IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aluska01
23. jún 2015

@lina129 tak plavci už sú v bazéne...trochu ma prekvapilo,že mi už nespravili pred iui sono folíkov ale inak to bolo raz dva a boli milí ku mne...teraz je vo vyššej moci ako to dopadne

lina129
23. jún 2015

@aluska01 ano 🙂 Tak ti drzim palce 😉 Este ste to po iui poistili? Mne tiez uz sono nerobili pred iui... To uz zvycajne nerobia. A dali ti teraz este nieco uzivat?

aluska01
24. jún 2015

@lina129 dali mi duphaston 2 x 1... Poistenie som mala v pláne.ale nakoniec neúspešne...drahý bol odšťaveny 😀 navyše ak sme sa za posledné roky na 95% trafili do ovulky a nič...tak som tomu poisťovaniu neprikladala takú váhu...čo má byť bude...ideš aj na krv po 14 dňoch?

lina129
24. jún 2015

@aluska01 ahoj, no mne nedali nic uzivat 😕 Bolo mi povedane, ze som mala dobru sliznicu maternice,tak ze netreba... Tebe povedali aku vysoku mas sliznicu? A na krv tiez nemusim ist, mam si spravit test tak 16-17 dni od iui...tak uvidim, ak to nevyslo, tak dostanem ms aj skor. My sme este poistili, vraveli nam, ze este 2 dni po iui mozeme 🙂

aluska01
24. jún 2015

@lina129 sliznicu mávam peknú...trošku nechápem načo mám ísť aj ja na krv...ved bud ms príde alebo nie...ale pôjdem ked to chcú 🙂 dnes poistíme...a dúfam že ms obe nedostaneme

lina129
24. jún 2015

@aluska01 mozno preto, kedze ti dali lieky, tie niekedy mozu pozdrzat ms, tak asi aby mali istotu, ci je to tehotenstvo, alebo kvoli liekom... Ja som prekvapena, ze mne ziadne lieky nedali, predtym v GF mi dali Utrogestan... 😕 No vsak uvidime, aj ja dufam, ze ziadna ms nepride 🙂 Drzim nam prsty!

verroni28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aluska01
24. jún 2015

@verroni28 ahoj...ja neviem ako v Brne, ale vHeliose som bola 2 X na konzultáci, potom stimulka s clostilom a sono na 11dc a 13 dc iui...a dakujem za palčeky

lina129
25. jún 2015

@verroni28 ja som bola v Brne a mozem povedat, ze pokial si predtym bola v GF, tak Brno vrele odporucam... Uplne iny pristup 🙂 ja som absolvovala len vstupnu konzultaciu, kde mi lekar odporucil iui, nasledne sme si telefonicky dohodli stimulaciu podla cyklu, ja som dosla 9 DC na ultrazvuk, hned mi pichli pregnyl a na druhy den iui... to prebiehalo uplne inak ako v GF, mili personal, pri zakroku bol so mnou manzel, nechali ma 15 min.lezat, co v GF ma vyslovene hnali prec... Takze nic sa neboj a diky za palceky, podobne aj tebe 😉

lina129
26. jún 2015

@aluska01 ahoj, prepac, ze ti zasa pisem, len ma zaujima, ako sa citis? ci mas nejake pocity, alebo tak ako obycajne? ja viem, ze je to este skorooo, ale ma to tak zaujima, ci myslis, ze to mohlo vyjst 🙂

aluska01
26. jún 2015

@lina129 ahoj, ja som rada že píšeš 🙂 aspon v tom niesom sama....že má niekto rovnaké pocity....beriem ten dufík a v podstate sa cítim ako vždy....moja psychika je silná a za posledné skoro 3roky snaženia som mala tehu príznaky každý mesiac. Tentoraz nemám a ak ma aj niečo napadne,môže to byť dufík....takže neviem. Chcem dúfať že to vyšlo,že sa stal zázrak....ale nechcem sa nato upínať,aby som zas nebola sklamaná.....ako si na tom ty?cítiš sa inak?si o den skôr 🙂

verroni28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennka2
28. jún 2015

@lina129 ... suhlasim s Tebou, mali by nechat lezat aspon 10-15 minut, aj ked pointa IUI je v tom, ze spermie vstreknu do maternice a potom je to uz na nich ... potrebuju byt dobre pohyblive a asi aj spravny tvar, aby sa dostali k cielu - vajicku ... ono po IUI vstanes z lehatka a oni uz same musia plavat aj hore proti prudu ...

hennka2
28. jún 2015

@aluska01
@lina129 ... dievcata, kedy budete vediet uspesnost ? pojdete aj na krv ? Drzim velmi palce, potrebujeme uspech a podporu 🙂

aluska01
28. jún 2015

@hennka2 ďakujem za podporu.keďže beriem duphaston, tak idem na krv 8.7. Aby sme vedeli či vysadiť alebo nie. Akurát v den keď cestujeme do tatier na dovču.mám to skoro cestou ...určite dám vedieť,aj keď je to hrozne ďaleko.

vevericka13
28. jún 2015

ja som vcera dostala menzes, takze ani druha iui nevysla

aluska01
28. jún 2015

@vevericka13 ☹ to mi je ľúto

sandria33
28. jún 2015

@vevericka13 hlavu hore, ide leto treba zahnat myslienky.....

spetule
28. jún 2015

@vevericka13 Ten pocit znám ☹ Drž se!

vevericka13
28. jún 2015

dakujem

lina129
28. jún 2015

@aluska01 ahoj, dakujem za odpoved 🙂 to presne poznam, my sa snazime necele 2 roky a tiez kazdy mesiac sledujem tehu priznaky 😝 No teraz tiez dajak nemam ziadne...vacsinou ma velmi bolia prsia a teraz nic, tak neviem, ci je to zle alebo dobre 😀 Inak, teraz sa necitim inak, ani nijak vynimocne, tak uvidime 🙂 ale budem nam drzat palce, aby nam to konecne vyslo 😉 Vy ste mali aky problem, muz ma spg ok?

lina129
28. jún 2015

@hennka2 ahoj, ano mas pravdu, ze v tom je pointa iui, aj ked som citala na nete v nejakom americkom clanku, ze zaznamenali vyssiu uspesnost iui ak zeny potom 10-15 min. lezali 🙂 V GF ma vyslovene hnali z tej kozy, ze uz dalsia caka na iui...no otras pristup 😖 ale je pravda, ze moj muz nema idealny spg, to nam hned povedali, ze sa tym uspesnost iui znizuje ☹ Ja na krv nejdem, neuzivam ziadne lieky, takze bud ms pride alebo nepride...dufam v moznost cislo dva 😀 ty sa tiez chystas na iui?

aluska01
28. jún 2015

@lina129 podľa vyšetrení ja som "plodná" a"priechodná" 😀 ale muž má morfologiu len 1%dobrých spermií. Som sa pýtala či mo vôbec iui zmysel,ale vraj množstvo a pohyblivosť boli OK,tak sme skúsili no...snažím sa nato nemyslieť,ale ten čas sa tááák vlečie 🙂

lina129
28. jún 2015

@aluska01 tak to je zaujimave, ale my mame presne to iste 😕 ja som ok, ale moj muz ma tiez len 1% normalnych, teda teratozoospermiu ☹ Nam tiez iui odporucili, ale v Brne nam povedali, ze sa tym uspesnost iui znizuje ☹ My uz sme predtym iui skusili a nic...tak uvidime ci raz motyka vystreli 😀

hennka2
29. jún 2015

@lina129 ..ja mam za sebou uz 4 IUI, zatial neuspesne :( ...

lina129
29. jún 2015

@hennka2 juuj ☹ tak to mi je luto... a do akeho centra chodis? budes este skusat iui? tu na MK som videla jednu kocku, ktorej vyslo 9. IUI, ale neviem, ci by som mala nervy na tolko iui 😒 tak drzim palce aj tebe, nech to konecne vyjde 😉

aluska01
29. jún 2015

@hennka2 a nenavrhli Vám IVF? ked iui nevyšlo?

hennka2
29. jún 2015

@lina129 .. zijem v zahranici, takze do centra chodim tu... ak to psychicky budem zvladat, skusim este IUI ...

@aluska01 ... navrhli nam IVF, ale financne si to Bohuzial nemozme dovolit .. , preto este skusame IUI ..

spetule
30. jún 2015

@hennka2 Myslím na tebe, vydrž 😉 Přeju den plný sluníčka a pohody!

aluska01
30. jún 2015

@hennka2 hmmm...je to finančne náročné aj na Slovensku,nie ešte v zahraničí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre