walta neboj urcite bude vsetko v poriadku a urcite vam IVF vyjde na prvy sup.aj ja som taka,ze tiez nedokazem zavidiet a kazdemu to doprajem

aby
3. mar 2011

@fomarik no u nás docelaa že parádička 5stupnov v tieni slniečko svieti a jasná obloha, len škoda že nemôžem ísť von
😒

katy33
3. mar 2011

@aby To bude super - sa v piatok určite stretneš s apolenkou-myslim, o chvilu sa tu budeme všetky poznat aj osobne a potom urobime dakedy stretko, ked z nas budu pupkane 😀 😎 ...zlatino, nedala si si vypisat aj vychadzky, chod si dat napisat - môžu ti dat dve hodky doobeda a dve po 😉 ...ja ked pôjdem na pn, určite dr.poprosim o vychadzky, však by ma doma šlahlo a slubila som apolenke, že ju budem chodit vyjedat, tak to si musim zariadit 😀 😎 😝

aby
3. mar 2011

@katy33 no teda ak sa stretneme heh ja ju nebudem poznať 😀
Vieš čo nedala mi vychádzky , baby hovorili že až po 10tich dňoch dávajú. No inak marodku mám len do 11teho tak musím povedať aj v Helíku nech jej napíšu odkaz 🙂
Ja som sa jej aj pýtala zatiaľ povedala, že nie. Vieš čo akosi to prežijemm povegetím poupratujem si na čo som nemala čas aj štrikujem aj lúštim krížovky a mám tu aj háveď tak sa starám viac aspoň nevyvádzajú heh 😀 😀 😀
Jáááj a ešte mi mm nainštaloval jednu online hru heh

sammira
3. mar 2011

@mirus11 🙂 🙂 🙂

jalanecek
3. mar 2011

@katy33 ahojky moja
Takze poslusne hlasim jeden folikul 13,57 na 13,21 v pondelok navsteva centra na folikulometriu a v stredu iui ako sa len tesim nech moje vajicko rastie do krasnej velikosti a nech je iui uspesne.Velmi sa tesim a verim,ze to dopadne dobre ostatne folikuli prestali rast ale ten jeden je tam a je nadherny moooocinky sa z toho tesiiim

pici
3. mar 2011

@zuzancek22 to som rada ze sa nepredbiehas :Dale nie srandujem.... bodaj by to vyslo vsetkym nam co tak velmi po drobcovi tuzime

tinasc
3. mar 2011

@jalanecek tak to je super, nech je len to iui úspešné 🙂

tinasc
3. mar 2011

@pici určite to vyjde, každej skôr či neskôr 🙂 🙂 🙂

pici
3. mar 2011

@tinasc jasne. treba verit a nevzdavat to

jalanecek
3. mar 2011

@tinasc dakujem urcite bud everim v to,ze to vyjde

tinasc
3. mar 2011

@pici veru treba veriť, skôr či neskôr to príde 🙂

pici
3. mar 2011

@tinasc brala by som skor ze skor to pride

tinasc
3. mar 2011

@pici tak to verím, že radšej skôr 🙂

pici
3. mar 2011

@tinasc 😀 😀

adikasala
3. mar 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi cuore mio!!!!aprile è nostro!bambini ci aspettano 😲 😲 😲 !prstikovu metodu som vycitala na teme "recept na uspesnu plodnost"tu na koniku!!!prestuduj si to tam!!!sranda to je 😀 😀 😀

adikasala
3. mar 2011

@katy33 strasne sa musit smiat co pisete s apolenkou 😀 😀 😀 😀 dobre sa zabavam, hned mam lepsiu naladu 😉

zuzanka7834
3. mar 2011

@pici ako Ti zistili endometriozu?

@tinasc ja tak poriadne nerevem casto, priam vobec, ale teraz, asi tyzden po tejto iui ked som chystala tu oslavu nasmu akoze krstnatku, fukala balony cudzim detom, bola sama doma, prislo to na mna a plakala som ako male dieta. A poviem Ti, ten plac som potrebovala... potom prislo take zmierenie... Ale bodaj by sme uz nikdy nemuseli plakat kvoli tomuto dovodu... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre