IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
1. feb 2012

@tinara23 super stranka 🙂 🙂 🙂 🙂

sijust
1. feb 2012

@cmelica dakujem moja 🙂 vies,ja mam burzitidu-to je zapal mazoveho vačku v klbe...uz som si presla liecbami,mala som chvilu pokoj a zase sa to ohlasuje... 😒

cmelica
1. feb 2012

@sijust juj moja tak to by si mu mala asi povedat...ci??aj mas niake lieky na to??

sijust
1. feb 2012

@cmelica neberiem lieky...chodila som na laser,elektriku,parafin,cvicenia...a potom len lieky od bolesti...skoro dva roky som mala pokoj a teraz sa to zacalo ohlasovat trosku...musim to povedat...ja viem,uvidime...mozno sa to bude riesit az pri porode...ale zlatko,chcela som ti povedat...ak by si mala cestu do Tn...dole v Priore je take knihkupectvo a su tam obrovske zlavy(50% a viac)...vcera som si tam kupila uz tretiu knihu o tehu za 4,99 z 20 prosim pekne...je vynikajuca!od pocatia az po kojenie... 🙂

cmelica
1. feb 2012

@sijust jeeeeeeeeeeee dakujem!!!!!!to je naozaj uzstna cena 🙂 len ja by som asi radsej trosku pockala,ci??nieje to zavcasu na knizku??aj ked by sa urcite doma nestratila 🙂 🙂 🙂

mirka2010
1. feb 2012

@sijust mojinka, krasny kociarik ste si vybrali...my mame tiez vlastne trojkolku, aj ked ma v predu dve kolieska a pre nas bola tiez podmienka mat kocik do terenu...ale kedze byvame na ulici, ktora je uplne nova a nema este poriadnu cestu, vyskusali sme kociarik a nemat moznost kolesa v predu dat do statickej polohy, teda ze sa netocia, tak ani neprejdeme...tak neviem...4 kolesa by boli asi lepsie, stabilnejsie, ale uprimne, ked sme vysli na normalnu cestu a chodniky, tak parada, nieco uzasne, kocik isiel ako po masle 🙂 a tebe drobcek uz vystraja v brusinku? a vlastne, kedy uz budeme vediet, kto tam je???? 🙂

sijust
1. feb 2012

@mirka2010 no uvidime...je fakt velmi lahky,dobre sa s nim manilpuluje...tak dufam,ze sme sa rozhodli spravne...Petkovi je to jedno...povedal,ze to necha na mna,len nechcel golfove palcie a tie malicke hrkacie koliecka...rozhodovala som sa este kvoli farbe,lebo aj ta bezova sa mi pacila,ale bojim sa,ze bude hakliva...si predstav,dnes isiel nas tatik na sluzobku do Rakuska,od rana som taka napata a ked mi zavolal pred chvilou,ze tam prisiel...som sa potesila a drobcek taky premet spravil do jednej strany,uplne sa mi tam hrca spravila,som myslela,ze mi vyskoci 😀 take to bolo zlate,som citala,ze uz teraz drobcekovia citia nase emocie,tak sa aj on tesil,ze je tatinko ok 🙂 zlatko,zajtra ideme na sono,dufam,ze bude vsetko ok a ak nebude chrbatikom,snad uz budeme vediet 😉

kostickabonnie
1. feb 2012

@tinasc no vidis, asi pristupuju predsa len individualne ku kazdemu, ale u nas v zmysle "tak na tychto najprv zarobime a az potom nasadime liecbu" - bohuzial, nemozem si mysliet ine, ked som si tu na MK precitala toho tak vela...nenasadili sstimulku, poslali na IUI aj ked bol zly spg, nereagovali na moje upozornenia o spineni atd. ...podla mna je to vsetko o nahode, niekomu ich postup sadne, niekomu nie 😉

mirka2010
1. feb 2012

@sijust no to je krasne ako vas milacik uz citi, ze maminka s ocinkom su jeho najvacsie lasky...je to nadherne, mojinka, len si to uzivaj, to kopancekovanie v brusku, joooj, mne to tak chyba..aj ked brusinko mi konecne nezavadza, vidim normalne kade chodim 😀 ale predsa len, ta neskutocna spriaznenost medzi maminkou a drobciatkom v brusku je nadhernaaaa...a potom ked sa narodi a vidis, ze reaguje presne tak ako ked bol v brusku, ze len ten tvoj hlas, tvoje utesenie mu pomaha...tak to je jasny dokaz toho, ako vsetko s tebou preziva...som rada, ze si uz kludnejsia, aj ja by som sa o manzela bala...ten moj isiel na nakup a pre kvapocky na kosticky pre maleho, tak sme chvilocku osamote, ale malicky bude papkat, tak budem mat s kym poklabosit...vcera sme mali veru horsi den, tak dnes mi dal aj poupratovat, aj oprat, povesat, uvidime, ci stihnem este polievocku navarit 🙂 som neskutocne zvedava na vase zajtrajsie sono a budem sa mooooc tesit na spravu, kto to tam robi hrcky maminke v brusku 🙂

majca55
1. feb 2012

@sijust zlatko a čo máš s klbmi?

sijust
1. feb 2012

@majca55 zlatko,mas IP 🙂

lasalete
1. feb 2012

jáj babenky...týždeň po IUI som začala mať bolesti vaječníka...a asi na mňa ešte aj lezie chrípka,kríže,hlava a závrate toto mi teraz trebalo ☹

dasaa
1. feb 2012

@lasalete ahoj tiez ma boleli vajecniky moze to byt koli IUI.Tak pekne si urobit horuci cajik a lahnut pod dekou 🙂

majca55
1. feb 2012

@lasalete to bude aj tým počasím presne tak čajíky a teplúčko 😵 a o týžden budú na testíku dve // tfuj tfuj 😵

alibabaa
1. feb 2012

@sijust jej to su uzasne ceny.. aj by som ta poprosila, ci nekupis aj mne.. ale sak este ani som v ocakavani,... 😖

tinara23
1. feb 2012

@cmelica no tak už som naspäť, môj doktor je PN, takže ho zastupoval taký starší doktor, ktorý nerobí sono, takže ma len prehmatal a potvrdil, že maternica je zväčšená na 6tt a, že to vyzerá dobre, takže drobca som nevidela ☹ 17.2. idem znovu, tak dúfam, že bude aj sono, nechávajú ma v napätí 😉

cmelica
1. feb 2012

@tinara23 juuuj tak to je skoda,ale podstatne je,ze maternica je zvacsena 🙂 🙂 🙂 a toho 17 uz bude krasne pocut srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa moooc 🙂

majca55
1. feb 2012

Kde ste všetky ako je tu dnes ticho 😨

bobinka77
2. feb 2012

@cmelica Jéééééééééééééééj čo to tu čítam, gratulujem moja, teším sa s Tebou, držkaj sa a dávaj na seba pozor, a nezabudni aj mne poslať zopár vírusíkov, ďakujem. 😀 😀 😀

bobinka77
2. feb 2012

Včera mi volali, že máme schválenú žiadosť na IVF júpí, ale snáď ju nebudem potrebovať a vyjde toto IUI 😀 😀 😀

si31si
2. feb 2012

@dasaa ahoj pozerám ako to uteká a chcem sa spýtať chodíš ešte do mt robili ti už 3d alebo ten morfologický uzv?

cmelica
2. feb 2012

@bobinka77 Dakujeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 moja virusiky budu az ked bude srdiecko 🙂
ale tfuj tfuj tfuj az mas krasne // 🙂 🙂 🙂
a kedy testujes????
veruze ju nebudes potrebovat moja 🙂 🙂 🙂 🙂 ale gratulujem ti k nej 😀

dasaa
2. feb 2012

@si31si ahoj ano este chodim ale uz nie tak casto.Bola som v 13tt a este pojdem v 20tt. 🙂 3d mi nerobili len mi merali babo.

dasaa
2. feb 2012

@cmelica Ahoj moja ako sa mas?a co mas noveho? 😉

mirka2010
2. feb 2012

@tinara23 ahojky, takze babatko je v brusku? joooj, ked ja nestiham vsetko citat...gratulujem moc, moc, moc

cmelica
2. feb 2012

@dasaa ahoooj!!!a ty si sa nam kde vcera flakala??? 😀 😀 😀 😀 😀
dakujem mam sa dobre..poobede ma caka endokrinologia a vobec sa mi nechce do tej zimy ..brrrrrrrrrrrrr
a ty moja ako????

cmelica
2. feb 2012

@mirka2010 ahoj moja!!!ako sa mate??

dasaa
2. feb 2012

Ahojteeeee babenky @buba13 @majca55 @kostickabonnie @tinka9075 ako sa mi mate a co mate noveho? @mirka2010 mamka a ty ako sa mas a ako Marosko? 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
2. feb 2012

@cmelica ahojky, no mame sa celkom fajn, malicky na mna kukuckuje, aj by spinkal, ale este sa mu neda...a ty ako moja zlata tehulka? aky je to pocit byt konecne tehotnou? ze nadherneeee?????

mirka2010
2. feb 2012

@dasaa akurat som napisala cmelici ze malicky pozera na mna, ze co to robi ta mamina moja...a mne sa chce tak spinkat...joooj, taky je zlatucky,vsetky vas moooooc pozdravuje. A ty ako mojka zlatucka??? sa mi ani nechce verit, ze ty si uz v 17tt, ten cas neskutocne leti...mam obrovsku radost z vas vsetkych 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre