IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica ahoj aj ja som to mala takto pichala som 14dní potom som šla na odber a vklad bolo to velmi rýchlo 🙂

majca55
30. okt 2011

@pici tak tak moja chceme bábatka a musíme si samé pomocť čo je smutné ☹ ešteže je MK lebo aspon tu sa človek dozvie čo má robiť a aké vyšetrenia urobiť tu sa to skor dozvieme ako tam kde by sme sa mali hlavne! 😠

sijust
30. okt 2011

@alibabaa neboj moja, za chvilu to budes mat za sebou a este ti to aj chybat bude,uvidis 😀 drzim palce,nech foliky pekne rastu a nech je v kazdom krasne vajko 😉

cmelica
30. okt 2011

@pici takze sa oze stat ,ze to bude dlhsie,ze?

cmelica
30. okt 2011

@tinka9075 mne to presne takto povedal Krajkovic ...a kolko si mala folikov??

pici
30. okt 2011

@cmelica ano ale aj kratsie... neviem ako si nastavena...
@majca55 tak to veru smutne je a moc

sijust
30. okt 2011

@cmelica zlatko,ja som to takto mala za 14dni bolo po vsetkom 🙂 nic sa neboj...horsie veci sa na svete deju ako IVF...

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica folikov bolo 10 oplodnilo sa 9 a krajko povedal že je to dobré kamoška mala dlhý protokol folikov 15a oplodnilo sa 3 tak u každej je to iné 🙂 ale ja som to znášala ok keby som si nepichala injekcie ani neviem že idem na ivf 😉

cmelica
30. okt 2011

@sijust
@tinka9075
@pici kocky dakujem 🙂 🙂 viem ze su horsie veci a kazda sme ina...dali sme sa na boj tak bojujeme az do vytuzeneho konca 🙂

deborah77
30. okt 2011

Hneď na prvý krát minulý rok v septembri sme podstúpili umelé oplodnenie, vydarilo sa len jedno emrio a vyšlo to. Mamé krásne o týždeň polročné bábätko!!!! Myslite pozitívne a vyjde to!

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica neboj dá sa to vydržat a ked sa mi teraz nepodarí iui idem na ivf ale až na rok tak možno pôjdeme naraz a budeme si písat ako sme si pichali injekcie 😉

lenisko1
30. okt 2011

@sijust dakujem pekne

lenisko1
30. okt 2011

@dasaa dakujem pekne ste zlate kočky 🙂

lenisko1
30. okt 2011

@majca55 ahoj ako sa cítis? mas nieco nove?? myslim na teba... netestovala si?

si31si
30. okt 2011

@cmelica už máš schválenú žiadosť? kedy začínaš?

majca55
30. okt 2011

@lenisko1 ešte nie moja ale mám strach aj zlú náladu dakujem moja už len tri dni a budem vedieť čo ako 😉 a ty tehulkovanie sa už prejavuje? 😵

cmelica
30. okt 2011

@tinka9075 my si budeme uz coskoro pisat ako nam je pri zacinajucom tehu 🙂 🙂 🙂 a nie pri pichani injekcii 🙂
v com je u vas valstne problem???

lenisko1
30. okt 2011

@majca55 chapem.. drzim silno palceky.. tak prejavuje.. prsia bolia stale ... brusko už ani nie sem tam ho citim... ale vecer som skoro unavena minule som ani spravy nedopozerala a zaspala som 🙂 inak nic.. a som hladna ...

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica jasné ja si stále myslím že na ivf nepôjdem 🙂 no u nás je to záhada ja som ok aj hematologia aj imunologia všetko v poriadku manžel spermiogram ukážkový naposledy mu povedali že by mohol byt darca tak už neviem kde je problém ked sme obaja ok 😉

majca55
30. okt 2011

@lenisko1 tak pekne tehulkuj,papaj a spinkaj najkrajšie obdobie 😵 😲 v stredu napíšem ako som dopadla dakujem za podporu 🙂

cmelica
30. okt 2011

@si31si ziadost sme podpisovali ziadost 17.10 tak dufam,ze ju uz poslali do poistovne...
teraz ideme este na IUI 🙂 ty zacinas kedy??

si31si
30. okt 2011

@cmelica no ja v decembri len dúfam že nebudem sama, že sa niekto nájde kto bude pichať so mnou 🙂

lenisko1
30. okt 2011

@majca55 no snazim si to uživat ale zas nemôzem tolko papat potom to nezhodim hehe 🙂 myslim na teba a hned daj vediet

cmelica
30. okt 2011

@tinka9075 u nas je to podobne..tiez uz nevidia v nicom problem aby som ostala tehu 🙂

cmelica
30. okt 2011

@si31si mozno to budem aj ja 🙂 🙂 🙂

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica no to hovoria aj mne aj teraz ked chodím do iscare tiež mi docent povedal že som absolútne ok tak neviem je to záhada 😉

cmelica
30. okt 2011

@tinka9075 ja som mala aj v horoskope na tento rok ze je vhodny cas na otehotnenie,tak hadam do konca roka to stihnem 😀

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica ved aj mne všetko vychádza a všade že budem mat dieta no tak neviem asi musím tomu verit ked pôjdem na iui budem musiet docentovi povedat že sa musí trafit lebo chcem byt na vianoce tehotná som zvedavá čo mi na to povie 🙂

apolenka6
30. okt 2011

@alibabaa pekne pokračuješ 😕 len tak dalej a ani sa nenazdáš a bude vklad

apolenka6
30. okt 2011

@sijust tak chladnička sa trasie 😕 ked ideš okolo 😀 hladoško

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre