IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

clarissa77
19. júl 2015

@hennka2 presne tak..ze tie priznaky su rovnake...a do toho este ten hormon..a zmatok je na svete..ja stale dufam..tak rada by som videla v stredu //
.

clarissa77
19. júl 2015

@sofinka18 to moze byt kludne tehotenstvo..😉 no u teba to naozaj bolo megarychle 😊 preto asi aj ten chaos v piatok 😂😀

sandria33
19. júl 2015

@clarissa77 no ja verim ze by to mohlo byt tehu 🙂

hennka2
20. júl 2015

.. drzim palce dievcata, dajte vediet Vase vysledky, zo srdca prajem vsetkym pozitiv ! ;)

clarissa77
20. júl 2015

No ja som sa rozhodla prvy test urobit uz zajtra. Budem 13 dni po pregnyle. 11 dni po IUI, tak snad nieco ukaze..aj ked to bude jedna ciarka, budem vediet aspon na com som..😉

hennka2
20. júl 2015

@clarissa77 .. inak, co si popisovala bolest v podbrusku, to by mohol byt tehotensky priznak ..

clarissa77
20. júl 2015

@hennka2 no kiezby tak bol..😊 ale ja uz som taky skeptik..radsej cakam to najhorsie..j

sofinka18
20. júl 2015

@clarissa77 drzim palceky, ja som dnes isla noekolkokrat okolo lekarne. Ale odolala som. Nechcem si urobit test a bude negat
Lebo potom nebudem mat chut tam ist v piatok 😉

sofinka18
20. júl 2015

@clarissa77 uzivas ten utrogestan pravidelne stale?

xxxena
20. júl 2015

@clarissa77 veľmi pekne ´dakujem. a ten Harbulak nerobi IUI? je dobrý pri konzultácii? odporuči, vysvetli a tak? stači tam zavolať na tu kliniku a povedat že chcem ist k nemu?

clarissa77
20. júl 2015

@sofinka18 ja zas chcem cimskor vediet na com som a byt pripravena na telefonat psychicky..a ano, uzivam ho stale, obcas mam vykyvy v hodinach, ale snad to tak velmi nevadi..

clarissa77
20. júl 2015

@xxxena ano staci zavolat a povedat, ze chces k nemu..neviem, ci ho odporucat..vraj je dobry odbornik, ale na mna (a nielen na mna) je dost rychly...vsetko na nas vysypal, i ked vysvetlil a poslal nas domov. Polovici veci som nerozumela a polovicu som zabudla..vsetko som si nastudovala cez internet a samozrejme tu...zaco dievcatam moc dakujem 😉

xxxena
20. júl 2015

@clarissa77 veď práve, že veľa báb už celkom o tom veľa vie. resp.určite viac ako ja čo som im tiež veľmi vďačna. a aj tebe že si mi napísala ako to tam funguje a tak. držim palčeky, aby si bola v tom, aby si si našla na teste dve čiarky.🙂 🙂

clarissa77
20. júl 2015

@xxxena dakujem velmi pekne..zajtra rano budem vediet na com som 😉

sandria33
20. júl 2015

tak... tento mesiac nam to nevyslo, dnes som dostala :(

clarissa77
20. júl 2015

@sandria33 to ma mrzi 😢

clarissa77
20. júl 2015

@sandria33 a vy ste boli na IUI ci ako?

sandria33
20. júl 2015

@clarissa77 nie, toto bolo iba po stimulke clostylom a pregnylom, lebo v case, kedy by bola IUI sme boli na dovolenke... ale nepodarilo sa. Aa mesiac predtym bola IUI tiez neuspesna,, tak zvazujeme IUI aj teraz v auguste..

clarissa77
20. júl 2015

@sandria33 a vas problem je v com? Skoda ze to IUI ma taku slabu uspesnost..😕 drzim palce nech vam to nabuduce vyjde..

hennka2
20. júl 2015

@sandria33 .. citam, ze Vam to nevyslo :((( .. ide sa dalej, aj ked je to velmi tazke :(

hennka2
20. júl 2015

@clarissa77
@sofinka18
.. dievcata, drzim velmi palce a cakam na pozitivny vysledok od Vas ;)

sandria33
21. júl 2015

@clarissa77 nas problem spociv a as iv tom ze tvorim protilatky proti spermiam ale ze mam iba hranicne hodnoty. Manzelov spg je vyborny, inak vsetko je ok.

sandria33
21. júl 2015

@hennka2 je to tazke, ale budeme sa snazit tento mesiac viac ;)

hennka2
21. júl 2015

.. dievcata, stalo sa Vam, ze Ste uz tyzden, alebo aj viac citili, ze dostanete kramy ? resp. tyzden po ovulke ? citite to ? povie Vam to telo ? lebo ja mam pocit, ze uz teraz je to negativ, ako keby sa to pripravovalo na kramy :( ... mam tusenie, ze to opat raz nevyslo :(

sofinka18
21. júl 2015

@hennka2 mne sa zda ze mam dostat uz od stvrtku piatku, mala by som v stredu, zajtra citim pichanie vo vajecnikoch, bolia ma krize a prsia.. Tak cakam, zajtra mam 28.dc .

clarissa77
21. júl 2015

Tak som testovala a samzrejme test je negativny 😕😕😕

sofinka18
21. júl 2015

@clarissa77 este to moze byt skoro, nehadz flintu do zita. Nemusi byt este dostatocne vysoke hcg :-*

clarissa77
21. júl 2015

@sofinka18 si zlata, dakujem, ale uz som ju tam hodila...viem, ze to este nemusi nic znamenat, ale ja uz neverim..a dalsie sklamanie za mnou..😢 len neviem ci ma vyznam utrogestan dalej uzivat

lina129
21. júl 2015

@clarissa77 cozeee? vazne negativny? uplne, ani dusik? ☹ no uvidis, este pockaj a testni vo stvrtok... kedy mas ist na krv? mne sestricka v GF povedala, ze mali pripady, ze baby mali negat. test a krv bola pozitivna... 🙂

clarissa77
21. júl 2015

@lina129 dakujem moc za podporu, ale ja uz som nadej stratila. Uz som sa vyplakala a idem dalej. Na krv idem v piatok. Potom este jeden pokus IUI a koniec. Uvidime co bude dalej...ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre