IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

oknosmas
21. máj 2011

@mimi321 ahoj...iui v iscare v mt prebieha nasledovne. Rano mm asi 7:30 odovzdal vzorku..dve hodiny sme mali potom cas,kym to spracovali..potom ma zaviedli na izbu,tam mi mm pomohol bliect si taku kosielku a zaviazal mi to vzadu,potom prisla po mna sestricka.mm cakal na izbe,ja som sla na operacku.docent mi urobil sono,skontroloval stav a vsetko mi ukazal. Potom ma prikryl takou plachtou s otvorom a poumyval zvonka i zvnutra specialnym roztokom. Nasledne mi vstrekol cez kateter dve davky spermosov..urobil opat sono a ukazal mi spermose v maternici 🙂 potom ma nechal asi 10 minut oddychovat na koze a bola pri mne sestricka,ktora sa ma stale pytala,ci ma daco neboli,ci sa mi netoci hlava a tak... Prebrali sme rozne temy a cas rychlo usiel... Potom som sla na izbu, mm mi pomol prezliect a sli sme domov..

zambilka
21. máj 2011

ahojte takže iui mame za sebov 🙂 teraz čakanie 😅 dnes bol v iscare chaos čakala som od 7.30 do 11.30 😒 a potom iui trvalo cca10 minut, nebolelo takže pohoda 😉 a teraz to dlhééé čakanie 🙂
@tinasc a ty moja ako? 😕

oknosmas
21. máj 2011

@zambilka takze uz mas po? supeeeeeeeeeeeeeeer.....len iddychuj a setri sa 🙂

tinasc
21. máj 2011

@zambilka ja mám v pondelok punkciu 😉 a tebe držím palce, nech sa podarí...

zambilka
21. máj 2011

@oknosmas 🙂 dost ma bolia vaječníky 😕
@tinasc tak nech sa vajká pekne ukážu v plnej kráse 🙂 😉

tinasc
21. máj 2011

@zambilka ďakujem snáď budú a keď budú tak nech sú dobré 🙂

zambilka
21. máj 2011

@tinasc určite budu neboj 😉 určite sa prekvapíš 😉 tolko inekcií musí mat učinok 😅

fomarik
22. máj 2011

@tinasc zlatko, dlhšie som nekoníkovala... ačo to čo čítam, zajktra ťa čaká punkcia..hurááá...tak nech len všetko dobre dopadne a nech su vajinká nenormálne kvalitné. Budem na teba myslieť. nech sa to už tentokrát podarí aby vaša dračica mala konečne surodenca!!!!!!!!! 😵

fomarik
22. máj 2011

@zambilka jééé...tak IUI máš za sebou. No to čakanie... 😠 😠 😠 😠 ..ale snád sa vyplatilo 😉 ! teraz len pekne oddychuj tak ako len môžeš ( vlastná skusenosť). Fajn, že ťa to nebolkalo...si tá šťastnejšia čo máa si vyšší ( alebo nižší?..teraz som v pomykove) prah bolesti 😉 . A nech ti tých 14 dní ubehne ako voda aby si našla pekné lyže // 😉 . Držkaj sa nám.

fomarik
22. máj 2011

@dzuli08 zlatko, tak ako? Pohyby už cítime, Ci si malinká necháva na čas? Dufam,že sa máte fajn. MDD sa blíži 😀 😀 😀 😀

fomarik
22. máj 2011

@zuzana151 @hope2011 dievčatá, maminky, čo je s vami????

katy33
22. máj 2011

@tinasc Zlatinko naše, zajtra na teba všetky myslime, vajka budu na 100000% - nezaleži na kvantite ale na kvalite a tie tvoje budu eňo-ňuňo 😉 ...a vklad teda bude nejak koncom tyždna, ak sa nemylim, musi sa to podarit, verim tomu a hlavne davaj na seba pozor 😉 ...držim palce 😉

katy33
22. máj 2011

@zambilka Fuuuuu, tak ty si hrdinka - IUI bezbolestne, tak to ma byt, teraz sa pekne krasne prihovaraj vajkam i bojovnikom, nech sa pekne-krasne zavrtaju a vytvoria tu najkrajšiu fazulku pod slniečkom 😉 ..vela oddychuj, ak je to možne a nezabudni sa prihovarat, aby fazulka vedela, ako velmi na nu čakaš 😉

tinasc
22. máj 2011

@fomarik ďakujem, ďakujem... no našej cice by sa veru konkurencia zišla 🙂 😉

tinasc
22. máj 2011

@katy33 ďakujem aj tebe... no tipujem, že keď je zajtra punkcia tak nejako v sobotu by mohol byť vklad, ak všetko pôjde dobre 🙂

lea101
22. máj 2011

@tinasc velmi ti drzim palce zajtra. Drzkaj sa a nalad sa pozitivne ( to mi moja dr v iscare vzdy povie 🙂

oknosmas
22. máj 2011

@zambilka no, to boleli aj mna po zakroku...a vlastne bolia este stale...

ja zacinam mat pocit, ze mrcha sa blizi...zacina ma pobolievat brucho ako vzdy, prsia ako vacsinou... no proste ako mrchu 😒 jun to isti...stihnem aspon tu dovolenku, ked uz nic ine z toho 😒

saska1
22. máj 2011

ahojte baby, tie, ktoré ste po IUI...robí doki v deň IUI aj sono?lebo ja som bola veľmi prekvapená, že ma šupli len na kozu, strekli spermie, neviem koľko, a pár minut ma nechali na koze...žiadne sono, či tam vajíčko je, žiadna stimulácia pred IUI, aj ked doki dvakrát robil sono, a vajíčko pekne rástlo, a po IUI predpísal duphaston.Samotný zákrok úplne v pohode, fakt som ani nevedela, že už je po.

oknosmas
22. máj 2011

@saska1 no ja som u jedneho lekara zazila iui podobne ako ty... dokonca bez duphastonu... prvykrat..druhykrat mi ho uz dal...ale sono nerobil...ani pred, ani po... ale v iscare v mt mi robili sono...aj pred aj po...docent mi presne vsetko vysvetlil a ukazal...

fomarik
22. máj 2011

@saska1 ja som chodila do Heliosu a tiež mi v den IUI nerobili sono, ale niektorým žienkam áno. tak neviem. Ale tiež som bola veľmi zvedavá, a veľmi som chcela by mi to sono urobili aj pred IUI a samozrejme aj po. No našťastie, v našom prípade to dopadlo výborne 😉

saska1
22. máj 2011

fomarik...bolo to tvoje prve IUI?u mna budúci cyklus laparka alebo hysteroskopia, ak toto IUI nevyjde... 😖

saska1
22. máj 2011

oknosmas..ved presne to by som očakávala od lekára..všetko vysvetliť a ukázať...ešteže sa furt pýtam ja..

kaaaty
22. máj 2011

@saska1 ahoj ja som iscare v ba a tiez mi nerobili sono pred IUI ani po, iba do mna supli spermijiky a hotovka...tiez som po laparke prve IUI nam nevyslo...a chceli by sme ist na dalsie...len nejak mrcha strajkovala 😠
....zatial sa nikam nechystaj ved mozes byt tehu uz teraz prajem ti to.... 🙂 mysli pozitivne

zambilka
22. máj 2011

@fomarik
@katy33 ahojte 🙂 no neviem mna to nebolelo 😅 asi som masochistka 😀 bol to blbý pocit ked vstrekla spermoše 😝 ale inak ok 🙂 . ja som aj prefuk vaječníkov znašala dobre a to je už iné kafe 😀

zambilka
22. máj 2011

baby ja mam taký blbý pocit bolí ma maternica pichá ma v nej aj vaječníky ma bolia a som stráááášne nesvoja
@fomarik ty si sa ako citila po iui?

zambilka
22. máj 2011

@oknosmas kolko si po iui?

tinasc
22. máj 2011

@lea101 práve ma tá moja cica dobre naštvala 😉 čo mám robiť ☹

oknosmas
22. máj 2011

@zambilka dnes 10 den po

tinasc
22. máj 2011

@oknosmas a nebudeš testovať? 😉

lea101
22. máj 2011

@tinasc kto alebo co je cica? nerozumiem ☹ 😒 😕 ale znie to ze ta to zarmutilo a to mi je luto ☹ dufam ze nic vazne pred zajtrajskom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre