IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
31. mar 2012

kočky takže dnes som bola v centre bolo mi zle ale ľavý vaječník je velký tak preto už som kludnejšia 😝 dnes máme vajenká 7 jednotkových a 1 je medzi 2-3 😵 tešíme sa čakajú ich dva náročné dni a v pondelok nám povedia kedy bude vklad 😵

dadax84
31. mar 2012

@majca55 Ahoj Maji, tak ako? Uz si volala aj dnes? Dufam ze vsetkych 8 je v poriadku, drzim paluchy 😵 😵 😵

dadax84
31. mar 2012

@majca55 Aha, uz som precitala, tesim sa ze sa drzia

majca55
31. mar 2012

@dadax84 díky moja zatiaľ sú pekné a uvidíme čo v pondelok zatiaľ sa delia super 😵 😵

tinka9075
31. mar 2012

@alibabaa dakujem moja velmi si to vážim veru my žienky bojujeme dalej ale ja sa tak lahko nevzdám a bojovat budem 🙂 🙂

tinka9075
31. mar 2012

@majca55 júj to som rada že vajká sú dobrej kvality držím palce 🙂 🙂

majca55
31. mar 2012

@tinka9075 dakujem už si domka? 😵

tinka9075
31. mar 2012

@majca55 už som doma síce sklamaná že to takto dopadlo 😒 ale zase odhodlaná íst dalej a dotiahnut to do konca 😉 😉

majca55
31. mar 2012

@tinka9075 držím ti moc palce ty to dotiahneš verím tomu 😵 sme tu riadne bojovníčky 😵

tinasc
31. mar 2012

@tinka9075 tak to ma mrzí, že to takto dopadlo, dúfam, že sa ti čoskoro zadarí, želám veľa síl do ďalšieho boja...

tinka9075
31. mar 2012

@majca55 neboj my sme bojovníčky a ideme dalej 🙂 🙂

tinka9075
31. mar 2012

@tinasc dakujem pôjdem na ivf tam je väčšia šanca že sa podarí 😉 😉

tinasc
31. mar 2012

@tinka9075 hlavne, že si si našla centrum, ktorému veríš, určite budeš úspešná 🙂

tinka9075
31. mar 2012

@tinasc musela som nájst lebo kde som chodila doteraz sú lekári rozlietaní majú aj svoje ambulancie a nestíhajú 🙂

tinasc
31. mar 2012

@tinka9075 hm, no to je tak asi všade... Ferticent nepoznám, ale vraj si ho pochvaľujú...

tinka9075
31. mar 2012

@tinasc kamoška mi ho doporučila ona tam bola na ivf a úspešne tam je jeden lekár ale venuje sa pacientke tak ako sa má 😉

sijust
31. mar 2012

@tinka9075 je mi velmi luto,ze si znovu musela prist o babatko 😢 si neskutocne silna a viem,ze to zvladnes...drzim palce,po ivf sa to urcite podari 🙂 prajem vela sil

sijust
31. mar 2012

@majca55 zlatko,ja som vedela,ze je to z tych vajecnikov...ked som bola v 8tt u mojej dr,ta este vtedy skoro odpadla,ked ich na sone zbadala... 😕 neboj,budu sa postupne zmensovat...ale co je je hlavne,mate 7 jednotkovych embrijok,to je uzasne...dufam,ze sa im bude takto darit aj dalej 🙂 drzim palce

sijust
31. mar 2012

@adikasala zlatik,ked sa tak divam,ved ty uz za take dva tyzdne mozes byt kludne maminka 😉 v 38tt je to uplne normalne...akurat pred chvilou mi pisala kamaratka,s ktorou sme lezali v nemocke...ona tam bola vtedy kvoli zlym prietokom,mala menej vody a rano o 4tej sa malinky narodil...v 38tt...je sice fakt malinky,ale dali ho na vyhrievanu podlozku...a je v poriadku...netrap sa,ze ma Val trosku mensiu vahu...na vytlacenie,to uplne staci 😉 opatrujte sa 😲

kostickabonnie
31. mar 2012

@tinka9075 ja si tiez myslim, ze ta mali lepsie pozorovat, cely priebeh si mala trosku odlisny a uz len kvoli tomu...je mi to velmi luto ☹ v novom centre sa dozaduj viac pozornosti aj keby ti to bolo trapne, niektori lekari su lahostajni k tym, ktori nebedakaju 😒 drzim palce 😉

kostickabonnie
31. mar 2012

@majca55 držim palce nech vložia dievčatko 🙂 a keby aj nebolo, mate ešte ďalšich 6 pokusov 😉 blahozelam

majca55
31. mar 2012

@sijust dakujem moja ale vnoci to bolo otrasné strašná bolesť ☹ ale som rada.že vajkam sa darí cmuk 😵 😵 dufam,že ty si sa lepšie vyspala?

majca55
31. mar 2012

@kostickabonnie díky to by bolo super ale hlavne nech je zdravučké 😵

tinasc
31. mar 2012

@sijust takže môžem si myslieť, že keď zakašlem, tak ma bolí na pravej aj ľavej strane, že by to mohli byť vaječníky? že by sa ešte nespamätali z tých hormómov?

sijust
31. mar 2012

@majca55 verim,je to dost bolestive...ale uz to bude len lepsie,nebojkaj... 🙂 uz som sa lepsie vyspala,dakujem...ale cim dalej,tym viac byvam unavena...neviem sa s tym akosi zmierit 😀

sijust
31. mar 2012

@tinasc moze to byt tym,tie vajecniky budu este dlho nafuknute...ale postupne sa budu zmensovat,kazda zena reaguje na tu stimulaciu inak...

tinasc
31. mar 2012

@sijust hm dúfam, že je to tak 🙂

tinka9075
31. mar 2012

@sijust dakujem ivf sa podarí musí ja už chcem mat bábo 😉 😉

tinka9075
31. mar 2012

@kostickabonnie ahoj neboj pri ivf si dám bacha a budem od dokiho vyžadovat viac ale ked mu poviem čo mám za sebou tak si myslím že pochopí 😉 😉

sherny
31. mar 2012

Cafte kocky.dnes mam 12den po druhom iui.bt je stale 37.1 moze to byt dobre znamenie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre