IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sofinka18
17. júl 2015

@clarissa77 ty mas uz 19r "ditko"? 🙂 nepovedala by som vyzeras velmi mlado, tipovala som ta v cakarni na priblizne moj vek 😉 moj manzel nebol zenaty, az so mnou 😉 dcera bude mat coskoro 10 rokov. My sme spolu uz osem, ako manzelia sme zacali uz treti rok 😉 mame striedavu vychovu, ale tak se tri tyzdne mame my a jeden tyzden mama. U mna na postkoitalnom zistili, ze mam nepriechodny hlienz ale viac sa tym nezaoberali, rono mi odporucili IVF ale ja som si "vypytala" najprv skusit IUI. IVF ma trosku vystrasilo po precitani postupu. My asi tiez prideme v tom case 😉 tak sa uvidime a prides aj s drahym? Lebo ak by si mala chut a cas mozme iwt na kavu, caj 🙂 alebo az pri kontrolach?? 🙂 😀

spetule
17. júl 2015

@hennka2 1.DC..ani jsem nestihla testovat...v pondělí najíždíme proces IVF (hormony)

clarissa77
17. júl 2015

@xxxena na konzultacii u dr.Harbulaka, ale IUI mi nerobil on..dakujem, snad to vyjde..musime verit..

clarissa77
17. júl 2015

@sofinka18 jeej, ty si zlata..ano, prideme spolu a pokial bude mat on volno, mozme dat kavicku..a dakujem, to sa dobre pocuva, ze vyzeram mladsia 😉 v mojom veku 😊aj citis resp.pozorujes nejake zmeny?

clarissa77
17. júl 2015

@spetule 😑 to ma mrzi...

sofinka18
17. júl 2015

@clarissa77 tak ak budete mat cas a naladu 😉 pravdu mam take napnute bolave prsia, ale teoreticky by to mohlo byt aj z toho ze o tyzden mam dostat, tak neviem. Ine zmeny necitim, len ten prvy druhy den ma boleli vajecniky ako ked mam dostat. A ty citis nejake zmeny?? 🙂

clarissa77
17. júl 2015

@sofinka18 mna tiez prve dni bolelo podbrusko a tuto noc ma zobudila velka bolest v podbrusku..prsia mna zas vobec nebolia...ale trosku ma dnes zaskocila jedna vec..ja milujem kavu a dnes rano som k nej ani pricuchnut nemohla..ani som ju nevypila a cely den sa neviem donutit ziadnu vypit...tak ale ja to pripisujem zas teplu...😉 oki, dame kavicku alebo cajik 😊

hennka2
17. júl 2015

@spetule .. drzim velmi palce, nech sa podari aspon IVF, informuj nas, co sa deje .... mozno to ani mna neminie :((( ...

hennka2
17. júl 2015

@clarissa77
@sofinka18
... dievcata, kedy to mate 14 dni od ovulky ? budete testovat ? veeeeeeelmi drzim palce kazdej z nas .. ja mam este cas, mozno budem aj ja testovat tento mesiac a mozno rovno pockam na kramy ... ale asi skusim ten test, aby som nemusela brat viac progesteronu, ako je treba ..

clarissa77
17. júl 2015

@hennka2 14 dni bude 24.7. Ale ja nevydrzim a 22.7.si spravim test. Neviem ci skor bybto malo zmysel..dakujem moc, tiez drzim palce vsetkym 😉

hennka2
17. júl 2015

@clarissa77 .. rozumiem, ta cakacka je najhorsia, no alem dni utekaju ako voda 🙂 .. dufam, ze tam so sofinkou uvidite 2 ciarky 🙂 .. mne povedali testovat 27, 28 ..

clarissa77
17. júl 2015

@hennka2 vdaka moc...a ty tiez...ja uz som si nejak zvykla na tu jednu ciarku..keby tam boli dve, asi rovno odpadnem 😀😀😀 ta cakacka je nekonecnaaa

sofinka18
17. júl 2015

@clarissa77 rozmyslam ze tie prsia mozu byt aj z tych hormonov, lebo cela sa citim taka nafucana. Ja tiez neviem ci vydrzim do piatku alebo si urobim test skor 🙂 Ale neviem ci to nebude skoro.

sofinka18
17. júl 2015

@hennka2 27.-28.myslis den cyklu? Ja to mam take rozhadzane ja mam od 28.-35. Minuly mesiac prislo uz na 23.den.. Ty budes kedy testovat?

hennka2
17. júl 2015

.. myslim 27., 28.jula, tak mi povedali v CARe... vtedy budem testovat ..... teraz dovolenkuju, tak nepojdem na krv a tak skusim test, aj ked obycajne netestujem ... beriem progesteron, tak aby som ho zbytocne nebrala kym nedostanem kramy .. ja mam este cas, prvy tyzden take skoro nic a ten druhy uz citim prsia, takze to mi pomaly povie, ze pridu kramy ...

clarissa77
18. júl 2015

@sofinka18 tiez sa citim nafucana strasne, nalada mi kolise, hlava sa mi toci...takze tie hormony robia svoje 😊😊 chudak moj manzel 😉

spetule
18. júl 2015

@hennka2 Dám vědět, jak to s námi vypadá, teď bude chvíli "ticho po pěšině", ale v ke konci srpna to bude akční 😉

klaudiahu
18. júl 2015

@clarissa77 presne tieto iste stavy mam aj ja 😀 😀 😀

d34
18. júl 2015

ahojte baby, dakujem Vam za radu, Este mam jednu otazku, z Heliosu, kory z lekarov je tam najlepsi?Dakujem.

aluska01
18. júl 2015

@d34 nás konzultoval Krajkovič.hycosy a IUI mi robila Cuľbová. Môžem za seba povedať že obaja boli milí a ochotní odpovedať na otázky.

lucka1987
18. júl 2015

@d34 ako som uz pisala, na konzultacie chodime ku dr Staroveckej ... posobila na nas prijemne, odborne, vysvetlila co mala ...

pehavcek
19. júl 2015

@d34 ja som u kazdeho uz nieco absolvovala a su to velmi zlati ludia, ktori robia vsetko preto aby pomohli kazdemu paru.

sofinka18
19. júl 2015

@clarissa77 ja som praveze len taka unavena ospala mlkva a to ten utrogestan neuzivam zhora 🙂 ale uz ma.zacali v noci aj teraz citim, boliet vajecniky ako ked sa mi blizia .. Tak neviem, co si mam mysliet.. 28.den a teoreticky by som mala dostat v stredu ale ja to mavam rozhadzane.

sandria33
19. júl 2015

Ahojte, jasom dnes dostala kratko ruzovkasty vytok, pritom ms ma pist az buduci piatok, tehu test dnes doma nemam taj som zvedava, co to bolo...

clarissa77
19. júl 2015

@sofinka18 ty si v 28.DC?? To si bola na tom IUI ktory den cyklu? Lebo ja som dnes len 22.DC. A dnes ma bradavky zacali boliet.

clarissa77
19. júl 2015

@sandria33 Toto mavam obcas aj ja. Tyzden pred ms bud taky ruzovy vytok alebo spinenie. Nie pravidelne, ale obcas.

sofinka18
19. júl 2015

@clarissa77 ja som bola na 16.DC v stredu mam 28. Takze dnes to mam 25.DC

clarissa77
19. júl 2015

@sofinka18 aha..uz chapem. Ja som bola 13.DC

sofinka18
19. júl 2015

@clarissa77 v utorok som bola na priechodnost vajecnikov a doktor ze vidim tam pekny folikul iui mozme dat na piatok 🙂 preto som aj bola taka prekvapena ze tak rychlo to slo. Ale dnes som strasne unavena taka na nic presne ako ked mam dostat. 😉

hennka2
19. júl 2015

.. dievcata, ja som 16 DC a dnes teda uz citim troska prsia, citim sa nervozna a unavena.. taketo priznaky mavam pred kramami, takze u mna to nevidim moc ruzovo, aj ked stale dufam .. kazda by si mala uz po case poznat svoje telo, jeho priznaky .. totiz, priznaky tehotenstva a menstruacie su pravdepodobne velmi, ale velmi podobne, az sa to neda zistit, kym nedostaneme kramy .. a to je to ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre