IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zus_ke
19. jan 2016

@alexslovakia ty ides den predomnou,ze? buduci stvrtok? ach... ja mam pocit ze uz presli 3 mesiace 🙈🙊

zuzsat
19. jan 2016

@usiatko308 po iui sme dostali utrogestan ja konkretne 2rano a 2 vecer vkladat dovnutra. na krv sa chodi na 14.den od iui

zus_ke
19. jan 2016

@jani44 gratulujem moc moc!!! 🙂 bezproblemove tehotenstvo prajem ;) snad sa postupne popridavame aj my k tebe 🙂 gratulujem este raz ;) a ked sa mozem opytat,aj bol u vas nejaky problem alebo vsetko ok len sa proste nedarilo?

sanny19931
19. jan 2016

@zus_ke verím ti 🙂 drž sa

sanny19931
19. jan 2016

@zuzsat dala som si ho o 10:00 a teraz uz o 22:00 si nedám ... Zas začnem az v den inseminácie

jani44
19. jan 2016

@zus_ke dakujem velmi pekne 😊 a urcite sa to podari, len treba tomu verit...aj ked pravdupovediac, este v den konttolnych testov som ani ja tomu moc neverila 😊 a presviedcala doktorku, ze sa urcite myli 😄 a ano mali sme problem ja aj manzel....aj ked ten moj bol omnoho vacsi...manzelovi pomohli vitaminy a mne pomoci nebolo tak preto IUI... 😊 vytvaram si protilatky voci spermiam a okrem toho mam PCO... 😊

zus_ke
19. jan 2016

@jani44 super uplne ze sa vam to podarilo! sa tesiiiim ze aspon niekto to ma na prvy krat ☺️ ja velmi velmi dufam,ze aj u nas sa to podari...

jani44
19. jan 2016

@zus_ke urcite.. 😊 a vy viete aku mate diagnozu? Budem velmi, velmi ale naozaj velmi drzat palce 😊 ak budes chciet a budem vediet, tak rada poradim, kludne aj v sukromnej poste 😊

isabellita
20. jan 2016

@jani44 blahoželám 🙂 konečne pozitívna sprava, uz sme ju potrebovali. Dodala si nam nádeje. Ďakujeme 🙂

hranoska
20. jan 2016

@sanny19931 ahoj,až teraz som sa sem dostala..mrzí má,ze prvé nevyšlo,ale som rada,ze to nevzdavas ;) druhé sa určite podarí!!! Za chvíľu je to tu ;)

hranoska
20. jan 2016

@jani44 to je super citát,ze sa to podarilo na prvý sup ;) pre všetky z nás je to nádej,ze sa to dá a ze to ide..aj keď možno uz nie na prvýkrát,ale ze to vôbec ide 🙂 ďakujem za taký pozitívny príspevok a želám bezproblémové tehulkovanie ;)

hranoska
20. jan 2016

Ahojte dievčatá 🙂 ráno som bola na druhej folikulometrii a výsledok je taký,ze z tých 4-roch mi narástol len jeden a dnes mal 18mm .. Neviem,či sa mam tešiť alebo byt smutná..nejak som verila,ze nárastu dva..no a dnes večer o 22:00 si mam dať pichnúť pregnyl a v piatok ráno sup sup do MT .. Uz sa neviem dočkať!! Akurát,ze mi dnes nič nepovedali,ani či treba nejakú pauzu s partnerom pred tým,ani nespomínala žiadne tabletky co by som potom brala alebo vkladala..a ja som sa v tej rýchlosti aj zabudla spýtať :D

alexslovakia
20. jan 2016

@hranoska no partner musí mať pauzu aspoň dva dni aby boli dobrý chlapci. A keď ti urobia iui tak ti potom predpisu utrogestan. Ten si budeš vkladať

sanny19931
20. jan 2016

@hranoska Drž palce . Lebo uz sme s mužom zúfalí :(

kristinka95
20. jan 2016

Ahojte dievčence 🙂 takže môj dominantný folikul ktorý mal 13 mm v pondelok mal dnes stále rovnako . Takže v piatok idem znova no neverím že podrastie :/ .. takže tento mesiac IUI nevyšlo :( .. dufam ze buduci mesiac to víde :/ .. držím aj vám všetkým aby Vám to vyšlo :* Držím palčeky

isabellita
20. jan 2016

@hranoska uz mam IUI za sebou. Ten dominantny folikul co bol vtedy 18mm dnes este neprasko ale bol 25mm-doki vravel ze co chvila praskne, ale videl uz prasknuty den druhy mensi folikul na lavej strane.. Tak uvidime. Dal mi duphaston od piatka 10dni po 2teblety-ustne🙂 inak aj nam kazal aspon 2dni pred IUI aby sa mnazel setril 😊 a lieky ti da až potom.
A teraz baby ako to je s tym poistenim-som myslela ze dame vecer sex no doko kazal ze staci v piatok. Neni to neskoro?

hranoska
20. jan 2016

@isabellita no tak podľa mna máte super šancu,lebo keď praskol menší a po pregnyle aj väčší a boli tam aj zrelé vajíčka,tak sa snáď aspoň jednému podarí "premeniť" sa ;) tak budeme približne v rovnakom čase čakať na výsledky🙂 inak,ja by som na tvojom mieste poistila skôr,lebo pregnyl spôsobí prasknutie folikuly a vajíčko žije len cca. 12 hodín,tak podľa mna v piatok bude neskoro..ale ja zase nie som lekár..a vieš co? Podľa mna poistite keď budete mat chuť..ja uz po tých rokoch zisťujem,ze príroda si robí co chce a keď sa to má podariť,tak sa to podarí keby ste poistili aj v nedeľu :D držím palce a teším sa na pozitívne výsledky 🙂

hranoska
20. jan 2016

Baby v očakávaní @alexslovakia @zus_ke ako sa cítite? 🙂

alexslovakia
20. jan 2016

@hranoska no ja už ani neviem co si myslieť prsia bolia, podbrušku tiež, kríze ale toto bolo aj prvýkrát tak neviem

hranoska
20. jan 2016

@kristinka95 nesmut..možno nevyšlo tento mesiac IUI,ale nezabúdaj,ze sa to ešte stále moze podariť aj prirodzene ;) možno budeš mat ovulku neskôr ;) ja som sa tu toho uz načítala,všelijaké pribehy ako sa podarilo aj beznádejným prípadom prirodzene otehotniet ;) takze nevesajme hlavy a pozitívne sa naladme ;)

hranoska
20. jan 2016

@alexslovakia a prsia ťa bolievaju aj inokedy pred ms? Ak mna raz budú bolieť,tak si budem istá co to je,lebo mna nikdy neboleli ;)

alexslovakia
20. jan 2016

@hranoska bolievaju pred mrchou. Ale počula som ze tato bolesť je aj z tých liekov tak neviem počkáme si na mrchu

kristinka95
20. jan 2016

@hranoska Dakujem za podporu .. snazim sa myslieť pozitívne no niekedy to nejde :/ ale snazim sa

hranoska
20. jan 2016

@kristinka95 viem aké je to tažké,myslieť pozitívne,nemyslieť na to..dve z troch mojich najbližších kamarátok sú tehotné,včera som sa o jednej z nich dozvedela..neskutočne sa teším,ale som aj strašne smutná..lenže ten smútok potláčam niekam hlboko hlboko a snažím sa nastaviť na to,ze sa to podari po 2,5 roku aj nám..lebo negatívne myslenie má vždy vtiahne do depresie a potom si uz nahovaram take veci,ze by som bola vhodná na psychiatriu:D ja som rada,ze sa tu môžeme takto navzájom podporiť aspoň pár milými slovami 🙂

zus_ke
20. jan 2016

@hranoska no ja mam len taky divny pocit v podbrusku.. neni to bolest ale take ako kebyze tlaky ... tak neviem.. nikdy som to nemala... a co sa tyka prs nikdy ma neboleli ani teraz ,ale mam pocit,ze su vacsie... ale to je z liekov podla mna.... a ty sa teda v piatok drz !!! pekne to mame za sebou,ja jeden piatok iui,ty dalsi piatok iui,dalsi piatok ja vysledky a na dalsi ty vysledky :D a mesiac presiel ani nevieme ako 🙈

kristinka95
20. jan 2016

@hranoska Tak takto presne sa cítim aj ja ... ako keby si rozpravala za mna no myslím že rozprávas za nás všetky ktorým sa nedarí :( .... mne tiež oznámili dve kamošky ze su tehotne .. tiež sa snimi moc teším ale cítim zaroven aj bolesť ..
Toto obdobie je nejake moc plodné :D ... dufsm e prídeme na rad aj my :D

hellokitty8
20. jan 2016

caute baby, som tu nova....tiez mam uiu za sebou a uz aj vysledky z krvi - negativne.ale tehotenske testy mi vysli pozitivne....co si o tom myslite? ms som mala dostat dnes a stale nic......co si o tom myslite?

zuzsat
20. jan 2016

@hellokitty8 krv je podla mna podstatna. testy mozu klamat

hranoska
20. jan 2016

@hellokitty8 ahoj a vitaj 🙂 nechcem ti brat nádej,ale ak si mala krv negativnu,tak pravdepodobne nie si tehotná..testy ti mohli vyjsť pozitívne aj vďaka pregnylu..pôjdeš ešte skúsiť IUI?

hellokitty8
20. jan 2016

hranoska ano pojdem este skusit......z pregnylu asi tazko lebo ten som mala pichnuty 15dni pred odberom krvi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre