IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
17. feb 2012

@sijust takze uz je to na 100% dievcatko??? Marosko bude mat dalsiu frajerku 🙂 tak sa mooooc tesime...jasne, ze je to krasne, ked ti kopka, vyduva sa...joooj, to si este uzijes tych nadhernych kopacenkov...a potom ked pride vlnenie bruska..ja som to milovala tak neskutocne moc...tie jeho kolienka, nozicky, presne som vedela, co ma v danej chvili kopka 🙂 a ked sa malemu ckalo, cele brusko sa mi otriasalo...no nadhera...len si to uzivaj...posielame pohladenie malickej 🙂

mirka2010
17. feb 2012

@zuzana151 ahojky zlaticko...mne ostalo po porode 2,5 kg...a tiez uz nejako nechcu ist dole..ale brusko sa stale stahuje, tak som rada...uvidime, mozno poriadne prechadzky tie kilecka daju dole..bola by som rada...nas maly tiez velmi rad spinka, hlavne v kociku...velmi sa mu tam paci...naozaj, ten den s prechadzkou je uplne iny..to sa neda ani porovnat, ked sme len doma...malicky je vacsinou v zavinovacke..a je mu stale dobra...mame aj perinku, ta ma este poriadnu rezervu...a co vasa babika???

zuzana151
17. feb 2012

@mirka2010 cozeee len 2,5 kg??!! Ty sa mas...preto sa pytam, lebo som citala ze kojenim ide tyzdenne dole pol kila len u mna to nejako neplati. Ja teda nekojim, ale odsavam, ale vsak to je v podstate to iste nie? Ved odsavam kazde 3 hodiny, to ako keby babatko jedlo, hm no ved uvidim. Ale uz treti den nejem po 17tej a robim 100 brusakov,ale zatial ziadna zmena 😅 😀
no nam je uz mala aj perinka aj zavinovacka a ze deti do troch mesiacovh by mali byt v zavinovacke alebo perinke. A mne v tom mala super zaspavala teraz len na rukach ked je tazko zaspi ..jaaj my mame jedine trapenie s tymy vecernymi kolikami, cez den vsetko super,ale akonahle odbije 21-22.hodina spusti sa plac a min. do polnoci mame co robit 😔 uz sme vyskusali biogaia kvapky, espumisan a nic...vy s tym nemate problem???

sijust
17. feb 2012

@sheronka ano bola...po dvoch rokoch 🙂 ale je tu vela dievcat,ktore sa snazili aj viac....boli sme na jednom iui...bolo neuspesne,takze v nasom pripade sme isli na vacsiu istotu 🙂

sijust
17. feb 2012

@mirka2010 zlatinko,ty vzdy tak pekne o tom tehulkovani pises,ze si to este viac uzivam 🙂 nevieme na 100%ci to bude dievca,dr.povedal,ze to vyzera byt dievca...uz som tak nejako prehodila vyhybku z chlapca na dievca...tak uvidime,ci nebude prekvapko 😀 ale uz sa zacinam vyhadzovat,neskutocne mi chuti sladke...a to brusko do spica veru moc nejde...adka @adikasala mala asi pravdu,ked mi este v 15tt podla foto povedala,ze ci to nebude skor dievca ako chalan...je to nasa laska...uz aj tatinkovi pekne klepka na rucku,tak sa z toho velmi vytesujeme...az teraz zistujeme,aky bol nas zivot bez toho drobceka pusty... 😕

sheronka
17. feb 2012

@sijust To je super. Viem, že sú tu témy na moju otázku. Ale predsa sa ta opýtam. Pochopím keď nebudeš chcieť odpovedať. Koľko Vás vyšlo IVF?

sijust
17. feb 2012

@sheronka kludne sa pytaj...rada pomozem,ked budem vediet...lieky ma vysli 200€, odber 1-8oocytov (vajicok)je 370€ kazde vajicko naviac 33€ja som mala 8...predlzena kultivacia 220€urcite odporucam!!!zmrazenie embrijok-prve 160€kazde dalsie 20€ my sme mali tri,takze 200€+uskladnenie embrijok na 1rok 108€...takze nas to vyslo 1098€ ak by sa ETnepodarilo a isla by si na KET pohovor s koordinatorkou je 17€ a transfer rozmrazenych embryi KET je 160€

renka5
17. feb 2012

@sijust ahoj možem sa pridat aj mna caka IVF co je to ta predlzena kultivacia?

sheronka
17. feb 2012

@sijust Ďakujem. Konečne mám reálnu predstavu koľko to stojí. No nie je to málo ☹ , ale čo človek neurobí pre bábätko 😵 A kde si bola na zákrok?

valentina10
17. feb 2012

@sijust
gratulujeeeem k uspesnemu IVF🙂
Zrejme aj mna to bude cakat, mam za sebou iui, ale nepraskaju mi foliky nacas..teda mam ten pocit.
Je strasne dobre vediet, ze sa to nakoniec musi podarit...🙂

sheronka
17. feb 2012

Ja to nevydržím 😖 Chytá ma depka. Testovať idem až 27.2. Zbláznim sa dovtedy. A ešte keď tu čítam, že IUI skoro nikomu nevyšlo 😢 😢 😢

renka5
17. feb 2012

@sheronka neboj podari sa ti to 😀

janielik87
17. feb 2012

ahoj baby, chcem sa informativne opytat, ze kedy ste zacali uvazovat nad IUI... po kolkych mesiacoch/rokoch snazenia a z akych dovodov. Mne totiz vrta v hlave, ale asi este skoro...

sheronka
17. feb 2012

@janielik87 Ahoj. Ja som absolvovala IUI po takmer 2 rokoch. Do CAR som začala chodiť po 1r a 9 mesiacoch.

janielik87
17. feb 2012

@sheronka dakujem krasne za info.

sheronka
17. feb 2012

@janielik87 Rado sa stalo. Rada pomôžem 😉

janielik87
17. feb 2012

@sheronka ja som len chcela vediet, ci je skoro..ci ako..a asi ano. Teda este vydrzime, kym pojdeme do CAR.

sheronka
17. feb 2012

@janielik87 Koľko sa snažíte?

sijust
17. feb 2012

@renka5 ahoj,jasne 😉 PK znamena,ze embrijko ti vlozia do maternice az po 5 dnoch...vtedy je to uz 100bunkova blastocysta...

sijust
17. feb 2012

@valentina10 dakujem 🙂 nam sa podaril hned na prvy krat a to sme vkladali len jedno embrijko...urcite treba verit,ze sa to podari,drzim palce 🙂

sijust
17. feb 2012

@sheronka ano,je to dost...ale niektore pary musia dat dvojnasobok aj trojnasobok,ked nedozrievaju vajicka,nie je co zamrazit a treba opakovat ivf cyklus...my sme boli v Helios Martin

valentina10
17. feb 2012

dakujeeem aj ja🙂 no ved uvidim o 2 mesiace, ci sa na to dame🙂

sijust
17. feb 2012

@janielik87 ahoj,mne dr.povedala ze do 30tky rok snazenia a nad 30 pol roka snazenia je ok...potom treba uvazovat nad centrom...my sme mali prve IUI po roku a pol...

renka5
17. feb 2012

@sijust dakujem 🙂 tak to si dam aj ja 🙂 a ked si dam zamrazit potom na 2x IVF si nemusiš pichat inekcie? dneska som vola za schvalenie IVF ale poistovna este nedala vediet komu schvali IVF.Tak budem volat utorok som taka netrpezliva 😀

janielik87
17. feb 2012

@sheronka no "len" 9mesiacov ...teraz 10ty. Ale mne sa to zda ako vecnost.
@sijust no ja mam "len" 24 rokov, mm 26. Takze este je cas zjavne aspon, kym to nie je rok.

sijust
17. feb 2012

@renka5 niekedy si nezadari dat embrijka zamrazit,ale ak by to vyslo...date si zamrazit a ak by bolo ET neuspesne, po mesiaci by ste mohli ist na KET...vtedy nemusis pichat injekcie...jedine vtedy by sa musel cely cyklus opakovat,ak by ste nemali co dat zamrazit...nam schvalovali ziadost 8tyzdnov 😒

renka5
17. feb 2012

@sijust až za 8 týždnov 😒 to preco tak pozde Mne v Heliose povedali 4-5 tyždnov 😅

sijust
17. feb 2012

@janielik87 mojaaa,nestresuj ved ste mladucki...a este to nie je ani rok...nic sa neboj,len to tolko nerieste...mate cas...vy sa nemusite nikam ponahlat....nic sa neboj,bude dobre a pojde to aj samo 😉

sijust
17. feb 2012

@renka5 to ja neviem...my sme tiez boli v Heliose....

renka5
17. feb 2012

@sijust juj tak to bolo dost pozde ☹ aj teraz maju asi vela žiadosti na IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre