IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
6. okt 2011

@ursula5 hmmmm, tak super sprava...len spinenie...tak sa tesim na zajtra co nam napises a budem moc, moc drzkat palce 🙂

mirka2010
6. okt 2011

@majca55 noooo, mame dve vybrate mena, ale ja chcem jedno a manzel druhe....tak sa asi rozhodneme az v porodnici, lebo manzel nechce ustupit od toho svojho a ja zase od toho mojho 🙂 ale je to vsetko v takej milej, dotahovacej rovine....🙂 dvaja syncekovia, to musi byt uzasna radost...a oni sa vam podarili prirodzene?

mirka2010
6. okt 2011

@tinara23 ahojky, mne to kazali brat do konca 12 tt a presne tak som ho aj brala....ale ked som ho vysadila, velka ulava nastala...🙂 nemusela som uz riesit tie vklady, ktore ma otravovali hlavne rano...lebo ja som ho skusala aj jest, ale z toho mi byvalo velmi zle...takze vklady boli jednina moznost

mirka2010
6. okt 2011

@sijust jeeeeeej, az 8 je kraaaaasnych...to je nadhera...samozrejme, ze sa budu krasne delit a budu silne a krasne...a v pondelok budes uz uricte tehulka nasa 🙂 ja sa tesim a moooooc tehulkovskych virusikov posielam, aby sa to podarilo, aby sa vam splnil sen...uricte mi o vsetko pis, dobre????

ursula5
6. okt 2011

@mirka2010 áno len špinenie ale okolo obeda teda teraz je to silnejšie tak ako včera 🙂 tak už uvidíme zajtra sa to rozluskne 😉

mirka2010
6. okt 2011

@ursula5 ale stale je obrovska sanca...lebo spinenie tu malo uz tolko kociek...ja teda som nemala ziadne spinenie...ale viem, ze sa to uplne bezne stava...tak som velmi zvedava a velmi drzkam palce 🙂

ursula5
6. okt 2011

@mirka2010 tak to som zvedavá aj ja, len mi je divné že len v určitú dobu sa to zhorší a potom je zas kľud a je to len malé špinenie 🙂

mirka2010
6. okt 2011

@ursula5 no vidis....super, to je uricte dobre znamenie....vsak sa zajtra uvidi 🙂

tinasc
6. okt 2011

@ursula5 tak moc držím palce... 🙂

lenisko1
6. okt 2011

ahojte tak dnes som volala do centra a ma sestrička potesila lebo ze kludne môzem antibiotika že to nevadi.. nijak to neovplyvní tak sa tešííím

zambilka
6. okt 2011

@buba13 ahoj ano zajtra idem 🙂 toto je už 3 iui 😝 druhe bolo uspešne ale som potratila 😒 veru skoro som prepásla iui 😠 škoda slov 🙂 dufam že vajko už neprasklo 😕 kolko si po iui? budeš testovat? 🙂

zambilka
6. okt 2011

@jovanka81 ahoj 🙂 veru tak praskne kedy chce 😎 dufam že moje vajko ešte nešlo na vandrovku 😉 mna tiež pichá vo vaječníku ked mám ovulku a zatial nič tak som zvedavá zajtra 😅

zambilka
6. okt 2011

@ketere ahoj zlatko veru to čakanie je najhoršie 😅 však vieš 😉

apolenka6
6. okt 2011

@aby no tak jeden deň je za mnou ,bol pekný deň uvidíme zajtra 😕 😕
@pici no ved som sa čudovala ,že tam máš okuliare a ťa nezrušili,lebo mňa áno nesplnala som pravidla 🙂 a ved je to aj pravda nech vidíme do tváre

dasaa
6. okt 2011

Ahojte babenky tak ja zajtra idem do Heliosu na kontrolu ci som tehulka alebo nie.Som po IUI uz 13-sty den tak uvidime ako dopadneme.

apolenka6
6. okt 2011

@sijust Ho,ho!!! narkoza nie je zdravá 😕 ..ale myslela si to obrazne 🙂
Tak krásne 8 oplod. vajíčok 😵 super výsledok! neboj budú sa krásne 🙂
Tak košielku nemusím kupovať ,no čo nech si obzrú pozadie ved sú už naučení 😀 😀 berú to ako bežnú vec a nevnímajú 🙂

si31si
6. okt 2011

ahojte tak 24 sme objednaný ku koordinatorke ako to tam prebieha? a ako dlho po tom je vklad?

apolenka6
6. okt 2011

@alibabaa to je dobré že si to prispôsobiš ako potrebuješ,ja pôjdem PN 😖 ked čítam aké sú baby unavené tak práca nehrozí a kľud vraj treba 🙂 a u nás v práci sú teraz stresy 😖

apolenka6
6. okt 2011

@si31si to tak tam dlho trvá sa objednať ku koordinátorke? ja tiež idem na IVF do Helíka ,ale ešte,len idem žiadosť podpísať
@dasaa tak držím palce nech je hcg vysokééé 🙂

majca55
6. okt 2011

@mirka2010 ano uplne prirodzene 🙂 a to vraj aj teraz nevedia prečo všetko máme ok vraj 🙂

si31si
6. okt 2011

@apolenka6 no dávala mi termín 18 ale vtedy nemožme tak som chcela na 24 ešte mi hovorila že toho majú teraz na jesen vela že vela žiadostí bolo schválených že sa treba čím skôr objednať ale najskôr po tom 18 😉

dasaa
6. okt 2011

@apolenka6 diky 🙂 aj ked pochybujem ze to vyslo

si31si
6. okt 2011

@apolenka6 a aký máte problém ked sa môžem spýtať že idete na ivf?

apolenka6
6. okt 2011

@si31si ja by som sa objednala aj teraz,ale ked nemám nič schválené tak čo mám spraviť?a nemám nič ešte podpísané 😠
@dasaa budeš vidieť ..nič nie je nemožnééé 🙂

majca55
6. okt 2011

@ursula5 držím ti moc moc palce 😉 možno je to len uhniezdovanie 😲

apolenka6
6. okt 2011

@si31si žiaden 😒

si31si
6. okt 2011

@apolenka6 my máme zlý spermio tak dúfam že sa nám podarí 1IVF 😔

si31si
6. okt 2011

@dasaa a netestovala si?

dasaa
6. okt 2011

@si31si ale ano vcera a nic ☹ a dokonca mam taky pocit ako keby som mala dostat menzes

apolenka6
6. okt 2011

@si31si musí ,neboj! a aj nám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre