IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

shania31
2. apr 2015

@zuzka56
Ano, brala som clostilbegyt 1*denne- najprv len takato davka, lebo lavy vajecnik nic nevytvoril za cca 5 mesiacov, tak lekar skusil. Po 2 cykloch som otehotnela, ale bohuzial MA, zrutil sa mi svet vtedy. Tak som si povybavovala vysetrenia v Prahe na reprodukcnej imunologii a tam mi zistili protilatky aj na spermie, aj na embryo- preto potrat, moje telo to "likvidovalo"- tak som uzivala Prednison a potom mi nasadil lekar aj clostil ale vyssiu davku- 2*1 a potom to vyslo hned prvy cyklus. Si pamatam ovulaciu som pri tej davke clostilu mala mega bolestivu, ani sediet som nevedela, ako ma tie vajecniky boleli 😝

zuzka56
2. apr 2015

@shania31
injekciu na ovu si si nepichla? Lebo mam aj pco ale možno kombinácia clostil a prednison by možno zabrala... ktovie..dr povedala, ze protilátky teraz tvorí každý druhy pár a tym tému uzavrela. Super, ze sa ti to podarilo. Neviem či mam ist na reprodukčnú imunológiu či kam sa vybrať.

terka866
2. apr 2015

@zuzka56 macu aj vitex som skusala a vobec ziadna zmena s pco.; (ale kazdy reaguje inak..a tie protilatky ti robili v centre?no o tej cinskej medicine som nepočula-tiez nejake vitaminy?ja mam aj nizku sliznicu,ale zeby mi dali nejake lieky to nie; (asi treba skúsiť to Brno,je to smutne,aby sme museli utekat do zahraničia; (

zuzka56
2. apr 2015

@terka866
Ano na protilátky namerali krv obom a mne zistili, ze som pozitiv. Čínska medicína to bude asi zmes byliniek atd ktovie či to funguje... niekedy uz neviem co vyskúšať....čítala som, ze ked naši doktori nepomohli tak v Brne ano.

hlubik
2. apr 2015

@zuzka56 Ahoj. Tak aj ja mam krv negativnu. Nevadi ideme dalej.

zuzka56
2. apr 2015

@hlubik
No teda, tento cyklus 3:0 ☹
Drzim palce nech to das!

shania31
2. apr 2015

@zuzka56
Nie, nie ziadne injekcie - len clostilbegyt 🙂 treba skusit mozno Brno alebo Praha. Nasi lekari to je des- vsetko skatulkuju, najviac ma vytacalo "je toho v dnesnej dobe" vela.

zuzka56
2. apr 2015

@shania31
mozno skusime Brno, uz teraz dost vymeskavam z roboty a nic z toho.

shania31
2. apr 2015

@zuzka56
Uplne chapem, ja som mala to iste, samozrejme pravdu nikto nevedel, ale myslim, ze im casom docvaklo.....

zuzka56
2. apr 2015

@shania31
ku komu si chodila ?

majka15majka
3. apr 2015

Akej velkosti ste mali folikuly pred IUI?

zuzka56
3. apr 2015

@majka15majka
neviem dr. nepovedala

janina1007
7. apr 2015

Ahojte baby... tak vo stvrtok nas caka prve IUI.... myslite na mna a drzte palce aby to vyslo.... dakujem kocky a zelam pekny dnik 🙂

zuzka56
7. apr 2015

@janina1007
drzim palec, daj vediet ako si dopadla nech sa zadari 🙂

terka866
8. apr 2015

@janina1007 drzim palceky-ved niektorej z nas sa to uz musi podarit 😉

zuzka56
9. apr 2015

@terka866
Ahoj, začala si stimulovať na ďalšie iui ?

terka866
9. apr 2015

Ahoj zacala dvakrat denne berem clostylbegyt..buduci tyzden idem na kontrolne sono...tak som zvedava....
@zuzka56

zuzka56
9. apr 2015

@terka866
drž sa a daj vediet budúci tyzden

terka866
9. apr 2015

@zuzka56 dakujem;)dam vedieť len si uz mic nadeje nedavam.nechcem byt zas sklamana.A ty skusas teraz nejake bylinky?mas niečo odskusane co ti pomaha?myslim na to pco...

zuzka56
10. apr 2015

@terka866
tento mesiac mam inofolic a objednala som si femi kvapky od Valoviča. Koncom apríla idem na tradičnú čínsku medicínu na konzultáciu. Nechávam tomu volny priebeh. V maji idem do imuno vítalu na odbery.

majka15majka
10. apr 2015

@janina1007 zdravim Vas. .. ako sa citite po IUI? Ja mam dnes 6 den po a stale ma picha pri pravom vajecniku. Ake velke follikuli ste mala?

aurora11
13. apr 2015

Ahojte dievcata, my sme mali ist tento mesiac na IUI do Brna. Ale meskal mi menzes tak som si urobila teh.test a vysiel pozitivny. Na druhy den som si ho urobila znova a skusila som ten digitalny a tam mi vyskocilo plusko 2-3... Snazili sme sa viac ako rok...

martuska00
13. apr 2015

@aurora11 gratulujem
tak toto by som chcela zažiť 😉

terka866
13. apr 2015

@aurora11 gratulujem;)

terka866
13. apr 2015

@majka15majka ahojky mna boleli prsia par dni po iui ale bolo to len z liekov,co mi davali potom.folikul som mala okolo16-17mm o dva dni som si pichla pregnyl a o 36h iui....ako sa citis?uz si testla;)?

janina1007
13. apr 2015

@zuzka56 takze IUI sa nekonalo ☹ nebolo vajko.... skusime o mesiac...

majka15majka
13. apr 2015

@terka866 nie este som netestovala...dnes som 9 dni po IUI a strasne ma od vcera picha na lavom vajecniku, ale az tak ostro... a prsia zacinaju pobolievat....tak ja som mala folikuly 17 a 20mm 2 dni pred IUI...a ty si na tom ako?

zuzka56
13. apr 2015

@janina1007
cim si stimulovala clostilom ? Urcite to vyjde dalsi mesiac 🙂 treba verit ? vitaminy cajiky neberies?

janina1007
13. apr 2015

vdaka...ano clostilom 2x2 tbl., beriem metformin, parlodel a gynex...

janina1007
13. apr 2015

@zuzka56 zabudla som ta oznacit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre