IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sandria33
25. aug 2015

@spetule tak to velmi drzim palce, nech to vide ;)

inka750
27. aug 2015

Ahojte..prajem vam vsetkym ,aby sa vam to podarilo,nam sa to podarilo na prvykrat.Mala som len jedno vajicko oplodnene a podarilo sa.A teraz mame krasnu dcerku ..drzim vam palceky ..

lina129
27. aug 2015

inka750 IUI sa vam podarilo na 1.krat? A aky ste mali problem? gratulujem a nech sa dcerke dari 😉

inka750
27. aug 2015

Problem ziadny vlastne nebol,len sa nsm nedarilo.Ja uz dve deti som mala a chcela dom tretie po 18rokoch.Nrmal problem ani manzel lenze to je uz dlha doba a mala som39rokov uz.Taksme sa na to dali povedali sme si ze raz to skusime nakolko sme si vsetko sami hradili..a podarilo sa..este ak lekari vraveli ze to bol maly zazrak mala som len jedno jedine vajicko na oplodnenie.treba verit,dufat a nevzdavat sa..viem lahko sa mi uz hovori..stoji to za to ,aj ked som skoro neprezila porod..

kudusko
27. aug 2015

@inka750 No to je super to bolo fakt stastie baby neviete mi poradit kde je naj lekari na IUI mam 38 rokov nemam vela casu po kyrete sa nam nedari problem nie je s ovuláciou ale druhou fazou uhniezdenim mam kratku LF a nestihne sa to uhniezdit tak som rozmyslala nad IUItak co poviete baby poradte kde co ktomu potrebujem manzel ma vswetko ok mame aj spolocnne dieta a tak neviem co sa stalo 😒

kudusko
27. aug 2015

@spetule ahoj vidim ze si dost skusena prosim ako treba postupovat pri IUI alebo celkovo ked by som chcela postupit umele? Diki

clarissa77
27. aug 2015

@kudusko na IUI ti staci zajst do CAR, najprv konzultacia, tam ti vsetko povedia. Mne dali lieky clostilbegyt, pregnyl a utrogestan, 11DC som sla na ultrazvuk a krv, povedia ti kedy pichnut pregnyl a kedy prist na IUI. Prides, manzela zavru do izbicky, odovzda material a cca o 2 hodky to do teba vstreknu a je to. Nam nevysiel ani prvy, ani druhy pokus..😒 drzim palce

kudusko
27. aug 2015

@clarissa77 ďakujem a aký máte problém ? A platila si 100 eur a kde v ktorom meste uz.máš detičky?

clarissa77
27. aug 2015

@kudusko nic nam nezistili, okrem mojho myomu vsetko v najlepsom poriadku. Ale ideme do Brna o 2 tyzdne, menime CAR. Nebola som velmi spokojna v BA. A ano, 100€ sme platili+ 60 za lieky. Z prveho manzelstva mam 19r.dieta a manzel ma tiez jedno. Radi by sme spolocne, ale nejak to nejde 😔

spetule
30. aug 2015

@hennka2 @sofinka18 @lina29 @sandria33 @clarissa77
Tak jsme s IVF ve finiši...transfer dnes za námi. Poměrně rychlý a bezbolestný zákrok, chvilku poležet a hurá domů. A teď jen čekat a čekat.....

clarissa77
30. aug 2015

@spetule wow! Fakt? Super. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne. A bola si v narkoze? Kolko ti ich dali?

spetule
30. aug 2015

@clarissa77 Transfer už se dělá bez narkózy. Nechali jsme si vložit jedno, 3 máme zamražené na příště (snad nebudou třeba...). Za 14 dní na kontrolu do CARu ( tt, krevní testy). Děkuju😉

clarissa77
31. aug 2015

@spetule no ja ked som bola na IUI, bola som v miestnosti s dvoma co cakali na IVF a hovorili mi, ze idu do narkozy. Aj mi to bolo divne..A to si mozes vybrat kolko si ich das vlozit? Drzim silno palce, nech to vyjde na prvy sup 😉

spetule
31. aug 2015

@clarissa77 Tak otázka, já si myslím, že pokud je vše ok, asi narkoza není třeba. Pod narkozou jsem byla pouze na odběru vajíček (OPU). V našem centru říkali, že dávají přednost transferu 1, ale myslím, že kdybych si dupla, mohla bych mít i dvě. Tři prý dávají výjimečně. Ale u KETu prý dávají spíš dvě. Tak asi tak moudro od našeho Dr. 🙂 Pokud to vyjde, tak budem muset zrušit termín naší svatby, ale myslím, že to oželíme 🙂

clarissa77
31. aug 2015

@spetule jeej a kedy mate mat svadbu? Preco zrusit? Velmi ti drzim palce, verim ze to vyjde 😉 no ja o IVF este vela neviem, ale ked to zacnem riesit, dozviem sa. Dakujem za info 😉

clarissa77
1. sep 2015

Dievcata a co ste vsetky tak zmlkli? Kde ste sa podeli?

jani255
2. sep 2015

@clarissa77 ahoj citam tu o tebe,ze si mala uz dva krat iui?prosimta aky mate problem? My sme uz jedno iui podstupili,neuspesne :( a pred druhym musim podstupit laparku..u nas problem pco,ale nie extra silne stadiuum.manzel normospermia co je ok. Kam chodite do centra?

spetule
2. sep 2015

@clarissa77 Jsem stále tu, ale u mne zatím nic nového 😉

clarissa77
2. sep 2015

@jani255 ahoj, my nemame ziadny problem, aspon ziadny nam nenasli. Len ja mam myom, ale vraj nato vplyv nema. Normospermia je ok. Chodili sme do Gynfivu, ale prechadzam do Brna. Uvidime, ci tam budeme uspesnejsi. IUI nam veru nepomohlo 😏

clarissa77
2. sep 2015

@spetule ty hej, ale kam zmizol zvysok posadky?? A ako sa zatial citis?

spetule
2. sep 2015

@clarissa77 Asi prostě místo "chatování" snažilkujou 🙂 Ale chápu je, občas člověk potřebuje vypnout...
U mne zatím nic, žádné speciální pocity či tělesné změny...:-/ Ještě brzo 😉

hennka2
2. sep 2015

@spetule @clarissa77 .. presne, snazilkujem a niekedy ani nemam chut nieco pisat.. niekedy je fakt leosie vypnut, ako napisala spetule 🙂

jani255
2. sep 2015

@clarissa77 a laparku ti robili?

clarissa77
2. sep 2015

@jani255 nie nerobili

zuzka56
6. sep 2015

Ahojte kocky, v septembri sa chystám na druhé IUI tak sa chcem spýtať ci to niektorej vyšlo na druhy pokus. Pripadne kolka iui sa podarila? U nas viac problémov na oboch stranách ale za pokus to stojí.

lina129
7. sep 2015

@zuzka56 ahoj, nechcem ta odradzat, ale moj nazor je, ze IUI vyjde fakt len takym, co nemaju ziadny problem, len to chcu nacasovat, alebo maju problem so zrazanlivostou krvi (teda caste potraty) a potrebuju pichat fraxik, tak musia vediet kedy presne otehotneju... inak tam je veeelmi mala sanca ☹ ja tu poznam kocky clarissa77 aj hennka2 aj spetule a nevyslo nam IUI ziadnej a to nemame nejake extra problemy ☹ ja som uz bola 3 x a nic 😔

zuzka56
7. sep 2015

@lina129
viem, ze sanca je malinka ale tak si hovorim, ze skusim IUI ako tlacit do CAR peniaze a aj tak to nevyjde. Kedze mam aj imunologicke problemy cize ani IVF nam nemusi vyjst akurat dojdeme o vela penazi.
citala som tu prispevky, ze skoro vsetky IUI neuspesne v poslednej dobe.

lina129
7. sep 2015

@zuzka56 ano, to je pravda... presne o tom pisem, ze z 10 bab to vyjde tak max. jednej 😒 je to hrozne a pritom to stoji 100 a viac eur... takze tiez tlacis peniaze do CAR... podla mna ja sanca IUI rovna klasickemu pohl. styku... dokonca poznam jednu kocku, co jej nevyslo IUI a dalsi cyklus otehotnela prirodzene... 🙂

zuzka56
7. sep 2015

@lina129
som si toho minimalneho % vedoma a ani od toho necakam zazrak ale tak skusim osudu trochu dopomoct.
Neviem preco ale mam respekt pred IVF pred tym celym kolobehom, a tonami hormonov, mam PCOS a bojim sa, OHSS, potom narkoza, stacilo mi ked som sa prebrala po narkoze z drillingu takze mam pred IVF respekt.

spetule
7. sep 2015

@hennka2 @sofinka18 @lina29 @sandria33 @clarissa77 Tak děvčátka...dnes jsem začala krvácet. Doberu, co mám a počkám na kontrolu (14.9.), ale moc šancí tomu nedávám.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre